EURO -Under 17-

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Bata-Djora je grobar srpskog fudbala - a ne navija za partizan!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Radoye prevario si se-Bata Djora je pre par meseci na iznenadjenje ovdasnje javnosti(posto je legenda Zvezde) obelodanio da je od malena navijac Partizana,sto je iz razumljivih razloga izazvalo odusevljenje medju navijacima udbaskog kluba...
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Doticni Djoric je ubedljivo NAJVECI razlog zasto mi ne pada na pamet da idem da gledam meceve nase reprezentacije.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1624
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Samo da cuveni Bata-Djora ne unisti ovu celu generaciju!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Izvukosmo bod protiv Francuza,a kako smo igrali nismo ni zasluzili vise.

Od nasih Meleg los kao i u prvom mecu.Cini mi se da je pomalo izvikan igrac,no nadam se da gresim.Za razliku od njega Nastic se pokazao u boljem svetlu,imao je par dobrih poteza.

Vojno Jesic nije igrao iz meni nepoznatih razloga,mada prepostavljam zbog povrede.Cak ni Bata Djora nije toliko lud da ga bez razloga drzi na klupi posle njegove sjane partije od pre tri dana.

Danci rutinski dobili Engleze,strelci su opet bili Fiser i Zohore.Ako se po jutru dan poznaje,pred njima je blistava karijera.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Srbija 1-1 Francuska

Mislim da je velika greska sto se klinci vec sa 16, 17 godina uce da igraju toliko defanzivno!
U tom uzrastu je najvaznija igra i pravilan razvoj igraca, samo puno toga tu ne stima! Od toga iz koja dva kluba MORA da bude najvise igraca, preko toga ko je selektor i kakve su pripreme imali...

Ako ovako nastave, seniorska reprezentacija nece imati pravog napadaca u narednih 8 godina!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Dejan wrote:Mislim da je velika greska sto se klinci vec sa 16, 17 godina uce da igraju toliko defanzivno!
Bata-Djora ne ume drugacije, zato sam i rekao jos onda kad je izabran za selektora ovoj deci da ce ih on totalno upropastiti. Mislim da ne treba da pustamo nase klince u reprezentaciju sve dok je on vodi!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Nisam gledao danasnji mec,ali citajuci komentare,ocigledno nisam nista ni propustio.A ako sam dobro spazio (krajickom oka),namajeza Mexico sad dovoljan i bod protiv Engleza!? :lol:
Image
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

@Dejan
To je i razlog zasto izbacujemo stopere kao na traci, a od nekog dobrog napadaca ni traga u narednih 5-10 godina.
sam svoj najveci neprijatelj
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Inace kada je Bata Djora spomenuo da su se za ovo prvenstvo spremali 15 meseci,mislio je bukvalno.Nasi mladi reprezetativci su propustili veliku vecinu meceva svojih klubova tokom navedenog perioda,cak su i morali da zapuste skolovanje,sto je posebno izazvalo nezadovoljstvo medju njihovim roditeljima.Primera radi Nemci i na ovo prvenstvo su poveli tri profesora,da ne bi gubili puno od gradiva.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

vojvodina jedna jedina wrote:Primera radi Nemci i na ovo prvenstvo su poveli tri profesora,da ne bi gubili puno od gradiva.
To ti je kako Svabo brine o svojim igracima iako su svi do jednog Balkanskog porekla...
I Bog je Slaninar...
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Ljudi utakmica finala pocinje u 11!
Moramo da se organizujemo da dodjemo ranije da zauzmemo centar zapada!

Ako nismo u stanju da dodjemo 20min ranije i zauzmemo poziciju onda nismo ni zasluzili nista od ovoga o cemu pricamo danima.

Moramo se organizovati na vreme veceras ovde kako bi svi bili obavesteni!
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Cek spominje se u jednom postu u drugoj temi istok...

gde da dodjem?
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

:) wrote:Cek spominje se u jednom postu u drugoj temi istok...

gde da dodjem?
Moje mišljenje je da je bolje na utakmicu u 11 doći na zapad(centar, ispod svečane bine) a u 17 idem na istok(nek ide ko gde hoće). Istok je "televizičniji" ali na zapadu možeš ostvariti "bolju komunikaciju" s :shit:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked