Liga Evrope - sezona 2011/2012

User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

St. Gallen 4 - 2 Vaduz

Tako se to radi,al jbg mi nismo St. Gallen. :roll:

P.S. dovesti tog Merendu,dao covek nama dva i St. Gallenu 2 komada.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Razmisljam nesto,mozda imam slabo pamcenje,ali kad smo mi poslednji put dobili tri gola kod kuce?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Od Rada, sumnjiva utakmica iz keca u dvojku.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

Od Vaduza primimo 3 gola na jednoj utakmici a sa Milinkovićem u 15 utakmica primimo toliko. :x
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

slanina wrote:St. Gallen 4 - 2 Vaduz

Tako se to radi,al jbg mi nismo St. Gallen. :roll:

P.S. dovesti tog Merendu,dao covek nama dva i St. Gallenu 2 komada.
Gledam danas taj par u kladionici i bez razmisljanja odigram iz keca u kec...
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

prijatelj fudbala wrote: Gledam danas taj par u kladionici i bez razmisljanja odigram iz keca u kec...
Slavili ljudi najveci uspeh u istoriji kluba. Plus cuvali adute za Hapoel :)
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ma, mislim da je svima jasno da rezultat kojim smo izgubili nema veze sa fudbalskim kvalitetima, niti njihovim, niti nasim :wink:
Napred Voso!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Građanski wrote:Putuj, Evropo, i nemoj više misliti na nas

Zar opet? Još jednom, o ne! Da su bar reflektori radili. Ali zato ni ove godine od praga Evrope nema ništa. I to je ono što je najbolnije. Bolnije i od totalno suprotne igre onoj na koju su nas momci u crveno-belim majicama prošle sezone navikli.

Poučen ranijim iskustvima, na stadion sam ušao solidno ponadan i takav dočekao početak revanš utakmice s Vaducom. Radovalo me je što će Vule biti u prvoj postavi, ali je i dalje bilo nejasno šta Abubakar radi na boku. Al’ dobro, nisam ja trener. Teško stečenih 2:0 na strani ulivali su mi dodatnu energiju. Moja je bila na mestu, a njihovu kô da je neko pojeo. Izašao sam uz zvižduke i čuveno “Uprava napolje”, koje sam skoro i zaboravio kako zvuči.

Prvo poluvreme. Četrdeset pet minuta tuge. Drugi minut, slobodnjak sa 30, prečka. Rafinja, al’ nije onaj. Deseti minut gol, 15. minut, tri kornera zaredom za Vaduc. U 19. Brana Ilić maši iz blizine, 20. minut golman Vojvodine Supić dobija aplauze jer je prvi put na utakmici uspeo da uhvati loptu, 42. minut slobodnjak sa 19 metara, Burgermejer blizu stative, 45. minut kraj poluvremena.

Uh, dobro je kad smo ovo preživeli! “Delete, delete, delete” iz sećanja…
Napad je bio daleko od sredine, sredina daleko od odbrane, pa je verovatno zbog toga u igru ušao povratnik iz Parme Nemanja Čović, što je malo spojilo redove. A na klupi je završio gruzijski plejmejker Merebašvili.

Voša je zaigrala u drugoj brzini i uspala da odgura protivnika na njegovu polovinu. Korneri su se ređali jedan za drugim. Osam do kraja poluvremena. Ali kakvih osam. Vule je još i kako-tako i izvodio, a kad je Brana Ilić preuzeo njegovu ulogu, letelo je na sve strane. Tamo gde su prošle sezone bili najjači, sada su izgledali kao neobučeni dečaci.

Ne znam kako se na lihtenštajnskom kaže hvala, ali verujem je Moreno to dovikno Mojsovu kad je pao dok je ovaj nesmetano iza njegovih leđa gurnuo loptu u mrežu za produžetak. Skoro se igrao kraj kada je Čović sasvim zasluženo udahnuo olakšanje na tribine, a sedmi minut produžetka kada je brod iz Novog Sada potonuo u sopstvenoj luci.

