6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Prognoze:

1
3
6%
x
20
43%
2
24
51%
 
Total votes: 47

lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina, subota 16h

Post by lazarr »

Neka nabacoka i dobismo gol glavom. Verovatno Supa dremao. Neki lik je na stadionu i salje poruke na Mondu. Kaze da se Brana na 1:0 opet "spetljao" pred golom.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina, subota 16h

Post by Zeljafcv »

Nema potrebe da Supića napadamo, jer nije on kriv što smo se zabunkerisali!!! Mudri se pri proslavi gola nešto rugao našoj klupi i Bati. Naravno, gol je primljen zato što smo se zabunkerisali posle vođstva. Brana Ilić katastrofa!!! :frown:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina, subota 16h

Post by Helm »

Abu jos jednu stopostotnu omasio :shock:
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina, subota 16h

Post by :) »

Helm wrote:Abu jos jednu stopostotnu omasio :shock:
Nije to problem uopste al to je trebao da radi kad smo vodili a ne kad su izjednacili, sto je tesko napasti objektivno slabijeg i dati mu jos koji gol, pa teren ima svoje dimenzije i manje vise je svuda isti... eh, mentalitet.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina, subota 16h

Post by Helm »

:) wrote:
Helm wrote:Abu jos jednu stopostotnu omasio :shock:
Nije to problem uopste al to je trebao da radi kad smo vodili a ne kad su izjednacili, sto je tesko napasti objektivno slabijeg i dati mu jos koji gol, pa teren ima svoje dimenzije i manje vise je svuda isti... eh, mentalitet.
Ne kazem ja da je to problem samo ne mogu da verujem da nam se to desava! Jos sudija glumi neko ludilo! Nemamo mi mentalitet za titulu, bar ne jos... :frown:
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by :) »

Ma ne vredi se nervirati. Precenjujemo tim verovatno. Razlika izmedju jsl i ostalih nizih liga je jako tanka, svako svakom moze izvuci bod. Treba jednostavno priznati da pratimo fudbal loseg kvaliteta. No kakav je takav je, ja ligu sampiona na tv-u necu gledati a ni strane lige.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Zeljafcv »

Pajac se ponovo smeje na kraju, a Firma aplauzom pozdravlja igrače. Ma bitno je da nismo izgubili... :frown:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Tony Starks »

Jbg, šteta, pobeda bi nam legla do jaja pred tuđmanovce, sad šta je tu je. Drugu uzastopnu utakmicu u gostima ispuštamo vođstvo. O igri ne možemo, sačekaćemo nekog ko je bio u Jagodini da nam kaže kako je bilo.

S obzirom na utakmicu koja nam sledi mislim da bismo svi trebali da iskuliramo mračenje i preterane kritike ovog puta i da se okrenemo odmah onom što nas čeka za sedam dana, jer to je ipak mnogo više od fudbala i od poretka na tabeli.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Red Marquis »

Ma kakvo mračenje, sa Ađuruom u timu, najgorim golmanom lige, trenerom koji u gostima povlači ekipu nazad, bod nije uopšte loš.
Neki ovde i dalje maštaju o tituli...

A sad nas čeka glavno.
Io odio Belgrado
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Helm »

Tony Starks wrote:Jbg, šteta, pobeda bi nam legla do jaja pred tuđmanovce, sad šta je tu je. Drugu uzastopnu utakmicu u gostima ispuštamo vođstvo. O igri ne možemo, sačekaćemo nekog ko je bio u Jagodini da nam kaže kako je bilo.

S obzirom na utakmicu koja nam sledi mislim da bismo svi trebali da iskuliramo mračenje i preterane kritike ovog puta i da se okrenemo odmah onom što nas čeka za sedam dana, jer to je ipak mnogo više od fudbala i od poretka na tabeli.
Pa to i jeste glavni problem! Vec drugu utakmicu u gostima dajemo gol i povlacimo se! Umesto da nakon probijanja bunkera uzmemo i do grla natrpamo otvorenog protivnika mi se povucemo i damo im sansu da pridju golu. I onda naravno, desi se da nekog nesto usere, da nasa odbrana slucajno zaspi, da nas golman ni slucajno ne odbrani i onda se kuci vracas sa jednim umesto sa tri boda :x
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by soderstorm »

Meni se ovaj rezultat svidja jer nam ovi crni dolaze i sve osim 3 boda tj. pobede nece biti dovolji bice negodovanje sa tribina i jedva cekam. Adjuru u timu e moj treneru nadam se samo da nije pokvario frizuru.
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by lazarr »

Pratio sam prenos na Mondu.Gomila likova je napisala da je na Pazar od juce do danas kvota pala sa 2,4 na 1,7 pa posle i na 1,3 da bi na kraju u nekim kladionicama bila i blokirana. Mi jedini posteni. Ni vise mafijasa ni postenije uprave kod nas. Mi nista ne mozemo da "zatvorimo". A koliko bi nam znacila 3 boda od danas. Ako ne pobedimo u sledecu subotu, vec posle 7-og kola smo izgubili korak.
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by Vuke »

@Zeljafcv

Mislim da ce te biti sramota kada budes odgledao izvestaj! Napadali su i igrali borbeno citavu utakmicu i dok je bilo 0-0 i nakon vodstva i izjednacenja! Dobro su odigrali i sasvim zasluzeno dobili aplauz. Tako si ismevao golove Ilica i aludirao na namestenu utakmicu protiv Metalca, pa si ispao smesan nakon izvestaja, komentara Djumija i skracenog snimka! FK Vojvodina nema iza sebe toliku armiju navijaca, ljude u fudbalskom savezu i svoje sudije, danas je Vojvodina bila za klasu bolji rival nego nedavno nkp(po recima Jagodinaca), samo iz navedenih razloga i sticajem nesrecnih okolnosti nije stigla do 3 boda i ako je po pruzenom i prikazanom apsolutno zasluzila!

Tebi se izgleda osladilo da svako gostovanje sedis u udobnoj fotelji, osluskujes sta se desava na utakmici Vose i komentarises uz veliku dozu izmisljenih stvari i ismevanja svih mogucih!
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by lexa »

Steta!

4 boda smo izgubili u gostima tek tako. I protiv Slobode, i sada protiv Jagodine.
Bojim se da je problem u glavama nasih igraca. Nadam se da ce ubrzo shvatiti da
se utakmica igra 90 minuta a ne do 1 tj.ko prvi da gol - pobedio.
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Re: 6. kolo: Jagodina-Vojvodina 1:1

Post by KDA »

Koliko ljudi pljuju po svemu, a sede kući, i ko zna kad su poslednji put bili na utakmici, ali su pročitali na mondu. Muka me hvata kad otvorim forum.
Locked