Došlo je vreme, selidba blizanaca sa našeg istoka na jug!

User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Simica wrote:Napraviti kao sada na finalu, karte za Zapad i Sever samo u shopu, a za Istok samo u bg. Nikako ne dozvoliti, iz "bezbednosnih razloga", prodaju karata za Istok pre utakmice, znaci samo u bg, pa da vidimo kako ce im doci lokalna zgadija. Mada je meni iskreno zao Istoka, jer je to nasa tribina, tu sam 25 godina, ali od necega moramo poceti.
Bravo Simice, tako jednostavno a efikasno! Odlican predlog.

Odsad ce i ovako biti lepo docekani i na Zapadu. Nek dodju.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Ima 5500 ljudi prijavljenih za finale kupa,sa sve jedinstvenim maticnim brojevima! Dati im prvenstvo kupvine karata za zapad i to je to!!! Ostatak karata se prodaje u sopu,pa ako se drznu,nek dodju,lako ih je prepoznati! 8)
Istok ograniciti na 1000 karata,i to im u inat drknuti neko obavestenje tipa: "Radi komfora dragih nam gostiju,smanjujemo kapacitet tribine",ima da umru od muke! :greenbutt:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Ovde ima brdo dobrih ideja...bilo šta da primenimo, biće veliki napredak.

I drugo što niko ne spominje - FIRMA PRVA DA IZLAZI SA STADIONA! Pa kad se raziđemo, raziđemo :twisted:
Io odio Belgrado
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

ZmagoNS wrote:Ima 5500 ljudi prijavljenih za finale kupa,sa sve jedinstvenim maticnim brojevima! Dati im prvenstvo kupvine karata za zapad i to je to!!! Ostatak karata se prodaje u sopu,pa ako se drznu,nek dodju,lako ih je prepoznati! 8)
Fantastičan predlog, bravo!

Ovo treba sprovesti u delo!
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

Ово се врло лако решава, дакле слично као што је Симица рекао, дамо им само 10% капацитета колико по правилу припада гостима, то је лупам 500 карата и те карте се продају само код њих на стадиону југословенске народне армије! Па ФК Рад то већ годинама успешно ради, ваљда можемо и ми?! Они имају најмање навијача из Београда, на финалу против нас 70% и више им чине локални издајници из разних градове земље, па чобани из малих и великих пиздинаца и Бог зна којих још вукојебина, само кад им видите фаце и чујете нагласак све вам је јасно... Ко ће од тих купити карту у БГ-у?!

За запад се не слажем да карте треба да се продају на северу у фирмином шопу, једноставно ако нисмо у стању да напунимо запад против њих, већ морамо њих да одбијамо и отежавамо им, онда треба да се убијемо... Најбоље и најлакше решење, пун запад, а за њих ни карта да остане!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Zapad prodavati u Firminom sopu, nego sta! I to samo na dan utakmice! :twisted:
A istok (ili jug plus kavez na istoku) prodavati samo u Beogradu!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Istok može samo eventualno još neko vreme da bude poprište njihovog boravka, mada uopšte nisam za to.
Ako može da jug zvrji prazan, zašto ne bi i istok, a neka se oni pomere na jug, u čemu je razlika osim što će njima biti gore?
Ma terajmo stoku sa istoka!
A ovo za šop kao mesto prodaje se mora realizovati, otvoriti pored još jedan od praznih lokala ako treba i to je to.
Isto tako koristi i ove spiskove što postoje sa finala kupa za podelu karata, uostalom sve je već rečeno, ima gomila odličnih predloga ovde, mora većina njih biti realizovana.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Ovo sa spiskom ljudi koji su isli na finale kupa je isto odlicna ideja. Do dana utakmice omoguciti im da u Firminom sopu podignu kartu za zapad ili sever (po izboru), a na dan utakmice preostale karte za zapad (ako preostane nesto) prodavati opet u Firminom sopu.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
slanobarac
Posts: 3521
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Svi predlozi su dobri i mogu se "izmiksovati" ali ja patim da vidim naš stadion ispunjen ljudima u crveno belim obeležjima.Ajmo da to poguramo, ajde da nađemo načina da u ovoj oskudici ipak nekako uz pomoć kluba to i ostvarimo. Da se zna u gradu kad igra VOJVODINA! :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Овде има стварно фантастичних предлога и апелујем на људе који имају директну везу са људима из клуба да се ангажују да се нешто од овога што пре примени ! Зашто не већ у последњем колу против циганије?

Дати циганима југ + кавез на истоку па нек се сликају ! И наравно карте за та 2 дела продавати само и искључиво у Бг ! Па да видимо онда ваш "НСЦЗ" и остале вртић-организације !

Такође добра идеја да се за утакмице са близанцима карте за запад продају само у нашем Шопу на северној трибини ! Не требају нам прљави локални издајници на нашем сланинарском западу ! ! !

