Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by milancl »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=937481" onclick="window.open(this.href);return false;

Mozda nije odgovarajuca tema, neka neko prebaci ako ima neka prikladnija...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Neizlecivi »

Da li bi ovde trebali da komentarisemo Alivodica ili u temi "Transferi" ?
Ne moze mu niko od nas zameriti odnos prema igri i klubu... Ali ako upadne u isti kos sa onim govnima... Ma i ako ne upadne, posle ovoga sto je izjavio nikada vise nece biti ni trunka onog sto je nama bio. Samo neka me neko podseti dal je on isto tako govorio da ce ili u inostranstvo ili nigde? Ili se ipak zadrzao samo na tome da hoce da ostavi trag u Vojvodini...
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by fraxmanutd »

Добро кажеш, нико али баш нико не може да му замери залагање у дресу Воше, то је истина.
Са друге стране, у моменту ми се слоши када прочитам како "жели" у гробље а до пре који дан је било "или иностранство или Воша ако остане у Србији"...
Зар толико веће паре нуде? Скидали скоро са столице домара кад се "окачио" и сад он као жели тамо јер ће бити боље :rage:
С...м се у новине све!
Банат цео, црвено бео!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by One and only »

Postao sam totalno ravnodusan oko tih prelazaka u bg sljam. Nije alivodic nezamenljiv, kao sto to nije bio ni trajko, ni roll-on, pa ni najvece kopile od svih vulicevic.
Ono sto je sigurno je da vise nikada, ali nikada, necu skandirati ime nekog igraca na utakmici. Kome god da smo skandirali ili je presao u bg sljam, ili se pricalo o njegovom prelasku.
United of Vojvodina
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by milancl »

Apsolutno se slažem sa prethodnim postovima. Delim istu ogorčenost kao i vi. Bez namere da branim Envera mogu samo da kažem da u "Sportu" od 100 intervjua bar 90 je izmišljeno... Tako da bih voleo lično to da čujem od Envera. Tj, najviše bih voleo da demantuje taj intervju.

Ne znam zašto niko od njih nema onu stvar i javno kaže želim u crne ili crvene. A čitavu karijeru kod nas se busaju u grudi i ljube grb... I prodaju priču ili inostranstvo ili ostajem...

Svakim danom nas neko novi izneveri. Izgleda je došlo vreme da shvatimo da smo svima usputna stanica i da se njima svima j**e za naš klub. A jedini način da imamo igrače koji zaista vole Vošu je da mi navijači zaigramo, drugo rešenje ne vidim, jer videli smo da i u omladinskoj školi ima izroda. Čast izuzecima!
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

To ljubljenje grba i skakanje navijacima u zagrljaj su najjeftiniji moguci fazoni, ninasta ne obavezuju a masa se pali na to.

Ako je igracu zaista stalo do kluba i navijaca on ce to pokazati pre svega maksimalnim profesionalizmom na terenu i van njega. Prvi ce stizati na treninge, biti najvredniji na njima i poslednji odlaziti kuci. Na terenu ce izgatati za svaku loptu od prvog do poslednjeg sudijskog zvizduka, biti pozrtvovan za tim i uvek raditi ono sto je dobro za rezultat a ne za sopstvenu promociju. Van terena ce se ponasati uzorno, bez kafanskih ispada i skandala sa pevaljkama, starletama i ostalim damama sumnjivog morala. U medijima ce uvek nastupati afirmativno prema interesima kluba.

Sve ispod te price je mlacenje prazne slame.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Cika Zika »

-------------Mrđa---Škuletić-------------

Katai----Moreira---Lazetić----Alivodić

Smiljanić--Jokić--Trajković--Vulićević

------------------Supić------------------

(“trener” Nikolić, a na klupi spremno čeka Mudrinski)

Ima nekih nelogičnosti možda, ali nije bilo tako lako sastaviti ih kao što se to na prvi pogled može učiniti :wink:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Koji od dva Lazetica? :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Cika Zika »

Recimo Nikola :D
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Rabba »

Ne razumem ovaj sastav... Može pojašnjenje?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Cika Zika »

Rabba wrote:Ne razumem ovaj sastav... Može pojašnjenje?
Igraci koji bas i ne bude lepa secanja ili misli kod nas. Uglavnom zbog odnosa prema Klubu.

Supic - jednostavno...Supic

Vulicevic - jasno je zasto nam nije omiljen

Trajkovic - ------||------

Jokic - tesko je bilo naci drugog stopera koji nas je poslednjih par godina ojadio, ali sam se setio one njegove ruke u finalu kupa 2013. manje-vise ni kriv ni duzan covek dospeo na ovaj spisak, ali mi je falio neko da popuni rupe u timu :D

Smiljanic - svojim "profesionalizmom" je zaradio mesto a ovoj listi, iako nije ni levi bek, ali fali nam igraca... :wink:

Katai - eto gde igra sad...dovoljno da se nadje u timu

Moreira - s obzirom da je dosao kao zamena Merebashviliju i da je miljenik govana sa jna, te da je samo zauzimao mesto u timu nasim klinkcima... zasluzio je da bude ovde

Lazetic - slicno Moreiri...

Alivodic - mozda je i prerano prikljucen ovom "drim timu", ali... svejedno, na osnovu onoga sto je pre koji dan izjavio, zasluzio je

Skuletic - nije bio omiljen ni pre odlaska na pozajmnicu u niski Radnicki, a sad pogotovo

Mrdja - nije me bas odusevio izjavama od pre nekih godinu dana (pred utakmicu u kojoj su nas "pobedili" 2:1), iako mu jesmo bili duzni novaca, ali ipak...

Nikolic - jasno je....

Mudrinski - "nase" dete, a on ode kod njih

Napominjem da je ovo samo moje vidjenje svih desavanja i da su neki manje-vise tu tek da bi skrpili tim :) Mozda neko misli da Smiljanic i Jokic nisu tu trebali da se nadju, ali eto...nedostatak resenja na tim pozicijama je ucinio svoje :D
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Rabba »

Alivodić je zaslužio mesto u ovom timu na osnovu polu-imaginarnog, polu-izvrnutog pitanja iz smeća od štampe?

Stvarno smo sami sebi ubedljivo najveći neprijatelji...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by salefkv »

Image
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by njaks »

Kakvi jeftini menadzerski trikovi :shit:
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

njaks wrote:Kakvi jeftini menadzerski trikovi :shit:
Što ne naprave takve trikove sa ,,našim" blizanačkim otpadom :?:
Momcima treba dati pravu šansu da se pokažu.
Kad neko ima takvu volju da igra za ovaj Klub, ne može da ne uspe.Ne mislim ja da je njima Voša prva i jedina želja, ali da bi došli do krajnjeg cilja, moraju dati svoj maksimum ovde (kako bi otišli dalje).Za nas je to daleko bolje, nego da dovedeni (il' zatečeni)igrači igraju na silu, sa pola snage i želje.Samo se mora napraviti pametan ugovor.
Bar advokata sad imamo na volju (nadam se, makar minimalno poštenih, prema našoj Staroj Dami).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply