6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Prognoze:

1
3
6%
x
20
43%
2
24
51%
 
Total votes: 47

User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Friend »

Stigoh iz Svetozareva,pa da naspišem koju o utakmici.
Utakmica u prvom poluvremenu nit smrdi nit miriše,mi smo imali kao inicijativu stignemo do nekih 25 metara od gola i tu su prestajali svi naši napadi,da bi u finišu istog stvorili tri izgledne šanse koje nismo iskoristili.Prvo je Vuličević šutirao sa nekih 20-tak metara sjajno pod prečku,ali je golman odlično intervenisao.Drugu šansu je upropastio čini mi se Stevanović,posle jednog oštrog centaršuta sa leve stranelopta je išla po zemlji,a Stevanović ju je nekako u padu zahvatio pa je lopta otišla umesto u već praznu mrežu pored gola.Treću šansu je posle dobre kontre upropastio skoro 1 na 1 naš "mister zalomi",pokušavši da lobuje istrčalog golmana Jagodine.
Drugi deo igre započinjemo bez Ađurua i sa dva špica :shock: Bojović i Abu,i to u formaciju 4-4-2,što iskreno nisam dugo video kod naše Vojvodine.Na stranama su bili Boske i Brana a u sredini Meda i Mereba(koji je danas odigrao solidnu utakmicu).U ovom delu igre do postignutog pogotka,igrali smo za klasu bolje ali smo stvorili samo jednu pravu šansu koju je Abu promašio sa nekih 12-13 metara(šteta) posle sjajne asistencije Stevanovića.Nedugo zatim Abu se iskupio posle jedne polukontre,prošavši sam 1 na 1 igrača Jagodine sa leve strane je odlično uposlio Stevanovića koji je lepo poslao loptu glavom u gol.Zatim kreće nešto lošija igra naših,nismo se ni zabunkerisali,a nismo ni igrali kao do tada,pa je usledilo izjednačenje posle prve i jedine šanse Jagodine na meču.Tek sada kada sam stigao kući sam dobro video kakav smo gol primili,i mirne duše mogu da kažem da je za njega kriv ceo tim od nesretnog nazovi golmana do napadača.Posle tog gola smo stvorili još par odličnih šansi,ali nismo bili dovoljno skoncentrisani da ga opet stavimo u mrežu protivnika.Prvu šansu je imao Pavlović,posle sjajnog solo prodora i šuta,pa onda Abu koji je sjajno pokušao petom da ubaci loptu u mrežu,ali je i taj pokušaj sudija za svaki slučaj okarakterisao kao ofsajd,i ako ga nije bilo.Posle toga još par tragikomičnih pokušaja "mister zalom-ija",kao i jednim njegovim odličnim šutem,koji je prošao nekoliko santimetara od gola.i to bi bilo to do kraja meča.
Sada malo da pomognem ovima što nisu bili na utakmici a prepucavaju se koje bio bolji i kako smo igrali.Odmah da napišem da mi danas nismo bili hrabri kao što neki pišu,jer pošto znamo da sreća prati hrabre mi danas ne bi smo primili gol na onako nesrećan način (ako ga tako možemo i nazvati).Daleko smo mi još od hrabrih,i 45 minuta prosečne igre(da ne napišem dobre) nije dovoljno za pobedu,već tek za remi.Mi danas da smo igrali hrabro,postigli bi još dva gola ekipi Jagodine koja je danas bila zrela za tako nešto i rešiti sve probleme,pa neka onda i postignu takav pogodak kakav su i postigli.Ovako ostaje nam podjednako i da se nadamo i da strepimo od meča sa crnim go....a,gde će nam pre svega biti potrebna hladna glava,inat i hrabrost da ih dobijemo,a ja lično mislim da od svega ovoga možda imamo samo inat i ništa više,a da li će to biti dovoljno za pobedu videćemo.
Posle svega da samo po ko zna koji put zaključim ovo je Vojvodina koju znam ceo život,nikada ništa nije uradila kada je trebalo, a danas su nam trebala ta 3 boda.
Last edited by Friend on Sun Sep 25, 2011 12:09 am, edited 1 time in total.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Minja »

Fotke su u galeriji
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by ssnigd »

