6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Prognoze:

1
3
6%
x
20
43%
2
24
51%
 
Total votes: 47

Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Helm »

Schteph_F89 wrote:Pozdrav svima!Pratim ovaj forum (i Firmin forum) vec duze vreme i evo tek sad sam se odlucio da nesto napisem jer je situacija stvarno ide silaznom putanjom i to naglo...Na ovom sajtu se mogu cuti kvalitetne informacije,predlozi ali sve ostalo se moze smestiti u tipa fejsbuk grupu 'svi mi sadomazo pesimisti...' ili tako nesto...Znaci pozitivno razmisljanje ovde ne dolazi u obzir...Situacija u nasem klubu,fudbalu i nije daleko od toga ali zasto praviti jos mracniju situaciju?Sve sto se desi (dobro ili lose),prvo bude popljuvano (sa ili bez razloga) pa tek onda ide neko poneko objektivno razmisljanje...Jel mi bodrimo Vojvodinu i u dobru i u zlu,i kuci i na strani...???Imam osecaj da svi posle utakmice dodju ovamo da se 'olaksaju',iznesu svoju nedeljnu dozu ironije i time srozavaju vec tesku situaciju...Da bi se ovde doslo npr. do recenice tipa 'dobro je odigrao',prvo se napise-ko ga je stavio u tim uopste?Ma ne treba on nego ovaj...Pa onda sledi recenica-Jao vidi ga!Pa onda-Jel nije mogao bolje?Pa-I nije tako lose!Da bi tek na kraju usledila recenica-Pa i dobro je odigrao!Sta je tesko sacekati,videti,pa i progutati nesto lose zarad na kraju dobrog?A i ako nema dobrog,reci bice bolje sledeci put?Sta ako (tesko mi je to samo napisati,ako crni pobede,ne daj boze a ja licno verujem da nece) sta onda?Kraj sveta?Pljujemo po svima u 10 stranica?Svi su kao na gotovs sa kritikama kao da se samo to i ceka,uputiti kritiku...
Igrom slucaja na utakmicama sam na severu (kad hocu da pevam,ludujem sa ekipom...) i na zapadu (kad hocu da gledam utakmicu pazljivije) i to su jedine 'podele' koje imam sto se tribina tice,a sa svake skupljam ono pozitivno!Kad se na tribinama peva,desava nesto sto mi nije po ukusu (vrlo retko) iskuliram ,jel ko sam ja da isticem neko nezadovoljstvo u vezi toga?Vojvodina je tu i bice uvek i ja imam opciju da je podrim i ne podrzim a ne da se Vojvodina uskladjuje prema meni,mojim zeljama,zahtevima,izvoljevanja sastava,igraca...a ja cu je takvu kakva je uvek voleti,bez obzira na sve!!!Uvek cu biti uz nju!Kad pobedjuje stojacu,skakacu,pevacu,radovacu se!Kad gubi opet cu stojati,aplaudirati ako je zasluzila,ili ne ako nije ali nikad necu da reagujem negativno-verbalno,fizicki sto za psihicki vec ne mogu da kazem!Ali sigurno to necu deliti sa vama i vas dodatno opterecivati sa time,osim ako se ne uclanim u fejsbuk grupu navadenu gore!E sad,svi koji su skupili hrabrosti da citaju dovde ( :) ) pomislice da ja necu nista da menjam,da se slazem sa ovom katastrofom!Ja jednostavno ne odmazem u vec teskoj situaciji i bilo bi nam mnogo lakse kad bi svi tako razmisljali jer pre ce se roditi i realizovati dobra ideja iz pet pozitivnih,pravih,nego iz stotinu negativnih!E taj balans treba i ovde primeniti (i uopsteno u zivotu 8) ).
Evo ja cu prvi krenuti od sebe,reci da je utakmica u Jagodini bila sa dozom cuvanja za sledecu utakmicu,falila nam je realizacija,sansi je bilo za nas,za protivnika jedna kobna,sve u svemu,nesrecno izgubljena 2 boda!O pojedinicnima,ne mogu,nisam gledao celu utakmicu a sto se sastava tice,cini mi se da nas trener jos uvek trazi onaj pravi,s razlogom naravno...Jedino sto jos mogu reci jeste da ocekujem u sledecoj utakmici maksimalno zalaganje igraca i odlicnu podrsku sa tribina,kojoj cemo,nadam se, svi zajedno doprineti!
P.S.navedeni tekst nije izazvan kao replika na neciji post ili slicno, nego striktno u cilju poboljsanja atmosfere koja je drasticno opala a ima potencijala da bude dobra!
P.S.izvinjavam se na dugackom postu i hvala onima koji su imali strpljenja da ga procitaju :cheers:
Pre svega da ti pozelim dobrodoslicu na forum! :cheers:
A onda bih se osvrnuo na tvoj kometar, bravo! Zdrav razum i zdrava logika ocigledno bez skrivene namere i bez vredjanja ili omalovazavanja bilo koga, dobro dodje malo osvezenja na forumu :mrgreen: Licno nemam sta da prokomentarisem, sve si rekao ali moram da pohvalim nekoga sa takvim razmisljanjem koga nije mrzelo da se toliko raspise. U svakom slucaju je vredno citanja, nadam se da ces nastaviti da komentarises! :deal:
Simica wrote:Ako ocekujete od Vojvodine da igra kao Barsa ili neki jaki strani tim, grdno cete se razocarati. Onda je bolje da ostanete takozvani internet i TV navijaci. Ali za ove nase uslove, sa nasim fondom igraca, uz nas budzet, mi smo vrlo dobar tim. Da putujete malo na gostovanja, videli bi ste kakav respekt imamo kod obicnih navijaca sirom zemlje, i kao tim, i kao klub, a bogami i kao navijaci.
Ali lopta je okrugla i u fudbalu se nikad ne zna unapred kako ce teci utakmica (sem naravno kod "onih"). Nekad ne pobedi bolji, vec srecniji tim. U Jagodini smo kontolisali igru, promasili par zicera, a oni su iz jedinog valjanog suta, uz puno srece, dali gol. Ali vratice nam se to, nadam se vec protiv crnog drzavnog ljubimca.
Upravo to pokusavam da kazem i skrenem paznju na to (cak i jedan Real ili Barselona odigraju po 2 utakmice zaredom nereseno), nemoguce je da dobijemo svaku utakmicu u kojoj smo favoriti, to mogu samo blizanacki gmazovi a svi znamo zasto :cheers:
slanobarac wrote:Izvini Helm al ovo mi liči na onog crtanog junaka Kalimera. Nepravda pa to ti je.
Nama je juče Jagodina bila protivnik a ne penal za crvene, prečka za crne........
Ja se slazem sa tobom, Jagodina je protivnik i to je ono sto treba komentarisati. Medjutim, kao sto si i sam imao priliku da vidis, na forumu ima ogroman broj ljudi koji pljuju sve redom po klubu zbog 2 neresene utakmice na strani. Kao sto sam gore vec pomenuo, odnosno, sto je Simica prvi rekao, ne pobedi uvek bolji klub, a mi smo to protiv Jagodine bili bar 5 puta (5 puta bolji). Odigrali odlicnu utakmicu, zgazili protivnika i primili gol iz jedne sanse (cak nije ni bila sansa nego napad protivnickog tima iz kojeg nije bilo realno da se nesto izrodi). Pritom Jagodina uopste nije neozbiljan tim, mi ih zgromimo u gostima ali ipak izgubimo 2 boda i sad je to razlog za nezadovoljstvo! Pa, nazalost, mozda cak i jeste, jer takve utakmice mogu da nas kostaju titule, u stvari, uvek nas i kostaju titule. I zato se ja osvrcem na blizance i dajem primere iz njihovih utakmica jer, sto bi Balasevic rekao, "Da je bilo sve po zakonu", mi bismo u poslednjih 10 godina bar 3 titule slavili. U ovom trenutku, posle svega sto se desilo, a svi znamo sta se desilo, mi bismo bili prvi na tabeli sa 3 boda ispred blizanaca koji bi bili 7. i 8. E zbog takvih stvari ne mogu a da se ne osvrnem i na njihovo dvoriste i da to javno iznesem na NASEM forumu. Jer nije ni malo u redu da pljujemo po nasim igracima i novom treneru koji pruzaju najbolji fudbal u ligi u ovom trenutku. Draz fudbala i jeste u tome sto svako i uvek moze da kiksne koliko god nadmocniji bio, a tu draz unistavaju blizanci vec dugi niz godina. Zato ih ja pominjem, nismo mi losi, jednostavno je nemoguce regularno pobedjivati uvek, nekad imas srece, nekad nemas. Trece mesto u ovoj ligi je u rangu titule, biti treci u 75% slucajeva znaci biti najbolji u prvenstvu (ako nisi jedan od blizanaca). Sad, ko sam ja, niko i nista, i ovo je samo moje skromno misljenje koje takodje ne znaci nista, ali posto je ovo forum dao sam sebi za pravo da ga iznesem, neko ce se sloziti, a svakako neko i nece. U svakom slucaju, nikome nista ne prebacujem niti trazim od drugih da promene svoje razmisljanje, a siguran sam da ima jos ljudi koji ovako vide stvari ali eto, ja sam u ovom trenutku imao vremena i volje da to napisem. :cheers:
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Nevernik »

Schteph_F89 wrote:Pozdrav svima!...:
Neces ti dugo izdrzati na ovom forumu :)
Sad ce da se pojavi neki od ovih likova sto imaju u potpisu Uprava Napolje da ti objasni kako si ti u stvari Batin placenik.
Ubacen ovde da remetis revoluciju.
zmajche
Posts: 1
Joined: Sun Sep 25, 2011 6:19 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by zmajche »

Pre svega da vas pozdravim sve ! Dugo pratim ovaj forum , pogotovu kada pobeda izostane pa onako nervozan dodjem da podelim svoj bes sa vama ... Takodje sam primetio da ima sve vise i vise ljudi koji se registruju sto me raduje , jer rastemo iz dana u dan :) Medjutim .... Pojedinci su ovde u pravu , kad citam ovaj forum imam osecaj kao da sam doveden pred svrsen cin , kao da mora da se misli kao i vi ovde inace sam ili zaposlen u klubu a ako nisam to ( kao sto je moj slucaj ) , sta sam onda ? Da ne bih duzio pricu , posto mnogi ovde navode neke primere tipa namestanja meceva , da se pare kradu iz kluba , razne teorije zavere , ja bih samo molio kad se vec takve stvari navode tj kada optuzbe lete na sve strane , da se prilozi jedan od svih primera koje ste naveli dokaz , samo jedan konkretan dokaz vasih tvrdnji i ja cu biti sretan. Ja sam ovde u Srbiji samo privremeno i sticajem okolnosti , inace zivim u Australiji ( da da , znamo se kengur i ja licno ) i ovde sam vec godinu dana , moj deda je veliki slaninar cak je i igrao u Vosi davno i oduvek sam navijao za Vojvodinu. Ja ne vidim u cemu je toliko nezadovoljstvo medju vama a zna se gde je klub bio pre par godina , sto je meni najsmesnije neki su ovde naveli kako bi radje bili u trecoj ligi ali da se igra posteno a ne ovako uz namestaljke ( a opet nigde dokaza o tome ) biti vecito treci , kazu posteno a zna se kako je Vosa poslednjih godina ostajala u ligi , na posten nacin nije sigurno , i tada se niko nije bunio nego svi plakali od srece ... Opet sa druge strane neuspeh je ako Vojvodina bude treca a svi vi dobro znate da nemoze biti prva kada se uzmu u obzir postene radnje CZ i PFC .... Tako da sam ja malo zbunjen , mada nam je i cela drzava zbunjena tako da jedva cekam da se vratim nazad odakle sam i dosao.. Malo sam otisao van teme ali se nadam da ce moderatori imati razumevanja sobzirom da mi je prvi post :)

Sto se tekme u Jagodini tice , bio sam na zapadu i mogu reci da nismo nista posebno igrali ali da smo zasluzili pobedu jer Jagodina nista za 90 minuta nije pokazala a mi smo promasili 5 zicera . To je fudbal , nadam se da ce nam se vratiti protiv PFC jer bog je veliki i tako mora da bude a PFC i CZ imaju i sudije i filijale i drzavu a i SRECU ..... pozzzzzzz
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Friend »

To je fudbal , nadam se da ce nam se vratiti protiv PFC jer bog je veliki i tako mora da bude a PFC i CZ imaju i sudije i filijale i drzavu a i SRECU ..... pozzzzzzz
Druže, pišeš velikim slovom imena blizanaca,a ime Boga malim slovom :oops: .

Koji je sledeći volonter-veteran?
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Salvador »

Nevernik wrote:
Schteph_F89 wrote:Pozdrav svima!...:
Neces ti dugo izdrzati na ovom forumu :)
Sad ce da se pojavi neki od ovih likova sto imaju u potpisu Uprava Napolje da ti objasni kako si ti u stvari Batin placenik.
Ubacen ovde da remetis revoluciju.
Volim čitati tvoje zdravo-cinične postove, ali me živo interesuje da li se sprdaš sa revolucijom kao neozbiljnom forumskom pojavom ili sa revolucijom kao takvom (i.e. misliš da je sve u redu sa upravom).

A što se tiče novih članova, paaa, reći ću samo da mi je simpatična ta transverzala tipa zmajche-simica-Schteph_F89-Helm (da ne idem sa onom na_drugom_topicu_polemisanom_teorijom vuke-somborac-treći nalog). Ako nisu u pitanju 'prijatelji uprave' no 'naša đeca', onda neka se strpe i isprate Vošu bar sezonu-dve, pa se vrate da podele sa nama svoje mišljenje :roll:
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by nboya »

Ljudi, ako vam se pise o utakmici sa Jagodinom, pisite. Ako biste da istrazujete ostale forumase, ima i drugih foruma.
UPRAVA NAPOLJE!!!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by soderstorm »

Evo da završimo priču o Jagodini. Stigao je izveštaj na zvaničnom sajtu i da izvučemo ono najbitnije

Fudbaleri Jagodine „ni krivi ni dužni“ došli su do boda protiv Vojvodine šutnuvši jednu jedinu loptu u okvir gola Supića.

Nakon vođstva Novosađani su se nepotrebno povukli na svoju polovinu, što su domaćini obilato iskoristili u 77 minutu.

I sad neka mi neko kaže da smo mi za klasu bolji protivnik koji se kukavički povlači posle datog 1 gola. Neka se mi čuvamo za crne ko šiša ostale utakmice i onako nisu bitne.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Nevernik »

Neusatzer wrote:
Nevernik wrote:
Schteph_F89 wrote:Pozdrav svima!...:
Neces ti dugo izdrzati na ovom forumu :)
Sad ce da se pojavi neki od ovih likova sto imaju u potpisu Uprava Napolje da ti objasni kako si ti u stvari Batin placenik.
Ubacen ovde da remetis revoluciju.
Volim čitati tvoje zdravo-cinične postove, ali me živo interesuje da li se sprdaš sa revolucijom kao neozbiljnom forumskom pojavom ili sa revolucijom kao takvom (i.e. misliš da je sve u redu sa upravom).
Prva opcija.
Uprava je zlo. O tome bar ne treba trositi reci.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Helm »

Neusatzer wrote:
Nevernik wrote:
Schteph_F89 wrote:Pozdrav svima!...:
Neces ti dugo izdrzati na ovom forumu :)
Sad ce da se pojavi neki od ovih likova sto imaju u potpisu Uprava Napolje da ti objasni kako si ti u stvari Batin placenik.
Ubacen ovde da remetis revoluciju.
Volim čitati tvoje zdravo-cinične postove, ali me živo interesuje da li se sprdaš sa revolucijom kao neozbiljnom forumskom pojavom ili sa revolucijom kao takvom (i.e. misliš da je sve u redu sa upravom).

