22. kolo: partizan-Vojvodina 0:1

Locked

Vase prognoze?

Poll ended at Mon Apr 18, 2011 1:07 pm

Pobeda Vojvodine
69
78%
Remi
16
18%
Pobeda partizana
3
3%
 
Total votes: 88

User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

22. kolo: partizan-Vojvodina 0:1

Post by Zeljafcv »

Iz razloga sto bolje organizacije ove utakmice, topik otvaram dosta ranije mego uobicajeno. Za ovu utakmicu mislim da nije potrebna neka posebna najava, niti mi protivnik daje neku inspiraciju.

Subota u 19.30 časova, ekipa Vojvodine će gostovati na stadionu vojske Jugoslavije. Mnogo lepih sećanja iz prošle godine nas veže za taj objekat, hajde da nastavimo sa time. Momci koji sa ponosom nose crveno beli dres će sigurno izginuti, daće sve od sebe da pomere granice. Na nama je da im bezrezervnom podrškom taj put učinimo lepšim. Okrećem se malo i navijačkom delu ove priče, jer najbitnije je da Mi, navijači Stare Dame raščistimo konačno pred sobom i pojavimo se u daleko većem broju tamo. Mi smo ti koji u subotu rušimo te granice, Mi igračima dajemo vetar u leđa da pomere te granice. Nema dileme da od ove utakmice zavisi i dalji tok sezone, a i Kupa. Zašto kažem Kupa? Zato što posle eventualne još jedne pobede protiv partiozana, u tom slučaju, njima će se gaće u Finalu tresti. Pred svaki susret sa nama će im se ubuduće tresti gaće. Svakome je valjda jasno i ko se iole razume u psihologiju da mi pobedom pišemo bolje sutra našoj Vojvodini.

O informacijama o organizovanom odlasku više narednih dana. Kako sam čuo u subotu, za članove 100 din, za ostale 300 din.

Razbijmo sve mitove i predrasude, svi u Beograd!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Priprema se atmosfera linca na nase igrace. Mnooogo, ali zaista mnogo ih bole prethodne dve utakmice sa nama. Pogotovo ona poslednja.
Navijaci partizana zale sto je Djurovski otisao, ali raduje ih dolazak Lazetica kojim su, koliko mogu da procitam, prilicno opsednuti.
Ocekuje se mozda i pun stadion, a vecina njih ce doci poneseni ovim recima: ''Setite se kako su oni docekali nas u Novom Sadu, red je da im vratimo''.
Pritom, dodajmo da je sasvim ocekivano da ce partizan imati par igraca vise na terenu. Dva sa boka i jedan po celom terenu.
Igramo najvazniju utakmicu u poslednjih nekoliko godina. Ako ih pobedimo sada, to je treca zaredom i oni su zreli za psihijatrijske ustanove. A mi ulazimo u ozbiljnu trku za titulu.
Da li cemo, sa obzirom na sve ovo, nase igrace ostaviti ili cemo poci zajedno sa njima da branimo cast naseg kluba i naseg grada?? SVI NA JNA!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

U subotu moramo apsolutno svi da se pojavimo na JNA, nema opravdanja za izostanak! Očekujem 1000 naših na severu i da grmimo od početka do kraja. NIKAKO se ne sme ići sa onom varijantom kao prošle godine kada smo žrtvovali prvenstvo da bi dobili kup. Takvim pristupom izgubićemo i kup i prvenstvo. Na sudije i provokacije uopšte ne obraćati pažnju nego se skoncentrisati na igru i po mogućstvu uvaliti dva komada još koliko u prvom poluvremenu. Oni su zreli za debakl tipa "Dušane odlazi" :D
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Mislim da bi dobro bilo da nekako u prvi plan stavimo poruku da predstavljamo obespravljeni deo Srbije. Pošto ne sumnjam da ćemo ih dobiti, naglasiti da se sve vraća i sve plaća, kad tad.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
milans
Posts: 63
Joined: Mon Nov 01, 2010 9:53 pm
Location: Liman Novi Sad

Post by milans »

Да ли неко зна где ће бити смештена Фирма на ЈНА, тј. да ли ће као што је неко мало пре рекао бити на северу - и да ли то онда значи да на утакмицу може да се оде у сопственој режији а уђе се на део трибине где ће бити Фирма?

Још једно питање - предлог, ако не буде постојала могућност да се уђе у део стадиона где је Фирма осим ако идеш организовано, ваљало би да се ми остали некако групишемо што ближе њима, односно да се узимају карте за трибину за коју се договоримо овде на форуму?

нпр. на прошлом финалу купа око 100 тинак нас је седело на истоку заједно
Ti si moj grad, moj Novi Sad, kad sve je crno uz tebe sam.........
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Tek je ponedeljak, a brdo ljudi me već cima za odlazak. Zvuči otrcano, ali se sprema mala invazija na jna! Razmislite svi i zaključite sami koliko smo u ovom trenutku potrebni Vojvodini! Zato- SVI NA JNA!!!

A ti Vošo, ti zgazi jajare!!!


p.s. Jeste navijački, ali kod njih u grupi vlada rasulo-borba za prevlast, pa bi i to trebalo da nam olakša posao na tribinama...
milans wrote:и да ли то онда значи да на утакмицу може да се оде у сопственој режији а уђе се на део трибине где ће бити Фирма?
Može se bez problema ući na Firminu tribinu i ako ideš u sopstvenoj režiji...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Pred prošlu utakmicu s "ovim" protivnikom na forumu je vladala loša atmosfera i svaka priča svodila se na prežvakavanja nekih gluposti koje je rekao/uradio ne-znam-ti-ni-ja-ko Bata, Rabren, Lazetić, zar je bitno? Tada sam napisao da moramo timu dati podršku i, barem na nekoliko dana, zabovariti sve te sporedne stvari. Zato što igramo protiv "njih".

U ovom trenutku, situaciju u klubu (a samim tim i na forumu) je mnogo "veselija" i optimističnija, ali osnovna stvar je za mene potpuno ista. Sve te propratne priče su nebitne. Zaboravi preplašenog polučoveka od sudije koji će duvati u pištaljku kako mu je rečeno, zaboravi na bodove, stanje na tabeli, Evropu ili Kup, zaboravi njihovu "istoriju", navijače nekrofile i to što si "pola Mađar, pola ustaša". Pokaži muda pred tom odvratnom tvorevinom i gazi đubrad! Jer mi smo Vojvodina, a ko ste vi?

Momci, ako na stadionu koji su neše dede gradile, a oni izdaju poslovni prostor, vidim takav pristup od mene ćete dobiti gromoglasan aplauz iz Južne hemisfere - zabole me baš za rezultat! A znam da će mi se i on svideti.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
VosinFan
Posts: 19
Joined: Mon Apr 04, 2011 11:31 pm

Post by VosinFan »

Ovo nam je jedinstvena sansa da ih porazimo jer su u ociglednoj krizi. Ako ih sada pobedimo u prvenstvu smesi nam se i dupla kruna. Hoce li i nas vise Bog pogledati.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

milans wrote:Да ли неко зна где ће бити смештена Фирма на ЈНА, тј. да ли ће као што је неко мало пре рекао бити на северу - и да ли то онда значи да на утакмицу може да се оде у сопственој режији а уђе се на део трибине где ће бити Фирма?

Још једно питање - предлог, ако не буде постојала могућност да се уђе у део стадиона где је Фирма осим ако идеш организовано, ваљало би да се ми остали некако групишемо што ближе њима, односно да се узимају карте за трибину за коју се договоримо овде на форуму?

