Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Zagorčati mu život prilikom svakog susreta, kao što mnogi od nas radimo Ivaniću. Šupak jedan!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Radoye wrote: Fri Mar 01, 2024 12:52 am Ovo je samo jos jedan dokaz koliko smo kao klub izgubili kompas i identitet. Od kapitena bi se ocekivalo da ima postovanje prema klubu i navijacima i da svojim odnosom sluzi kao primer svima ostalima i onima na terenu i onima pored njega. Mada, sta se i cudimo, za njih (skoro) sve Vosa je samo usputna stanica i prilika da se uzme neka lova bez puno cimanja i sekiracije... :frown:
Covek cini ono sto je Lalatovic radio u Nisu. Izlozio se i usmerio svu negativnu energiju na sebe, dok ce tim rastereceno da se pripremi i (posle ovog) pobedi u Ivanjici :mrgreen:

Licno ne zameram decku, ako moze Pankov, ako mogu Ivanic, Katai, ako moze Kabic, ako moze funkcioner (kosarka), sto ne bi mogao on? Nisu oni krivi.
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Voja wrote: Fri Mar 01, 2024 1:28 am Licno ne zameram decku, ako moze Pankov, ako mogu Ivanic, Katai, ako moze Kabic, ako moze funkcioner (kosarka), sto ne bi mogao on? Nisu oni krivi.
U tom i jeste problem, sto mogu, jer im se ne zamera. :evil:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Radoye wrote: Fri Mar 01, 2024 1:42 am
Voja wrote: Fri Mar 01, 2024 1:28 am Licno ne zameram decku, ako moze Pankov, ako mogu Ivanic, Katai, ako moze Kabic, ako moze funkcioner (kosarka), sto ne bi mogao on? Nisu oni krivi.
U tom i jeste problem, sto mogu, jer im se ne zamera. :evil:
pa to... nema pravilnika, kodeksa, kazne... po meni mnogo veci prekrsaj je napravio Rebraca. Malbasic mozda i ne navija za Partizan, vec je samo doveo sina (poput Djokovica) :mrgreen:
Image
fcvisart
Posts: 54
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by fcvisart »

go**o!
Ali na žalost, mi smo ku..c i od kluba i od navijača.
Ništa se neće desiti!
Izgubili smo totalno svi kompas!
Pod HITNO treba velika rekonstrukcija od spremačice do direktora!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Salvador »

Treba mu odmah dati ispisnicu, nema tu šta dalje da se priča.
Ako ga i zadrže, mi ćemo ga izviždati u svakoj prilici kao i Kabića i Ivanića, pa mu je svakako bolje da odjebe što pre.
Kome ovaj klub sve daje kapitensku traku... :roll:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Rabba »

VošaNS wrote: Fri Mar 01, 2024 12:09 am Neko je ovde napisao ranije, čovek izadje iz beograda, ali beograd iz čoveka nikada.
Nadam se da ste svesni da svi ti ljudi i dalje žive u Beogradu?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4786
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Kad ti klub vode ljudi koji sustinski ne razumeju Vojvodinu i slaninarstvo, normalno je za ocekivati da ce se najbolje razumeti sa igracima koji su na istim talasnim duzinama. Malbasicu je Vojvodina mozda drag klub, jer je ovde odigrao najbolju sezonu u karijeri u prvom mandatu, ali on sustinski ne razume klub. Da razume, ne bi sebi dozvoljavao ispade ovog tipa. Nije se rodio kao navijac Vojvodine. Nije odrastao ovde, sto ne diskvalifikuje automatski, ali u tom slucaju mora da poseduje modikum mentalnih kapaciteta i volje da upozna mentalitet navijaca pred kojima igra. To je nesto sto malo koji srpski fudbaler ima, jer je mislima uvek u tome da samo utekne iz Srbije i da se vise nikad ne vrati. Njima je igranje u Srbiji nesto sto moraju da odrade, osim ako se ne igra za zvezdu ili partizan, ali mentalitet tih navijaca ti mediji trpaju u usta od momenta kada se rodis.

Isto je i sa Zbiljicem. Ja ne sumnjam da on oseca nesto prema Novom Sadu i Vojvodini kao klubu, ali dela (kao i izostanak istih) govore gde ta osecanja pocinju, gde se zavrsavaju, a gde pocinje nerazumevanje. Ako nisi odavde, pa da to osetis, pored volje, moras da imas elementarno znanje iz sociologije, istorije i psihologije da bi razumeo zasto mi ovde penimo na forumu sto su Malbasic, Rebraca i mnogi drugi isli da gledaju blizance. Ja znam da je Vojvodina Zbiljicu partijski zadatak, ali isto tako mogu da prihvatim da mu je mozda upala kasika u med, pa mu je partijski zadatak da vodi klub koji gotivi. To i dalje ne znaci da on koncept slaninarstva razume. Stavise...

Vojvodinu ne cine samo 1914, Kosta Hadzi, Vujke, Toza, '66, '89 i ostali fakti koji se uce napamet cim se zasedne u fotelju. Vojvodinu cinimo svi mi koji na dnevnom nivou ostavimo more upisa; svaki trenutak srece, besa, tuge, ocajanja, delirijuma; svaki trenutak koji smo mi osetili na svojoj kozi - neko titulu '66, neko istrcavanje na teren '89, Bastija, Verder, Laneta koji razglavljuje partizan, otkaz Bajevicu u sred utakmice, kradju 2011,...

Nama stabilnost znaci, sta god to bilo u ovoj drzavi, ali nam mnogo vise znaci integritet i identitet. To kad bi shvatili, makar bi verovatno prestali da nas vredjaju sa tim floskulama o stabilnosti, platama u dan i stanjem u klubu koje je ''nikad bolje''.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

gospodinFKV wrote: Fri Mar 01, 2024 11:57 am Kad ti klub vode ljudi koji sustinski ne razumeju Vojvodinu i slaninarstvo...
...
Nama stabilnost znaci, sta god to bilo u ovoj drzavi, ali nam mnogo vise znaci integritet i identitet. To kad bi shvatili, makar bi verovatno prestali da nas vredjaju sa tim floskulama o stabilnosti, platama u dan i stanjem u klubu koje je ''nikad bolje''.
Tacno tako. :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

Malbašić je svoje odigrao u Vojvodini koliko čujem.

A ja ga branio na forumu i nadao se da će proigrati. Koliko sam ga gotivio u prvom mandatu. :frown:

Potez od sinoć po meni nije nikakva slučajnost, sigurno je povezano sa minutažom i ugovorom. E moj lideru, sad možeš u Teleoptik možda i u Ofk Beograd.

Dođeš fizički nespreman, istrpi se, stalne povrede istrpi se, konstantno loša forma istrpi se. Trpe ga u klubu, nadaju se, veruju, dobiješ kapitensku i eto šta uradiš.

Prvo se svađa sa navijačima i sad ovo. Da je sreće da nije ni dolazio pa da nekad slučajno uđem u neku utakmicu koju je dobro odigrao ili u pregled pa da se prisetim “majstorija” ali dobro ovako je izgleda moralo biti.

Za tri meseca mu ističe ugovor. Nije mogao tri meseca da se istrpi i da k’o čovek ode, pa da ga ispratimo poželimo sve najbolje i pored toga što nije ništa pružio u drugom mandatu, pa onda slobodne volje da ide gde hoće i gleda šta hoće.

Ovako je zatvorio vrata i ljudima koji bi ga se nekad i setili makar i slučajno, na jedinom mestu gde je neki trag i ostavio.
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Savcic Luka »

Klub definitivno mora uvrstiti u pravilnik ovakve slučajeve. A o omladinskoj školi je već bilo upisa, pa da se ne ponavljam. Pojedinac ima individualnu odgovornost, ali ako se ostavi na pojedincu onda zavisiš od nečijeg vaspitanja, dobre volje. Jedino klub i uprava mogu postaviti sistem.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Za ovakve situacije se MORA(!) vršiti konstantan i snažan pritisak na igrače, a posebno na upravu, kako bi im se usadilo u glavu da su neke stvari nedopustive i da im ni ne padne na pamet nešto slično.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Uvek sa tobom »

Као заменик капитена Зуке сада се надам да ће
бити Радомир Милосављевић, који је показао какав однос треба да има играч према ФКВ на терену, а и ван њега.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by draganas »

Zamisli igrača Partizana/ Zvezde da nešto ovako uradi, sa bolom u k...u ode na tekmu protivničkog kluba i navija.
Kako bi reagovali cigani i grobari, a kako će reagovati ovo naše što se naziva Firma?????


Mislite da ostali igrači ne znaju da on navija za Partizan, da mu je ovo prva utakmica, - posebno ovi mlađi - imaju kapitena za koga svi znaju da navija za Partizan.
Evo sada smo i mi ostali javno saznali, ono što cela ekipa odavno zna, svi osim trenera i Zbiljića.

Ovo je potpuni raspad od kluba, raspalo se bukavlno sve - od stadiona, preko uprave, navijača pa do ekipe.

Postali smo dno. :cry:
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Cane »

Milan wrote: Fri Mar 01, 2024 1:38 pm Za ovakve situacije se MORA(!) vršiti konstantan i snažan pritisak na igrače, a posebno na upravu, kako bi im se usadilo u glavu da su neke stvari nedopustive i da im ni ne padne na pamet nešto slično.
Apsolutno tačno. To treba raditi konstantno i sistematski, da svi oni znaju da postoje crvene linije koje se ne smeju prelaziti dok si na bilo koji način u FKV. Ko to prekrši mora biti jasno sankcionisan, za primer njemu a i svima ostalima. Očekujem neizostavnu reakciju kluba!

A takođe bi se na isti način trebalo "zahvaliti" i njegovom menadžeru koji jeste forsirao i pritiskao da ovaj igra, a koji već godinama donosi samo štetu FKV.
Post Reply