8. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Koji će biti ishod meča?

Sigurna pobeda Vojvodine
20
44%
Nerešeno
16
36%
Još jedna pobeda Rada
9
20%
 
Total votes: 45

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9731
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Voja »

Sta je uradio Pavlovic? Mene mrzelo da gledam drugo poluvreme!
Image
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Само Војводина »

Шутнуо кофу с водом и попрскао дечка који му није на време додао лопту да изведе аут.
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Vuke »

Sreco, jebem te!


Velika steta sto nismo ubelezili tri boda, kada smo to apsolutno zasluzili! Drago mi je da je Dejan Vukicevic pokazao da je trener koji ima hraborsti da igra ultra ofanzivan fudbal, a izmenama i postavom je pokazao da potpuno sam sastavlja tim. Barem je moje misljenje takvo.

Skuletic je vanserijski talenat! Ne pamtim da sam u domacem fudbalu video tako visokog igraca sa takvom tehnikom. kordinaciom i lakim korakom. Za poluvreme je uspeo da asistira, udje u nekoliko odlicnih prilika, namesti nekoliko odlicnih prilika i konstantno na ledjima drzi dva odbranbena igraca.

I dalje ne verujem koliko nismo imali srece, daj boze da nam se sve to vrati u kupu!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by soderstorm »

Vuke wrote:Sreco, jebem te!


Velika steta sto nismo ubelezili tri boda, kada smo to apsolutno zasluzili! Drago mi je da je Dejan Vukicevic pokazao da je trener koji ima hraborsti da igra ultra ofanzivan fudbal, a izmenama i postavom je pokazao da potpuno sam sastavlja tim. Barem je moje misljenje takvo.

Skuletic je vanserijski talenat! Ne pamtim da sam u domacem fudbalu video tako visokog igraca sa takvom tehnikom. kordinaciom i lakim korakom. Za poluvreme je uspeo da asistira, udje u nekoliko odlicnih prilika, namesti nekoliko odlicnih prilika i konstantno na ledjima drzi dva odbranbena igraca.

I dalje ne verujem koliko nismo imali srece, daj boze da nam se sve to vrati u kupu!

Moram da kazem nesto u vezi ovog posta.

Kakva bre sreca. Pa dokle cemo da kukamo kako nemamo srece ovo je vec neka 3 ili 4 utakmica za redom kojem kudimo srecu. Kako smo igrali prvo poluvreme srecu nismo ni zasluzili.

Da Vukicevic pita isto on bi Branu i Mojsova izbacio iz tima ali ne posto su obojica zlatne koke naseg tima nemogu ni na klupu.

Mi po milioniti put pokazujemo da mozemo da igramo ali sta vredi kad period utakmice igramo ko babe. I posle treba da se vadimo e pa to je u fudbalu malo teze. Ja sam bio ubezen da mi ovu utakmicu nemozemo da dobijemo i pokazalo se kao tacno.

Mi kad god treba da pobedimo mi to ne umemo i naravno kudimo srecu. Zato nam ovi stalno i beze. Ekipa Rada nije ni priblizno jaka ko prosle godine ali dzaba kad smo mi takodje losiji nego prosle.

Zasto taj Bojovic ne igra od pocetka pa kad bi igrao ko i Brana ne bi on toliko puta zicer promasio. Sto ne bi probali i Skuletica od pocetka ne nama mora da igra Brana i zato prosipamo bodove.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Schteph_F89 »

Zasto taj Bojovic ne igra od pocetka pa kad bi igrao ko i Brana ne bi on toliko puta zicer promasio. Sto ne bi probali i Skuletica od pocetka ne nama mora da igra Brana i zato prosipamo bodove.
Ako nisi primetio Ilic igra sve manje!Polako stvari dolaze na svoje mesto...Strpljenje je majka svih vrlina...Nemamo vremena za razbacivanje,ali stvari od prvog kola (Vaduca) krecu na bolje,mogli bi na to gledati iz ovog ugla a ne iz hejterskog kao i uvek!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Brick Liman »

