Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Не желим да будем погрешно схваћен.
Никако не браним Смиљанића и одмах би му дао исписницу.
Каква црна казна?! Па он је већ био избачен из првог тима због свог понашања и трећу шансу никако није заслужио. Али исто би тако показао врата још многима који су тренутно у клубу.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

I ja mislim isto. Noga u dupe.
Nemojte mesati isterivanje iz kluba sa unistavanjem karijere. Niko njega ne unistava. Nek ide u neki drugi klub pa neka se tamo dokazuje, iskupljije i trenira prekovremeno. Kod nas je zavrsio.
smor
Posts: 63
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

Post by smor »

Proterati barabu, nema vise kredita.

Svesno se opija, pusi, pije, drogira, a ima 20 godina, pa sta da ocekujemo od njega u buducnosti ?

Pun mi je k***** utripovanog klinca, misli da je postigao nesto u zivotu pa se kurci po NS, idi bre imbecilu u tri lepe, ima takvih kao ti na svakom koraku....


Narkomancino, hvala na nicemu i dovidjenja, sve najbolje u "karijeri".
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Avangarda wrote:Зар је могуће да и после овога неки и даље покушавају да "оправдају" Смиљанића?! :roll:

Чиме вас је тај самопрокламовани новосадски "Руни" тако задужио?!

Дечко константно благо речено пљује по матичном клубу, али код неких овде има невиђен кредит?!

Да да, ма није он крив, то је све "теорија завере"... :roll:
Kao što sam jednom davno rekao...
Ovaj forum je prepun očeva, majki, braće, sestara i ostale rodbine naših igrača.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Oterati Smiljanica iz kluba i to odmah!
Oterati ga pre svega zato sto je napravio isti (slucaj Kula), ako ne i veci skandal od naseg bivseg igraca koji je sa pravom dobio epitet persona non grata. I mi navijaci smo donekle krivi sto je Smiljanic i dalje u klubu. Nasi komentari su tada bili veoma blagi u kritici tog skandala. Nije mi jasno zbog cega su bili tako blagi, kad nam je Smiljanic isto kao i persona non grata zabio noz u ledja?
Ovo sa marihuanom ne treba da nas cudi, pa on to radi vec godinama u nazad, i to svi znaju. Mozda do sada nije bio slucaj sa marihuanom nego sa alkoholom i duvanom, ali u sustini svodi se na isto. :oops:
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

MONDO:
Smiljanić moli za još jednu šansu

Mladi fudbaler Vojvodine kaže da mu se nedozvoljena supstanca u krvi našla iz "čiste gluposti".

Goran Smiljanić čeka kaznu. Mladi fudbaler Vojvodine "pao" je na doping testu, jer mu je u uzorku krvi izvađenom početkom novembra, posle utakmice sa Borcem, pronađena marihuana.

"Sve se desilo iz gluposti, čiste gluposti i ludosti. Bili smo na nekom rođendanu, šta da kažem osim da zaista nisam znao da je moguće da ta supstanca ostaje u organizmu. Proklinjem taj dan kada sam pristao da sa devojkom odem na tu proslavu", pojasnio je 20-godišnji "lala" u razgovoru za "Novosti".

Upitan da li je prepoznao marihuanu, Smiljanić je odgovorio:

"Ma, kako da ne. Svakodnevno viđam na ulicama kako klinci, ali i stariji puše travu. Međutim, nikada nisam uzeo ni to, ni nešto slično. Na rođendanu je bila nekako opuštena atmosfera i desilo se, bezveze... Sada ne znam kako da se operem".

Preti mu kazna, koja može da bude čak i dvogodišnja suspenzija.

"Najveća kazna je ono što preživljavam ova dva dana zajedno sa mojim roditeljima čitajući naslove u novinama. Sramota me je, ukaljao sam ime kluba, navijača, porodice".

Mladi sportista moli za još jednu šansu.

"Sve sam žrtvovao fudbalu. Samo hoću još jednu šansu", zaključio je Smiljanić.
smor
Posts: 63
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

Post by smor »

Kasno decace, koliko sansi bi ti zeleo ? kako si se samo kurcio po NS, a sada izigravas neko nevinasce.

Napolje sa ciganskim gov..tom, neka ide kod njih pa neka oni resavaju tvoje gluposti.

ps.Od mene ce samo zvizduke i najgore psovke da dobija, dosta mi je tih umisljenih klinaca.

NAPOLJE sa budalom.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Janković za SPORTAL.RS: Neću da uništavam Smiljanića
Goran Smiljanić je tema broj 1 u Vojvodini. Mladi fudbaler je probao marihuanu i zbog toga se našao na udaru čelnika "stare dame" koji su najavili kaznu. Defanzivac novosadskog Superligaša nedavno je pozvan i na pripreme mlade reprezentacije Srbije, pa smo za mišljenje o celom slučaju pitali i selektora "orlića", Aleksandra Jankovića.

