4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Locked
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by Nevernik »

Supic je novi Lazetic.
Mora da postoji jedan takav igrac svake sezone.
Inace bi forum zamro :)
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by simicpk »

Nevernik wrote:Supic je novi Lazetic.
Mora da postoji jedan takav igrac svake sezone.
Inace bi forum zamro :)
Zaboravljas nase fantisticno levo krilo.
ФКВ
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by laki »

Slazem se sa Helmom.
Supa je itekako imao kikseve, a to sto ti kiksevi mozda nisu direktno prouzrokovali pogodak, to je druga stvar. Sta sad, jel treba samo da brojimo takve kikseve?! Protiv NP se secam da je imao jednu cudotvornu intervenciju kada je uradio neki polu-upijac kao neko smotano dete kada je imao cistu loptu za hvatanje u visini bokova. Protiv KG ako se ne varam, je jedva odbranio loptu po zemlji koja jse kretala brzinom puza, i to ju je naravno odbio, mogli smo primiti gol kao 1-1. Boksovanje je mala maca u odnosu na njegove intervencije.
Ma ne mogu da verujem da moram da objasnjavam sve ovo. Covek ima dosta godina, umesto da svojim iskustvom uliva samopouzdanje, ja strepim sta ce da se dogodi svaki put kada mu je vracena lopta ili kad neko uputi sut ka golu.
Pri tom se dobro secam da je on kao postavljao neke uslove prilikom sklapanja ugovora!!! STRASNO! Pa bolje da Todara stoji na golu umesto sto trenira golmane, bolje... ma sve je bolje osim ove trenutne situacije na golu!
Sto se tice Brane, uveren sam da bi jedino Katai bio bolje resenje, ali posto ga prodasmo, sa ovim sto imamo, Brana PO MENI treba da igra. Jedino sto mu zameram pored davljenja lopte, koju zaista ni nema kome da doda, je to sto ni na jednoj vecoj utakmici nije dao gol, koliko se secam. Naravno, bitni su i golovi na manjim koje su nam direktno donele pobedu, ali ono sto mu nedostaje je npr jedan gol 1.10. na Karadjordju. Borbenost mu je na nivou po mom misljenju na vecini utakmica, pogotovo prosle sezone. Po meni, Brana treba da igra.

edit na naredni post: Slazem se da bi bilo bolje da je KAtai ostao a da je Brana otisao, ali kao sto sam vec napisao: sa onim sto imamo, Brana je najbolje resenje, po meni!
Last edited by laki on Tue Sep 13, 2011 9:52 pm, edited 1 time in total.
Image
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by simicpk »

laki wrote: Sto se tice Brane, uveren sam da bi jedino Katai bio bolje resenje, ali posto ga prodasmo, sa ovim sto imamo, Brana PO MENI treba da igra. Jedino sto mu zameram pored davljenja lopte, koju zaista ni nema kome da doda, je to sto ni na jednoj vecoj utakmici nije dao gol, koliko se secam. Naravno, bitni su i golovi na manjim koje su nam direktno donele pobedu, ali ono sto mu nedostaje je npr jedan gol 1.10. na Karadjordju. Borbenost mu je na nivou po mom misljenju na vecini utakmica, pogotovo prosle sezone. Po meni, Brana treba da igra.
Kad brana uzme loptu i krene da trci uz levu aut liniju, ili ode u gol-aut ili pocne da davi. Bolje da su sacuvali Katai,a Branu prodali nekoj nesreci.
ФКВ
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by Helm »

laki wrote:Slazem se sa Helmom.
Supa je itekako imao kikseve, a to sto ti kiksevi mozda nisu direktno prouzrokovali pogodak, to je druga stvar. Sta sad, jel treba samo da brojimo takve kikseve?! Protiv NP se secam da je imao jednu cudotvornu intervenciju kada je uradio neki polu-upijac kao neko smotano dete kada je imao cistu loptu za hvatanje u visini bokova. Protiv KG ako se ne varam, je jedva odbranio loptu po zemlji koja jse kretala brzinom puza, i to ju je naravno odbio, mogli smo primiti gol kao 1-1. Boksovanje je mala maca u odnosu na njegove intervencije.
Ma ne mogu da verujem da moram da objasnjavam sve ovo. Covek ima dosta godina, umesto da svojim iskustvom uliva samopouzdanje, ja strepim sta ce da se dogodi svaki put kada mu je vracena lopta ili kad neko uputi sut ka golu.
Pri tom se dobro secam da je on kao postavljao neke uslove prilikom sklapanja ugovora!!! STRASNO! Pa bolje da Todara stoji na golu umesto sto trenira golmane, bolje... ma sve je bolje osim ove trenutne situacije na golu!
Sto se tice Brane, uveren sam da bi jedino Katai bio bolje resenje, ali posto ga prodasmo, sa ovim sto imamo, Brana PO MENI treba da igra. Jedino sto mu zameram pored davljenja lopte, koju zaista ni nema kome da doda, je to sto ni na jednoj vecoj utakmici nije dao gol, koliko se secam. Naravno, bitni su i golovi na manjim koje su nam direktno donele pobedu, ali ono sto mu nedostaje je npr jedan gol 1.10. na Karadjordju. Borbenost mu je na nivou po mom misljenju na vecini utakmica, pogotovo prosle sezone. Po meni, Brana treba da igra.
Bravo, svaka ti je na mestu! :cheers:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by kowalski »

Helm wrote:A drugo, to za njegove kikseve, ima da pisem od sad, svaki put kad iz boksovane lopte popijemo gol, ili iz akcije koja je usledila nakon boksovanja lopte, to je direktno njegov gol makar ceo nas tim otisao u napad posle boksovanja.
Mogao si videti u Uzicu (ako si gledao utakmicu), koliko su lopti Brana i Boske dodali u noge domacinima, a skoro svaka za kontru, ili za izgledan napad. Dakle, imamo mi jos dosta "boksera" tog tipa u ekipi, i osim par izuzetaka koji ponekad bljesnu, uglavnom su vecina Supici. Uostalom koliko para tolko muzike.
Image
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by Oasis »

Pored toga sto se pokazalo da je rupetina, on je jos i s******* tako da ne vidim razlog zasto bih ga gledao na golu i dzabe se jedio.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by Helm »

kowalski wrote:
Helm wrote:A drugo, to za njegove kikseve, ima da pisem od sad, svaki put kad iz boksovane lopte popijemo gol, ili iz akcije koja je usledila nakon boksovanja lopte, to je direktno njegov gol makar ceo nas tim otisao u napad posle boksovanja.
Mogao si videti u Uzicu (ako si gledao utakmicu), koliko su lopti Brana i Boske dodali u noge domacinima, a skoro svaka za kontru, ili za izgledan napad. Dakle, imamo mi jos dosta "boksera" tog tipa u ekipi, i osim par izuzetaka koji ponekad bljesnu, uglavnom su vecina Supici. Uostalom koliko para tolko muzike.
Slažem se ja da nije Supa jedini odgovoran za sve što se desilo možda čak nije ni u vrhu te liste ali sam prilično ubeđen da je najslabija karika i da vrlo lako može postati odgovoran za sve što će se desiti. S druge strane Brana zna da odigra sjajnu utakmicu a može i da ga nema to se nikad ne zna. Za Bosketa već mislim, koliko god ga cenio, da je njegova sledeća sezona a da ove ipak treba da ulazi sa klupe u umesto Bojovića ili Brane.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by kowalski »

Stevanovic je i prosle sezone igrao mnogo bolje kao izmena, nego kao starter. Sto se tice Supica, ako nastavi sa slicnim bravurama kao ono cimanje oko lopte i zadrzavanje pred svaki bekovski udarac, sam ce sebe eliminisati sa gola.
Image
Locked