Jelen Super Liga 2011/2012

User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Evo još malo današnjih događanja.
http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 44415.html
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... za-Evandra

:roll: Ninkovic i Ljajic su Messi za ovog.
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

http://www.sportal.rs/video.php?video_id=3564
Evo lepo reče da je žreb dirigovan!?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Dnevnik wrote:IO ZAJEDNICE SL: Uspešno prvenstvo i bolja igra?!

Prema očekivanju, analiza Izvršnog odbora Zajednice Superligaša o toku protekle sezone odisala je pozitivnim tonovima koji slikaju idilični ambijent na elitnoj fudbalskoj pozornici.

- Nakon odigranih 240 utakmica bez žalbi, prijava ili sumnji u regularnost od zvaničnih službenih lica, može se konstatovati da je sezona uspešno okončana, da je došlo i do povećanog kvaliteta igre, a da su prisutni problemi rešavani u skladu sa propisima u okviru Zajednice i njenih organa, čime je potvrđena sposobnost za vođenje takmičenja-istakao je u svom izveštaju komesar za takmičenje Branislav Delić.

O suđenju u Superligi se nije diskutovalo.

- U većem broju kola (23) bilo je prigovora klubova koji su iskazivali nezadovoljstvo „tendencioznim suđenjem”, a posebno Crvena zvezda u nekoliko navrata. Očekujemo zvaničnu informaciju Sudijske komisije, kako bismo mogli povodom ove teme da iznesemo svoje mišljenje- konstatovao je Delić.

U proseku mečeve Superlige gledalo je 2.333 gledalaca, a ponašanje navijača nije baš za ponos.

- Bilo je korektnije nego u ranijim periodima, jer nije bilo težeg oblika fizičkog nasilja, ali je sve više prisutna upotreba pirotehnike na svim utakmicama večitih rivala. Klubovi su disciplinski kažnjeni visokim novčanim sankcijama. Istovremeno, bilo je prisutno i pogrdno skandiranje od strane grupe navijača prema drugom klubu, kao i prema Predsedniku Republike i predsedniku FSS i njegovim organima, što je svakako nedopustivo i mi to osuđujemo. Shodno stavu UEFA o nultoj toleranciji, disciplinski organi će u narednom periodu takvo ponašanje rigorozno kažnjavati, a klubovi moraju učinti maksimalne napore na suzbijanju takvih pojava- napomenuo je Branislav Delić.

Valja još dodati da je IO Zajednice radio punim kapacitetom, što znači da je Vojvodina vratila svoje predstavnike u ovu asocijaciju.

Doneta je i konkretna odluka kojom se smanjuju ingerencije komesara za takmičenje u specifičnim slučajevima (zamena domaćinstva i odlaganje utakmica zbog bolesti igrača), a odluke prepuštaju Izvršnom odboru.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Jel Santrac pijan?
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

:) wrote:Jel Santrac pijan?
Malo se uradio od breskve :D
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Crno-beli prvi u svemu
PARTIZAN DOVEO GEJA?

17. Jun, 2011.| Autor: Konstantin Radulović
Bugarin Ivan Ivanov, koji stiže u Humsku, navodno je homoseksualac

Partizan širokih shvatanja!
Bugarinu Ivanu Ivanovu, prvoj opciji Partizana na poziciji štopera, svojevremeno je propao transfer u Steauu jer je u javnost procurila informacija da je homoseksualac. Kad su saznali za njegovo seksualno opredeljenje, u rumunskom klubu su odlučili da ga ne angažuju, a tada se oglasio njegov otac, koji je rekao kako su u pitanju izmišljotine.

- U porodici nikad nisam imao homoseksualaca, a Steaua je moja porodica. Bolje je da umesto nekog takvog igrača igra neki junior - rekao je tom prilikom Điđi Bekali, vlasnik Steaue.

Mediji u Bugarskoj pišu da je Ivanov uhvaćen kako se u jednom noćnom klubu ljubi sa svojim saigračem Ivanom Karadžovim, mada ne postoji fotografija koja bi to mogla da potvrdi. Pored toga, novinari u ovoj zemlji juče su objavili informaciju da je Ivanov potpisao trogodišnji ugovor s Partizanom.

Međutim, u Humskoj niko juče nije želeo da potvrdi da je ugovor potpisan, već su samo ponovili kako je Ivanov interesantan igrač i da će pokušati da ga angažuju do kraja prelaznog roka.

Azdejković: Navijaću za Partizan

- Baš me raduje da čujem to. Prestaću da bodrim Zvezdu i počeću da navijam za Partizan. Posebno mi se dopadaju izjave trenera Partizana Aleksandra Stanojevića - kaže gej aktivista Predrag Azdejković i naglašava da nije najsrećniji što nam dolazi gej igrač iz inostranstva.
- Imamo mi i naših gejeva.
Kako ce se samo tuta-bugarin obradovati kada zapevamo da jeb**, da jeb** groHbare... :lol:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Biće interesantno u partizanovoj svlačionici :D
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

Zeljafcv wrote:Biće interesantno u partizanovoj svlačionici :D
On je đurin novi dečko!
DAJ GOL!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Zeljafcv wrote:Biće interesantno u partizanovoj svlačionici :D
Pa partizanovci su svakako poznati po nastranosti, oni su valjda jedina navijacka grupa na svetu koja se javno ponosi jednim klasicnim aktom pederastije...
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Post by lexa »

Kako bi se partizan zvao da igra u turskoj ligi?
Gejcerlibirligi :lol: :lol:
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Gospodine Ivanov, ali ja sam muškarac. Znam, znam ;)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

severozapad wrote:Gospodine Ivanov, ali ja sam muškarac. Znam, znam ;)
Dobar! :lol:
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Ovo treba da ide sa razglasa u poluvremenu tekme sa njima na Karađorđu.

Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
Locked