Kup Srbije - sezona 2011/12

ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by ssnigd »

Otkazivanje finala kupa je sto se mene tice dobra stvar u navijackom smislu, jer na taj nacin sprecavamo gomilu cigana u gradu i sto je jos gore mladjima/klincima se sprecava prikazivanje nekog laznog stanja navijacke podeljenosti u gradu.
Sa druge strane, kup se morao organizovati kod nas, tako sto bi se sever dao Cacanima, naravno bez prisustva Firme u kopu sa njima. Ako vec navijamo za Borac to je za onaj iz Republike Srpske.
Da se ne lazemo, pricali smo i trazili neutralnost u organizaciji finala kupa. Dobili smo to da smo jedini kandidat od ostalih, jer blizanci su automatski uracunati. Sto bi se reklo, neutralnost ispunjena. Da je ovo jedina bruka kluba, pa da se stidim, ovako me je bas briga. Mnoge bitnije stvari u klubu mene bolu i smetaju mi nego to sto su nscz ostali uskraceni za domacinstvo :greenbutt:
Inace, slazem se sa Brick Limanom, finale kupa je rezervisano za invaziju na BG :!: :!: :!: Jer finale ce se uvek igrati, ako vec i odemo tamo samo protiv nekoga od njih. Ili na dve tekme, jer je to jedino i pravedno, a polufinale na jednu.

U finalu srecu zelim Cacanima, mada ne verujem da mogu ista da urade.

edit: Da se finale igra u Kragujevcu, ubedjen sam da bi cigana bilo isto toliko i tamo, ako ne i vise nego koliko bi ih doslo u Novi Sad.
Last edited by ssnigd on Sat Apr 21, 2012 1:16 am, edited 1 time in total.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Само Војводина »

Само да кажем да је срамота што смо отказали. Испали смо мамини синови који хоће да се финале игра у НС само ако ми учествујемо. А прво смо тобоже тражили да се игра на неутралном терену.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by shecky »

Auu m**********m ko je sastavio taj text!!
Jeste sramota ovo oko kupa ali kako dju**e beogradsko ima obraza da ista prica o proslosezonskom finalu !??!
Uostalom neka nas izbace!! :) i to u svakom smislu..s obzirom da je OCIGLEDNO to problem cele price..

ssnigd
da se razumemo..ne pricamo mi ovde o navijacima nego o fudbalu i klubu..
a sto se podrske Borcu tice.. ja navijam i navijam samo za Vojvodinu ,dakle za mene ne postoji ni Borac C ni Borac BL.. tj navijao bi za Cacane samo zato da bi izblamirali cigane i nista vise ..ali pred TV ekranom ,ne na stadionu
i kao sto se vidi ti gotovo celu stvar gledas kroz navijacku prizmu..eeebre ovo nema veze sa navijacima nego sa gradom NS i sa FKV koji su se zestoko izblamirali !!!
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Само Војводина »

Red Marquis wrote:Sami smo se nasadili i sad će svi da nas provlače po blatu...
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... ka-sramota" onclick="window.open(this.href);return false;
Аутор текста је овај комуњарски г****р:

Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by shecky »

M*********em debelu nedo mu bog da ga vidim u NS smrsace momentalno od bezanja!!
hvala ti brate na slici
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Red Marquis »

Pa mislim da je bilo očigledno čiji je, jer niko drugi ne bi napisao "sramnog bežanja sa terena prošle sezone" sem grobarskog šljama.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Sami smo se nasadili i sad će svi da nas provlače po blatu...
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... ka-sramota" onclick="window.open(this.href);return false;
Potpuno ocekivano, najbolji smo kad treba sami sebi da napravimo stetu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by PZS »

shecky wrote:Auu majku mu jebem ko je sastavio taj text!!
Jeste sramota ovo oko kupa ali kako dju**e beogradsko ima obraza da ista prica o proslosezonskom finalu !??!
Uostalom neka nas izbace!! :) i to u svakom smislu..s obzirom da je OCIGLEDNO to problem cele price..

ssnigd
da se razumemo..ne pricamo mi ovde o navijacima nego o fudbalu i klubu..
a sto se podrske Borcu tice.. ja navijam i navijam samo za Vojvodinu ,dakle za mene ne postoji ni Borac C ni Borac BL.. tj navijao bi za Cacane samo zato da bi izblamirali cigane i nista vise ..ali pred TV ekranom ,ne na stadionu
i kao sto se vidi ti gotovo celu stvar gledas kroz navijacku prizmu..eeebre ovo nema veze sa navijacima nego sa gradom NS i sa FKV koji su se zestoko izblamirali !!!
Prvi pasus potpisujem....

A za odgovor ssnigd imam kontrapitanja:
1. Kako bi izblamirao cigane navijanjem pred TV ekanom?
2. Kroz koju prizmu svi mi gledamo FKV, ako ne kroz navijacku (zaboli me ona stvar kroz koju prizmu gledaju uprava i politicari u gradu јер na to tesko mozemo uticati) ?

P.S. Eto moze nam se da otkazemo organizaciju finala. Mondo je jedini pogodio sustinu:
"Naime, u Vojvodini nisu sigurni da će moći da organizuju utakmicu Crvena zvezda - Borac tako da svima na stadionu Karađorđe garantuju bezbednost, što dodatno otežava stav najvatranije navijačke grupe "Firme" da severna tribina bude zatvorena i za navijače beogradskog i čačanskog kluba."
Ukoliko ste svi vi mislili da su grad i klub otkazali finale, varate se i potcenjujete snagu Severa Karadjordja.
Pored toga ljudi budimo ozbiljni. Neko je spomenuo setanje cigana po gradu u finalu... pa trebalo bi da skupe zandarmeriju iz cele Srbije, sa sve kopnenom zonom bezbednosti da bi sprecili ludilo u Novom Sadu tog 16-og maja...
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by kej »

Ajde da se ne lažemo- niko ovde ne brine za bezbednost i haos u gradu. Ne dolaze cigani prvi put u NS. Butik se lako obezbedi, a grafiti se lako prefarbaju. Nego, navijače Vojvodine najviše boli što bi cigani napunili ''Karađorđe''(sve tribine) i proslavili trofej na njemu. To su dve stvari koje nama nisu pošle za rukom dvadeset i nešto godina. Neki od nas nisu nikad doživeli da vide nešto od ta dva.
I jeste, zaista bi bilo bolno videti da se to događa na stadionu na kom smo odrastali, a da se to ne događa u režiji kluba zbog kog tolike godine dolazimo na stadion, već u režiji najomraženijeg neprijatelja.
Pa opet, to što bi stadion po prvi put posle dužeg vremena bio pun(i to zaslugom ciganije) ne bi bila sramota FK Vojvodine i nas navijača nego sramota građana Novog Sada i ove jajarske države u kojoj živimo. Zašto mene da bude sramota što njih ima kao žutih mrava? To znam oduvek.
A to što bi oni ovde proslavili trofej, za to smo krivi mi koji smo dozvolili da nas izbaci Borac. OKUPljali smo dečicu mesecima, pričali mesecima samo o toj jednoj utakmici, sve podredili glupom kupu, pričali o finalu kao da smo već u njemu.. obilo nam se o glavu.
Ja sam bio za finale u Novom Sadu i priznajem da mi ni na kraj pameti nije bio ovaj scenario, kao što nije bio ni onima koji nisu bili za finale ovde(oni nisu želeli finale ovde iz nekih drugih razloga, a ne zbog mogućnosti da se desi ovo). I slažem se sa ljudima koji misle da je sramota što smo otkazali domaćinstvo, trebalo je jednostavno progutati tu gorku pilulu(ne bi nam bila prva), trebalo je dostojanstveno prihvatiti surovu kaznu za napravljene greške.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by rotacija »

Koliko god ispalo glupo i sramno , mislim da je to pametan potez. Iz prostog razloga , sto je neko vec i naveo u prethodnim postovima , citiram : "...jer na taj nacin sprecavamo gomilu cigana u gradu i sto je jos gore mladjima/klincima se sprecava prikazivanje nekog laznog stanja navijacke podeljenosti u gradu." Zamislite svu ovu decu koja su dobijala karte za utakmice Vose , kad su im igraci delili po skolama , zamislite ih na tom finalu , pa onda nakon finala kad cigani uzmu kup , pa da vidim da li ce se grabiti za katre i nakon toga...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by shecky »

Kej svaka cast!!
Ljudi.. mante bre te glupe izgovore tipa firma shop..sever ludilo ,klinci ovo ono...
Nas boli sto necemo igrati finale i to je jedini pravi razlog!
Cigana ne bi bilo nista vise nego inace kad igraju protiv nas ovde.. tj bilo bi ih vise jer nas nema..i to je to.
I sto odlicno rece Kej.. to bi mene bilo sramota sto je finale u nasem gradu a nas nema a cigana ima realno mnogo vise nego nas..?
To treba da je NJIHOVA sramota i komplex a ne moj/nas.
Uostalom..zar nismo protiv cigojnera igrali finale na JNA.. i sta onda su grobarcici trebali da odustanu od organizacije finala? ...
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by vosa do groba »

Bruka!!!Pa svi nam se sada smeju!Prosle godine otprilike u ovo vreme,svi su nas podrzavali posle finala kupa,cinilo se da krecemo u nekakvu borbu,ali od tada kao da je sve stalo,napravi se jedan korak u napred pa tri u nazad.Ovim otkazivanjem smo stavili pecat na mogucnost igranja finala kupa kod nas u buducnosti.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by PZS »

Prica oko kupa je zavrsena. Neka organizuju gde hoce, vazno je da nije kod nas.
Sada treba raditi na tome da se u finalu igraju po dve tekme, umesto kao do sada u polufinalu i sve je reseno :D
Verujem da bi se i ostali klubovi iz unutrasnjosti slozili sa ovim predlogom...
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by masterNS »

PZS: Sad smo puni kredibiliteta, verujem da nam da ce nas manji klubovi poput Borca sad sigurno podrzati, kad su videli da se mi ustvari borimo za sebe, a ne za pravdu. Pritom, i dalje ne znamo da li cemo snositi neke posledice zbog otkazivanja.
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Casual »

Zamislite samo da je finale trebalo da bude u Cacku, a da smo mi prosli pa da onda Cacani otkazu. Sta bi rekli?
Ako smo bili za to da se igra na neutralnom terenu, treba to da omogucimo i drugim ekipama ako smo vec ispali.
Ne vidim nigde izjave Cacana, mada verovatno njima ovo odgovara zbog prihoda jer su se kanda oprostili od kupa, sto je opet idiotski.
Volem Vošu!
Locked