Od tekmi gde igramo k'o mlohav polni organ gore su samo ovakve kao što je bila danas - kad si duplo bolji a ne pobediš. To mi najgore padne.
I u prvom smo bili dosta bolji, ali u drugom smo masakrirali i trebali da damo 5. Posledica toga su bile prave izmene. Jedino mi ne ide Abu na krilo, on je puno bolji u samom špicu, i mislim da krilo može samo da ga frustrira. Ali Škuletić... Nadam se da ovo danas nije incident, ovaj razbija, melje i gazi. Kakav pokretni sidraš, kakva ružna njuška :klanjanje: Njega i Abua bi se moralo probati upariti, to može da bude haos. Posle ove tekme se nadam da je magistar Ilić zakucao klupu. Nemam ništa protiv lika, ali ne možeš buraz i jebi ga.
Pavlovićevo zalivanje malog žvalje topko-skupljača :cheers:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by lazarr »

Soderstorm je potpuno u pravu.
Nas trener je dao gol prednosti domacinu svojom postavkom u prvom poluvremenu. Yao i Brana ubedljivo najlosiji. Onda pravi izmene i pokusava preokret ali dzaba kada je ostalo samo 45 minuta a imas gol manje. U stvari, mislim da je to bilo klasicno kockanje jer je bio svestan da je danas porazen, to bi mu bila i zadnja utakmica. Ako je zeleo pobedu, morao je od pocetka igrati napadacki.
Napisao sam u nekom postu iznad, ako zelis da igras napadacki nije dovoljno igrati sa gomilom spiceva, vec da ti je vezni red napadacki. Spic je samo taj koji ce krunisati igru veznog reda sa postignutim golom. Sta je sa Merebom? Koliko god da nekad preteruje on je jedini igrac koji moze da stvori visak. Sta je sa Ljubinkovicem? Najavljen kao ogromno pojacanje a sad se ispostavilo da se covek celo leto kupao na Kipru i da nema snage ni za pola sata. Dokle da se vise zadovoljavamo bodom u gostima protiv ekipa koje su realno slabije?
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Само Војводина »

Па резултатом и нисмо задовољни, иако је ово традиционално најтеже гостовање за нас, теже него Маракана и ЈНА заједно. Али игра је била добра и тиме сам задовољан.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Red Marquis »

Schteph_F89 wrote:Polako stvari dolaze na svoje mesto...Strpljenje je majka svih vrlina...Nemamo vremena za razbacivanje,ali stvari od prvog kola (Vaduca) krecu na bolje,mogli bi na to gledati iz ovog ugla a ne iz hejterskog kao i uvek!
Ako stvari dolaze na bolje nakon Vaduca, a mi na 5 mestu sa 8 bodova zaostataka a tek je osmo kolo, e, blago nama...Ako ćemo da se tešimo opasnom Banjicom...kakav je to klub uopšte kome je Banjica neosvojiva 14 godina? Mi takav pozitivan skor nećemo imati nikad ni sa jednim klubom ko oni s nama.
U kom kolu će Brana konačno grejati klupu? 28 ili 29-om? Taj čovek trenutno na terenu deluje kao Žarko Lazetić. I na osnovu čega je Antwi zaslužio prvu postavu u odnosu na Bojovića?

I niko ne spominje, zašto Mereba nije igrao danas? Jel imao kartone?

Sve u svemu, utakmica nije bila loša, drugo poluvreme konkretno i ne toliko stihijsko napadanje kao protiv partizana i to je jedini napredak.
Io odio Belgrado
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Schteph_F89 »

Red Marquis wrote:
Schteph_F89 wrote:Polako stvari dolaze na svoje mesto...Strpljenje je majka svih vrlina...Nemamo vremena za razbacivanje,ali stvari od prvog kola (Vaduca) krecu na bolje,mogli bi na to gledati iz ovog ugla a ne iz hejterskog kao i uvek!
Ako stvari dolaze na bolje nakon Vaduca, a mi na 5 mestu sa 8 bodova zaostataka a tek je osmo kolo, e, blago nama...Ako ćemo da se tešimo opasnom Banjicom...kakav je to klub uopšte kome je Banjica neosvojiva 14 godina? Mi takav pozitivan skor nećemo imati nikad ni sa jednim klubom ko oni s nama.
U kom kolu će Brana konačno grejati klupu? 28 ili 29-om? Taj čovek trenutno na terenu deluje kao Žarko Lazetić. I na osnovu čega je Antwi zaslužio prvu postavu u odnosu na Bojovića?

I niko ne spominje, zašto Mereba nije igrao danas? Jel imao kartone?

