Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

B92 wrote:Smiljanić je testiran 6. novembra na utakmici između Vojvodine i čačanskog Borca koja je odigrana u Novom Sadu.
Prva stvar, neka mi/nam neko upućeniji objasni zašto se ovi rezultati objavljuju 45 dana posle testiranja. Ako se to znalo mnogo ranije, zašto je momak dobio poziv u reprezentaciju? Da li je moguće da klub bar jednom u tri meseca ne vrši neka ozbiljnija testiranja na nedozvoljene supstance ili se sve svodi na "nemoj da si slučajno..."

Što se samog Smiljanića tiče, Turija je lepo rekao. Dobio je još jednu šansu (a mnogi ne dobiju nijednu) da od svoje karijere napravi nešto. Usr'o si stvar, derane. Mogao si da biraš da li ćeš da budeš fudbaler ili bećar. Bećar? Tvoj izbor, mi te ne bismo odgovarali. Nećeš biti ni prvi ni poslednji koji je mogao, a nije.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Ajde šta ste ga napali kao da niko od vas nikad nije popušio džoint!?!
Ispao je glup, neodgovoran, neprofesionalan i treba mu na to ukazati stvarno ozbiljnom kaznom predisključenja a ne odma knjižica u ruke i odlazi.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

DUB wrote:Ajde šta ste ga napali kao da niko od vas nikad nije popušio džoint!?!
Ispao je glup, neodgovoran, neprofesionalan i treba mu na to ukazati stvarno ozbiljnom kaznom predisključenja a ne odma knjižica u ruke i odlazi.
To bi moglo da vazi da mi znamo da je u pitanju uzoran mladic, sportista, medjutim u pitanju je decko kome su alkohol i duvan svakodnevnica, ovo je velika sramota za njega, ovo moze biti prekretnica u njegovom zivotu, ukoliko je rodjen za fudbalera isplivace, vreme ce pokazati.
Jedna je crvena a druga je bela....
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

budababa wrote:
B92 wrote:Smiljanić je testiran 6. novembra na utakmici između Vojvodine i čačanskog Borca koja je odigrana u Novom Sadu.
Prva stvar, neka mi/nam neko upućeniji objasni zašto se ovi rezultati objavljuju 45 dana posle testiranja. Ako se to znalo mnogo ranije, zašto je momak dobio poziv u reprezentaciju?
Kada su upitanju ozbiljni doping testovi mi laboratoriju nemamo, uzorci se salju mislim u Svajcarsku sifrovano verovatno. Zato tolko kostaju i zato se i tolko ceka na rezultat.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

DUB wrote:Ajde šta ste ga napali kao da niko od vas nikad nije popušio džoint!?!
Ispao je glup, neodgovoran, neprofesionalan i treba mu na to ukazati stvarno ozbiljnom kaznom predisključenja a ne odma knjižica u ruke i odlazi.
Stoji sve to sto si rekao :)
Ali on nije neki treceligaski igrac, pa da ne zna kakve to moze posledice imati pre svega na njega samoga i na njegovu karijeru. A sa druge strane on nije individualni sportista, a la, teniser, atleticar, plivac, nego je clan jedne zajednice. I ako samo jedan clan napravi nesto ruzno i neodgovorno cela zajednica ce da ispasta zbog njega. O tome se radi ovde. Nije njemu ovo prvi put da duva, a sada cemo da vidimo da li ce se opametiti. Nemoguce je da su stalno drugi krivi kod njega, da stalno treneri grese, uprava, itd... a on nikada :idea:
Ocekujem jednu konferenciju za stampu, gde ce se on pojaviti i gde ce se redom izviniti svima onima kojima je Vosa u srcu, pa svom maticnom klubu, saigracima. Sto se tice kazne nju treba dobro odmeriti. Jel, pitanje je da li zelimo da kazna bude drakonska i neefikasna ili delotvorna.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

Зар је могуће да и после овога неки и даље покушавају да "оправдају" Смиљанића?! :roll:

Чиме вас је тај самопрокламовани новосадски "Руни" тако задужио?!

Дечко константно благо речено пљује по матичном клубу, али код неких овде има невиђен кредит?!

Да да, ма није он крив, то је све "теорија завере"... :roll:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Decko je obican seoski djilkos koji svojim ponasanjem ( ko ga poznaje, zna o cemu pricam ) na svakom koraku blati klub, jednostavno je nedostojan dresa koji nosi, i treba mu zavrnuti usi i govnjivom ga motkom najuriti, ako je Mario ( s pravom) suspendovan zbog psovki i bacanja dresa a Mrdja stavljan na stub srama zbog mobilnog telefona, sta tek reci za ovu barabu...
Come on you Reds!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3832
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Kakav Runi, on je Bob Marli :D

Mogu njegovi branioci da pričaju šta hoće, nikad ja nisam video da gine na terenu. A i što bi, kad mu je srce negde drugde. Ma, jedan cigan manje u timu...
Io odio Belgrado
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Seoski djilkos, klasicni.

