Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug!

soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Evo moj predlog kako cemo se osloboditi takozvanih simpatizera blizanaca. Na dan utakmice prodavati samo karte za istok na blagajni. Posto znamo sistem kod nasih koji u glavnom kupuju kartu na dan utakmice pun pogodak. Jednom kad odu medju onom bagrom verujte mi da vise nece hteti da idu na utakmice i plus dosta su neudobnije stolice za te pozere bice jasna poruka da vise ne dolaze a verovatno ce morati da stoje sto ce za vecinu biti dosta odbojno i eto resimo problem domacih izdajica. E sad sto su u veci deca sa roditeljima zao mi ih je ali koliko oni postuju nas toliko cemo i mi njih. Sta nas briga nase je stadion jedino moze biti malo slabija zarada ali mnogo veci profit ce dobiti u buducnosti. Sto se tice nasih. Obavestiti na TV u novinama preko flajera sledece. Isto kao i za finale kupa nasa tribina, dodji nema cega da se bojis i tako dalje. Prodaje nek pocne u ponedeljak i traje do petka dok se recimo na dan utakmice porodaje samo u shopu. Kazem ima tu dosta ideja ali ZAPAD i SEVER treba da budu nasi nek oni za sada dobiju Istok a kasnije lepo na jug i dovidjenja.
User avatar
Mg
Posts: 179
Joined: Sun Nov 28, 2010 5:57 pm
Location: Novi Sad, Klisa

Post by Mg »

Sto se tice njihove kupovine karata (grobari, ciganni), nek kupuju u njihovom gradu. TACKA. Veceras smo dokazali koliko vredimo. ZAPAD-SEVER
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ulaz za utakmicu sa Zvezdom na severnu i zapadnu tribinu treba da bude besplatan za sve koji prikazu ulaznicu sa finala kupa. Prodavati u slobodnoj prodaji dodatne karte za sever i istok, ciganima poslati u beograd kontigent karata za veliki jug.

Inace ne samo da se odlucuje o drugom mestu na tabeli, oni ce na toj utakmici da slave godisnjicu Barija, tako da se verovatno specijalno spremaju za nju.

Zato ih i ne treba pustati na zapad!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Post by Tony Starks »

Sa ciganskog foruma:
Делије,на дан када се одиграва последње коло наше лиге,ми обележавамо 20 година од освајања најзначајнијег трофеја који је ико икада освојио са ових простора!То је дан који је ће свима нама остати урезан,дан који никада нећемо заборавити док смо живи и зато такву ствар треба обележити на најбољи могући начин!Тема се отвара сада да би на време сви могли да планирају свој пут у Нови Сад,јер бити део овакве историје је част коју ће имати само пар хиљада срећника који буду стали на источну страну стадиона Војводине!
Не дозволите да овај празник прође без вас и зато већ сад планирајте ово путовање.Иду свакако битне утакмице са Борцем и Спартаком на којима морамо да дамо свој максимум,али ипак печат овој сезони ће свакако да остави та последња утакмица где ћемо славити нашег европског шампиона,кога нико никада овде неће имати!Имамо на шта да будемо поносни и чега да се сећамо!
СВИ У НОВИ САД!!!
За 13-14 дана имамо лепу прилику да докажемо Дух Звездаштва!Играмо у Новом Саду на дан када смо постали прваци европе!Требало би озбиљно приступити овом јубилеју и што пре кренути са причом око тог гостовања!
само да напоменем за ову утакмицу мора доћи рекордан број Делија!
знате се да ће исток где ћемо бити смештени бити мали да све прими, и зато спремите се да напунимо и запад!
гледајте да се дође доста раније и да се улази раније, увек се у НС трибина дуго попуњава. да све грми 29.маја!
МА нема ту спора дал ће бии пуно!Ем је задње коло,ем је Нови Сад у питању,још на тај датум и најбитније можда тренутно...борићемо се 99% за друго место на тој утакмици!Још ако би рефлектори били готови за то коло...пун стадион загарантован!
Predlog zbog kog je otvorena ova tema je odličan i u kroz temu je predloženo više metoda kojim bi se ta ideja mogla sprovesti u delo. Utakmica sa tuđmanovskom starijom sestrom u poslednjem kolu je prva prilika da se bar nešto od toga odradi, ma koliko malo vremena da je do tada ostalo. Pretpostavljam da će mnogi reći da je rano i da ne postoje uslovi da gosti već sad budu proterani na jug, ali invazija musavih (i to prvenstveno domaćih izdajnika) na zapad mora biti sprečena.

Ova sezona je po mnogo čemu bila bitna i istorijska za naš klub, za Firmu, za Novi Sad i poslednja utakmica sezone treba da prođe u tom svetlu. Srce bi me zabolelo da vidim da umesto da ta utakmica prođe u znaku našeg slavlja i zahvalnosti igračima i stručnom štabu za sve što su nam dali ove sezone, ona prođe u znaku njihove proslave trofeja iz Barija (iskenjam im se u njega). Ne smemo dozvoliti ni da prismrde zapadu, a kamoli da ga "napune" i na tome treba poraditi odmah.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Imam neku "viziju" da će to poslednje kolo na Karađorđu da se igra bez publike...
UH!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Pustati na zapad samo ljude sa ulaznicom za finale kupa, besplatno!!! Ne prodavati dodatne ulaznice za zapad!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Ma napraviti im kavez na istoku, karte im prodavati samo u BG.
A za zapad karte da se prodaju u Firminom shopu i gotovo. Kako su oni nas diskriminisali u finalu tako cemo da im vratimo. A mi treba da ih kresnemo u toj utakmici cisto da im ostane sto manje razloga za slavlje!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Ne verujem da ce se igrati bez publike, ipak musavci proslavljaju taj jubilej pa ocekujem vasar u nasem gradu.
Po meni, tog dana ce se pokazati da li smo klupcic ili smo klubcina. Tony Starks je sve lepo rekao. Zar poslednja utakmica ovakve sezone treba da nam protekne u vasarskoj atmosferi, da gledamo oko sebe one kreature, da se dovikuju sa istoka i zapada? Da se nasi igraci heroji osecaju kao gosti na Karadjordju? Da se mi sami osecamo kao gosti?
Neko mora nesto preduzeti.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

