Kup Srbije - sezona 2011/12

JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by JackSparow »

http://www.mondo.rs/s241814/Sport/Sport ... odine.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Au kako sam besan! Pa ovo go**o koje je pisalo tekst bi trebalo odrati od batina, pa da se sledeći put dobro zamisli da li će ovako pisati za tepsiju bureka! I dalje mislite da sa poštenim čovekom Voša može nešto osvojiti u ovoj usranoj državi???? Dođe mi da plačem od nemoći. MATER IM!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Stexman »

PZS wrote: Ukoliko ste svi vi mislili da su grad i klub otkazali finale, varate se i potcenjujete snagu Severa Karadjordja.
Izvini druze, ali koliko god ja zeleo da ovo sto si napisao bude istina, i ti i ja znamo da to nije tako!
Ja, ako se ne varam nigde nisam procitao da je Firma istupila sa stavom da neda sever Karadjordja. Jeste se pisalo po forumima ali su to pisali pojedinci.
Nigde zvanicno nije pisano. Po meni je veca steta napravljena(navijacki gledano) ovim otkazivanjem nego da se to isto finale dopustilo!
Efekat protesta bi bio mnogo veci da je cela Srbija u direktnom prenosu videla prazan sever Karadjordja, koji bi svi morali prokomentarisati kao odgovor na zatvaranje severa cmarakane, nego da niko o tome i zahtevu Firme ne zna nista(kao sto niko i ne zna)!

Sramota je i to sto posle svega taj isti Rabrenovic koji iznosi prljav ves i dalje pise i potpisuje saopstenja!!!
Sramota je i to sto smo po ko zna koji put SAMI SEBE ponizili!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Turija »

Ako se oni (kao) nerviraju, ne razumem zašto se mi stvarno nerviramo?
Naš Stadion se rekunstruiše, nema optimalnih uslova za organizaciju Finala kupa.Tačka.
Istinski, svima odgovara što se utakmica ne igra u Novom Sadu - i u čemu je onda problem?
Donešena je racionalna odluka, na svim nivoima, da se promeni mesto odigravanja Finala.To, šta će se sad pisati u novinama, pa je l' to nešto novo, i ne bi ga bilo da se igra u NS?Kao jako su se ožučil što neće morati da dolaze iz Beograda u Novi Sad.Mislim da njih najviše pogađa to što sad ne prolazi, baš sve, tako glatko i lako.
Što (juče) reče Apija, okrenimo se potpuno Prvenstvu, jer nema šta drugo da nas dovede do Evrope (proš'o voz koji smo ,,čekali" - proći će i drugi, ako se ne dozovemo u pamet i dovedemo Vošu na pravu stanicu).Međutim, ako Evropu budemo čekali u današnjem stanju i izdanju, onda je svrsishodnije provesti godinu na rehabilitaciji u Drugoj ligi, pa za dve godine, ponovo, u Evropu sa Atletikom, Seltikom.. u Novom Sadu, na novim i punim tribinama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Владика »

Ко се то нама смеје? Исти они који су остали неми на вишедеценијску крађу и понижавање нашег клуба? Исти они који подржавају и потпмажу одржање двоклупског система у нашој земљи? Просто ми је невероватно како појединци олако лупају свим навијачима Војводине неке моралне квалификације иако добро знају да ћемо тешко доћи до сазнања зашто смо уопште отказали финале. Да ли је циљ да се узнесу ти морални колоси или је циљ само пљунути на своју кућу?
У суштини, према господи треба се односити господски, према багри онако како то они заслужују. Боли их отказивање домаћинства(ако је оно уопште отказано?) и то је за мене сасвим довољно да будем задовољан!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by PZS »

podbara wrote:Ко се то нама смеје? Исти они који су остали неми на вишедеценијску крађу и понижавање нашег клуба? Исти они који подржавају и потпмажу одржање двоклупског система у нашој земљи? Просто ми је невероватно како појединци олако лупају свим навијачима Војводине неке моралне квалификације иако добро знају да ћемо тешко доћи до сазнања зашто смо уопште отказали финале. Да ли је циљ да се узнесу ти морални колоси или је циљ само пљунути на своју кућу?
У суштини, према господи треба се односити господски, према багри онако како то они заслужују. Боли их отказивање домаћинства(ако је оно уопште отказано?) и то је за мене сасвим довољно да будем задовољан!
Bravo Podbara...
Slazem se potpuno

Stexman, ti verovatno znas da se ne objavljuje bas sve. Postoje valjda i interni kanali komunikacije, jer se vazne stvari prvo resavaju u svojoj kuci...
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by masterNS »

Ovih 5:1 je tragedija, a ne eventualni boravak navijaca na severu... Sacuvacete tribinu, ali sa ovakvim rezultatima ce tamo biti sve manje i manje ljudi, jer danasnje deca nisu toliki mazohisti da zele da im svaki vikend presedne zbog neke nove bruke.