Sve u svemu, utakmica nije bila loša, drugo poluvreme konkretno i ne toliko stihijsko napadanje kao protiv partizana i to je jedini napredak.
Pa na igru sam i mislio da je bolja!Jao i Ilic u prvoj postavi su svima jasni kao da to ne znate,a to ne vredi ni komentarisati jer i da dubimo na glavi ne mozemo tu nista!
Nije mi jasno dokle i mala pozitivna stvar mora da se popljuje!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by :) »

Po meni Mereba nije bio u timu jer je trener resio da nas iznenadi sa Jaom od pocetka utakmice u napadu. Da je slucajno ovaj nesto uradio trener bi se 100% hvalio svojim potezom no na nasu srecu nije. Jau svaka cast za igru na marakani 2-2 mogo je i da presudi no tolko od njega.

Za sledece utakmice mislim da ne bi trebalo da bude dileme, postavka iz 2. poluvremena od pocetka. Gde Abuu tu naci mesto, on sigurno moze i krilo da igra al ne verujem da bi bio srecan.

Jel se jos igra formacija 4-3-3?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Red Marquis »

Schteph, kad uzmeš dva boda u poslednja tri kola, a dva najgora pojedinca u timu i dalje imaju zacementiranu postavu (Mojsov i Brana) sve dobro ipak nije dovoljno. Razumem ja šta si ti rekao, i to jeste tačno, ali ne slažem se oko ugla gledanja kada su ovakvi rezultati.

Prosto, ne pobeđuješ i to već u seriji i to je jedino važno.

@ :)
Ako mu je Mereba za ovaj meč taj suvišni stranac, e bravo treneru majstore. Eno ti Dunav, i skoči odmah...
Io odio Belgrado
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by lazarr »

Ljudi o kakvim vi to pomacima govorite? O 5-om mestu na tabeli? Da li je to pomak?
U prvih 8 kola mi smo pobedili samo 3 puta i to ekipe koje su 11, 15 i 16 ekipa na tabeli.
4 puta smo igrali nereseno sa ekipama koje su za klasu slabije od nas. Jedina ekipa koja nije slabija od nas (realno nije ni bolja) nas je pobedila. Dosta vise price o "neugodnom" gostovanju i "tradicionalno teskom protivniku"? Rad je za klasu slabija ekipa od nas trenutno i za mene bod protiv njih ne znaci uspeh. Sve dok mi rutinski ne budemo pobedjivali u takvim mecevima (kao oni cije ime se ne spominje) nemamo sta da trazimo.Zar je pomak stativa i precka? Zapravo i jeste jer do sada nismo ni toliko uradili.Za razliku od prethodnih 7 utakmica imali smo vise od jedne prilike po mecu. Jedan vek postojanja polako prolazi a nasi kompleksi nikako da prodju. Pomaci za mene ne postoje dok titule ne stignu u Novi Sad. :!: :!: :!:
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by tulip »