Da se slozim sa Friendom, najrealnije sagledavanje situacije sa utakmice.
Prvo poluvreme zali Boze izgubljenog vremena, mtrvilo kakvo odavno nije vidjeno, sa opet dve odlicne prilike za nas. Publika u Jagodini kao u pozoristu, a navikli smo tamo da budemo docekani sa svakakvim atributima.
Drugo krecemo sa Bojovicem u spicu i 4-4-2, sa Medom i Merebom u manevru. Videlo se odmah da nam je napad mnogo mnogo ubojitiji i bolji, ali opet kada izgubimo loptu u odbrani je znala da se stvara rupa, ipak nema vise Djure da krpi. Dajemo lep gol i umesto da rutinski privodimo utakmicu kraju, da Vukicevic uvede nekog veznjaka da popuni malo prostor u sredini, mi ostajemo sa istim timom iako je Jagodina lakse nego u prvom delu dolazila do nasih 16-20m. I onda njihova jedina akcija na tekmi i gol, gde se publika malo budi, a kasnije i nasi malo nervozniji dobijaju kartone, Trajko i Vule. Opet smo do kraja meca imali par sansi za gol, ali nista. Igraci su dobili aplauz, bar od mene, jer su se borili i zeleli pobedu, ali nisu oni krivi jos uvek sto ne znaju dovoljno dobro da odigraju na kraju kako bi sacuvali vodjstvo, to mora struka da resava.

Izgubili smo 2 boda danas, a trebace nam itekako. Brine i dalje sto u nekim situacijama smo skroz izgubljeni na terenu, uopste ali uopste nemamo igru. Posebno se videlo u prvom poluvremenu, u drugom nesto bolja situacija, ali opet....

PS. Brana danas, Sunce mu poljubim, ono je bilo mucenje za gledati kao da mi je neko silovao culo vida, sacuvaj Boze.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by playmaker »

Sta vi ljudi ovde pisete ovo nema ni u Diznilendu. Jeste vi ikada gledali fudbal?

Nas klub je smesan a ista nam je i igra. Svako ko danas ima bilo sta da pohvali je protv kluba. Muka mi je vise i od ovih poltrona sto ovde pisu braneci klub za porciju cevapa a i ovih koji sutnuli loptu nisu u zivotu a sve znaju.
Samo posmatram i citam, ovaj forum je nekada licio na nesto.

A ovo danas je bruka i nista drugo, ali ne, vi imate razumevanje i onada cete po starom dobrom obicaju tek kada nas nakanta Partizan da kukate ovde... :frown:
Ili ce se opet naci neki genije da nam svima objasni da cemo biti jaci ako budemo uz klub i kako mi nismo tu zbog rezultata nego zbog Vojvodine.

Ja se ustvari kada se bolje preispitam najvise divim ovima koji padaju na tu pricu iznova i iznova...

EDIT: 4) Zabranjeno je vređanje, omalovažavanje i uznemiravanje drugih članova foruma. Zabranjeno je korišćenje vulgarnih izraza i izraza koji vređaju dostojanstvo drugih forumaša. Svako kršenje ovog pravila kažnjavaće se privremenim ili stalnim odstranjivanjem sa foruma.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by tulip »

playmaker wrote: A ovo danas je bruka i nista drugo, ali ne, vi imate razumevanje i onada cete po starom dobrom obicaju tek kada nas nakanta Partizan da kukate ovde... :frown:

EDIT: 4) Zabranjeno je vređanje, omalovažavanje i uznemiravanje drugih članova foruma. Zabranjeno je korišćenje vulgarnih izraza i izraza koji vređaju dostojanstvo drugih forumaša. Svako kršenje ovog pravila kažnjavaće se privremenim ili stalnim odstranjivanjem sa foruma.
Alo bre, sa koje si ti planete sišao... Ko će Vošu da "nakanta" :?:
Ajde se ti lepo kulturno i fino sam ukloni sa ovog foruma. Ne znam šta ćeš uopšte ovde kada ti Vojvodina nije u srcu.
DAJ GOL!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Helm »

playmaker wrote:Sta vi ljudi ovde pisete ovo nema ni u Diznilendu. Jeste vi ikada gledali fudbal?

Nas klub je smesan a ista nam je i igra. Svako ko danas ima bilo sta da pohvali je protv kluba. Muka mi je vise i od ovih poltrona sto ovde pisu braneci klub za porciju cevapa a i ovih koji sutnuli loptu nisu u zivotu a sve znaju.
Samo posmatram i citam, ovaj forum je nekada licio na nesto.

A ovo danas je bruka i nista drugo, ali ne, vi imate razumevanje i onada cete po starom dobrom obicaju tek kada nas nakanta Partizan da kukate ovde... :frown:
Ili ce se opet naci neki genije da nam svima objasni da cemo biti jaci ako budemo uz klub i kako mi nismo tu zbog rezultata nego zbog Vojvodine.

Ja se ustvari kada se bolje preispitam najvise divim ovima koji padaju na tu pricu iznova i iznova...

EDIT: 4) Zabranjeno je vređanje, omalovažavanje i uznemiravanje drugih članova foruma. Zabranjeno je korišćenje vulgarnih izraza i izraza koji vređaju dostojanstvo drugih forumaša. Svako kršenje ovog pravila kažnjavaće se privremenim ili stalnim odstranjivanjem sa foruma.
Ma šta pričaš ti čoveče! Fudbal koji mi igramo je za ovu ligu misaona imenica, kad bi manje gledao Ligu šampiona a više ovaj fudbal koji komentarišeš neke stvari bi ti bile jasnije! Navedi mi koje to ekipe igraju lepši fudbal od nas pa da vidimo. A to što nemamo sreće, sudije i filijale je razlog da ne podržavamo voljeni nam klub?!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by soderstorm »

Evo navescu ti ja sto se tice nase lige Rad, i blizanci. Ako nasa igra za ovu ligu misaona imenica kako to da igramo po sistemu W-X-W-X. Srecu pominjes u obe utakmice imas vodjstvo i obe ispustis nisu splet nesretnih okolnosti vec ziherski pristup naseg virtuoza Ala Montegro. A zar u Pecincima nismo imali srece sa onom stativom, vrati se to. Da bi imao srece moras biti hrabar, srcan, pozrtovan itd da ne nabrajam i dobices je. Imali su vise od 10 minuta da postignu drugi gol a nas vrsni trener ne vrsi ni jednu izmenu osim Djura-Bojovic na poluvremenu i kako sad da podignes ekipu ko kad sede na klupi. Sto se tice sudija itekako gresis dobijamo i mi pomoc u nekim utakmicu itekako. Eto sad lepo nam oba tima pobeze po 3 boda od sledeceg kola jedan sigurno 6 mozda cak i oba i idemo na noge Radu koga nismo pobedili u gostima ne pamtim. I tako se lepo oprostimo od titule vec na startu. I posle nek ovi sa razglasa pustaju hitove "Bato ti si moje zlato" i "Ciribu-Ciriba"
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by slanobarac »

Ma šta pričaš ti čoveče! Fudbal koji mi igramo je za ovu ligu misaona imenica, kad bi manje gledao Ligu šampiona a više ovaj fudbal koji komentarišeš neke stvari bi ti bile jasnije! Navedi mi koje to ekipe igraju lepši fudbal od nas pa da vidimo. A to što nemamo sreće, sudije i filijale je razlog da ne podržavamo voljeni nam klub?!
Verovatno si u pravu jer u ovom trenutku ova naša liga ne liči ni na šta što se tiče kvaliteta. Ja ću te podsetiti na prošlosezonsku utakmicu a odigranu proletos protiv Rada. Ako si je gledao onda da ti kažem da je za moj ukus to igra koja vraća veru u naš fudbal. Ja bih voleo da Naš tim igra tako i da gledamo kako da to dostignemo a ne opet priča o filijalama, sudijama i sreći. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Helm »

soderstorm wrote:Evo navescu ti ja sto se tice nase lige Rad, i blizanci. Ako nasa igra za ovu ligu misaona imenica kako to da igramo po sistemu W-X-W-X. Srecu pominjes u obe utakmice imas vodjstvo i obe ispustis nisu splet nesretnih okolnosti vec ziherski pristup naseg virtuoza Ala Montegro. A zar u Pecincima nismo imali srece sa onom stativom, vrati se to. Da bi imao srece moras biti hrabar, srcan, pozrtovan itd da ne nabrajam i dobices je. Imali su vise od 10 minuta da postignu drugi gol a nas vrsni trener ne vrsi ni jednu izmenu osim Djura-Bojovic na poluvremenu i kako sad da podignes ekipu ko kad sede na klupi. Sto se tice sudija itekako gresis dobijamo i mi pomoc u nekim utakmicu itekako. Eto sad lepo nam oba tima pobeze po 3 boda od sledeceg kola jedan sigurno 6 mozda cak i oba i idemo na noge Radu koga nismo pobedili u gostima ne pamtim. I tako se lepo oprostimo od titule vec na startu. I posle nek ovi sa razglasa pustaju hitove "Bato ti si moje zlato" i "Ciribu-Ciriba"
Kažeš Rad? Koliko taj Rad ima bodova i koji je na tabeli? Pa naravno da igramo nerešeno za pobedom kada iz jedne jedine akcije primimo gol glavom od stavite sa 16m a naša stativa ode u polje i promašimo još onoliko šansi koliko dobar deo timova ne napravi za sezonu. Evo radi poređenja da vidimo šta je sreća. Crni su protiv Rada napravili još više zicera i sve promašili. Gol je dao eduardo a to kako ga je dao ni Inzagija ne bi usralo a Rad iz stopostotnih šansi pogodi prečku i onaj propalitet slučajno odbrani. Dobiju penal u završnici u Jagodini koji realno nije bio ali zato Radu ne sviraju 2 koja su duplo jasniji penal od tog u Jagodini. Crveni u 95. minutu u kupu daju gol a naš igrač u 90. u Jagodini mora da menja dres. Protiv crvenih se ne svira igranje rukom na gol liniji itd. Mogao bih nabrajati ceo dan ali jasno ti je zbog čega oni tako retko kiksaju, em imaju sreće em imaju sudije em im je svaka druga utakmica prijateljska. Mi za svaki bod moramo dušu da ostavimo na terenu. Bata se godinama vuče po sudovima zato što je možda namestio jednu utakmicu, i to veliko možda a posle kupa još mi izvučemo deblji kraj za ono što je i devetogodišnjoj devojčici jasno da je namešteno. Ne znam o čemu uopšte raspravljamo kad je ovde sve jasno.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by slanobarac »

Izvini Helm al ovo mi liči na onog crtanog junaka Kalimera. Nepravda pa to ti je.
Nama je juče Jagodina bila protivnik a ne penal za crvene, prečka za crne........
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by 021 »

Bogami, @playmaker je debelo u pravu. Sve je privid, laž i obmana.

Ne zna se šta je gore: to što nikada nećemo uspeti dovoljno da ojačamo, ili što nikada nećemo propasti.

U sadašnjoj situaciji, posmatranje Vošinih utakmica ubija ne samo volju za fudbalom, nego i volju za životom (barem u sledećih 24 sata, dok se sve ne zaboravi). Tako sam se osećao protiv Vaduca, Radničkog, Pazara, OFK-e... Uvek isto: poraženo, pokislo. Tužno je postalo, suviše tužno.

Klub nema ambicije, a opet lokalni momci ne dobijaju priliku da igraju, već se daju na pozajmice i trunu na klupi, ubijeni u smisao, dok se istovremeno u klub dovode i gomilaju ko zna kakvi igrači.

Nema ekipe, treneri su smešne lutke u rukama glavnog pajaca.

Najbolji igrači poklanjaju se za džabe prvom ponuđaču.

Nismo više u stanju nikoga, ama baš nikoga, da nadigramo. Ne možemo se čak pošteno ni izigrati.

Ukoliko se učini da su stvari krenule nabolje, to potraje jednu do dve utakmice.

„Navijači“ otvoreno promovišu ideologije, šire mržnju i provociraju pošten svet.

U medijima nema nikakve kritike. Onima koji kritikuju u želji da stvari poteraju nabolje, zabranjuje se ulazak na stadion. Ljudima se otvoreneo preti.

Što se pak foruma tiče, i pisanja, situacija se ne razlikuje mnogo od one na tribinama. Odluka je svakog pojedinca, hoće li sve to iz nedelje u nedelju posmatrati, davati možda i neku značajniju podršku, u nadi da će biti bolje, da sve to ipak ima neki smisao lagati samog sebe, druge u isto to ubeđivati, verovati da postoje neki spoljni ljuti neprijatelji protiv kojih se fanatično i vojnički treba boriti i braniti, opet druge u isto to ubeđivati. Ili, jednostavno reći: dosta je bilo, nema smisla, odustajem.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by vojvodina jedna jedina »

021 wrote:Bogami, @playmaker je debelo u pravu. Sve je privid, laž i obmana.

Ne zna se šta je gore: to što nikada nećemo uspeti dovoljno da ojačamo, ili što nikada nećemo propasti.

U sadašnjoj situaciji, posmatranje Vošinih utakmica ubija ne samo volju za fudbalom, nego i volju za životom (barem u sledećih 24 sata, dok se sve ne zaboravi). Tako sam se osećao protiv Vaduca, Radničkog, Pazara, OFK-e... Uvek isto: poraženo, pokislo. Tužno je postalo, suviše tužno.

Klub nema ambicije, a opet lokalni momci ne dobijaju priliku da igraju, već se daju na pozajmice i trunu na klupi, ubijeni u smisao, dok se istovremeno u klub dovode i gomilaju ko zna kakvi igrači.

Nema ekipe, treneri su smešne lutke u rukama glavnog pajaca.

Najbolji igrači poklanjaju se za džabe prvom ponuđaču.

Nismo više u stanju nikoga, ama baš nikoga, da nadigramo. Ne možemo se čak pošteno ni izigrati.

Ukoliko se učini da su stvari krenule nabolje, to potraje jednu do dve utakmice.

„Navijači“ otvoreno promovišu ideologije, šire mržnju i provociraju pošten svet.

U medijima nema nikakve kritike. Onima koji kritikuju u želji da stvari poteraju nabolje, zabranjuje se ulazak na stadion. Ljudima se otvoreneo preti.

Što se pak foruma tiče, i pisanja, situacija se ne razlikuje mnogo od one na tribinama. Odluka je svakog pojedinca, hoće li sve to iz nedelje u nedelju posmatrati, davati možda i neku značajniju podršku, u nadi da će biti bolje, da sve to ipak ima neki smisao lagati samog sebe, druge u isto to ubeđivati, verovati da postoje neki spoljni ljuti neprijatelji protiv kojih se fanatično i vojnički treba boriti i braniti, opet druge u isto to ubeđivati. Ili, jednostavno reći: dosta je bilo, nema smisla, odustajem.
To je to,nema se sta dodati ni oduzeti!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by slanobarac »

Ne kažu džabe da u Vojvodini ima najviše samoubistava.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Simica
Posts: 155
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Simica »

Ako ocekujete od Vojvodine da igra kao Barsa ili neki jaki strani tim, grdno cete se razocarati. Onda je bolje da ostanete takozvani internet i TV navijaci. Ali za ove nase uslove, sa nasim fondom igraca, uz nas budzet, mi smo vrlo dobar tim. Da putujete malo na gostovanja, videli bi ste kakav respekt imamo kod obicnih navijaca sirom zemlje, i kao tim, i kao klub, a bogami i kao navijaci.
Ali lopta je okrugla i u fudbalu se nikad ne zna unapred kako ce teci utakmica (sem naravno kod "onih"). Nekad ne pobedi bolji, vec srecniji tim. U Jagodini smo kontolisali igru, promasili par zicera, a oni su iz jedinog valjanog suta, uz puno srece, dali gol. Ali vratice nam se to, nadam se vec protiv crnog drzavnog ljubimca.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Schteph_F89 »

Pozdrav svima!Pratim ovaj forum (i Firmin forum) vec duze vreme i evo tek sad sam se odlucio da nesto napisem jer je situacija stvarno ide silaznom putanjom i to naglo...Na ovom sajtu se mogu cuti kvalitetne informacije,predlozi ali sve ostalo se moze smestiti u tipa fejsbuk grupu 'svi mi sadomazo pesimisti...' ili tako nesto...Znaci pozitivno razmisljanje ovde ne dolazi u obzir...Situacija u nasem klubu,fudbalu i nije daleko od toga ali zasto praviti jos mracniju situaciju?Sve sto se desi (dobro ili lose),prvo bude popljuvano (sa ili bez razloga) pa tek onda ide neko poneko objektivno razmisljanje...Jel mi bodrimo Vojvodinu i u dobru i u zlu,i kuci i na strani...???Imam osecaj da svi posle utakmice dodju ovamo da se 'olaksaju',iznesu svoju nedeljnu dozu ironije i time srozavaju vec tesku situaciju...Da bi se ovde doslo npr. do recenice tipa 'dobro je odigrao',prvo se napise-ko ga je stavio u tim uopste?Ma ne treba on nego ovaj...Pa onda sledi recenica-Jao vidi ga!Pa onda-Jel nije mogao bolje?Pa-I nije tako lose!Da bi tek na kraju usledila recenica-Pa i dobro je odigrao!Sta je tesko sacekati,videti,pa i progutati nesto lose zarad na kraju dobrog?A i ako nema dobrog,reci bice bolje sledeci put?Sta ako (tesko mi je to samo napisati,ako crni pobede,ne daj boze a ja licno verujem da nece) sta onda?Kraj sveta?Pljujemo po svima u 10 stranica?Svi su kao na gotovs sa kritikama kao da se samo to i ceka,uputiti kritiku...
Igrom slucaja na utakmicama sam na severu (kad hocu da pevam,ludujem sa ekipom...) i na zapadu (kad hocu da gledam utakmicu pazljivije) i to su jedine 'podele' koje imam sto se tribina tice,a sa svake skupljam ono pozitivno!Kad se na tribinama peva,desava nesto sto mi nije po ukusu (vrlo retko) iskuliram ,jel ko sam ja da isticem neko nezadovoljstvo u vezi toga?Vojvodina je tu i bice uvek i ja imam opciju da je podrim i ne podrzim a ne da se Vojvodina uskladjuje prema meni,mojim zeljama,zahtevima,izvoljevanja sastava,igraca...a ja cu je takvu kakva je uvek voleti,bez obzira na sve!!!Uvek cu biti uz nju!Kad pobedjuje stojacu,skakacu,pevacu,radovacu se!Kad gubi opet cu stojati,aplaudirati ako je zasluzila,ili ne ako nije ali nikad necu da reagujem negativno-verbalno,fizicki sto za psihicki vec ne mogu da kazem!Ali sigurno to necu deliti sa vama i vas dodatno opterecivati sa time,osim ako se ne uclanim u fejsbuk grupu navadenu gore!E sad,svi koji su skupili hrabrosti da citaju dovde ( :) ) pomislice da ja necu nista da menjam,da se slazem sa ovom katastrofom!Ja jednostavno ne odmazem u vec teskoj situaciji i bilo bi nam mnogo lakse kad bi svi tako razmisljali jer pre ce se roditi i realizovati dobra ideja iz pet pozitivnih,pravih,nego iz stotinu negativnih!E taj balans treba i ovde primeniti (i uopsteno u zivotu 8) ).
Evo ja cu prvi krenuti od sebe,reci da je utakmica u Jagodini bila sa dozom cuvanja za sledecu utakmicu,falila nam je realizacija,sansi je bilo za nas,za protivnika jedna kobna,sve u svemu,nesrecno izgubljena 2 boda!O pojedinicnima,ne mogu,nisam gledao celu utakmicu a sto se sastava tice,cini mi se da nas trener jos uvek trazi onaj pravi,s razlogom naravno...Jedino sto jos mogu reci jeste da ocekujem u sledecoj utakmici maksimalno zalaganje igraca i odlicnu podrsku sa tribina,kojoj cemo,nadam se, svi zajedno doprineti!
P.S.navedeni tekst nije izazvan kao replika na neciji post ili slicno, nego striktno u cilju poboljsanja atmosfere koja je drasticno opala a ima potencijala da bude dobra!
P.S.izvinjavam se na dugackom postu i hvala onima koji su imali strpljenja da ga procitaju :cheers:
Locked