- Ne želim da uništavam momka. Najveća kazna će mu biti sam postupak, a o sankcijama neka odlučuje njegov klub. Od postavljenja za selektora imam odličnu saradnju sa klubovima i složiću se sa svakom odlukom. Daleko od toga da ću opravdavati njegov postupak, jer je dao loš primer svima. U pitanju je velika greška, jer on nije uzimao nikakav doping već marihuanu koja nikako ne može da poveća mogućnosti. Može samo da ih umanji. On je mlad i verujem da će izvući pouku iz svega. A ja nisam čovek koji će olako reći, da sa njim sam završio i da za njega više mesta nema. Do početka takmičarskog ciklusa ostalo je još devet meseci i ko zna šta će se do tada dešavati - rekao je za SPORTAL.RS Janković.

Selektor mlade selekcije takođe je prokomentarisao učinak Smiljanića na nedavnim mini pripremama.

- Zadovoljan sam radom svih igrača. Posebno sam zadovoljan činjenicom da je većina klubova pustila igrače, iako na to nije bila obavezna, s obzirom da to nije bio termin predviđen za pripreme. Nisam želeo da se iko od njih povredi i sve je prošlo u najboljem redu - zaključio je Janković.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Po meni treba da ga suspenduju na nekoliko meseci,mozda do kraja sezone.To vreme neka iskoristi da razmisli o tome da li zeli da ga ljudi pamte po losem ponasanju van terena ili po vragolijama na terenu.Ovi natpisi po medijima samo mogu da pomognu u donosenju odluke.Valjda ima toliko mozga da konacno ukapira da je vrag odneo salu i da ne moze vise da se ponasa onako kako se dosad ponasao.U svakom slucaju da je budala, budala je ali je i proizvod danasnjeg modernog vremena.To sto je on prvi fudbaler koji je uhvacen da je konzumirao travu,sigurno ne znaci da je i jedini,sto opet ga ne opravdava.

Kako god ovaj icident je idealna prlilika da promeni nacin zivota,ako to sad ne uradi nikad nece i samim tim od njega fudbalera nece biti!!!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

http://www.fkvojvodina.com/press.php?n=1382

Koji incident je napravio Katai?
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Cinjenica je da je lud i da ga treba kazniti.

Ali scenario koji nikako ne bi voleo da vidim je sledeci:

Da ga najurimo, ode kod cigana i postane igrac. A relano ima potencijala za tako nesto. :?

Taletnovani su uvek imali problem u glavi, do kluba je da to resi. :idea:

A daa, zaboravio sam pa oni vec brinu o mladim igracima (Batine reci)... :roll:
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Moram da istaknem kako je Aleksandar Jankovic dao dve izuzetno korektne izjave povodom nemilog dogadjaja.Ono sto posebno treba istaci je njegovo postovanje prema nasem klubu koje bilo vidljivo kad god je pricao o nama.Uostalom na pripreme mlade reprezentacije imali smo najvise igraca,vise cak i od Partizana.A secam se i perioda od pre dve godine kada je figurirao kao jedno od mogucih resenja za klupu naseg kluba,i tada je jasno govorio da bi mu bila velika cast da postane trener Vojvodine,i da se njena ponuda ne odbija.
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Jankovićev stav je, slažem se, pravilan.Ne treba nipošto Smiljanića zbog ovog incidenta uništavati.Jedino merilo ipak treba da bude teren.Šta sve ne rade profesionalci u sportu, jedan džoint nije katastrofa.
Znači, tu je Milinković, mislim da je dobar pedagog a i svaki dan je sa igračima te najbolje zna kada nekom igraču treba zarad opšteg dobra progledati kod prste.Ipak su to sve mladi ljudi koji su nekad i skloni greškama.
Najlakše je nekoga se odreći te stoga možda baš sada Smiljaniću treba i pružiti podršku da bi prevazišao neke svoje probleme.
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Ne treba zaboraviti jednu bitnu činjenicu;Smiljanić nije imao detinjstvo.Svakog dana pre ili nakon škole,ćale ga je vozio iz Krčedina u Novi Sad na trening,vraćao ga nazad,gde je imao vremena da ruča,uradi domaći i spava.I tako iz dana u dan,iz nedelje u nedelju u nedogled.Složićete se,to nije tempo i način života koji je predviđen za malo dete.Ništa prijatelji,ništa devojke,samo rad.Postoje još mnogi faktori koje bih mogao da nabrojim,ali ne bih voleo da pomislite da sam pristrasan.Svako u određenom periodu svog života nadoknađuje ono što misli da mu nedostaje ili ono što je propustio,on je izabrao pogrešno.Mlad je,nije sve izgubljeno i mislim da mu treba pružiti još jednu šansu iako je možda ne zaslužuje
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

smor wrote:Kasno decace, koliko sansi bi ti zeleo ? kako si se samo kurcio po NS, a sada izigravas neko nevinasce.

Napolje sa ciganskim gov..tom, neka ide kod njih pa neka oni resavaju tvoje gluposti.

ps.Od mene ce samo zvizduke i najgore psovke da dobija, dosta mi je tih umisljenih klinaca.

NAPOLJE sa budalom.
Nema popustanja! Napolje iz kuba!
Nikako mi nisu jasni ovi sto ga brane. Smiljanic, lazetic, djurovski mars iz kluba!
United of Vojvodina
Post Reply