1. kolo: Vojvodina-Radnicki (KG) 1:1

Locked

Prognozirate konacan ishod:

Poll ended at Mon Aug 15, 2011 7:43 pm

1
37
47%
X
29
37%
2
12
15%
 
Total votes: 78

User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Nece nam ovi doneti nikakvu titulu, ne brini :wink:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

laki wrote:Nece nam ovi doneti nikakvu titulu, ne brini :wink:
Znam, pitanje je cisto retoricko! :wink:

Poenta je u tome da treba svima nama cilj da bude da se klub postavi na zdrave noge, da se njime gazduje domacinski a ne da se krade i sakom i kapom, da se kadrovske funkcije dele po strucnosti a ne po babu i stricevima, da se u rukovodjenju kluba vodi pre svega sportskim i fudbalskim motivima.

To je sustina - a ne titule po svaku cenu!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Milan wrote:Supić :lol: Da li postoji i dalje osoba koja želi da odbrani njegove golmanske kvalitete?!
Dremao je kod gola, katastrofa!Branio sam ga, ali ove je pogresio...
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

Inace pogledajte kod 0:42, i recite mi da li je bio aut?
Ja licno mislim da nije...

http://www.youtube.com/watch?v=aljuYhVR ... ture=feedu
SlaninarNS
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 6:47 pm

Post by SlaninarNS »

Не знам не могу да тврдим,можда јесте можда није ... мало ми и смета ова реклама од напредвоша сајта,па не могу најбоље да видим,али и ако јесте изашла зашто судија није одмах дао знак да је лопта изашла него тек после постигнутог гола ?Ако јесте,онда се извињавам,моја грешка. Иначе онај старт над Бојовићем ако се не варам у 16м је по мени чист пенал !
Буди Новосађанин Навијај За Војводину !
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Linijski je "digao" aut, a glavni je bio okrenut dešavanjima u kaznenom prostoru. Međutim, kao što se vidi i linijski je pogrešio, razumljivo, u neku ruku, jer je bio bar 50 metera dalje od mesta sumljivog auta. Inače taj linijski je bio onaj bliže zapadu. Penal čist kao suza, i definitivno smo oštećeni u toj situaciji. Gosn. Karadžiću, velika greška sa vaše strane! Ipak, treba upamtiti ove detalje i ukoliko se nastavi, oglasiti se!

Opet, ni penal, ni poništen gol nisu toliko bili presudni, jer nam je igra bila blagi užas. Da li neko zna podatak koliko šuteva ka golu smo uputili?
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

SlaninarNS wrote:ако јесте изашла зашто судија није одмах дао знак да је лопта изашла него тек после постигнутог гола ?Ако јесте,онда се извињавам,моја грешка.
Odmah u sekundi je digao zastavicu, to je sigurno...Video sam, zato se nisam ni radovao golu... Tako da to otpada.
Da li bi taj gol promenio ista u igri, mozda bi, mozda ne, sve jedno je sad...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Ne znam da li je to ta situacija sa kraja klipa, ali znam da je 100% bila situacija u finisu utakmice kada se s istoka sa 101% pouzdanosti moglo reci da je igrac Radnickog igrao rukom u kaznenom prostoru.
Ne krivim sudiju za rezultat, posto da je bila ozbiljnija ekipa dala bi nam 4 komada lagano, ali ne mogu ni da ne spomenem.
Pa koliko su cigani i grobari puta svake prethodne sezone dobili izgubljene utakmice u poslednjim minutima. Nekad moras i tako da pobedis :wink:
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Radoye wrote:
laki wrote:Nece nam ovi doneti nikakvu titulu, ne brini :wink:
Znam, pitanje je cisto retoricko! :wink:

Poenta je u tome da treba svima nama cilj da bude da se klub postavi na zdrave noge, da se njime gazduje domacinski a ne da se krade i sakom i kapom, da se kadrovske funkcije dele po strucnosti a ne po babu i stricevima, da se u rukovodjenju kluba vodi pre svega sportskim i fudbalskim motivima.

To je sustina - a ne titule po svaku cenu!
Dok su ovi ljudi na čelu kluba tako nešto se NIKADA neće desiti.Budi siguran u to i zato neka se pakuju što pre.

Što se tiče suđenja, eto nama "ljubljenog i poštenog" Radničkog, šta mislite da je to slučajno, pa iza njih stoji najgori mafijaš u zemlji, treba li tu išta drugo dodati?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

ice wrote:
Radoye wrote:
laki wrote:Nece nam ovi doneti nikakvu titulu, ne brini :wink:
Znam, pitanje je cisto retoricko! :wink:

Poenta je u tome da treba svima nama cilj da bude da se klub postavi na zdrave noge, da se njime gazduje domacinski a ne da se krade i sakom i kapom, da se kadrovske funkcije dele po strucnosti a ne po babu i stricevima, da se u rukovodjenju kluba vodi pre svega sportskim i fudbalskim motivima.

To je sustina - a ne titule po svaku cenu!
Dok su ovi ljudi na čelu kluba tako nešto se NIKADA neće desiti.Budi siguran u to i zato neka se pakuju što pre.

Što se tiče suđenja, eto nama "ljubljenog i poštenog" Radničkog, šta mislite da je to slučajno, pa iza njih stoji najgori mafijaš u zemlji, treba li tu išta drugo dodati?
Ice, secas se sta sam rekao pre neki dan. Da bi dosli do titule najpre moramo ispasti iz lige. Sada sam skroz u to ubedjen.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Treba u to da budu ubeđeni svi carlose.
Inače, ne treba nama titula već samo klub da nam funkcioniše na jedan normalan način, a ne ovako.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Da li je u pitanju pomocni koji je video aut kod ponistenog gola?
sportske.net wrote:SL: FSS oštro kaznio sudije

16. AVGUST 2011. | 16:26 | IZVOR: BETA

Sudijska komisija Fudbalskog saveza Srbije održala je danas vanrednu sednicu u Staroj Pazovi. U centru pažnje bile su sudije mečeva između Spartaka Zlatibor vode i Crvene zvezde, odnosno Partizana i Novog Pazara.
Sudijska komisija Fudbalskog saveza Srbije (SK Fš) održala je danas vanrednu sednicu u Staroj Pazovi na kojoj je uočeno da je nekoliko arbitara ispoljilo propuste u prvom kolu Super lige, igranom prošlog vikenda.

Ti propusti u primeni pravila fudbalske igre, kako se navodi u saopštenju na sajtu Fš-a, bili su "plod slučajnosti, bez ispoljene namere da se ošteti bilo koji klub".

Navedeno je i da su neke od grešaka "uticale na rezultat".

Glavni sudija utakmice Spartak - Crvena zvezda, Darko Bogdanović zbog propusta u tom meču pauziraće šest kola, dok je četvrti arbitar sa te utakmice Svetislav Marušić dobio suspenziju u naredna dva kola.

Srđan Kaurin, koji je vodio meč Partizan - Novi Pazar, takođe je ocenjen, kako je navedeno u saopštenju, "ispod očekivanja" i pauziraće u naredna četiri kola. Istu suspenziju dobio je i njegov pomoćnik u toj utakmici, Dejan Potočan.

Pomoćni sudija sa utakmice Rad - Metalac, Darko Rasinac, suspendovan je na četiri meča, a "mahač" Darko Karanović koji je učestvovao u utakmici Vojvodina - Radnički 1923 propustiće naredna dva kola.

U saopštenju koje je potpisao predsednik Sudijske komisije Bogoljub Stepanović navodi se i da je posmatrač suđenja na utakmici Smederevo - BSK Borča, Dejan Andrejić, "pokušao da ostvari konsultacije sa super kontrolorom oko visine ocena sudiji i pomoćnicima", zbog čega će biti izuzet sa naredne četiri utakmice.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Post by West Ham »

Pa da... Najteže kažnjeni sudija je onaj koji se drznuo da svira penal protiv cigana/grobara... Prve naredne bodove cigan/grobar gubi eventualno u el communisticu...
oi Oi Oi! The chozen few...
Locked