2. kolo: Metalac-Vojvodina 0:3

Vasa predvidjanja:

Poll ended at Wed Aug 24, 2011 7:30 pm

Pobeda Metalca (razocarenje)
2
3%
Remi (nastavak agonije)
8
14%
Pobeda Vojvodine (ispunjeno obecanje navijacima)
48
83%
 
Total votes: 58

User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

2. kolo: Metalac-Vojvodina 0:3

Post by Zeljafcv »

U subotu nas očekuje teška utakmica, pre svega, jer došlo je do promene trenera, tako da će nas ubuduće (iskreno se nadamo sa mnogo više uspeha od prethodnika) voditi Dejan Vukićević. Sigurno će igračima novi trener biti motiv više da gaze jače. Dejan je do sada sa klupe predvodio Zetu i Mogren, i želja mu je da sa Vojvodinom ode korak dalje i napravi mnogo širi uspeh u karijeri. Novi šef stručnog štaba će učiniti sve da nam svoj start učini lepšim, u to nema dileme. Postoje "naznake" da će doći i do promena u timu i da nećemo više morati da gledamo igrače koji su u lošoj formi, da će igrati samo najspremniji i najmotivisaniji. Lepa prilika da se trenerski debi obeleži pobedom. Poželeo bi Dejanu Vukićeviću srećan rad, hrabrosti, mudrosti i smelosti, da nas vodi do pobeda!

Psihološki je ovo jako bitna utakmica, koja će imati veliki uticaj za dalji tok sezone, iz nekoliko razloga. Da ćemo slaviti u subotu predveče, protiv tradicionalno neugodnog Metalca, a i svih narednih rivala, igrači su obećali, dali reč novosadskoj publici posle utakmice protiv Radničkog. Obećali su nam, da se razočarenja više neće ponoviti i da će krenuti da ređaju pobede, da će stvari ponovo doći na svoje mesto, tamo gde svako crveno bela duša želi. Momci Mi želimo od vas da u subotu poginete za "Sveti dres", ništa drugo nas trenutno ne interesuje. Ko god istrči na teren neka se potrudi da pruži svoj maksimum, "igrajte lep fudbal". Dosta je bilo loše igre, podarite nam gledljiv fudbal! Napravite sebi, a i nama, lepši i smireniji pogled ka nastavku prvenstva. Vi ste Vojvodina, klub koji je pobedjivao i velike, klub koji predstavlja Grad sa populacijom od preko pola miliona, klub koji je tradicionalno gajio lepršav, moderan i napadački fudbal, klub koji je afirmisao nebrojano igrača i trenera svetske klase. Zato učinite, pobedite, zgazite, zbog svih desetina hiljada navijača FK Vojvodine, koje treba vratiti svom klubu, kojima je poverenje poljuljano vašim slabim rezultatima i negledljivom igrom na terenu. Kako razmišlja novosadska publika i šta želi od vas, to Vi najbolje znate. Da bi se došlo do pobede, mora se diktirati tempo, držati lopta u svom posedu i kretati se u prosotru, pomagati drugarima na terenu, imati drugarsku atmosferu, biti tim, biti pobednik. "Ćiribu ćiriba, igra Voša ko Barsa!", niko nas ne može ubediti da Vi to ne možete, i ukoliko svi kolektivno odigrate kako znate, pobeda se neće dovoditi u pitanje.

Posle suspenzije, u sastav se uz desnu aut liniju vraća Vulićević, koji je postao otac i ovom prilikom mu čestitam i očekujem jedan gol novopečenog tate. Ostatak tima je potpuno spreman i svi igrači će biti na raspolaganju za subotnju utakmicu.

Metalac će sa klupe predvoditi i nas ex trener, uvaženi Gospodin Milan Đuričić, kojem, nadamo se nećemo imati priliku da čestitamo pobedu posle utakmice. Metalac je prepoznatljiv po čvrstoj igri, bez puno postignutih golova. U prvom kolu Metalac je poražen od Rada, sa 3:0. A trenutni bilans sa Vojvodinom je 2 poraza, 1 remi i 1 pobeda. Na golu je bivši golman partizana Živko Živković. O igračima Metalca znamo da ih u napadu predvodi gorostasni, tamnoputi centarfor iz Čada, Betonligar. Simović im igra u veznom redu, izuzetan tehničar, koji često izvodi i prekide. Krnjinac im igra desno krilo. U sredini igra i borbeni Bojan Gojak. Odbranu su komplet promenili u odnosu na prošlu sezonu, tako da u tome vidim i našu šansu, pošto je zadnjoj liniji potrebno dosta vremena da se uigra.

Utakmica se igra u subotu, na stadionu u Lučanima, a počinje u 17.30 časova! Ispunjeno obećanje, ili novo razočaranje? U nadi da će biti ovo prvo, odgovor će nam stići veoma brzo.

Verujemo u Vas, pobedite za nas!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

tipujem na prvu pobedu. ono protiv radnickog je bolelo, a ristovski je povukao pravi potez. nadam se pobedi protiv metalca, nadam se da ce gospodin vukicevic sto duze ostati na kormilu naseg kluba. subota je tu iza ugla, sve cemo znati ubrzo.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
SlaninarNS
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 6:47 pm

Post by SlaninarNS »

Него шта него ћемо да победимо ... Договор кућу гради ...

Таман да ови кретени са терена зараде кредите код нас и да нам се мажу очи ... :pegla:
Буди Новосађанин Навијај За Војводину !
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Post by SlaNNinar »

soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

SlaninarNS wrote:Таман да ови кретени са терена зараде кредите код нас и да нам се мажу очи ... :pegla:
Mani te se vise tih gluposti nema vise kredita. Svaku sledecu utakmicu koju odigraju kuci ovako kako su igrali od mene nece dobiti podrsku. Sta mene briga kako oni igraju u gostima mene zanima samo domaci teren. Vratice oni poverenje samo ako zasluze to jedna utakmica sigurno nece promeniti a narocito ne ova. Djumi zna nasu ekipu zna zna im i mane tako da lako tu moze da bude svasta. Sto se tice kupovine utakmica od strane uprave nas jedino sto moze da zadovolji je neki trofej a svi znamo da je to ravno naucnoj fantastici tako da sto se tice kredita nema od toga nista. Zar cemo dozvoliti da pobeda nad Metalcem u Lucanima ponese i da zaboravimo onu bruku protiv Vaduza i onakvu igru protiv Radnickog to nikako manite se severa mi smo ljudi sa Zapada bar sam ja.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Kad zaređaju deset pobeda zaredom(nikad) i zasednu na prvo mesto tabele(nikad), onda možemo da počnemo da im opraštamo za Vaduc, Arad i Radnički. A drugo poluvreme meča sa ciganima ću im oprostiti (nikad)!
Io odio Belgrado
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Polako se krece u Lucane. Ocekujem od novog trenera da razmrda ekipu i da borbenom igrom dodju do tri boda. Najavljena je presing igra i ofanzivna postovka[to je i na treninzima vezbano].

Milan Djuricic poznaje mogucnosti svakog naseg igraca, Metalac je pruzio odlicnu partiju protiv Rada i pored poraza. Sad ce biti jaci za tri igraca.

Nadam se da ce nas sto vise otici na ovo vazno gostovanje!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Startna postava: Supić, Vulićević, Trajković, Mojsov, Pavlović, Medojević, Mitošević, Mareba, Stevanović, Ilić, Abu.

Radio prenos:

http://delicast.com/radio/Serbia/Radio_Novi_Sad_1
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
SlaninarNS
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 6:47 pm

Post by SlaninarNS »

Управо смо промашили пенал ... Абу ... Играмо добро :lol:
Буди Новосађанин Навијај За Војводину !
1892
Posts: 1067
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Djumi u Metalac doveo brata od Mojsova, posto znam da je spominjan ovde na forumu, da li neko od ljudi koji su otisli na utakmicu moze prokomentarisati njegovu igru ?
Come on you Reds!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Vodimo.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Komentator sa radio Novi Sad kaže štoper Metalca kao da je tražio Branu Ilića, ovaj pravi "lažnjak", golman brani, a Abu ubacuje odbitak. :lol:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
uaaa!!!
Posts: 3
Joined: Thu Jul 21, 2011 8:02 pm
Location: ispred kompa

Post by uaaa!!! »

0-2!
buuuu!
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Post by DekiFirma »

Toooooo Brana i Abu 0-2 za samo 2 minute
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Brana gol, opet posle greške odbrane. Identična njegova "akcija" kao kod prvog gola, opet isti "lažnjak" itd. :lol:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Locked