3. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 3:0

Šta predvidjate za subotu?

Poll ended at Sat Aug 27, 2011 10:49 pm

Gosti ce pazariti par komada (pobeda Voše)
58
92%
Domacin i gost ce da tvrde pazar (nerešeno)
4
6%
Pa_zar opet razocaranje? (pobeda gostiju)
1
2%
 
Total votes: 63

User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

Zato nas je sve više na zapadu i istoku...
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Post by Tancha »

Једем лука и сланине, а ви лука без сланине :lol:
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

(EDIT...)
Dobra brojka na stadionu, nadam se da ce ova cifra od 5000-6000 postati neka "baza" i da ce se samo nadogradjivati ubuduce. Iako je igra bila dosta bleda, pogotovu drugo poluvreme, ipak preko potrebna pobeda za dalje samopouzdanje cele ekipe i strucnog staba. Za mene je pravo cudo kako Abu nije prodan. Ne znam kome da zahvalim, ali svaka cast. Na kraju utakmice sa dva drugara sa istoka vicem "uprava napolje" i dosta smo cudnih pogleda zaradili. Ali sta da radim, ionako je tu pola istoka doslo zbog neceg drugog a ne zbog Vose.
Volem Vošu!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

(EDIT...)

Oko tekme, a to je ono i najbitnije. Ekipa NP kvaliteta slicnog Radnickom, dakle ista beda kao i pre dve nedelje, samo smo mi malo bili bolji. Ima ovde dosta da se radi, jer je igra bila u odredjenim delovima dobra, dok u dosta vise slucajeva dosadna, nepovezana, bezidejna i polumlaka. Sada nas je izvuklo to sto smo na vreme dali golove i nista vise. Nije bilo tu neke prevelike razlike u odnosu na Radnicki. Daleko smo mi jos od nekog lepog fudbala. Vukicevic je imao srece, jer je na pocetku karijere u Vojvodini imao dva najgora tima u nasoj ligi(fale tu i Javor i Borca). Taman da se igracima malo digne moral, ali ne i da se poleti, jer bi nas bilo koji jaci tim razduvao.
Pobeda je bitna, tabela lepo izgleda, vec dva kola ispred beogradskog olosa :!: U Uzicu ce biti totalno drugacija utakmica, deluje mi da je Sloboda jaca nego prosle godine.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

I taman, kad pomislim da smo napravili korak napred, onda usledi neprijatno iznenađenje.Kolikogod gosti treba da znaju gde su, treba to da znaju i domaćini.Nažalost, čeka nas još puno muka, principjelnih i neprincipjelnih :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

(EDIT...)

Sto se tice onog momka sto je pao pa se nije pomerao moram reci da sam se bas usrao pogotovo kad sam video Mojsova kakavu je facu napravio i kako je mahao za lekarima...
A nasa divna publika nije smogla snage da isprati tog momka sa aplauzom sa terena.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

nboya wrote:Slika bi bilo da nije glupih novih pravila kluba. Minja je sa aparatom bio na tribini ali nije silazio na teren posto ulazak nije bio dozvoljen i Stoiku, solidarisali smo se sa njim (bez obzira na to koliko nas je puta izvredjao do sada). Stvar principa.
Ovu odluku moram pozdraviti.Kad je "milion" sukoba svuda oko nas,svaki gest solidarnosti me posebno raduje.
Image
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Mislim da smo krenuli na lošu stranu... Komentarišite utakmicu, a komentare tribine ostavite za, za to predviđene, druge forume. Ova polemika ne vodi nigde, u to smo se već uverili mnoštvo puta unazad.

Što se utakmice tiče, ne mogu biti u potpunosti zadovoljan. Što neko već reče, čini mi se da su nam ostali dužni 45 minuta fudbala. Možda je sa klupe stigla direktiva da se "stane na loptu" da bi se izbeglo umaranje ili eventualne povrede, ali to meni kao navijaču nije opravdanje. Ja hoću da gledam svoj klub kako "grize" svih 90 minuta.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

...

Post by johnny »

Pozdrav za Bogunovica sa zapada - neprocenjivo!!!
To je duh Novog Sada!!!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Koji je bio pozdrav za njega, ako nije za forum, može i na pm.

Evo link za snimak sa istoka
http://www.youtube.com/watch?v=yrJh5xpuWIg
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Dve pobede protiv najslabijih timova u ligi i juče ni sporadično da čujem - uprava napolje. Očekujem da opet svi krenu sa očekivanjem osvajanja titule...Mnogo brzo poletimo i zaboravljamo sistemske probleme...
Io odio Belgrado
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Post by lexa »

Ljudi, ne zaj******** se sa takvim stvarima. Moje misljenje je da takvim
zastavama nije mesto na tribinama Karadjordja, isto kao sto nema mesta
ni za sovinisticka skandiranja.
Ne usporedjujem te dve stvari, samo hocu reci da pojave koje upucuju na
bilo koju politicku opciju nemaju mesta na Karadjordju. Verujem da
vecina nas ima neku politicku orijentaciju ali to trebamo zadrzati za sebe
jer na stadionu je bitna samo FK Vojvodina.

Jedino sto mozemo dobiti s tim jeste podela medju navijacima Vojvodine na ove ili one, a da li nam je to potrebno??
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

Red Marquis wrote:Dve pobede protiv najslabijih timova u ligi i juče ni sporadično da čujem - uprava napolje. Očekujem da opet svi krenu sa očekivanjem osvajanja titule...Mnogo brzo poletimo i zaboravljamo sistemske probleme...
Nema to veze sa pobedama. Besmisleno je trositi se na upravu koja uskoro sama odlazi. Treba skupiti energiju za slucaj da nam doleti neka jos gora ili neka kombinacija sadasnje i buduce.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

budababa wrote:Mislim da smo krenuli na lošu stranu... Komentarišite utakmicu, a komentare tribine ostavite za, za to predviđene, druge forume. Ova polemika ne vodi nigde, u to smo se već uverili mnoštvo puta unazad.
Сваки пост који нема везе са темом биће брисан! Неко се овде добро поломио да имамо све предуслове за конструктивну расправу о игри Војводине. Ко хоће да коментарише Ф-89 нека иде на њихов форум. Ко жели да распреда о историји и политици нека нађе форуме предвиђене за то. Укажите бар мало поштовања према овом форуму,можете се надмуривати преко п.м.! Хвала!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

carlosns wrote:
Red Marquis wrote:Dve pobede protiv najslabijih timova u ligi i juče ni sporadično da čujem - uprava napolje. Očekujem da opet svi krenu sa očekivanjem osvajanja titule...Mnogo brzo poletimo i zaboravljamo sistemske probleme...
Nema to veze sa pobedama. Besmisleno je trositi se na upravu koja uskoro sama odlazi. Treba skupiti energiju za slucaj da nam doleti neka jos gora ili neka kombinacija sadasnje i buduce.
Ko kaže da će sama da ode? Čuo sam i ja doduše ta šuškanja ali ne verujem im uopšte.
Io odio Belgrado
Locked