Svi smo već videli Tel Aviv, a oni najsmeliji videli su još dalje. Može da bude, momci su imali loš dan, ali dobro, gde baš u četvrtak da ga imaju. U još jedan četvrtak.


Ristovski: Čudio me Mojsov

Šef stručnog štaba Vojvodine Ljubomir Ristovski je o igri svojih pojedninih izabranika rekao:

O Nemanji Supiću: Nije kriv ni za jedan gol koji smo primili. U celini, o njegovoj igri ne mogu da dajem ocenu posle samo dva zvanična meča. Sigurno je dobar golman, da nije, ne bi branio u Vojvodini.

O Danijelu Mojsovu: I pre primljenog gola čudila me je njegova igra. Za njega znam da je dobar igrač i momak. Možda su ga sve te priče koje kruže o njegovom transferu poremetile.

O Georgiju Merebašviliju: On je trebalo da bude taj koji će voditi igru naše ekipe. Dečko je imao loš dan, zbog toga sam ga i izvadio na poluvremenu.


Činjenice

8 kornera izveli su fudbaleri Vojvodine u drugom poluvremenu. S druge strane, igrači Vaduca nisu nijedan
7. minut produžetka u drugom poluvremenu igrao se kada je Moreno svojim drugim golom na utakmici odveo Vaduc u narednu rundu
45. minuta proveo je na terenu strelac i najbolji igrač na meču iz redova Vojvodine Nemanja Čović
4.500 gledalaca pratilo je prvu i poslednju utakmicu u Novom Sadu na evropskoj sceni u sezoni 2011/12.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Prvotimci Vojvodine na danasnjoj konferenciji sazvanoj na njihovu inicijativu, izvinuli se navijacima i svim ljubiteljima kluba :?
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Očekivani poltronizam, verovatno su usput i ubacili kako imamo i divnu upravu koja im sve želje ispunjava.Lepo sa tom upravom i oni mogu da se pokupe iz kluba, sve što smo želeli da čujemo i vidimo od njih bilo je u četvrtak.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Post by stormer »

Firmas iz medicinske wrote:Prvotimci Vojvodine na danasnjoj konferenciji sazvanoj na njihovu inicijativu, izvinuli se navijacima i svim ljubiteljima kluba :?
lepo od njih, sad mozemo mirno da spavamo... :oops:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Oni su nam zaista sve rekli u četvrtak ali bi njihove reakcije sigurno bile drugačije da smo mi navijači odlučniji i jedinstveniji. Ovako, njihova igra i saopštenje tzv. UO su sumnjivo bliski.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=527701
A ovo im stvarno nije trebalo, mislim da bi nam jedan odlazak uprave, svih igraca i igranje sa omladincima kao `99 najbolje doslo sada. Pazi molim te, uprava nije kriva?! Da niste mozda dobili neke pare unapred? Zaboravili ste da su pare kasnile proletos i da je zato samo jedan igrac bio na svadbi kod Vulicevica pre par meseci? Da li je Mojsov bio na konferenciji da kaze zasto se sklanjao Kaludjerovicu i kako se u cetvrtak okliznuo na terenu suvom kao barut? Mozda ovo sve deluje kao da smo mi poludeli, ali zar je toliko tesko igrati posteno i posteno voditi klub? Mi ne trazimo nista vise od toga, pa makar igrali i drugu ligu ceo zivot, ionako nema puno razlike!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Šta vi to očekujete da fudbaleri kažu? Znate neki slučaj na svetu gde igrači ospu paljbu o onima od kojih zavise?

Pustite njih, neće oni voditi naše bitke. Daleko je 13 avgust, za tri nedelje bojim se da će i ovo malo besa koje slaninari imaju da se istopi. Jel vikanje UPRAVA NAPOLJE nakon najvećeg debakla u našoj istoriji u evro takmičenjima naš krajnji domet bunta?
Io odio Belgrado
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked