1/2 finala kupa: Sloboda-Vojvodina

Locked

Gol utakmice po vama je...

Poll ended at Sat Mar 19, 2011 9:45 pm

1:1 Oumaru Abubakar
9
23%
1:2 Daniel Mojsov
30
77%
 
Total votes: 39

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

1/2 finala kupa: Sloboda-Vojvodina

Post by Voja »

Last edited by Voja on Sat Mar 19, 2011 5:53 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Tja, ne mogu da se odlucim, oba gola su mi nekako isti, glavom posle prekida. Ali ipak cu glasati za Mojsova zato sto mu je to prvenac!
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Definitivno Abubakarov,mnogo teza pozicija za sut,a opet sa lakocom spustena lopta u sam ugao!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Zakucavanje! Mojsov!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Što više gledam golove, a pogledao sam ih bar 7-8 puta, sve mi je teže da se odlučim. Abubakar u divljačkom skoku ili zakucavanje za prvenac. Ipak drugi gol, zbog celokupnog utiska - prvenac, odlučujući gol na utakmici i radovanje.
UH!
pera
Posts: 112
Joined: Sun Apr 18, 2010 9:22 pm

Post by pera »

Posto su golovi vrlo slicni, glas ipak za drugi zbog lepseg centarsuta (ostro, za razliku od Lazeticevog "balona")
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Glasao sam za gol Mojsova, jer sve je bilo izvedeno velemajstorski, od centaršuta do ,,zakucavanja" u protivničku mrežu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Drugi gol svakako efektnije deluje, međutim mislim da je Mojsovu bilo za nijansu lakše od Abua, jer Abuov skok je praktično iz mesta i samo uz pomoć svog odličnog odraza i tajminga uspeo je da nadvisi sve i postigne pogodak. Zato moj glas za Abua.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ja ne dajem svoje glasove u ovoj akciji,ali definitivno Mojsov!!! Dok je isao prenos meca,bio sam na poslu.Kad sam dosao kuci,prvo sam na NETu video golove,pa sam pustio snimak utakmice (koju sam snimao) i iako sam video vec golove,gledajuci drugi gol,opet mi se oteo uzvik odusevljenja.Dakle,bez dileme ovaj put.
Image
Locked