Kup Srbije - sezona 2011/12

Locked
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Владика »

Avangarda wrote:Понекад смо већи лицемери од оних које углавном пљујемо...
Због чега смо Ми лицемери? Ситуацију не креира само Фк Војводина већ ФСС, један држани пројекат итд.... да сачекамо мало са информацијама па ћемо делити квалификације. Успут, када се сетим оног купа у кошарци и шта су све радили Београђани по нашем лепомм Граду, ни мало ми неће бити жао ако откажемо домаћинство. Пази, ми сада треба да поједемо свашта да би фудбалска Србија добила право за равноправније такмичење са близанчићима. Ја питам, где је та Србија да нама помогне? Само је Спартак подигао глас солидарности са нама, зар не?
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by severozapad »

Podbara, moram da ti kažem da se ne slažem. Kada smo brutalno pokradeni protiv groblja u kupu, gomila klubova je stala na "našu" a u stvari samo na stranu protiv igranja fudbala u ovo državi za samo dva kluba. Mi smo se tada povukli na baš bedan način posle mnogo izrečenog i otprilike bili primer kako se ipak ne može protiv njih. Naravno da niko ovde neće žaliti što nam cigani neće prirediti priredbu u našem Novom Sadu, ali mislim da je od dva zla "bolje" to kratkrotrajno. Sa kojim ćemo se pravom mi ili neki drugi grad kandidivati sledeće sezone za finale ako će biti princip, nema nas, ne može.

Zatvoriti sever i odigrati tamo gde je dogovoreno je po meni, uz gorak ukus, ipak pravično.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Brick Liman »

Ja sam od samog početka bio protiv ideje da se ovde igra finale kupa. Prvenstveno zato što se ne bih radovao tom kupu da smo ga nekim čudom osvojili, jer bih imao osećaj da je nategnut za nas i da je kompenzacija za prošlogodišnju pljačku. Drugo, igranjem ovde nam se uskraćuje čitav onaj divni osećaj invazije na drugi grad što mi je jedina draž finala kupa.
Nemojmo se šaliti, invazija cigana na NS uzrokovala bi celodnevni rat na ulicama, pogotovo što smo mi slobodni taj dan. O njihovom obitavanju na severu neću ni da razmišljam. Oko za oko.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by laki »

Brick Liman wrote:Ja sam od samog početka bio protiv ideje da se ovde igra finale kupa. Prvenstveno zato što se ne bih radovao tom kupu da smo ga nekim čudom osvojili, jer bih imao osećaj da je nategnut za nas i da je kompenzacija za prošlogodišnju pljačku. Drugo, igranjem ovde nam se uskraćuje čitav onaj divni osećaj invazije na drugi grad što mi je jedina draž finala kupa.
Nemojmo se šaliti, invazija cigana na NS uzrokovala bi celodnevni rat na ulicama, pogotovo što smo mi slobodni taj dan. O njihovom obitavanju na severu neću ni da razmišljam. Oko za oko.
U potpunosti se slazem.

Plus, ima mnogo vise ultra slaninara nego sto je bilo onda kad je bilo to finale u kosarci. Ne bi se oni lepo proveli u NS, mogu da potpisem to!! Ne da se ne bi proveli lepo, nego imam utisak da bi mnogima preseo kup.
Image
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by vojvodina jedna jedina »

laki wrote:U potpunosti se slazem.

Plus, ima mnogo vise ultra slaninara nego sto je bilo onda kad je bilo to finale u kosarci. Ne bi se oni lepo proveli u NS, mogu da potpisem to!! Ne da se ne bi proveli lepo, nego imam utisak da bi mnogima preseo kup.
edit administracija- Svaki poziv na nasilje neće biti tolerisan na ovom mestu!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Brick Liman »

vojvodina jedna jedina wrote:
laki wrote:U potpunosti se slazem.

Plus, ima mnogo vise ultra slaninara nego sto je bilo onda kad je bilo to finale u kosarci. Ne bi se oni lepo proveli u NS, mogu da potpisem to!! Ne da se ne bi proveli lepo, nego imam utisak da bi mnogima preseo kup.
edit administracija- Svaki poziv na nasilje neće biti tolerisan na ovom mestu!
Koja je svrha tvog posta, voleo bih da mi objasniš ako možeš. Unapred hvala.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by madda fakka »

Dzaba svadja jer rts u dnevniku javio da se nece igrati finale kupa u NS nagovestili su ili BG ili KG
I Bog je Slaninar...
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Box »

Eno po drustvenim mrezama besne ovi nasi sto navijaju za njihove... To bi im bio prvi put da gledaju njihove uzivo, a sad nece moci ... eh stete..
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Владика »

sportal wrote:- Poštovani,

Grad Novi Sad i FK Vojvodina su odlukom Odbora za hitna pitanja FSS dobili organizaciju finalne utakmice Kupa Srbije, koja je na programu 16. maja 2012. godine. Međutim, po investicionom planu gradnje stadiona "Karađorđe", grad Novi Sad je predvideo rekonstrukciju stadiona, a koja će početi 27. aprila 2012, pošto su rokovi rekonstrukcije vezani za početak kvalifikacija za UEFA takmičenja, nemamo uslove za pomeranje početka radova, tako da vas molimo da promenite domaćinstvo finalne utakmice Kupa Srbije.

Radovi su takve prirode da će FK Vojvodina svoje dve poslednje utakmice tekućeg prvenstva verovatno igrati na nekom drugom stadionu, jer će se morati skidati i delovi travnate površine. I pored naše velike želje da budemo dobri domaćini finala Kupa Srbije, budući radovi na rekonstrukciji stadiona "Karađorđe" su nam veliki prioritet, pa vas molimo da ovaj naš zahtev shvatite kao našu veliku želju da naš stadion dobije sve kvalitete koje zahtevaju UEFA takmičenja.

U nadi da ćete nam izaći u susret i omogućiti da počnemo sa rekonstrukcijom stadiona, a samim tim i prihvatiti da promenite domaćina finalne utakmice Kupa Srbije, mi vas srdačno pozdravljamo - piše u dopisu iz Novog Sada.
Хвала Граду и разборитим људима из Управе који су нас спасили још једног понижења!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Red Marquis »

Box wrote:Eno po drustvenim mrezama besne ovi nasi sto navijaju za njihove... To bi im bio prvi put da gledaju njihove uzivo, a sad nece moci ... eh stete..
Čim navijaju za njihove, nemoj ih zvati našima, pa makar nam bili i prve komšije.

Mnogo smo stvari uprskali od prošlog proleća, a ovo hoću kakim-neću kakim finale kupa je samo poslednja glupost. Zašto bismo mi ikada ponovo dobili pravo da budemo domaćini nakon ovoga? Ali verovatno hoćemo, jer se u Srbiji nikakve gluposti ne kažnjavaju niti pamte. Okrenuli smo i celu javnost protiv nas, a prošle godine sem šljama grobarskog su svi bili na našoj strani.

S druge strane, meni se nije dopadala ni ideja da mi igramo sa ciganima finale ovde, a kamoli da se igra bez nas. Jurcanja po kvartovima i novih 1345 ciganskih murala bi bila neminovnost koju nikako nisam hteo da vidim. Jedino lepo sad je žal koju sada oseća nscz...

A s treće strane, tu je i glavni krivac FSS. Koliko god da smo mi licemerni, nesposobni, oni su svetlosnu godinu ispred. Daj uozbiljite se i rešavajte stvari kao normalan savez. Na početku sezone mora da se zna koji stadion će da bude domaćin finala. Zašto se samo polufinale igra na dva meča? Ili izbacite i to, ili stavite i finale kupa na dva meča, pa da nema ovih prepucavanja. I od svih stvari, jedina koje se oni drže kao pijan plota je da se mora igrati pod reflektorima. Zašto? Ne igra se ni kod engleza recimo noću. Ali eto, njima je tih par hiljada evra koje dobiju od LAV pivare krucijalna stvar zarad koje imamo ovakvo stanje. Sve ovo što se dešava je samo zato što ne postoji sistem, a posledično tome ni odgovornost nijedne od interesnih grupa.
Io odio Belgrado
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Grof Žekula »

Red Marquis wrote: A s treće strane, tu je i glavni krivac FSS. Koliko god da smo mi licemerni, nesposobni, oni su svetlosnu godinu ispred. Daj uozbiljite se i rešavajte stvari kao normalan savez. Na početku sezone mora da se zna koji stadion će da bude domaćin finala. Zašto se samo polufinale igra na dva meča? Ili izbacite i to, ili stavite i finale kupa na dva meča, pa da nema ovih prepucavanja. I od svih stvari, jedina koje se oni drže kao pijan plota je da se mora igrati pod reflektorima. Zašto? Ne igra se ni kod engleza recimo noću. Ali eto, njima je tih par hiljada evra koje dobiju od LAV pivare krucijalna stvar zarad koje imamo ovakvo stanje. Sve ovo što se dešava je samo zato što ne postoji sistem, a posledično tome ni odgovornost nijedne od interesnih grupa.
Tačno - domaćin bi se uvek znao kada bi se finale igralo na dva meča.
Zašto se ovo ne bi igralo u Čačku? Od 17h...
I Borcu, kanda, više odgovara Bg, jer će barem više novaca dobiti (kad trofej teško mogu osvojiti).
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by masterNS »

U Cacku su radovi na stadionu.
CrveniBlizanac
Posts: 3
Joined: Fri Apr 06, 2012 4:33 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by CrveniBlizanac »

Igrali ste na Marakani prosle godine, mogli ste da slavite , niko vam nista ne bi rekao, ali ovo je bas jadno sto ste uradili.
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Vuke »

CrveniBlizanac wrote:Igrali ste na Marakani prosle godine, mogli ste da slavite , niko vam nista ne bi rekao, ali ovo je bas jadno sto ste uradili.
Od navijača petokrake ćemo da slušamo šta je jadno!? Mi nismo na čmarakani dobili severnu tribinu, tako da ni vi ovde ne bi dobili. Jadno je ukoliko se bude igralo na vašem stadionu, bliži se Đurđevdan svi moraju da budu srećni :mrgreen:
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2011/12

Post by Salvador »

CrveniBlizanac wrote:Igrali ste na Marakani prosle godine, mogli ste da slavite , niko vam nista ne bi rekao, ali ovo je bas jadno sto ste uradili.
Tako je, a sada još 999 jadnih stvari pa da budemo jednaki sa vama po jadnoći :wink:
Locked