Ima ovde nekoliko odlicnih predloga,ali mislim da moze da bude problema.Naime,da li ste sigurni da ce nasa uprava uraditi ista od toga ?
Da li ste sigurni da ce propustiti da uzme lepe pare dizuci cene ulaznica za istok i zapad ? Znaju oni da ce doci gomila cigana.Mozda sam defetista,mozda ne verujem dovoljnu u gospodu iz nase uprave,mozda je problem u meni...
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

postman wrote:Ima ovde nekoliko odlicnih predloga,ali mislim da moze da bude problema.Naime,da li ste sigurni da ce nasa uprava uraditi ista od toga ?
Da li ste sigurni da ce propustiti da uzme lepe pare dizuci cene ulaznica za istok i zapad ? Znaju oni da ce doci gomila cigana.Mozda sam defetista,mozda ne verujem dovoljnu u gospodu iz nase uprave,mozda je problem u meni...
Ne poštaru, ti si 1000000% u pravu. Nažalost.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

slanobarac wrote:
postman wrote:Ima ovde nekoliko odlicnih predloga,ali mislim da moze da bude problema.Naime,da li ste sigurni da ce nasa uprava uraditi ista od toga ?
Da li ste sigurni da ce propustiti da uzme lepe pare dizuci cene ulaznica za istok i zapad ? Znaju oni da ce doci gomila cigana.Mozda sam defetista,mozda ne verujem dovoljnu u gospodu iz nase uprave,mozda je problem u meni...
Ne poštaru, ti si 1000000% u pravu. Nažalost.
Ajde ne kukajte pre vremena.
Mene lično ne muči to da bi se to zbog para uradilo, već pre zbog Batinih dobrih odnosa sa Lukićem i kompanijom. Da igramo sa grobljem to kolo, prilično sam siguran da bi se neki od naših zahteva usvojili.

Ovako, treba da sačekamo i dane koji nam predstoje i vidimo šta nas čeka, ni ja nisam 100 odsto siguran da nećemo zbog "topovskog udara" biti kažnjeni mečom bez publike.

I još jedno, usred prelepog nedeljnog popodneva, nakon što smo odrali gamad usred "metropole" i uz besplatan upad, ni 5000 nas ne bude. Sami smo krivi za mnogo šta. Uvek sam govorio da ovaj klub ne zaslužuje navijače kakve ima, a u poslednjih godinu dana rekao bih da se situacija preokrenula.
Io odio Belgrado
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Red, Novi Sad je dugo spavao. To sto su oni redovniji nestrpljivi je razumljivo, ali stvari moraju da se pomeraju korak po korak, nikako na silu i uz nervozu. Za to je potrebno vreme. Novosadska publika je pokazala da ume da podrzi Vojvodinu, i treba joj dati vremena da se navikne da dolazi na stadion. Da Vojvodinu ponovo oseti kao svoju.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Vreme je da se ove ideje sprovedu u delo, gamad nema šta da traži na zapadu, a treba ih polako isterati i sa istoka.Ako u narednom periodu istok bude sve puniji, moći ćemo bez ikakvih problema da ih oteramo odatle.Naravno, ako budemo uopšte više igrali protiv njih.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Minja wrote:Red, Novi Sad je dugo spavao. To sto su oni redovniji nestrpljivi je razumljivo, ali stvari moraju da se pomeraju korak po korak, nikako na silu i uz nervozu. Za to je potrebno vreme. Novosadska publika je pokazala da ume da podrzi Vojvodinu, i treba joj dati vremena da se navikne da dolazi na stadion. Da Vojvodinu ponovo oseti kao svoju.

Upravo to.

Korak po korak. Sledeci korak je da pokazemo da mozemo da dovedemo 5000 ljudi i kada se placa ulaz. I kada se ne rukovodimo samo besom i gnevom prema lopovima.

Markiz vrlo dobro zna kakva je situacija bila do ovog proleca, tisina na zapadu i 1000-1500 ljudi na celom stadionu.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

ice wrote:Vreme je da se ove ideje sprovedu u delo, gamad nema šta da traži na zapadu, a treba ih polako isterati i sa istoka.Ako u narednom periodu istok bude sve puniji, moći ćemo bez ikakvih problema da ih oteramo odatle.Naravno, ako budemo uopšte više igrali protiv njih.
Zasto njihove navijace terati sa zapada, pa oni ce nam dati ''iskrenu'' podrsku u borbi za ozdravljenje srpskog fudbala i to sa recima "keve mi, necemo vise krasti'', a iz trofejne sale ce nam vratiti ukradeni kup iz 1997. godine.
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
Locked