2. kolo: Metalac-Vojvodina 0:3

Vasa predvidjanja:

Poll ended at Wed Aug 24, 2011 7:30 pm

Pobeda Metalca (razocarenje)
2
3%
Remi (nastavak agonije)
8
14%
Pobeda Vojvodine (ispunjeno obecanje navijacima)
48
83%
 
Total votes: 58

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Andreyos wrote:Neću komentarisati ovu utakmicu,jer je nisam gledao,ali jedva čekam sledeći vikend protiv Novog Pazara,jer je to protivnik gde nema nameštanja,koji će pokušati da se vadi na nama,pa eto,da tu vidim taj preporod i tečnu igru...
Veoma sam (neprijatno) iznenađen slabim kvalitetom ekipe iz Novog Pazara.Ekipa je ispod prvoligaškog proseka (jedino što nešto vrede su Bogunović i Šarac, koliko sam uspeo videti za prvo poluvreme prenosa -drugo nisam ni gledao).Od njih može da se izleže poneki opasniji napad po Vošu, ali mršavo je sve to, tako da ih dobijamo laganica u Novom Sadu (po mome mišljenju), pogotovo što ćemo odsad, prema najavama Vukićevića, igrati ofanzivnije (čak mislim da ćemo i da ih ,,napunimo").Međutim, Rad će (izgleda) biti, više nego ozbiljan, kandidat za treće mesto.
Last edited by Turija on Sat Aug 20, 2011 9:34 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Turija, nemoj reći dvaput da tu ekipu dobijamo lagano u sledećem kolu.Moraju oni na nekome i da se vade.Videćemo već šta će biti.To će biti SASVIM drugačija utakmica.

A što se tiče Rada, pa ne treba razmišljati o njima, lepo je "veliki vožd" rekao da mi jurimo četvrto mesto i izlazak u Evropu. :wink:
Mada s obzirom da je Hajduk vaskrsao i najavio pohod na Evropu, a njihov gazda se posvađao sa našim, nisam baš siguran ni za to četvrto mesto.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

Da dupliramo gol razliku np, ili da nas gleda babo.
ФКВ
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

ice wrote:Da li vam je sada jasnija ona priča našeg "velikog vožda" o još jednoj utakmici kredita?Iskusni vuk je dobro odigrao svoju ulogu taman kada je nezadovoljstvo mase bilo na vrhuncu.Alal mu vera. :lol:
Meni ovo vise nego glupo. Sad na osnovu jedne utakmice cemo kao sve zaboraviti. Neznam ja sto se ovde pominje neki krediti kome Upravi ili Igracima. Ako je za igrace pa majku valjda su ljudi zasluzili bar taj jos jedan aplauz. Sad kazes da ce Pazar protiv nas da se izvadi pa ako te ne pobedimo treba ih oterati u tri lepe. A sta bi ti navijaci sa severa uradili da smo danas ne daj boze izgubili verovatno veliko nista, i onda se ovde pominje kao izvadili su se i druge glupe price. Kod mene nisu nemoze se jednom utakmicom oprostiti onakvu partiju protiv Vaduza i Kragujevca za to treba vise pobeda. Za upravu sam rekao jedino ih moze spasiti neki trofej ali posto od toga nema nista ti kredite vise nece ni dobiti.

Nemogu da verujem da je ovde neko jedva cekao da ironicno likuje. Da smo ne daj boze izgubili ili odigrali nereseno sta bi se desilo. Protiv Novog Pazara ako se ne budu trudili i izgube bodove opet na svom terenu pa ja neznam ko bi onda mogao da ostane miran.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Sve je ovo pisano po lošem scenariju... :roll:

Ah , da, zaboravio sam da proslavim ubedljivu pobedu u gostima...JUPIII :roll:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

soderstorm wrote:
ice wrote:Da li vam je sada jasnija ona priča našeg "velikog vožda" o još jednoj utakmici kredita?Iskusni vuk je dobro odigrao svoju ulogu taman kada je nezadovoljstvo mase bilo na vrhuncu.Alal mu vera. :lol:
Meni ovo vise nego glupo. Sad na osnovu jedne utakmice cemo kao sve zaboraviti. Neznam ja sto se ovde pominje neki krediti kome Upravi ili Igracima. Ako je za igrace pa majku valjda su ljudi zasluzili bar taj jos jedan aplauz. Sad kazes da ce Pazar protiv nas da se izvadi pa ako te ne pobedimo treba ih oterati u tri lepe. A sta bi ti navijaci sa severa uradili da smo danas ne daj boze izgubili verovatno veliko nista, i onda se ovde pominje kao izvadili su se i druge glupe price. Kod mene nisu nemoze se jednom utakmicom oprostiti onakvu partiju protiv Vaduza i Kragujevca za to treba vise pobeda. Za upravu sam rekao jedino ih moze spasiti neki trofej ali posto od toga nema nista ti kredite vise nece ni dobiti.

Nemogu da verujem da je ovde neko jedva cekao da ironicno likuje. Da smo ne daj boze izgubili ili odigrali nereseno sta bi se desilo. Protiv Novog Pazara ako se ne budu trudili i izgube bodove opet na svom terenu pa ja neznam ko bi onda mogao da ostane miran.
Niko ne likuje, samo je red da se stvari isteraju na čistac.Nažalost, situacija je tako jadna da svi kolektivno možemo da plačemo.
Inače, aplauz je jedno, a kredit drugo.Ali ponavljam, nisu tu u pitanju igrači, nego zna se šta.

Da smo danas izgubili ili igrali nerešeno?
Kako su stvari stojale, pre bi se desio smak sveta nego to.

No, ide Pazar, da vidimo kakvo će biti zalaganje naših momaka i kakvu će partiju pružiti, ajde da nas pozitivno iznenade.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

ice wrote:Turija, nemoj reći dvaput da tu ekipu dobijamo lagano u sledećem kolu.Moraju oni na nekome i da se vade.Videćemo već šta će biti.To će biti SASVIM drugačija utakmica.

A što se tiče Rada, pa ne treba razmišljati o njima, lepo je "veliki vožd" rekao da mi jurimo četvrto mesto i izlazak u Evropu. :wink:
Mada s obzirom da je Hajduk vaskrsao i najavio pohod na Evropu, a njihov gazda se posvađao sa našim, nisam baš siguran ni za to četvrto mesto.
Ne verujem da će Vojvodina imati problema sa ekipom Novog Pazara, jer za vađenje ima još jako puno vremena ( proleće je majka Mara za ta ,,vađenja" :wink: )
Inače, istina je (kako je krenulo sa Karaburme) da Hajduk može biti veoma opasan kandidat za to 4 mesto, koje vodi u Evropu.Međutim, o tome neka razmišljaju oni koji su sami sebi zapržili paprenu čorbu.Ja, ove sezone, pratim domaći fudbal tek toliko da ne budem, baš totalno, neupućen ( spram prikazanog fudbala, sasvim dovoljno).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Turija wrote:
ice wrote:Turija, nemoj reći dvaput da tu ekipu dobijamo lagano u sledećem kolu.Moraju oni na nekome i da se vade.Videćemo već šta će biti.To će biti SASVIM drugačija utakmica.

A što se tiče Rada, pa ne treba razmišljati o njima, lepo je "veliki vožd" rekao da mi jurimo četvrto mesto i izlazak u Evropu. :wink:
Mada s obzirom da je Hajduk vaskrsao i najavio pohod na Evropu, a njihov gazda se posvađao sa našim, nisam baš siguran ni za to četvrto mesto.
Ne verujem da će Vojvodina imati problema sa ekipom Novog Pazara, jer za vađenje ima još jako puno vremena ( proleće je majka Mara za ta ,,vađenja" :wink: )
Inače, istina je (kako je krenulo sa Karaburme) da Hajduk može biti veoma opasan kandidat za to 4 mesto, koje vodi u Evropu.Međutim, o tome neka razmišljaju oni koji su sami sebi zapržili paprenu čorbu.Ja, ove sezone, pratim domaći fudbal tek toliko da ne budem, baš totalno, neupućen ( spram prikazanog fudbala, sasvim dovoljno).

I ja se iskreno nadam da nećemo imati problema sa Novim Pazarom.Neka bude prava borbena i muška utakmica i to bi već bio jedan korak napred, naravno što se tiče igrača, a što se tiče onih drugih, od njih ništa ne očekujem do korak unazad.
No, sezona je duga i videćemo šta će nam sve doneti, sastav lige i odnosi snaga su se poprilično izmenili u odnosu na prošlu sezonu.Biće tu svega i svačega, pa ko preživi, pričaće. :wink:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Naziv teme je 2. kolo: Metalac-Vojvodina!

Sada sam odgledao danasnje golove. Nije bilo toliko katastrofalnih gresaka odbrane Metalca i svi golovi su postignuti posle lepih akcija! Odlicno je branio golman Metalca, Zivkovic.
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Dejan wrote:Naziv teme je 2. kolo: Metalac-Vojvodina!

Sada sam odgledao danasnje golove. Nije bilo toliko katastrofalnih gresaka odbrane Metalca i svi golovi su postignuti posle lepih akcija! Odlicno je branio golman Metalca, Zivkovic.
Stavi link za golove ako ti nije problem, ja ne mogu da nadjem
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Bilo bi lepo da Djumi iznese svoje vidjenje utakmice. A i da prokomentarise optuzbe da je mec namesten.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

Pun mi je kufer nekih ljudi sa ovog foruma i njihove stalne "postapalice" - jesam li vam rek'o ,jesam li vam rek'o !
Dosta mi je i njihovih teorija zavere i stalnih saznaja o takozvanim namestaljkama i dogovorenim rezultatima.
Mozda i ima sumnjivih stvari koje se desavaju u omiljenom nam klubu,ali ,jednostavno ,ne verujem da su ti ljudi upoznati do detalja sa tim kako to hoce da predstave.Posto ne zelim dalje da polemisem necu ih imenovati,ali ce se oni verovatno prepoznati i pretpostavljam ostrim tonom odgovoriti meni,neupucenom "kvazi-navijacu" kako ja branim Batu i upravu i kako sam s njima u istom kolu i bla,bla,bla...
Dosta,aman,ljudi,Vojvodina je danas pobedila u gostima i to ubedljivo,i to kako cujem uz dosta dobru igru.To valjda treba da nas raduje,zar ne...
User avatar
milans
Posts: 63
Joined: Mon Nov 01, 2010 9:53 pm
Location: Liman Novi Sad

Post by milans »

Zivi sam svedok da je ice jos pre dve nedelje i vise, rekao da dobijamo Metalac i da ce golove dati Brana Ilic *ovo za Abua nije spominjao pa sad malo pocinjem da sumnjam u coveka :D *, svaka ti cast care! Toplo savetujem svima da malo bolje citaju njegove postove jer na nima moze i da se zaradi *kolika li je kvota kad i strelca pogodis :roll: *

Uzgred, da li ovo nesto menja u stavu onih koji su na proslim utakmicama viklali uprava napolje....nadam se da ne!
Ti si moj grad, moj Novi Sad, kad sve je crno uz tebe sam.........
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Image

Ajde ja koju da dodam na temu namestene utakmice.

Abu je promasio penal, Abu je imao 1:1 sa golmanom i za dlaku nije postigao pogodak, cini mi se, Jao postigao pogodak u poslednjoj minuti, a sudija ponistio zbog nedozvoljene pozicije.

Metalac nije sutnuo na nas gol. Imali su jednu sumnjivu situaciju, mada mi se ucinilo kroz objektiv da faula uopste nije ni bilo, kada je sudija svirao na ivici 16 metara slobodnjak, a mogao je i penal.

Danas je trebalo da bude mnogo za nas a nula za njih. Sa ovim rezultatom su jos dobro i prosli.
SlaninarNS
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 6:47 pm

Post by SlaninarNS »

Dejan wrote:Naziv teme je 2. kolo: Metalac-Vojvodina!

Sada sam odgledao danasnje golove. Nije bilo toliko katastrofalnih gresaka odbrane Metalca i svi golovi su postignuti posle lepih akcija! Odlicno je branio golman Metalca, Zivkovic.
Дали би био љубазан да поставиш линк са головима да и ми остали који нисмо у стању били да одемо на утакмицу погледамо ? Хвала !
Буди Новосађанин Навијај За Војводину !
Locked