A što se tiče novih članova, paaa, reći ću samo da mi je simpatična ta transverzala tipa zmajche-simica-Schteph_F89-Helm (da ne idem sa onom na_drugom_topicu_polemisanom_teorijom vuke-somborac-treći nalog). Ako nisu u pitanju 'prijatelji uprave' no 'naša đeca', onda neka se strpe i isprate Vošu bar sezonu-dve, pa se vrate da podele sa nama svoje mišljenje :roll:
Znači u slučaju da ne pljujem upravu jer sam srećan što se ne borimo za opstanak i što sam zadovoljan kako igramo u odnosu na druge domaće timove ja sam ili iz uprave ili dete? Zanimljiva ti je ta ideja. E sad, koji to član uprave nije bio na poslednja 2 gostovanja? A u stvari ko će ga znati, možda stvarno neko ne ide, međutim lako se da proveriti da li jesam ili nisam iz iste pa ako te tako zanima pošalji pm. A sad ako smem da pitam, da li posle 16 godina redovnog praćenja voljenog mi kluba smem da podelim svoje mišljenje na mestu za to predviđenom?
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Schteph_F89 »

Hvala Helm,hocu! :cheers:
Nevernice uzeo sam to u obzir kada sam razmisljao da li da se registrujem,a evo registrovao sam se,ali u svakom slucaju hvala na upozorenju!
A posto vidim da se ovde posle jednog napisanog posta prorice nacionalnost,pripadnost,broj cipela itd.,primenicu taktiku navedenu u prvom postu-igorisanje 8)
Eto reda radi da da kazem da nisam iz Novog Sada (mada sam se tu rodio),nego iz Baca,volim Vosu od kad znam za sebe,cale mi je slaninar,deda takodje (u njegovom se dvoristu viorila zastava Vose '66-te),idem na sve utakmice u NS-u i gostovanja na koja stignem...Polako skupljam ekipu,rade se grafiti po Bacu,i ponosno nosim majicu sa finala kupa pored gomile 'onih drugih' u mom mestu...
I ako mogu sa 'njima' da izadjem na kraj,mogu i sa negativno naelektrisano nasim :devil:
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by lexa »

Jos jedan koji nije Novosadjanin, pa na kraju ce se ispostaviti da Vojvodina ima vise navijaca
u okruzenju nego u Novom Sadu :mrgreen:

Inace, dobrodosao :cheers:
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by nboya »

Ponavljam molbu da se prekine sa 'istragama forumasa'!!!
Jedni napadaju, drugi se pravdaju - to radite negde drugde, tema je "6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1", ko hoce da pise o tome neka pise, ko nece - siroka su mu polja internetska.
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Schteph_F89 »

lexa wrote:Jos jedan koji nije Novosadjanin, pa na kraju ce se ispostaviti da Vojvodina ima vise navijaca
u okruzenju nego u Novom Sadu :mrgreen:

Inace, dobrodosao :cheers:
Hvala :cheers:
Rodio sam se u Novom Sadu,a vec 5-6 godina radim tu,tako da sam neki postotak i novosadjanin :D Da li posto je tema rezimirana imamo slobodu ostupanja od iste ili se ti resava sa pp?
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by PanonskiFantom »

Srce mi puno kad cujem da neko iz drugog mesta navija za Vosu i dolazi na tekme! Puno srece u pravljenju ekipe i samo napred! :cheers:
Vise nista nije isto!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by nboya »

Schteph_F89 wrote:Da li posto je tema rezimirana imamo slobodu ostupanja od iste ili se ti resava sa pp?
Nemam ja nista protiv opustene price, ali imam protiv toga da jedni optuzuju forumase "da rade za upravu" a drugi se brane od toga. Dokurcile su mi svadje ;). Normalna, civilizovana prica je uvek i svuda dobrodosla
UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked