Sukob?

Locked
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Sukob?

Post by Duke »

Prica se da su se Govedarica i Djumi grdno posvadjali. Imam informaciju da nije bilo prijatno. U stilu:" Mi ne mozemo da igramo 4-4-2." "Dobro, ti mi neces igrati vise ni minut!"

Ne bih zeleo da se sve to desava u trenutku kada nam je jedinstvo najpotrebnije! Pretpostavljam da ima varnica i nesuglasica (u svakom timu), ali ljudi dajte da spasemo sezonu, pa cemo se u maju poubijati! Posebno me deprimira sto je u pitanju Dejan (kojeg poznajem i koji je jedan sjajan lik) i trener kome je uvaljen vruc krompir i kojme je pretpostavljam najteze. Po izjavama i trenera, ali prvenstveno igraca, mi imamo 13-14 spremnih za prvoligaske okrsaje, pa samim tim nejedinstvo u timu ili odricanje od pojedinih igraca moze biti pogubno!

Apelujem na sve da zbijemo redove! Tesko je, ali mi drugu Vosu sem ove nemamo, nemamo rezervni tim! I zato se mora uciniti sve da opstanemo... Najmanje su nam potrebni sukobi unutar tima. Zeleo bih da cujem i trenera i Dejana po ovom pitanju...
You'll never walk alone!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Duke,kako si se ,,usudio"da ovde napises da je Dejan Govedarica najuren iz kluba.Posto ti je ovo prvi put da remetis atmosveru,oprosteno ti je ali sledeci put da se nije ponovilo.Pozdrav.
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Upravo zbog atmosfere - nije nam ovo potrebno. Zeleo sam da cujem Djumija i Dejana, ne prijatelja.
You'll never walk alone!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Duke,pretpostavljam da nisi hteo mene da cujes ali sumnjam da ce ti se i jedan od gore pomenutih javiti u vezi ovog slucaja.Pozdrav.
Locked