Grba_NS wrote:
1892 wrote:Evo ga nas Vuk Mitosevic, primismo gol zbog njega, jer je izgubio loptu prilikom kontre, svaki pas mu ide unazad, a centarsut losiji mislim da jedino Brana ima, sve u svemu katastrofa od igre, ni jedna izradjena akcija !
Za mene, recimo, momak najbolji u prvom poluvremenu. Razliciti su ukusi :wink:
Mislim Grba_NS da si nekorektno napisao post. Iako cenim tvoje stručne komentare i milina mi je da čitam tvoje postove (kada se udubiš u pisanje), ovaj put si baš "otresao" 1892 koji je lepo, u kratkim crtama, argumentovano izneo loše poteze Vuka tokom prvog poluvremena. Izneo si stav da je Vuk bio najbolji tokom prvog poluvremena, a nisi napisao šta je to tako najbolje radio. To mu dođe kao kada bih ti ja sada napisao da su Spasa Jelačić i Saša Todić odlično asistirali Vukičeviću u vođenju utakmice. Šta bi tebi ili nekom forumašu ta konstatacija značila, osim ako ne bi osećali da vređam nečiju inteligenciju.
No, mislim da u ovoj temi nije bitan niko od nas forumaša već igra naših idola u utakmici sa Radom. Kao što i sam kažeš "ukusi su različitit". Počeli smo oko Vuka, pa da se malo i ja nadovežem ocenjujući njegov učinak u utakmici sa Radom. Prvo poluvreme je igrao jako bojažljivo, nesigurno. Gledao je samo da ne pogreši i da defanzivu odradi kako treba. Igra Vošinog kreativca ne sme da bude toliko u nazad, kao njegova tokom prvog poluvremena. Druga stvar kod Vuka mi nije jasna i sve mi više ide na živce: zašto stalno onoliko dugo vrti onu nesrećnu loptu u rukama kada treba da izvede neki prekid. Kao da želi da napravi loptu okruglijom nego što zapravo jeste :roll: . Posle još barem jednom-dvaput mora da utaba travu oko lopte i prođe čitava večnost dok Vuk ne izvede prekid. Takav ritual tokom prekida, bogami nemaju Ronaldinjo ni Ronaldo :shock: .
Neću puno da ga kritikujem zbog izgubljene lopte kod njihovog prvog gola, jer je u toj akciji barem pokušao da pokaže ofanzivna svojstva veznog igrača. Imao je u toj akciji sigurno neku ideju, ali mu se nije posrećilo da je ostvari. Sve u svemu, od mene ne dobija prelaznu ocenu za učinak u prvom poluvremenu, a ako mu je za utehu, taj deo igre je jedino Brana odigrao lošije od njega.
Generalno smo kao tim delovali dosta korektno tokom prvog poluvremena na nama uvek neugodnom gostovanju na Banjici, ali smo opet primili jeftin gol (slučajan centaršut, ali svaka čast Kojiću na snalažljivosti i "preciznosti" - pogodio je sam ugao gola iz okreta, "svojstveno" svim špicevima iz JSL). Neke naše šanse iz prvog poluvremena (istina malobrojne) su delovale izglednije od njihovog gola, ali i te situacije su za nas bile "preteške" da se realizuju.
Drugo poluvreme, Vuk je značajno bolje zaigrao nego prvo. Sa loptom je odigravo brzo, unapred, sa očiglednom idejom da se iz akcije dođe do protivničkog gola. Kidisao je na protivnika u nameri da mu bez faula oduzme loptu i na taj način bude začetnik naših akcija. To mu je izvaredno polazilo "za nogom" u nekoliko navrata. Stvarno je lepo odigravao u prostoru do 30m od njihovog gola, često iz prve, pravovremeno menjao težište igre sa jedne na drugu stranu terena, ali... Gde su tu Vuče asistencije i golovi. Ajde ne mora baš gol, ali gde su šutevi na gol. Kao kreativni vezni igrač najboljeg fudbalskog tima u Srbiji, Vuk Mitošević mora da ima barem po dva šuta na gol po poluvremenu :!:
Generalnu ocenu igre tima u drugom poluvremenu bih morao da razdelim na igru do 70min, i igru od 70min. pa do poslednjeg zvižduka sudije. Drugo poluvreme smo počeli i odigrali ga do 70 min. u paklenom tempu. Brzo, efektno, atraktivno i pametno. Kada bi smo stalno tako igrali, mi bi sa lakoćom osvojili čak i rumunsku ili grčku ligu, a ne ovu našu bednu JSL ligu. Poslednju četvrtinu utakmice smo "spustili nogu sa papučice gasa" - opet je Vuk beskonačno vremena trošio da izvede prekid. Mislim da i trener nije dovoljno temperamento tražio od igrača pobedu, nije uspeo da izvuče od igrača maximum ili preko maximuma do kraja utakmice. Sada je već očigledno da je trener "ziheraš" i da ne može da se nosi sa pobedničkim apetitima za koje ovi naši igrači imaju kapacitet.
Mislim Grba_NS da je ovakav post konstruktivan za našeg Vuka. Ja ne želim ovim kritikama da ga obeshrabrim, već da mu dam punu podršku. Samo ako prihvati ove argumente, može da dogura do svojih igračnih snova. Može da dohvati zvezde prvo sa našom Vošom, a zatim i u nekom Top evro klubu.
DAJ GOL!!!
User avatar
Salvador
Posts: 1073
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 8.kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 14:30h

Post by Salvador »

lazarr wrote:Pomaci za mene ne postoje dok titule ne stignu u Novi Sad. :!: :!: :!:
Apsolutno je tako!
Svake godine ista priča, uvek kasnimo par meseci sa uigravanjem, a dok se pomaknemo i sredimo, već smo izgubili šansu za titulu.
Locked