Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug!

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8839
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Alan Ford wrote:Zasto njihove navijace terati sa zapada, pa oni ce nam dati ''iskrenu'' podrsku u borbi za ozdravljenje srpskog fudbala i to sa recima "keve mi, necemo vise krasti'', a iz trofejne sale ce nam vratiti ukradeni kup iz 1997. godine.
:rolll: :cheers:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Mi podršku treba da tražimo pre svega u našem broju na tribinama i u tom smislu smo juče odneli prvu pobedu jer nas je zajedno na fudbalu i rukometu bilo oko 6000 i to veoma vatrenih i napaljenih slaninara.Nadam se da ćemo malo po malo itekako napredovati i u potpunosti dići Novi Sad na noge jer naš grad ima neverovatan potencijal.Treba nastaviti sa trudom i dalje, da naše priča stigne i do onih slabije upućenih u istinska dešavanja u našem sportu.
Što se tiče cigana, naravno da nam njihova podrška ne treba, nje uostalom i nema sem njihove sopstvene borbe protiv njihovih rivala (na šta imaju naravno pravo) i eventualnog tapšanja po ramenu sa visine kao ličnog stava pojedinaca i mene lično potpuno zabole ona stvar za njih, šta mislimo o njima pokazali smo juče na rukometu, pogotovo po završetku utakmice gde smo im otpevali hit pesmu. :lol:
U svakom slučaju, ovo oko popunjavanja tribina na stadionu zavisi isključivo od nas.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Podrzavam ideju koju je inicirao Ice i koju ste svi podrzali na ovom topiku, ali smatram da ce kombinacije vise faktora ( koje su prethodnici vec naveli) rezultirati da ona ostane samo ideja na mecu poslednjeg kola protiv crvenog blizanca.


To nije razlog da nas zahvati defetizam. To je mogucnost da ostvarimo novu navijacku pobedu u velikom stilu.


Treba vec danas da krenemo u kampanju poziva svih nasih navijaca sa zapada i istoka kada je u pitanju pomenuti mec. Pozvati sve nase navijace da se 5 min pre otvaranja kapija pojave u nasim navijackim obelezjima ispred zapada. Dres, sal ili kapa nije bitno. Obavezno objaviti taj apel putem naslovne strane naseg sajta, dodatni plakati i akcije bi svakako bile korisne.

Nazvati citavu akciju borba za divlji zapad, zasto da ne?


Za trenutak zamislite kakav efekat mozemo da proizvedemo. Vojvodinasi od 7-77 ulaze na stadion prilikom otvaranja kapija. Zapocinjemo pesmu i strateski se rasporedjujemo po celom zapadu. Lepo bi bilo kada bi i klup od samog momenta naseg ulaska na zapad poceo da pusta nase pesme sa razglasa.


Cigani ulaze i u neverici drmaju glavom, svesni da se sa svakim njihovim novim dolaskom osecaju sve manje pozeljni na zapadu. Tog dana oni ne asociraju samo uspomenu na Bari vec i na dane kada su gospodarili nasim zapadom. Mi treba tog dana da im pokazemo da je i jedno i drugo daleka proslost, paleolit. :D


Gledati njihova porazena lica u momentima kada postaju svesni da su izgubili bitku moze nasm doneti jos vecu pobedu nego da im administrativnim merama sprecavamo pristup na odredjene tribine.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Da i ja prorazborim koju o tekmi sa ciganima :mrgreen:

Svaki navijac sa propusnicom za zapad i istok da dobije 3 karte za zapad, koje ce da raspodeli svojim prijateljima slaninarima. OK ne moraju da budu besplatne platice se nije problem, ali bitno je da ih dobijemo, kako bi gamad sto manje mogla da priusti sebi. Izracunati koliko je propusnica za istok i za zapad, pomnoziti ih sa 4(propusnica + 3 karte), izracunati koliki je kapacitet stolica na zapadu i jednostavno odrediti koji broj karata moze da se nadje u slobodnoj prodaji. A onda opet te karte prosledjivati onima koji znaju kome ce da ih udele :wink: Ili neka klub kaze, nestale iz slobodne prodaje, kao i onaj prvi i najjeftiniji kontigent karata za exit. Za istok me zabole ona stvar, ali zapad mora da bude NAS, JEDNOSTAVNO MORA :!:

Dokle god ne budemo imali takav navijacki kapacitet u Novom Sadu da se nosimo sa dolaskom cigana i grobara, ovo je jedini nacin.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Mi trenutno imamo sasvim solidan kapacitet i broj navijača na stadionu nam je sada već u konstantnom porastu, to ni ova krađa nije uspela da spreči.
Sada je pravo pitanje kako taj kapacitet raspodeliti na najbolji način?
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Иначе цигани се већ ложе на окупацију стадиона, нису играли овде скоро 2 године, славе тај Бари и треба озбиљно приступити овоме на време!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

AntonioKasano wrote:Иначе цигани се већ ложе на окупацију стадиона, нису играли овде скоро 2 године, славе тај Бари и треба озбиљно приступити овоме на време!
Mislim da je krajnje vreme da ih više ne spominjemo, odnosno da budu spomenuti samo u tom kontekstu da igramo protiv njih.Apsolutno treba da nas zabole ona stvar šta oni rade i misle, ko ih j...
Da nastavimo sa iznošenjem konkretnih predloga u vezi ove teme, ali naravno da jačamo svest ljudi da svi moramo da ispoštujemo svaku narednu utakmicu.Nikako ne zaboraviti da je za vikend Inđija, a odmah zatim u sredu Smederevo.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Nas ima dovoljno za pun zapad i solidno popunjen sever! To je definitivno. Ko to moze da porekne posle one brojnosti u finalu kupa? Dakle, imamo ljude. Svi koji su bili protiv Spartaka su oni pravi, jer sto bi inace dosli ako je Djokovic igrao finale u isto vreme. Svi ti ljudi ce doci i protiv zvezde. Treba nam samo jos oko 1000 ljudi.
Mi ustvari imamo celu stvar na tacni, potrebno je samo par pravih koraka i eto nama zapada bez boranije.
SSNIGD je takodje izneo sjajnu ideju. Mozemo ovo da izguramo do kraja!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

kej wrote:Nas ima dovoljno za pun zapad i solidno popunjen sever! To je definitivno. ... Svi ti ljudi ce doci i protiv zvezde. Treba nam samo jos oko 1000 ljudi.
do kraja!
naplacivace se ulaz, to moramo imati na umu.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Koliko god mi ovde drvili o Zapadu, o tome je trebalo razmišljati ranije. Zašto nismo uspeli da prodamo ni 3000 pretplatnih za tu tribinu na početku sezone? Da je bilo tako, sada bi mogli da nam pljunu pod prozor. Sledeće sezone (ako je bude za nas, uopšte) razmišljajmo na vreme!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Post by Brick Liman »

Stvar se može rešiti na vrlo jednostavan način: pretprodaja karata za zapad u Firminom shopu tokom nedelje po ceni od 200 din., naravno, uz neizbežno pitanje "za koga navijaš"?Na dan utakmice prodaja na šalterima po ceni od 300 din. To je vrlo prosto, samo treba biti istrajan, izreklamirati ovo na pravi način, i rešili smo stvar. Inače će leteti zubi zvezdaša po zapadu i biti puno uhapšenih slaninara.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

O preseljenju navijaca blizanaca na mali jug treba razmisljati od leta.Posle skandala sa finala,ne treba nam jos i sukob sa drugim blizancem.Jednostavno treba lepo popuniti Sever kao protiv partizana u prvom delu sezone(znaci oko 3000 ljudi) i pobrinuti se da na Zapadu budemo vecina.Vidim da su iznoseni neki predlozi kako to da se postigne i slazem se sa njima.
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Brick Liman wrote:Stvar se može rešiti na vrlo jednostavan način: pretprodaja karata za zapad u Firminom shopu tokom nedelje po ceni od 200 din., naravno, uz neizbežno pitanje "za koga navijaš"?Na dan utakmice prodaja na šalterima po ceni od 300 din. To je vrlo prosto, samo treba biti istrajan, izreklamirati ovo na pravi način, i rešili smo stvar. Inače će leteti zubi zvezdaša po zapadu i biti puno uhapšenih slaninara.
Po meni je ovo mozda i najbolje resenje do sad!

Sto je najbitnije lako je izvodljivo!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

ice wrote:Mi podršku treba da tražimo pre svega u našem broju na tribinama. Nadam se da ćemo malo po malo itekako napredovati i u potpunosti dići Novi Sad na noge jer naš grad ima neverovatan potencijal.Treba nastaviti sa trudom i dalje, da naše priča stigne i do onih slabije upućenih u istinska dešavanja u našem sportu. U svakom slučaju, ovo oko popunjavanja tribina na stadionu zavisi isključivo od nas.
Ice, malo (više) sam ti "iskasapio" post (izvinjavam se kao je problem), ali ovo je suština za utakmicu sa ciganima, a i za sve utakmice naredne sezone. Ako mi skupimo 4-5 hiljada naših na zapadu, što smatram da nije neizvodljivo - plakati, flajeri, telefoni i sl. koliko god njih da dođe biće ih malo.
Što se sledeće sezone tiče, čini mi se da je Buda pominjao broj prodatih sezonskih karata ove godine. Ako i taj deo odradimo kako treba (mislim da 2.000 dinara za sezonsku kartu za zapad stvarno nije mnogo), nemamo šta da se brinemo.
Trenutno, koliko ja vidim, zapad je više nego dobar. Lepa ekipa se skupila i sa jedne, a i sa druge strane (slaninari zapad Elektrovojvodina, što kaže Bagdad), tako da, uz malo pojačanje ekipe, teško da će se ijedna gostujuća ekipa osećati prijatno (kako igrači, tako i navijači). Mislim da nije daleko dan kada će "ONI" naš zapad izbegavati u širokom luku.
UH!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

uporan, u pravu si potpuno.
Najozbiljnije treba shvatiti priču o sezonskim kartama, cimajte i u vezi toga sve poznate i nepoznate.Pravi slaninar će uzeti godišnju kartu i za zapad (ili istok) i za sever kao što ću na primer ja to da uradim, a uopšte nisam od onih koji imaju nešto više para.Na kraju, to će se svakome isplatiti, pogledajte broj utakmica gošinje i samo izračunajte koliko bi vas inače koštalo, a to će se najverovatnije odnositi i na evropske mečeve.
Treba takođe znati da kupovinom godišnje karte za sever dobijate razne pogodnosti, a da će taj novac biti iskorišćen itekako za korisne stvari, dakle, ulažemo da bi svi mi imali koristi od toga.
Na vreme planirajte ovaj izdatak negde oko prvog avgusta i ostavite nešto para sa strane, nije to uopšte mnogo.

Inače, što se tiče popunjavanja naših tribina, čim se stvore uslovi za to, treba krenuti sa teranjem blizanačke stoke sa istoka, na kraju krajeva po meni je dobro i ovakvo rešenje da je istok ceo naš, a takođe i dve trećine zapada.Ona jedna trećina na zapadu bi ćutala kao zalivena.Zapad je dosta veći od istoka i možda ne treba u tom smislu gledati da ga sto posto napunimo što bi smo naravno mogli, ali zašto se ne bi smo malo raširili po stadionu i to je legitimno ako istok napunimo recimo 90 posto?

Naravno treba se mnogo potruditi da do svega toga dođe, svako od nas treba da dovuče još nekog poznatog na stadion.
Locked