Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Radoye wrote: Fri Apr 26, 2024 10:49 pm Nemoj ga cimati sad, neka ga neka se koncentrise na igru to je najbitnije lako cemo za forum. :cheers:
Delim misljenje.
Nase misljenje o Koracu, nece promeniti rezultati, bez obzira kakvi bili. :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1017
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Mare_Liman »

Зличић данас навијао на сектору 6, веровстно ће ићи и у Лозницу, Болинги стандарно у ложи
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1390
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Uvek sa tobom »

Mare_Liman wrote: Sun Apr 28, 2024 11:00 pm Зличић данас навијао на сектору 6, веровстно ће ићи и у Лозницу, Болинги стандарно у ложи
Има ли места за Злику у овој Воши, био је битан шраф у Напретку ове сезоне!?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »



Evo Brx kaze da smo izborili Evropu, mozda se nesto vec zna :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3905
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

Uvek sa tobom wrote: Sun Apr 28, 2024 11:26 pm
Mare_Liman wrote: Sun Apr 28, 2024 11:00 pm Зличић данас навијао на сектору 6, веровстно ће ићи и у Лозницу, Болинги стандарно у ложи
Има ли места за Злику у овој Воши, био је битан шраф у Напретку ове сезоне!?
Kao rezervnog fudbalera i neku 15-18 opciju zašto da ne ali samo ako se vidi u toj ulozi.
ernesto wrote: Fri Apr 26, 2024 11:17 pm Nažalost pokušao sam da stupim kontakt i sa Rajkom po odlasku iz Vojvodine u Japan ali nažalost nisam uspeo do njega da dođem.

Želeo sam da gostuje kod nas i da se ujedno pozdravimo na taj način od njega jer je i on ostavio lep utisak na sve nas.
Pitacu ga ja pa javljam :)
[/quote]

Uz pomoć @ernesto stupio sam u kontakt sa Rajkom. Najverovatnije će i on gostovati, inicijalni kontakt je ostvaren i koliko vidim on je za. Naravno tek treba da mu objasnim kako sve funkcioniše i nadam se da ćemo se poklopiti jer ipak mu je sezona ako se ne varam gotovo tek počela u Japanu (10 kolo) a i druga je vremenska zona pa ne bih da ga maltretiram sad pa tek kad bude imao neku pauzu u prvenstvu tada da vidimo da organizujemo i par dana ranije postavimo pitanja.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Apr 29, 2024 5:22 pm Uz pomoć @ernesto stupio sam u kontakt sa Rajkom. Najverovatnije će i on gostovati, inicijalni kontakt je ostvaren i koliko vidim on je za. Naravno tek treba da mu objasnim kako sve funkcioniše i nadam se da ćemo se poklopiti jer ipak mu je sezona ako se ne varam gotovo tek počela u Japanu (10 kolo) a i druga je vremenska zona pa ne bih da ga maltretiram sad pa tek kad bude imao neku pauzu u prvenstvu tada da vidimo da organizujemo i par dana ranije postavimo pitanja.
Moj ti je predlog da organizujes akciju u kojoj bi recimo postavili 50 pitanja, i kad skupis pitanja sve to lepo posaljes Rajku na email i covek lepo odgovori kada bude imao vremena i posalje ti. Mislim da je to mnogo brze i lakse, nego da ga mucimo oko registracije na forum, kvotovanja i svega ostalog. Naravno moze da se uputi i poziv da se registruje ovde i podeli slobodno vreme sa nama, kao nekad Djumi, mada mi Rajko ne deluje kao covek koji je spreman da vreme provodi po forumima, pa zato i ovaj predlog za email
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1017
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Mare_Liman »

Мислим да су сузе на крову пред Фирмом, аплауз на истоку после сваке текме и генерално начин на који се опростио и остало довољно показује колико је створио леп однос са нама и да смо ми прирасли срцу, самим тим да му не би био никакав проблем да се улогује на форум и генерално се на неки начин приближи са нама, лепше је опет и овако него на мејл нема тог контакта између нас и у овом случају бившег тренера...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Mare_Liman wrote: Tue Apr 30, 2024 4:52 pm Мислим да су сузе на крову пред Фирмом, аплауз на истоку после сваке текме и генерално начин на који се опростио и остало довољно показује колико је створио леп однос са нама и да смо ми прирасли срцу, самим тим да му не би био никакав проблем да се улогује на форум и генерално се на неки начин приближи са нама, лепше је опет и овако него на мејл нема тог контакта између нас и у овом случају бившег тренера...
Ne pricamo o istoj osobi :mrgreen:
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1017
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Mare_Liman »

Занемари Војо, убијало ме Рајко и Ранко, ништа се није променило... :mrgreen:
Свакако сам за то да ипак буде гост форуму, лепше је тако, оставиш леп траг, буде те конекције, зближавања, ово преко мејла би било суво скроз...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Post Reply