7. kolo: Vojvodina-partizan 1:2

Locked
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

7. kolo: Vojvodina-partizan 1:2

Post by Zeljafcv »

edit-administracija
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7.kolo:Vojvodina-partizan, subota

Post by slanobarac »

Ukratko:
Ovo je meč koji leči sve rane, ovo je meč posle kojeg svi mi zaluđenici u FKV možemo našim momcima oprostiti i Jagodinu i Metalac i Vaduz i razna sremska sela ali moramo da vidimo onaj žar u očima, stegnute zube i psovke upućene žgadiji koje ćemo mi na tribinama čitati sa vaših usana. Ovo je meč gde se ne gledaju crveni i žuti kartoni, gde se neprijatelj sa terene šalje na klupu ili u urgentni centar. Mi na tribinama hoćemo da dišete kao jedan i da nastavite tamo gde ste stali u finalu kupa. Utakmica počinje tamo gde je prekinuta u 84. minutu, čuli ste nas sa istoka a čuli ste i njih sa juga. Mislim da znate šta vam je činiti. Tribina je naša- trava je vaša.Srećno momci i slušajte samo nas navijače, nemojte nikog iz lože iz kućice ili atletske staze.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 7.kolo:Vojvodina-partizan, subota

Post by Passion »

Да ли неко зна кад се тачно игра утакмица?Односно да л' је одређен термин? Пошто негде чујем да је у 15:30ч, негде 18ч...негде 19ч...

EDIT: Biće obaveštenje, blagovremeno. Zeljafcv

ЕДИТ: А значи није одређен. ОК, хвала.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 7.kolo:Vojvodina-partizan, subota

Post by budababa »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=_uXDMepZqwY[/video]

Razloga je i previše... Izabrati jedan, bilo koji, dovoljan je da u subotu budeš na "Karađorđu". Čuvajmo našu okolinu, očistimo Novi Sad!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7.kolo:Vojvodina-partizan, subota

Post by Red Marquis »

Meč sezone (osim ako se opet ne budemo gledali u finalu kupa). Igranje u Evropi je lepa stvar, ali mi smo je devalvirali jer niko ne može da skupi ni prolazak dva kola u njoj. Ostaje nam liga, takva kakva je. Pošto prvaci nećemo biti ni ove sezone, ovo je najvažniji meč.

Zbog 66 godina sistemskog tlačenja,
zbog Deje Lonca,
zbog novosadskih petokolonaša,
zbog odbrane časti grada,
zbog otetog kupa!

Ljudi, stižu nam najgori od najgorih. Nemojte da propustite to. Ovaj put ću da ignorišem i Supića i Branu i 50 Centa. Do poslednjeg sudijskog zvižduka samo ovaj put neću ih uzimati u usta. Dođite ranije da zauzmemo sredinu zapada i da ih oduvamo. Nadam se da će nas Sever što više puta prozvati i da će barem ovaj put da se fokusira 90 minuta samo na podršku klubu.
Jedva čekam subotu.
Io odio Belgrado
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: 7.kolo:Vojvodina-partizan, subota

Post by :) »

Zeljafcv wrote:sRanjoje
Bilo bi ga dobro, ako moze 90+ minuta provocirati sa zapada.

Rezultat ne bih prognozirao, podrsku treba dati svima. Ovo su utakmice na kojima se postaje nas miljenik.

Ne treba se nikog bojati, videli ste kakva nam je liga i da i oni u gostima, a i kod kuce dobijaju protivnike 1-0, da smo malo ozbiljniji prosetali bi se do titule.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 7.kolo:Vojvodina-partizan, subota

Post by kej »

http://www.youtube.com/watch?v=foDSqfoB ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja bih ovo pustio igracima u svlacionici pre utakmice. Ovo buljavo kopile nije tu ove sezone(zbog cega iskreno zalim), ali njegova izjava oslikava svu ljigavost ovog ljigavog kluba. I ne samo ovo. Svi znamo koliko ima razloga za gnev, moze se do sutra nabrajati.
Nemam sta da kazem o igri i taktici, nemam pojma ko treba da igra ni kako treba da se igra, ko treba na krilo, a ko na spica.. Igracima cu sve oprostiti osim malodusnosti. Neka se sete proslog duela na Karadjordju, kako su leteli po terenu, kako su lomili slinavka Necu kmezavog Tomica, prgavog dekicu Ilica i ostalu boraniju. Atmosfera pred taj mec je bila jos losija nego sto je sad, ali pokazali su srcanost i golovi su sami dosli, kao nagrada.
Ocekujem ludnicu i na severu i na zapadu. Samo borbeno!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by novosadjanin »

Nema potrebe da se trose reci, sve je jasno! :twisted:

Samo bih podsetio na ono obecanje da na zapad ovog puta stize "ljuca" ekipa na cijem ce celu verovatno biti je-ne-a licno :lol:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Tony Starks »

sRanjoje je nervozan, mač mu visi nad glavom i zna da mu nakon prvog kiksa leti glava, tj. on leti sa klupe. Nema lepše osvete za njegovo ponašanje na finalu kupa nego da mu baš mi uručimo otkaz na Karađorđu. 8) GAZI JAJARE!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Grof Žekula »

Tony Starks wrote:sRanjoje je nervozan, mač mu visi nad glavom i zna da mu nakon prvog kiksa leti glava, tj. on leti sa klupe. Nema lepše osvete za njegovo ponašanje na finalu kupa nego da mu baš mi uručimo otkaz na Karađorđu. 8) GAZI JAJARE!
Daj Bože, da tako bude!
Mi smo mu i onako i "dali" posao (nakon pobede u polufinalu Kupa), red bi bio da mu ga i "uzmemo" - kriza je i svuda se ljudi otpuštaju, a za njega čovek da ne žali!!! Knjižica u ruke i ZBOGOM!!!
Taman da ode kao trener koji je izgubio svaki prvenstveni duel sa nama!!!
shone11srb
Posts: 2
Joined: Mon Sep 19, 2011 11:08 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by shone11srb »

Ево ја сам направио неку најав утакмице :)... ако могу модератори да пребаце овај пост мало изнад јер мислим да је вредно пажње :).

[video]http://www.youtube.com/watch?v=aH8GqVhmLK8[/video]
УТАКМИЦА СЕ ИГРА У 19:00 а не у 18:00
п.с. ја сам видео на partizan.rs da je u 18:00, конто да су они тачни :D :D ,одсад само овде проверавам време...
Биће још најава... тачније 5 до Нове године :))
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by simicpk »

Fale nam za utakmice protiv ovih Laza Kamikaza, Mario. Bar na atletskoj stazi, da ih provociraju.
ФКВ
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by Avangarda »

Идеална парола за партизанен бандитен и њиховог тренера би била: "Људи ми играмо лигу шампиона, ми играмо лигу европе, ми играмо..." :mrgreen:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by novosadjanin »

shone11srb wrote:Ево ја сам направио неку најав утакмице :)... ако могу модератори да пребаце овај пост мало изнад јер мислим да је вредно пажње :).

[video]http://www.youtube.com/watch?v=aH8GqVhmLK8[/video]
УТАКМИЦА СЕ ИГРА У 19:00 а не у 18:00
п.с. ја сам видео на partizan.rs da je u 18:00, конто да су они тачни :D :D ,одсад само овде проверавам време...
Биће још најава... тачније 5 до Нове године :))

Svaka cast za ovo! :cheers:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 19h

Post by laki »

Sto rece neko pre mene: Igraci samo treba da pogledaju izjavu ilijeva, sranjoja, i klip koji cu ja da postavim i nikakav dodatni doping im ne treba! Ocekujem da ce moj ljubimac Trajks nekom da polomi noge iz redova onih, nadam se pri rezultatu 3 - 0 za nas! :cheers:

http://www.youtube.com/watch?v=LyVmDYvm ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
Locked