Свака част на предлозима, и мислим да је време да се нешто конкретно предузме и да се речи претворе у дела !
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Slažem se sa maltene svim predlozima,treba samo mudro odabrati najbolji.Zašto bi Stara Garda,koja je decenijama uz Klub morala da se seli sa svoje matične tribine svaki put kada dođe bg ološ i ostala seljačka bagra?Hvala Bogu imamo 4 tribine i imamo prava da goste postavimo gde god želimo.Na jugu je svakako bezbednije i zbog igrača,dokle više da naše igrače gađaju bakljama na NAŠEM KARAĐORĐU?!
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
slanobarac
Posts: 3521
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Svaka navijačka grupa koja vređa naš grad,naš klub i njegove navijače ostaviti na livadi gde gostuje cirkus kod teniskih terena.Kad se upristoje onda može i na jug.Za njih je zadužena komunalna policija.Neka takav tretman imamo i mi na gostovanjima, molim lepo nema problema.Može se bodriti svoj klub i bez vređanja drugih. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Evo jedne ideje sa bratskog foruma:
Da se u firminom shopu mogu rezervisati karte za zapad i istok za bilo koji mec na Karadjordju za tekucu sezonu.
Kada udjes u spiskove za rezervaciju mozes to obavljati i preko telefona ili interneta, bas kao sto mozes i otkazivati rezervaciju na isti nacin.
Karte u slobodnoj prodaji na salterima kluba se pustaju samo na dan utakmice(moze i po ceni od 1000 dinara naprimer dok bi one sa registracijom isle po normalnoj ceni).
Kada igramo "obicne" utakmice, tojest utakmice bez prisustva gostujucih navijaca pored blagajne postaviti osobu koja ce svakoga ko kupi kartu pitati da li bi hteo dati ime prezime i jmbg i uci na spisak osoba koje mogu rezervisati kartu i objasniti mu lepo cilj toga. Moze to i preko flajera koji bi se dao uz kartu da se odradi, moze i na sto drugih nacina da se dodje do sigurno nasih na tim listama za registraciju karata... Sa druge strane imali bi uvid u potencijalno navijacko telo koje nas klub poseduje koje bi u nekom narednom periodu moglo da upali zeleno svetlo za prosirenje stadiona kao i sto drugih stvari da sad ne nabrajam sta mi sve pada napamet.
Sledeca sezona bi mogla da bude sezona akcije, skupljanje tih spiskova, promocija same ideje i prezentovanje sto vecem broju ljudi bla bla bla, a od one druge sezone (2012/13) da pocne i da se primenjuje.
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

To za prodaju karata je sistem koji davno postoji i u manjim, a pogotovo u vecim klubovima u Evropi. Maltene svaka karta se proda clanovima kluba navijaca na razlicitim nivoima, pa jako cesto ni nema otvaranja blagajni, a za gostujuce navijace se unapred zna sta i koliko im sleduje, bez obzira u kom kolu igraju, ili kakav je znacaj utakmice, i to je sasvim normalno. To recimo znaci da se j**e nama ako bliznakinja u poslednjem kolu igra za titulu, ili joj nista ne znaci, to im je sto im je, i cao. Ja bio recimo ceo kontigent karata poslao na marakanu, pa izvolite, delite, prodajte, radite sta hocete. A ako se vojvodjanskim simpatizerima gleda njihova mezimica, neka se potrude, neka rezervisu karte u svom klubu u beogradu, njihov problem. Svuda u svetu je to prakticno redovna procedura, s tim da se retko gde desava da npr ima toliko idiota iz Dortmunda koji npr navijaju za Bajern iz Minhena, kao sto je kod nas slucaj sa ovim komunistickim zaostavstinama :D
Image
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Posle onolike brojnosti u finalu kupa mi vise ne smemo dozvoliti da se bilo koji tim ma i na par trenutaka oseca kao domacin na nasem stadionu. Zar cemo dopustiti da nam se dupelisci nakote po zapadu i da se dovikuju sa i(stokom)?
Dupelizac iliti jajara iliti glory-hunter gleda svoj voljeni tim jednom godisnje, ali kad se odluci da ga pogleda dodje na stadion sat-dva ranije, u svoj svojoj ushicenosti sto ce konacno pogledati dragu mu zvijezdu. Sta hocu da kazem: vrlo lako se moze desiti da mnogi navijaci Vojvodine tog dana ostanu bez karte za zapad. Klub mora nesto uraditi da taj zapad protiv zvijezde bude samo nas ili da makar nijedan navijac Vojvodine ne ostane bez karte za zapad. Pogotovo sada kada znamo da imamo sasvim dobar navijacki/simpatizerski kapacitet. Molim lepo, navijaci domaceg kluba moraju imati prednost pri dobijanju karata, postoji li ista logicnije? E sad, kako to uraditi..da li besplatnim ili jeftinijim kartama za slaninare, koje ce se deliti/prodavati u sopu, ili nekim drugim metodom, to neka smisle ljudi koji su za to zaduzeni, ali klub mora shvatiti vaznost ovoga. Moramo da ih odviknemo od dolaska na zapad, moramo da ih naviknemo da je na tim utakmicama istok njihova jedina tribina. Tek kada ih naviknemo na to moci cemo da ih teramo sa istoka na jug!!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Locked