нпр. на прошлом финалу купа око 100 тинак нас је седело на истоку заједно
Firma će biti u onom kavezu na severu.I na ranijim utakmicama tamo naši ljudi su išli u sopstvenoj režiji i pridruživali se ostalima na tribini.Bitno je da ne dođete posle Firme, onda žbirovi mogu eventualno da prave probleme, mada se ionako na protewklim utakmicama ulazilo i sve do polovine prvog poluvremena zbog bezobzirnog i sporog pretresa..
Inače je velika greška ići na ostale tribine tamo, zaista korist je nikakva, praktično možeš ostati i kod kuće i posmatrati utakmicu na TV-u, isti đavo.
Last edited by ice on Mon Apr 11, 2011 2:57 pm, edited 1 time in total.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Još pet dana spavanja a onda ćemo malo da sanjamo otvorenih očiju a ne sumnjam da će zahuktana Voša lako zatvoriti oči grobarima i vratiti ih u snove o nekim za njih lepšim vremenima.

Pobedite zbog onih manje od hiljadu na utakmici protiv Čukaričkog, ali pobedite i za onih više od deset hiljada u ne tako dalekoj budućnosti.

Momci vi ste njima profesori, nemoj da vas "neko/svi" ubede u suprotno. Dajte im par lekcija.

Podrška neće izostati, jer mi najavu za narednu utakmicu nismo gledali na tv-u u nedelju i nismo sebe lagali da smo prvaci.

Aj ćao, vidimo se gde treba.
Vojvodinas
Posts: 66
Joined: Wed Mar 10, 2010 3:14 pm
Location: NS-BG

Post by Vojvodinas »

posto zivim u bg,da li je moguce da dodjem normalno od kuce i da udjem i da me posle toga ne "deportuju" u ns ? :lol:
obicno sam uvek posmatrao tekme sa zapada (na jna) ili istoka (u rupi) blize firmi, pa ako neko moze da mi da info
STO SE RADI
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Možeš naravno, samo na vreme popričaj sa pandurima.
Bitno je da nas što više bude na severu, ponavljam, nema veće vajde od sedenja na drugim tribinama.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Vec sam nervozan i ne mogu ni na sta drugo da mislim osim na utakmicu!
Ljudi, znam da ste i vi svi prepaljeni kao i ja, ali hajde da malo spustimo loptu. Znam da treba imati pobednicki stav i biti optimista, ali nemojmo unapred da slavimo pobedu. Cak i da sve bude regularno, kao sto nece, partizani mogu da odigraju prilicno dobro jer im je ova utakmica prelomna. Nasi momci jesu u zestokom naletu, ali nikad se ne zna kakav ce dan da bude subota. Spustimo loptu za sada, sto se tice rezultata, ima vremena kad cemo o tome. Postoje jos neke zle sile koje ce sigurno umesati svoje prste u subotu! Mi ako u subotu pobedimo na jna, to ce, ljudi, znaciti da smo za dve klase bolji od njih, jer pobediti pored svih okolnosti tog dana jedino taj zakljucak i implicira!
Bitnije od svega sto sam naveo je da svako, kao sto sam ja vec uradio, ODMAH izmaltretira svakog koga zna da navija za Vosu o toj utakmici. Ne prihvatajte njihove glupe izgovore oko neodlaska, i svako ko se i malo razmislja recite mu da je pi*kica najgora i babetina ona raspala i razmazena ako ne ode!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Ja u petak idem na jedan koncerat, pa ostajem do tekme u bg. Vidimo se na severu, i kao sto vec rekoh na drugoj temi, neka dobro razmisli svako ko nije otisao prosle godine na polufinale kupa, jer ce opet zaliti ako se ne pojavi u subotu.

samo podsetnik sta mozete propustiti :D

Image
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

meni ne zvuci nemoguce, da pobedimo partizan. nije iskljuceno. samo treba od prvog minuta odigrati pametno. oni su pokrali spartak, pokusace i nas. ali im odlicnom igrom ne smemo to dozvoliti.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
Locked