http://www.sportskacentrala.com/?s=read ... =1&naslov=
Jos jedno blacenje od strane novinara...
Klub koji je prošlog leta eliminisan od strane Vaduca iz kvalifikacija za Ligu Evrope sada je još jednom potvrdio koliko je ustvari mali. Stoga još smešnije zvuči budalasta floskula o "rekonstrukciji stadiona za početak kvalifikacija za UEFA takmičenja" jer smo prošlog leta već imali priliku da vidimo kako izgleda novosadsko učešće u Evropi.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by budababa »

Svi nam se smeju? Pišu ovakve tekstove o nama? Au, neću moći da zaspim od jeda, pa gde baš moj klub da remeti harmoniju u ovoj pravdoljubivoj i prepoštenoj državi :frown: Ne može ovde i sikter.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Turija »

masterNS wrote:http://www.sportskacentrala.com/?s=read ... =1&naslov=
Jos jedno blacenje od strane novinara...
Klub koji je prošlog leta eliminisan od strane Vaduca iz kvalifikacija za Ligu Evrope sada je još jednom potvrdio koliko je ustvari mali. Stoga još smešnije zvuči budalasta floskula o "rekonstrukciji stadiona za početak kvalifikacija za UEFA takmičenja" jer smo prošlog leta već imali priliku da vidimo kako izgleda novosadsko učešće u Evropi.
A što onda toliko pišu i bave se jednim ,,malim klubom"?
sluShamrock i tamburaše 8) (,,..hej, haj baš nas briga, vozamo se na taljiga..." ĐB)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by kafe bagdad »

jedan od retjih uspesnih poteza nase uprave u poslednje vreme, KAKO VAS BOLI sto se necete siriti po Novom Sadu, e pa necete :mrgreen:
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by rotacija »

ZA dobrim konjima se prasina dize :cheers:
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by masterNS »

Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Brick Liman »

kafe bagdad wrote:jedan od retjih uspesnih poteza nase uprave u poslednje vreme, KAKO VAS BOLI sto se necete siriti po Novom Sadu, e pa necete :mrgreen:
Ovo je potez uprave jedino ako se pod tim misli da je ovakav razvoj situacije posledica njihovog skandaloznog i kretenskog vođenja kluba od prošlog finala kupa na ovamo. Ništa oni ne bi otkazali da nije bilo nas (navijača) i naše reakcije.
Ovi tekstovi su ogledni primer kako funkcioniše sistem državnog terorizma čiji su bitan šaraf i mediji. Taj ološ koji uslužuje interesne grupe i paradržavne strukture za 10 ćevosa bez premaza kad uhvati u mašinu nekog ko zasmeta strukturama...Naravno da Novosti jašu na čelu kolone. Sigurno najsramniji dnevni list u Južnih Slovena od 2. rata na ovamo. Ali, ljudi koji vode klub su im dali toliko materijala da seru da se to mora istaći kao prvi i osnovni problem za nas. Više nema popravnog, više nema mirenja sa tmurnom situacijom. Oni su svoje jednostavno završili i tu ne sme biti mesta progovorima.

I okačite to gospodstvo mačku o rep. Meni je jednostavno kretenski biti stoički iznad situacije u kojoj ti neko decenijama zuva šamare i otima užinu. Siledžije (ovde mislim na BG dvojac) niko nikad nije skinuo sebi sa vrata okretanjem drugog obraza. Takve možeš rešiti jedino pesnajom u zube
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by PZS »

Brick Liman wrote:
kafe bagdad wrote:jedan od retjih uspesnih poteza nase uprave u poslednje vreme, KAKO VAS BOLI sto se necete siriti po Novom Sadu, e pa necete :mrgreen:
Ovo je potez uprave jedino ako se pod tim misli da je ovakav razvoj situacije posledica njihovog skandaloznog i kretenskog vođenja kluba od prošlog finala kupa na ovamo. Ništa oni ne bi otkazali da nije bilo nas (navijača) i naše reakcije.
Ovi tekstovi su ogledni primer kako funkcioniše sistem državnog terorizma čiji su bitan šaraf i mediji. Taj ološ koji uslužuje interesne grupe i paradržavne strukture za 10 ćevosa bez premaza kad uhvati u mašinu nekog ko zasmeta strukturama...Naravno da Novosti jašu na čelu kolone. Sigurno najsramniji dnevni list u Južnih Slovena od 2. rata na ovamo. Ali, ljudi koji vode klub su im dali toliko materijala da seru da se to mora istaći kao prvi i osnovni problem za nas. Više nema popravnog, više nema mirenja sa tmurnom situacijom. Oni su svoje jednostavno završili i tu ne sme biti mesta progovorima.

I okačite to gospodstvo mačku o rep. Meni je jednostavno kretenski biti stoički iznad situacije u kojoj ti neko decenijama zuva šamare i otima užinu. Siledžije (ovde mislim na BG dvojac) niko nikad nije skinuo sebi sa vrata okretanjem drugog obraza. Takve možeš rešiti jedino pesnajom u zube
Potpisujem... :cheers:
Od srede - konkretizacija predlozenog...
Svi na Karadjordje :mrgreen:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by rotacija »

Kako nas j... i rasturaju . Ako nam Bata i ode nagrabusicemo debelo jer imam utisak da ce da nam dodje neki sa preke strane.
Locked