Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by 1892 »

draganas wrote: Fri Mar 01, 2024 2:12 pm Zamisli igrača Partizana/ Zvezde da nešto ovako uradi, sa bolom u k...u ode na tekmu protivničkog kluba i navija.
Kako bi reagovali cigani i grobari, a kako će reagovati ovo naše što se naziva Firma?????


Mislite da ostali igrači ne znaju da on navija za Partizan, da mu je ovo prva utakmica, - posebno ovi mlađi - imaju kapitena za koga svi znaju da navija za Partizan.
Evo sada smo i mi ostali javno saznali, ono što cela ekipa odavno zna, svi osim trenera i Zbiljića.

Ovo je potpuni raspad od kluba, raspalo se bukavlno sve - od stadiona, preko uprave, navijača pa do ekipe.

Postali smo dno. :cry:

Na žalost, mi njega ne možemo naterati da ne navija za partizan, u krajnjem slučaju ni ne trebamo to raditi. Ono što on mora je da poštuje klub koji mu je dao traku i koji ga hrani i daje mu platu. Ovim činom je direktno pljunuo u lice klubu i navijačima.

Suština svega je da riba smrdi od glave. Zbiljić se u svemu ovome potpuno pogubio. Autoritet nema, suflera na sve strane, loš potez za lošim potezom. Sve podseća na onu izreku : nije što sam se kockao već što sam se vadio. Sa druge strane navijači sa severa su, očigledno, u podređenom položaju i gledaju sitan interes.
Zapad i ljudi s foruma mogu biti neki glas razuma i protivteža ali pitanje je koliko tu ima energije i ideje da se bilo šta pokuša promeniti. Situacija u klubu apsolutno oslikava i celokupno stanje u društvu.
Come on you Reds!
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by rykerfcv »

Poslao mi jutros drugar koji je grobar neku njihovu stranicu,gde oni brane malbasica,otprilike u fazonu "sta sad je zabranjeno navijati za partizan uopste".Ovo je samo primer kako su oni kao navijaci glupi i zatucani.Zamisli sad situacija da je kapiten crnih(ko god to bio) ode na utakmicu evrolige ovih drugih u njihovom dresu,pa to bi skandal bio,na rtsu bi bila glavna vest.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Sat Mar 02, 2024 1:04 pm Poslao mi jutros drugar koji je grobar neku njihovu stranicu,gde oni brane malbasica,otprilike u fazonu "sta sad je zabranjeno navijati za partizan uopste".Ovo je samo primer kako su oni kao navijaci glupi i zatucani.Zamisli sad situacija da je kapiten crnih(ko god to bio) ode na utakmicu evrolige ovih drugih u njihovom dresu,pa to bi skandal bio,na rtsu bi bila glavna vest.
Они су навијачки највећи шљам у нашој држави, њихови навијачи, симпатизери не могу да ми се пореде са циганима, пола Србије и пола Новог Сада се окренуло према њима због кошарке и евро лиге, све шатро навијачи до пре 2 године нису знали ко игра у партизану, навијачи партизана, а не резултата, а на фудбалу их је било 300 на целом стадиону, а Арена пуна... Ово горе још један пример колико су то умоболни људи и да су убедљиво највећи шљам у сваком погледу...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by hvylarn »

Image

https://ibb.co/PYrdW4g

ne znam jel istina na kraju..
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Stexman »

Naravno da je istina. Svako normalan klub bi isto postupio da mu se igrac tako ponasa. I ne, nema to veze sa tim za koga on navija i dal je to partizan ili zvezda ili radnik iz Surdulice, stvar je u principu i postovanju kluba koji ti donosi hleb na sto i plati koju ne zasluzujes a dobijas.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Putuj igumane i ne brini za manastir.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Red Marquis »

Malo čudno da je on to baš uradio sad kad je ispao iz prvog tima. Da li je sam to rešio da se inati, ili uz nečiju sugestiju...obrni okreni, neće nam nedostajati.
Io odio Belgrado
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by MiSmoFKV! »

rykerfcv wrote: Sat Mar 02, 2024 1:04 pm Poslao mi jutros drugar koji je grobar neku njihovu stranicu,gde oni brane malbasica,otprilike u fazonu "sta sad je zabranjeno navijati za partizan uopste".Ovo je samo primer kako su oni kao navijaci glupi i zatucani.Zamisli sad situacija da je kapiten crnih(ko god to bio) ode na utakmicu evrolige ovih drugih u njihovom dresu,pa to bi skandal bio,na rtsu bi bila glavna vest.
Isti oni grobari koji zabranjuju Brazilcima iz njihovog kluba da se druže sa Brazilcima iz zvezde. Šampioni licemerja.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by N13 »

Red Marquis wrote: Sat Mar 02, 2024 4:13 pm Malo čudno da je on to baš uradio sad kad je ispao iz prvog tima. Da li je sam to rešio da se inati, ili uz nečiju sugestiju...obrni okreni, neće nam nedostajati.
Ja ne verujem da je on to tek sad uradio. Ocigledno je da je klince vaspitao za koga da navijaju i ne sumnjam da ih je vec vodio i ranije. Samo su ga tek sad kamere uhvatile.
Ali ako je to trebalo da se desi da napokon ispadne iz postave, onda mi je drago sto je to uradio.

Krivo mi njegovog prvog mandata. Bio mi je medju omiljenim igracima te generacije. Ovako, dolazi na listu persona non grata.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Da budem iskren, mene ovo tiho sklanjanje iz ekipe ne zadovoljava. Smatram da bi klub morao jasno i glasno da istupi pred javnošću i navede razloge suspenzije. Time pokazuješ navijačima da braniš interese kluba, a svim zaposlenima daješ na znanje da se takvo ponašanje ne toleriše.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Karlsson »

A jeste li vi 100% sigurni da je to baš on?
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by CRD FCV »

Milan wrote: Sat Mar 02, 2024 5:14 pm Da budem iskren, mene ovo tiho sklanjanje iz ekipe ne zadovoljava. Smatram da bi klub morao jasno i glasno da istupi pred javnošću i navede razloge suspenzije. Time pokazuješ navijačima da braniš interese kluba, a svim zaposlenima daješ na znanje da se takvo ponašanje ne toleriše.

+1
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by budababa »

Lik je fucoš i u njegovoj fucoškoj glavi su stvari postavljene tako da je to normalno. Jer, mi smo "provincija" za njega, bez obzira što jede "provincijski" 'leb. Problem je što je takav čovek dobio kapitensku traku i što nikog u klubu ovakve stvari ne dotiču dok ovo malo zdrave navijačke svesti ne digne buku oko toga. Ovaj mali Korać bi mi u svakoj opciji dobio prednost u odnosu na Malbašića, bez obzira što je tu tek koji mesec (ne kažem da mi je prva opcija, ali u odnosu na ovog Judu je svakako ozbiljniji pik).
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Post Reply