Liga Evrope - sezona 2011/2012

ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Ne vidim cemu neko pljuvanje po igracima. Kao da se oni i pitaju nesto tu :wink: Ne moramo sada u svakome bas da trazimo krivca, zna se ko je glavni i odgovorni.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

ssnigd wrote:Ne vidim cemu neko pljuvanje po igracima. Kao da se oni i pitaju nesto tu :wink: Ne moramo sada u svakome bas da trazimo krivca, zna se ko je glavni i odgovorni.
Pa morali bi da pokazu kako imaju bar malo hrabrosti i buntovnistva u sebi.

Ovako mozemo reci i da Rabren nije nista kriv vec samo da izvrsava Batina naredjenja...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

O boze pa sta treba da radimo? Da im se klanjamo?
Ako je tako ..da je naredjeno da izbubimo..i ako je igracima naredjeno da priznaju da su oni krivi ,a tako je 100%..onda ja pitam cemu nasa podrska i navijanje?
Zar mi treba da se borimo da bi igraci igrali a ne slusali nekog?..pa i oni imaju stete od ovog ..pada im cena i mogucnost boljeg zivota u nekom bogatijem klubu.
Jedino im ne mogu zameriti ukoliko im je zapreceno..ma necu ni da izgovorim tu rec! ppp...
Moje iskreno misljenje je da smo trebali da izgubimo sa 1-2.. dakle neko bi dobio pare na kladi a mi bi prosli dalje..samo steta sto to ovi iz Vaduza nisu znali...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

extra komentar sa b92

Ovo je klasično zataškavanje posle nameštene utakmice!Sledi dobar period za Vošu,šatro se vraćaju u formu da bi se sve ovo zaboravilo!
(isnol, 25. jul 2011 16:22)

Da dodam..moja prognoza ,Radnicki dobija 3,4 komada!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Ne da im je zapreceno, nego samo tako. Onaj jadni Vulicevic je jedno 7 puta ponovio kako predsednik nije nista kriv. Meni je igraca stvarno zao u ovom trenutku! Ono stvorenje, koje cu od sada da oslovljam sa ONO, je poturio te mlade momke u prve redove.. ma bolje i da ne pisem, samo se nerviram.

edit: vojvodina jedna jedina, lako je nama da kenjamo iza monitora. Plus oni treba da zive u narednom periodu. Svi oni gledaju kako da se uvale u neki inostrani klub a kako ce to da urade ako se zamere upravi, tj bb. Niti ce igrati kod nas, niti ce im ovi dozvoliti da odu. Hajde da malo realno posmatramo stvari, nemamo 15 godina.
Last edited by laki on Tue Jul 26, 2011 2:16 am, edited 2 times in total.
Image
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

laki wrote:Ne da im je zapreceno, nego samo tako. Onaj jadni Vulicevic je jedno 7 puta ponovio kako predsednik nije nista kriv. Meni je igraca stvarno zao u ovom trenutku! Ono stvorenje, koje cu od sada da oslovljam sa ONO, je poturio te mlade momke u prve redove.. ma bolje i da ne pisem, samo se nerviram.
Meni nije zao igraca.

Da nece izgubiti glavu ako se budu suprostavili i ako budu rekli istinu?

Ovo sto su uradili na konferenciji je bilo nisko i kukavicki!!!
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Preuzeti odgovornost za nešto ne znači sazvati konferenciju za novinare i/ili dati saopštenje, pa nismo valjda teroristička organizacija da proglasom preuzimamo odgovornost za izvršeni napad. Problem je što se svi u ovoj us*anoj državi ovako ponašaju i na ovaj način vide "prihvatanje odgovornosti". Upravo iz tog razloga ovo preuzimanje odgovornosti od strane igrača vidim kao čistu političku izjavu koju je osmislio neko ko ima poziciju da upravlja njima.

Odgovornost valjda treba da znači nešto više od toga. Ako zaista igrači smatraju da je krivica za poraz samo i isključivo njihova, neka se npr. dobrovoljno odreknu nedeljne plate, koja će biti iskorišćena za promotivne aktivnosti kluba kako bi vratili one ljude koje su oterali sa stadiona svojim ponašanjem i igrom.

Meni je neverovatno da celoj ekipi može da se desi da ima baš isti loš dan (čast pojedincima koji su odigrali na svom uobičajenom nivou)!? Veče pre naše utakmice bio sam na utakmici Borac - Makabi i ne mogu vam opisati koliko su želje imali ti igrači da pobede, iako je bilo neverovatno da mogu da stignu rezultat 5:1 iz prve utakmice. Puno trčanja, dosta prilika i golova, uz to i dosta grešaka koje su sastavni deo igre. Na kraju su ispali i bez obzira na to dobili zaslužen aplauz za ono što su pružili na terenu. Odmah posle te utakmice sam rekao da nas sutra na Karađorđu čeka 90 minuta ubijanja fudbala.

Gospodo igrači, ja vam ne zameram poraz i ispadanje, već ponašanje u toku meča, gde ste više ličili na Javor ili Čukarički sa padanjem, previjanjem po terenu i odugovlačenjem prilikom izvođenja prekida. To za mene nije fudbal i to neću da gledam od svoje Vojvodine.

Vratite nam fudbal!!!
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

bravo bond!
...ti si nasa prva ljubav...
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

vojvodina jedna jedina wrote:Da nece izgubiti glavu ako se budu suprostavili i ako budu rekli istinu?

Ovo sto su uradili na konferenciji je bilo nisko i kukavicki!!!
Ако си ти тако храбар, ајде сада лепо иди до Ветерника и реци у лице бб-у да је мафијаш и гов.о и да се тера из нашег клуба, пошто сматраш да су играчи кукавице. Када ми нешто будемо предузели онда ћемо моћи њих да осуђујемо.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Post by Jole »

milans wrote:....*pa groblje je do besvesti ponavljao zeko odlazi, umirali smo im od smeha i sta bi na kraju*...
zeka i dalje drzi klub, samo ne zvanicno!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Možda i nije loše što smo izgubili od Vaduza, bilo je jedva, na gol u gostima. Izraelci bi nas obesčastili jako.
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Hapoel - Vaduc 4-0.
Nije za svakog jaka druga švajcarska liga...
Io odio Belgrado
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

То се каже - МЕТЛА.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

kowalski wrote:Možda i nije loše što smo izgubili od Vaduza, bilo je jedva, na gol u gostima. Izraelci bi nas obesčastili jako.
Ovako se to radi...


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tfsVtkPn ... ded#at=148[/youtube]
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Zjuuu, sta su im uradili! :shock:
Image
Locked