4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Locked
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by Zeljafcv »

Najviše pažnje u FK Vojvodini je proteklih dana sigurno zauzimala odluka da Predsednik Butorović podnese ostavku na redovnom zasedanju skupštine. Takođe ništa manje pažnje zauzimaju i preteće reči upućene navijačima FK Vojvodine, koji nisu zadovoljni radom Uprave koja trenutno vodi Klub. Takve pretnje su naišle na osudu od strane navijača Gospodskog kluba. Na zasedanju je i prezentovano šturo finansijsko poslovanje kluba u proteklih 5 godina, koje je u izazvalo podeljena mišljenja i skepsu među navijačima o tendecioznosti prikazanih podataka, gde se ponovo po ko zna koji put pokušalo pobeći od vlastite odgovornosti i krivica se po dobrom starom balkanskom receptu prebacuje na drugoga, uz more optužbi ka bivšim rukovodstvima, navijačima, gradskim i pokrajinskim institucijama i drugo. Zaista se ne možemo oteti utisku da je sve ovo na kraju tužna, mučna slika FK Vojvodine, pored sve sramote koja nas je pogodila letos.

U subotu sa početkom u 16:30 časova FK Vojvodina igra svoju četvrtu prvenstvenu utakmicu, gostujući FK Slobodi iz Užica. FK Vojvodina će posle dugo vremena imati priliku da odigra utakmicu na gradskom stadionu u Užicu, koji se naziva "Begluk". Biće ovo duel drugoplasiranog i trećeplasiranog tima na tabeli, tako da će se utakmica sa pravom nazvati derbijem kola! FK Vojvodina i FK Sloboda dele drugo i treće mesto, s tim što je FK Vojvodina ispred zbog bolje gol razlike. Na žalost, to nije izazvalo dovoljno pažnje “gospodi” iz “javnog servisa” da urade direktan prenos derbija kola. Stvarno je šteta što ovakve utakmice ne uspevaju da izazovu veliku medijsku pažnju. Jednostavno, postavlja se pitanje šta je potrebno toj "gospodi", pa da ih isprovocira da pogledaju malo dalje od Topčiderskog brda? A pri tome se deklarativno zalažu za promociju fudbalskih centara? Ovakim monopolističkim i centralističkim delima se pokazuje suprotno, i siguran sam da do tog zacrtanog cilja nećemo doći. Nametanje veštačkih derbija Bg dvojca će se siguran sam se nastaviti potponuće srpskog fudbala.

Statistiku svih međusobnih duela subotnjih rivala možemo pogledati na ovom linku:

http://www.fkvojvodina.com/rivali.php?id=28" onclick="window.open(this.href);return false;

Dom i ponos Užičana, navijača FK Slobode koji će zajedno sa Vojvodinašima prvi put posle sezone 1995/96 biti svedoci praznika fudbala. Ovako je to izgledalo tada:



Povređenih i suspendovanih igrača koliko je meni poznato FK Vojvodina nema, a kako saznajem i FK Sloboda će biti u punoj borbenoj gotovosti. Trener Vukićević svim raspoloživim snagama napasti Užičku tvrđavu, na kojoj je ove sezone i Šampion pregažen. Vukićevićev tim se nalazi u mini seriji od 2 uzastopne pobede i u 4. se očekuje nastavak serije.

Preciznije informacije o organizovanom odlasku možete potražiti na Firma1989 Forumu:
http://www.firma1989.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=1754" onclick="window.open(this.href);return false;

Ko se bude uputio u sopstvenoj režiji, preporučujem mu dva načina da stignu do Užica. Oba puta se ide preko Valjeva, s tim što bi preporučio da se ide preko Bajine Bašte do Užica, jer je put preko "Divčibara" u očajnom stanju, a kilometraža je ista. Takođe, "Zlatibor" je blizu, a cene smeštaja su dosta povoljne, tako da se i ovo gostovanje može upotpuniti i vikendom na lepotici i nedeljnim kupanjem na "Zlatiborskim" jezerima. Naravno, preporučujem i da se proba domaći kajmak koji je prva liga! :wink:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by andi_fkv »

Pravi derbi ce biti u subotu na programu u Uzicu. Pre svega ocekujem borbenost naseg tima, zelja za pobedu i uz malo srece da budemo prvi na tabelu.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by vojvodina jedna jedina »

U Uzicu cemo videti dali jesmo ili nismo!!!

Naravno ocekujem i debi Ljubinkovica...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Helm »

Da li eventualno postoji neki sajt koji ce imati striming uzivo?
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Zeljafcv »

Helm wrote:Da li eventualno postoji neki sajt koji ce imati striming uzivo?
TV prenosa neće biti, jer u subotu "Arena" prenosi cigansko smeće, dok će u nedelju "RTS" raditi Rad-OFK. Radio Novi Sad ili Beograd bi trebalo da emituju radio prenose.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by DUB »

Atmosfera je vec na zavidnom nivou, sa dosta ljudi sam bio u kontaktu juce i danas, ne mogu da docekaju subotu da se krene put Uzica. A ima i onih koji na put krecu u petak.
Vidimo se u Uzicu!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Kamenica »

ja krecem put uzica sutra. 4h lagane voznje, ako ne bude nekih problema. pored nase utakmice, derbi kola igra se i na karaburmi, ali to tek u nedelju. mislim da su to cetiri ekipe, racunajuci i nas naravno koje ce pomrsiti racune "vecitima". sad ili nikad.

p.s. bati je receno da ne talasa.


Edit-Administracija

Obrati paznju na pravopis, vec si opominjan zbog toga!
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Zeljafcv »

Ko god bude išao na Zapad "Begluka", neka obrati pažnju na zanimljiv arhitektonski detalj sa ove slike. Teško će se moći videti dobar deo terena ukoliko se sedne iza ovih stubova. :D

Image
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Zeljafcv »

Gosn. Vukićević najavio na zvaničnom sajtu da će igrati sa Ljubinkovićem i Marebom u veznom redu, a Medom iza.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Helm »

Da li neko moze da mi kaze da li postoji neki sajt koji ce imati striming uzivo? Znam da nema tv prenosa ali posto je u pitanju derbi kola mogao bi biti striming, tako je Rad u kolu kad smo gostovali Metalcu mogao da se gleda na nekim sajtovima...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by :) »

Zeljafcv wrote:
Helm wrote:Da li eventualno postoji neki sajt koji ce imati striming uzivo?
TV prenosa neće biti, jer u subotu "Arena" prenosi cigansko smeće, dok će u nedelju "RTS" raditi Rad-OFK. Radio Novi Sad ili Beograd bi trebalo da emituju radio prenose.
Druze verovatnoca za streaming postoji iskljucivo ako prenos radi neka TV stanica i onda da se nadamo da ce se negde pojaviti. Nasa utakmica nije na programu rts-a i Arene koji prenose utakmice jsl.

Sto se tice utakmica na domacem terenu ako si dovoljno veliki mazohista mislim da mozes pokusati da ih pratis preko mondo kamere uperene ka stadionu :)
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Helm »

:) wrote:
Zeljafcv wrote:
Helm wrote:Da li eventualno postoji neki sajt koji ce imati striming uzivo?
TV prenosa neće biti, jer u subotu "Arena" prenosi cigansko smeće, dok će u nedelju "RTS" raditi Rad-OFK. Radio Novi Sad ili Beograd bi trebalo da emituju radio prenose.
Druze verovatnoca za streaming postoji iskljucivo ako prenos radi neka TV stanica i onda da se nadamo da ce se negde pojaviti. Nasa utakmica nije na programu rts-a i Arene koji prenose utakmice jsl.

Sto se tice utakmica na domacem terenu ako si dovoljno veliki mazohista mislim da mozes pokusati da ih pratis preko mondo kamere uperene ka stadionu :)
Znam da SOS snima zbog emisije Total soker pa sam se nadao da mozda moze biti :( Utakmice na domacem terenu nisu problem to gledam uzivo, ne bi ni Uzice bile problem da ne spremam ispite...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by DUB »

Helm wrote:Da li neko moze da mi kaze da li postoji neki sajt koji ce imati striming uzivo? Znam da nema tv prenosa ali posto je u pitanju derbi kola mogao bi biti striming, tako je Rad u kolu kad smo gostovali Metalcu mogao da se gleda na nekim sajtovima...
Veća je verovatnoća kometu da prizoveš...
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Helm »

DUB wrote:
Helm wrote:Da li neko moze da mi kaze da li postoji neki sajt koji ce imati striming uzivo? Znam da nema tv prenosa ali posto je u pitanju derbi kola mogao bi biti striming, tako je Rad u kolu kad smo gostovali Metalcu mogao da se gleda na nekim sajtovima...
Veća je verovatnoća kometu da prizoveš...
Rado bih prizvao 3 komada, po jednu na FSS i prostorije blizanaca :twisted:
User avatar
ernesto
Posts: 1210
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by ernesto »

probaj na livescorehunter.com tamo sve zivo ima !

imam neki predosecaj da dobijamo , daleko od toga da je sloboda naivna ekipa ali mislim da smo dosta iskusniji od njih !
Locked