EURO -Under 17-

User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Stigoh sa utakmice pa reko da napišem koju.Prvi utisak pri ulasku na stadion na mene je ostavilo prekrivanje natpisa budi Novosađanin navijaj za Vojvodinu :rage: ,pa tek onda cirkus na tribinama.Došli "divlji" i videli tamnoputog igrača i odmah su počeli na rasnoj osnovi da vređaju :pegla: ,a pri tome zaboravljaju da im isti ti tamnoputi igrači igraju za "stubove" i tamo ih zdušno podržavaju(možda su tamo bleđi) :roll:.
Malo o utakmici.Reprezentacija Danske nas je nadigrala u svim segmentima igre,tehničkom,taktičkom i naročito fizičkom delu igre.Nekada smo bar u ovim mlađim selekcijama bili mnogo bolji od drugih,ali kanda da više ni tu nemamo šta da tražimo.Kada pogledamo ko vodi ekipu ,nije ni čudno,odnosno sve je kako "treba" ,bata djorina ideja fudbala se pokazala u pravom svetlu.U našoj ekipi malo igrača vrednih pomena.Zadovoljili naš kapiten i momak koji je postigao gol iz slobodnog udarca i to je to.Kod Danaca,prvo što se vidi da su kolektiv pa tek onda dolaze na red pojedinci,od kojih su se izdvojili najviše tamnoputi igrači sa 9 i 11,koji su pravili dar mar u našoj odbrani.
Zaključak koji možemo izvući iz ove utakmice je da je pobedio jedan moderan evropski fudbal kog su demonstrirali igrači Danske.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Kenneth Zohore sa svojih 17 godina ima vec 5 ubelezenih nastupa u Ligi Sampiona

Image

http://www.transfermarkt.de/de/kenneth- ... 35213.html
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Tumačite to kako hoćete, ali zapad Vošin i ovaj danas su k`o zapadna Evropa i Bangladeš. Više me je to iznerviralo nego igra naših, jer sa ovakvim majstorom zanata (sa sve onim glupim kačketom mu) nisam bolje ni očekivao.
Iza mene mudraci koji pljuju tamnopute Dance non stop, psuju Evropu što mora spiker da priča na okupatorskom engleskom (mada kako je to ovaj radio...substitution izgovor :lol: ), a onda još i gusle kao ringtone na mobilnom...Mislio sam da sam ja seo kod najgorih, ali vidim ni drugi nisu bolje prošli.

Danska je jedna solidna ekipa, svi su primetili već ko je kod njih iskakao, a kod nas golman i kompletna odbrana očajni i deluju kao da su od juče zajedno. Meleg je podbacio, od njega sam više očekivao. Opet, naravno, ni ova generacija nema organizatora igre. Doduše, Đora ga ionako ne bi stavio u ekipu i da imamo. Mislim da su Englezi i Francuzi još jači od današnjih protivnika, tako da po meni, poslednje mesto će nam teško izmaći.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Red Marquis wrote:a onda još i gusle kao ringtone na mobilnom....
:lol: Da ti nisi sedeo pored Laze Bakmaza? :lol: Koliko se secam,i njemu je na jednoj od konferencija pred nasu utakmicu bio takav ringtone :wink:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Voja wrote:
Red Marquis wrote:a onda još i gusle kao ringtone na mobilnom....
:lol: Da ti nisi sedeo pored Laze Bakmaza? :lol: Koliko se secam,i njemu je na jednoj od konferencija pred nasu utakmicu bio takav ringtone :wink:
Auu. Od jednog ringtone-a sa guslama jedino me više plaše dva :oprez:
Io odio Belgrado
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Ja bi samo da se osvrnem na naseg desnog beka sa brojem 2.

Ako ovo nije posledica menadzera niko nije. Pa ovaj momak je toliko los danas bio da skoro nisam video ovako nesto!
Jos kad pogledam onog njihovog levog beka koji je stalno bio cas napred cas nazad(nesto poput naseg Vuleta) zapitam se da li je moguce da nema boljeg?

Meleg je morao bolje mada se vidi da ima stofa, vec vise pomenuti nas igrac sa brojem 9 me je odusevio i vise nego njihova 9etka i po meni je i bio najbolji na terenu danas sve ukupno!
Moze jos da prodje i kapiten ostali su ospti prosek...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Djoric: "Sami sebe pobedili"...
sportske.net

Selektor kadetske reprezentacije Srbije razočaran je posle poraza od Danske. Smatra da njegovi igrači nisu izdržali pritisak, najavljuje promene u ekipi, ali ne deluje previše optimistično u pogledu šansi ''orlića'' da u narednim mečevima učine nešto više.

Selekcija Milovana Đorića porazom je startovala na Evropskom prvenstvu za kadete. Bolja od ''orlića'' bila je reprezentacija Danske (3:2), a posle meča selektor Srbije ocenio je da je pobeda rivala potpuno zaslužena i da je njegova selekcija znatno umanjila šanse da zauzme jedno od prva dva mesta u grupi.

''Danci su nas potpuno nadigrali. Većina mojih igrača nije bila na potrebnom nivou i mislim da nisu izdržali pritisak. Nažalost, sami sebi smo davali golove, dok su Danci promašivali iz izglednih pozicija. Posle ovog poraza, mislim da su nam ostale male šanse da nešto promenimo u narednim mečevima, ali pokušaćemo da promenama u ekipi napravimo korak napred'', ocenio je Đorić.

Naredni rival Srbiji biće selekcija Francuske, na stadionu u Inđiji. Francuzi su danas u Inđiji igrali nerešeno sa Engleskom - 2:2.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Djoric na konferenciji:

-To sto su nas Danci natrcali, nije posledica nase fizicke spreme, vec SKANDINAVCI GENETSKI DOBRO TRCE, te sam to i ocekivao

- ...a, odlican je bio i onaj njihov napadac, onaj (mala pauza)... CRNAC!

-Bice izmena, i zbog psiholoskih i zbog fizickih razloga, jer nam treba 11 spremnih (sto bi znacilo da su pojedinci fizicki istroseni posle jedne utakmice? Toliko o pripremama).

Naspram Don Korleona sa kacketicem, danski kolega, elokventan, odmeren, sredjen, moderan... To je i razlika izmedju naseg i evropskog fudbala!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

TomaNS wrote:Djoric na konferenciji:

-To sto su nas Danci natrcali, nije posledica nase fizicke spreme, vec SKANDINAVCI GENETSKI DOBRO TRCE, te sam to i ocekivao

- ...a, odlican je bio i onaj njihov napadac, onaj (mala pauza)... CRNAC!
Dno dna. Kojem on dobu pripada...eej, genetski :nono:
Šta će deca koju trenira pokupiti od ovog imbecila?
Io odio Belgrado
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Mene samo zanima ko ce pokriti stetu koja se nanosi terenu na ovom prvenstvu?!!? Vec se vide slabosti na nekih 35m od oba gola pri sredini! Zanima me ko je za to nadlezan i da li je grad,klub ili ko vec dobio neka sredstva zbog upotrebe stadiona!?!?
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

ZmagoNS wrote:Mene samo zanima ko ce pokriti stetu koja se nanosi terenu na ovom prvenstvu?!!? Vec se vide slabosti na nekih 35m od oba gola pri sredini! Zanima me ko je za to nadlezan i da li je grad,klub ili ko vec dobio neka sredstva zbog upotrebe stadiona!?!?
Zmago, to sam primetio i pre pocetka utakmice, tako da nije to od ove tekme. Opusteno nece momci unistiti teren za par utakmica.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Red Marquis wrote:
TomaNS wrote:Djoric na konferenciji:

-To sto su nas Danci natrcali, nije posledica nase fizicke spreme, vec SKANDINAVCI GENETSKI DOBRO TRCE, te sam to i ocekivao

- ...a, odlican je bio i onaj njihov napadac, onaj (mala pauza)... CRNAC!
Dno dna. Kojem on dobu pripada...eej, genetski :nono:
Šta će deca koju trenira pokupiti od ovog imbecila?
Pokupiće verovatno ringtone s nekim guslama :/


PS Ko je prekrio natpis na Istoku, treba ga za 'uda obesiti ispred Miletića!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Kapiten i desetka ove generacije Marko Pavlovski iz nekog razloga nije prijavljen za ovo prvenstvo,a bio je prisutan na pocetku priprema pre nesto vise od mesec dana.Jedino logicno objasnjenje je da se u medjuvremenu povredio.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

vojvodina jedna jedina wrote:Kapiten i desetka ove generacije Marko Pavlovski iz nekog razloga nije prijavljen za ovo prvenstvo,a bio je prisutan na pocetku priprema pre nesto vise od mesec dana.Jedino logicno objasnjenje je da se u medjuvremenu povredio.
Pavlovski se povredio par dana pre pocetka sampionata (prst)!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Tomo hvala na odgovoru.Jasno da sa Pavlovskim i bez njega nije isto sto se i videlo juce.
Locked