2. kolo: Metalac-Vojvodina 0:3

Vasa predvidjanja:

Poll ended at Wed Aug 24, 2011 7:30 pm

Pobeda Metalca (razocarenje)
2
3%
Remi (nastavak agonije)
8
14%
Pobeda Vojvodine (ispunjeno obecanje navijacima)
48
83%
 
Total votes: 58

User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

Zanimljiva mi ova nova teorija kako ove godine pobede postizemo namestanjem, dok smo prosle godine sve uspehe ostvarili Kizinim majstorstvom.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Vuke daj o-----i malo bre!?
S kojim pravom ti dajes packe sto neko ne ide na utakmice?
Evo brale moj kontam da ti imas jedno plafon 20g sviras...., pa mozes da odes u Lucane
Dok npr ja radim i subotom .i to ove subote do 17h.
Tako da bolje da cutish, ja ne znam kako su igrali,srecan sam sto smo pobedili,i zelim da uprava ode.
Hvala im za one lepe stvari sto su uradili(a bilo ih je ,da se ne lazemo..),ali vreme je da odu.
A oni koji tvrde da je ovo SRBIJA pa jbg mora se ovako..eee upravo zbog takvih nam i jeste ovo SRBIJA..jer nemate muda da menjate nesto nego eee jbg ja bih ali mi ne daju iii onda nikom nista..
Sramote ..jbl srbija..
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

shecky wrote:Vuke daj o-----i malo bre!?
S kojim pravom ti dajes packe sto neko ne ide na utakmice?
Evo brale moj kontam da ti imas jedno plafon 20g sviras...., pa mozes da odes u Lucane
Dok npr ja radim i subotom .i to ove subote do 17h.
Tako da bolje da cutish, ja ne znam kako su igrali,srecan sam sto smo pobedili,i zelim da uprava ode.
Hvala im za one lepe stvari sto su uradili(a bilo ih je ,da se ne lazemo..),ali vreme je da odu.
A oni koji tvrde da je ovo SRBIJA pa jbg mora se ovako..eee upravo zbog takvih nam i jeste ovo SRBIJA..jer nemate muda da menjate nesto nego eee jbg ja bih ali mi ne daju iii onda nikom nista..
Sramote ..jbl srbija..
Bravo za post!
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Vuke wrote:Katai 1,2 miliona, Aleksic 2,5 miliona! Meni to ne deluje kao prodaja za tepsiju ribe!?

Da li ti navijas za Vojvodinu ili upravu? Ko je iz iprave navijacima pokazao srednji prst? Da li borba za nas klub treba da se vodi na utakmicama ili po internetu?

Vidis ima nas sto smo otisli na kraj Srbije i posle ovde citamo od nekih poklonika teorija zavere, kako je ovo zatvorena utakmica uz dosta ironicnih komentara!

Ko misli da je ovo namestena utakmica, a prisustvovao je istoj, tvrdim da je idiot!

Vuke, izgleda da si malo preterao ovih dana. Otvorio si mnogo frontova ali argumenti sve slabiji. Prvo, gde su pare od Aleksića i Kataia ( i mnogih drugih poslednjih godina)?
Drugo, ovo za srednji prst si već pitao i tvoj argument je da dotični dizač nije član uprave a pitam te šta radi u loži? Čuva "predsednika". A od koga? Od dušebrižnika ili od čiste savesti? I daj nam molim te opiši ovo gostovanje, jel ti bilo vruće, kako si putovao, kolko si se istrošio pa ako treba skupićemo novac da ti refundiramo. Živeo ti nama. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Vuke wrote:@igoork

Katai 1,2 miliona, Aleksic 2,5 miliona! Meni to ne deluje kao prodaja za tepsiju ribe!?

Da li ti navijas za Vojvodinu ili upravu? Ko je iz iprave navijacima pokazao srednji prst? Da li borba za nas klub treba da se vodi na utakmicama ili po internetu?

Vidis ima nas sto smo otisli na kraj Srbije i posle ovde citamo od nekih poklonika teorija zavere, kako je ovo zatvorena utakmica uz dosta ironicnih komentara!

Ko misli da je ovo namestena utakmica, a prisustvovao je istoj, tvrdim da je idiot!
Upravo ova dva igraca, da su ostala, da se radilo sa njima kvalitetno kao sto nije pa da se izbegne prica oni su ovakvi i onakvi...
Oni su biseri u pubertetu, da se radilo sa njima kako dolikuje mogli su da se prodaju za daleko vece pare a i da doprinesu rezultatima kluba!

A ovako em sto je u gubitku Vojvodina em drzava.
To su bili potencijalni reprezentativci koji ce da propadnu. Aleksic vec jeste a ni ovome nije bajno, evo oterali ga na pozajmicu.

To su momci koji da se radilo pravilno sa njiam sada bi bili nosioci timova sa tih 20 godina, kao sto je svuda sa velikim talentima u svetu sto oni sigurno jesu !

Da je Katai ostao jos jednu sezonu, verovatno bi i prosli Vaduz!
Mozda bi i napravili nesto dalje nikada se ne zna. Skocila bi mu cena duplo.

Ovde se radi po principu prodaj cim se pojavi ponuda da punimo dzepove dok smo jos tu jer niko ne zna koliko cemo potrajati.

I za kraj navijam za Vojvodinu, ona je u direktnoj sprezi sa upravom, uprava joj je smetnja na puta ka rezultatu i to je evidentno!
Ja sam se borio i jos uvek se borim za nas klub ali ne vidim da imam podrsku iz uprave.

Jel sam ja izgubio glas,zivce... Jer sam za dzabe zvao koga god sam poznavao na finale kupa i ocigleno im prodavao maglu da je dosao trenutak?

Cela Srbija je stala na nasu stranu da bi se sami po sebi na kraju popi*ali !
Pa ko je kriv za to nego oni sto su potpisali prijateljstvo sa istima koji su nas pokrali?
Gde su tuzbe za one koju su pevali da smo Madjari ?
Gde je cuvena najava da necemo stati i da cemo da izadjemo na kraj sa njima?
Kakva je ono sramota u zadnjem kolu? Ko je naredio ono brukanje?

Dozovite se pameti vec jednom!
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Sun Aug 21, 2011 4:00 pm Post
Ovo je zaista moj poslednji post na forumu i za kraj evo jedne poruke za određene pojedince koji se smatraju svemoćnima, dobro oni znaju kome je to upućeno.
@Ice, kako ti njemu posle ovog mozes da pricas o doslednosti?

@shecky
ja ne znam kako su igrali,srecan sam sto smo pobedili,i zelim da uprava ode.
Ovde se skroz slazem sa tobom, samo sto ja znam kako su igrali i ne zelim da ovde neki nagadjanjem ruse ugled kluba za koji navijam! Da je izgledalo sumnjivo, prvi bi o tome pisao i pricao!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Ice, delom zahvaljujući i tebi, Vuke i njegovi postovi su dobili i previše pažnje na ovom forumu.

Dosta ljudi više prepucavanja, ko dosad nije shvatio da nema nikakvih opravdanja i da koliko danas nesposobna i lopovska uprava mora da leti, neće ga ništa ovde napisano ubediti da promeni mišljenje.

Dajte da slavimo Branin povratak u formu :lol:
Io odio Belgrado
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Covece ovaj Bata nije ni svestan da je nasao najbolji klub i navijace na svetu. Kakva sloga medju nama, kakvo jedinstvo, bravo BATO MAJSTORE :!: :roll:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Ono što me je poprilično iznerviralo kod prvog i trećeg gola (da kažemo da je kod drugog morao) je Branino "lomljenje" igrača ispred sebe. U oba nevedena slučaja je mogao odmah da šutira, ali on nastavlja da radi stvar koja me izluđuje. Jednostavno je taj suvišni potez jači od njega, a to nas je gomilu puta koštalo bodova i živaca. Ovaj put se potrefilo da na odbitak natrči Abu i da on sam metne jedan... Zato Brano, MOLIM TE batali davljenje i pravo na gol!!! Kad već moraš da igraš...
POŠTO OBRAZ ???!!!
kenta
Posts: 73
Joined: Tue Dec 15, 2009 4:11 pm
Location: centar

Post by kenta »

Milan wrote:Ono što me je poprilično iznerviralo kod prvog i trećeg gola (da kažemo da je kod drugog morao) je Branino "lomljenje" igrača ispred sebe. U oba nevedena slučaja je mogao odmah da šutira, ali on nastavlja da radi stvar koja me izluđuje. Jednostavno je taj suvišni potez jači od njega, a to nas je gomilu puta koštalo bodova i živaca...
Branina igra levom nogom je katastrofalna, odnosno, ne postoji. Zato je limitiran u napadu.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Milan wrote:Ono što me je poprilično iznerviralo kod prvog i trećeg gola (da kažemo da je kod drugog morao) je Branino "lomljenje" igrača ispred sebe. U oba nevedena slučaja je mogao odmah da šutira, ali on nastavlja da radi stvar koja me izluđuje. Jednostavno je taj suvišni potez jači od njega, a to nas je gomilu puta koštalo bodova i živaca. Ovaj put se potrefilo da na odbitak natrči Abu i da on sam metne jedan... Zato Brano, MOLIM TE batali davljenje i pravo na gol!!! Kad već moraš da igraš...
Ne može da šutira odmah jer nije levonog.
Mora da izlomi u desno i to će uvek raditi.
Mi klasično levo krilo nemamo.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Najsrećniji bi bio kada ne bi morao više da ga gledam u crveno belom dresu. Kriminalan je bio na svim važnijim utakmicama. Možda smo bili malo slabi na njegovu borbenost i to što je jedan autobus iz Golubinaca išao na finale Kupa, sve se to ceni i poštuje. Na žalost igra na terenu i znanje su jako daleko i u velikoj nesrazmeri sa htenjem. Svoje pravo lice je pokazao protiv petokrake, protiv Vaduza i protiv Kragujevca. Imamo još 10-ak dana, da se poželi sve najbolje u životu, u nekoj drugoj sredini Brani i Đuri, da kompletiramo ekipu sa boljim igračima, još jednim krilom (Andrić mi je velika želja, i to ne samo sa utakmice protiv Pazara, nego je verujem svima zapao za oko i u utakmicama protiv nas, kada je odskakao kvalitetom, to je ubica), kao i još jednim centralnim veznim igračem (Luka Milivojević, koji je odlično i precizno odigrao protiv Pazara). Ako već ne možemo da "maznemo" blizancima nekog kvalitetnog igrača, zašto to ne bi mogli jednom Radu?

Izvinjavam se svima što sam malo skrenuo sa aktuelne teme, ali složićemo se da nam fale 2 igrača, levo krilo i centralni vezni, koji može da odgovori i defanzivnim ulogama. Poznajući lešinarsku Upravu, priznaćemo da su nam male šanse da bilo koga više dovedemo, mislim da od ovoga neće biti ništa i da će nam i ova sezona zbog manjka igrača otići u PM.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Zeljafcv wrote:Imamo još 10-ak dana, da se poželi sve najbolje u životu, u nekoj drugoj sredini Brani i Đuri, da kompletiramo ekipu sa boljim igračima, još jednim krilom (Andrić mi je velika želja, i to ne samo sa utakmice protiv Pazara, nego je verujem svima zapao za oko i u utakmicama protiv nas, kada je odskakao kvalitetom, to je ubica), kao i još jednim centralnim veznim igračem (Luka Milivojević, koji je odlično i precizno odigrao protiv Pazara). Ako već ne možemo da "maznemo" blizancima nekog kvalitetnog igrača, zašto to ne bi mogli jednom Radu?

Izvinjavam se svima što sam malo skrenuo sa aktuelne teme, ali složićemo se da nam fale 2 igrača, levo krilo i centralni vezni, koji može da odgovori i defanzivnim ulogama. Poznajući lešinarsku Upravu, priznaćemo da su nam male šanse da bilo koga više dovedemo, mislim da od ovoga neće biti ništa i da će nam i ova sezona zbog manjka igrača otići u PM.
Mi od Stojića nećemo uzeti nikog. Ti igrači su preskupi, pa sve i da ih uz procenat od ino prodaje dobijemo...
Ljubinković bi trebao da odigra ulogu tog centralnog veznog, ali to levo krilo će nam ostati rak rana sa ili bez Brane.
Io odio Belgrado
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Sto se tice Brane to se je sad ocigledno on nemoze da igra levo krilo. E sad da li ce to nas strucni stab da vidi (a nece) resili bi ogroman problem. Takodje preteruje sa driblinzima kod 3 gola je imao loptu na desnoj nozi i bez problema je mogao da zavrsi ne on opet pravi potez vise. Mada samo nek daje golove pa da ga nekom ako treba i poklonimo.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Red Marquis wrote:
Zeljafcv wrote:Imamo još 10-ak dana, da se poželi sve najbolje u životu, u nekoj drugoj sredini Brani i Đuri, da kompletiramo ekipu sa boljim igračima, još jednim krilom (Andrić mi je velika želja, i to ne samo sa utakmice protiv Pazara, nego je verujem svima zapao za oko i u utakmicama protiv nas, kada je odskakao kvalitetom, to je ubica), kao i još jednim centralnim veznim igračem (Luka Milivojević, koji je odlično i precizno odigrao protiv Pazara). Ako već ne možemo da "maznemo" blizancima nekog kvalitetnog igrača, zašto to ne bi mogli jednom Radu?

Izvinjavam se svima što sam malo skrenuo sa aktuelne teme, ali složićemo se da nam fale 2 igrača, levo krilo i centralni vezni, koji može da odgovori i defanzivnim ulogama. Poznajući lešinarsku Upravu, priznaćemo da su nam male šanse da bilo koga više dovedemo, mislim da od ovoga neće biti ništa i da će nam i ova sezona zbog manjka igrača otići u PM.
Mi od Stojića nećemo uzeti nikog. Ti igrači su preskupi, pa sve i da ih uz procenat od ino prodaje dobijemo...
Ljubinković bi trebao da odigra ulogu tog centralnog veznog, ali to levo krilo će nam ostati rak rana sa ili bez Brane.
E a da je ostao Katai... :evil:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
Locked