Nije on svestan sta je uradio, da vise nikada reprezentativac nece biti i da ce ga to svuda i stalno pratiti.
Ima tek 20 godina, narednih 6 meseci ga preseliti na Veternik i izlaz do 11h kao i svi ostali koji tamo zive, redovni pojacani treninzi uz obavezno obrazovanje.

Ako ne zeli, raskinuti ugovor na njegovu stetu, pa nek igra na seoskim turnirima za gajbu piva! Niko nije imao kredita, kao on do sada!


Mada, za praznu glavu i talentovane noge ovo moze da bude prekretnica, dno je dotakao, vise i dublje ne moze :!:
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Nema tu puno price: Nogu u dupe i brisati ga iz svih mogucih knjiga, almanaha, imenika igraca! Kao da nije ni postojao!
Seljacina primitivna da se posere po veku tradicije!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Ovo je direktan udar na ugled kluba! Ne samo da bih ga otpustio i raskinuo ugovor na njegovu stetu nego bih ga i tuzio za kaljanje imena Fk Vojvodine! Sta sad ce izaci na konferenciju i reci nisam ja duvao to su ovi pored mene a ja sam udisao?!U najgorem trenutku nam dolazi ovako nesto,kad imamo podrsku ostalih "manjih" klubova da uradimo nesto,kad smo napravili ekipu,TIM,kad lepimo bilborde i sl! Samo jos da mi se javi onaj kocijas lukic sa nekim saopstenjem a mi cemo moci samo da pojedemo sopstveno go**o iako klub nikako nije odgovoran za ovu situaciju,sem sto se pogresilo u proceni ovog mladica!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Post by UNIT8 »

Dobro bre jebote,duvao pa duvao,mozes misliti...Nije lepo da decka zato nazivate narkomanom jer realno time vredjate dosta ljudi sa ovog foruma :D 8) Bice kaznjen i to je to,sta sad...Vi ste se izgleda istripovali da navijate za Barsu ili Real a ne za Vosu.Nas fudbal je toliko smesan da realno taj Smiljanic i da se naduvao pre same utakmice ne bi niko skontao da li igra bolje ili losije...
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Post by UNIT8 »

Buca wrote:Ovo je direktan udar na ugled kluba! Ne samo da bih ga otpustio i raskinuo ugovor na njegovu stetu nego bih ga i tuzio za kaljanje imena Fk Vojvodine!
Taj ugled kluba odavno je izgubljen i veruj mi da ovo sto je bilo sa Smiljanicem je nista naspram onoga sta su sve kojekakvi kriminalci uradili klubu u poslednjih 20 godina a i dan danas rade..Dovoljno je da pogledas hodnike,blagajne i toalete stadiona,mozes sidu dobiti..e to je sramota i udarac na ugled kluba..Ma milion stvari bi ti sad mogao nabrojati koje su mnogo strasnije od jednog duvanja klinca iz kluba koji cak ni ne igra nego greje klupu...To se bre desava svuda,pa pogledaj sta rade englezi,malo malo pa bude neko silovanje ili brlja..Jbg,to su pojedinci,kaznis ih oteras,kako god i to je to. Bitno je kako funkcionise sve kao celina,kao klub,a to da li ce se neko od 20 igraca nekad napiti ili navariti ne moze niko da kontrolise..pogotovo ne u ovoj smesnoj jelen super ligi gde se igra za tepsiju ribe...
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

UNIT8 wrote:
Buca wrote:Ovo je direktan udar na ugled kluba! Ne samo da bih ga otpustio i raskinuo ugovor na njegovu stetu nego bih ga i tuzio za kaljanje imena Fk Vojvodine!
Taj ugled kluba odavno je izgubljen i veruj mi da ovo sto je bilo sa Smiljanicem je nista naspram onoga sta su sve kojekakvi kriminalci uradili klubu u poslednjih 20 godina a i dan danas rade..Dovoljno je da pogledas hodnike,blagajne i toalete stadiona,mozes sidu dobiti..e to je sramota i udarac na ugled kluba..Ma milion stvari bi ti sad mogao nabrojati koje su mnogo strasnije od jednog duvanja klinca iz kluba koji cak ni ne igra nego greje klupu...To se bre desava svuda,pa pogledaj sta rade englezi,malo malo pa bude neko silovanje ili brlja..Jbg,to su pojedinci,kaznis ih oteras,kako god i to je to. Bitno je kako funkcionise sve kao celina,kao klub,a to da li ce se neko od 20 igraca nekad napiti ili navariti ne moze niko da kontrolise..pogotovo ne u ovoj smesnoj jelen super ligi gde se igra za tepsiju ribe...
У потпуности се слажем!
Који црни углед, када нама легенде клуба не смеју да уђу у ложу.
Када нам је окорели циган и гов.о од човека играч.
Када нам је окорели циган спортски директор.
Када нам је председник клуба обичан пајац(рекао бих свашта, али искрено, бојим се).
Ја идем на стадион већ годинама, само зато што се надам да ће кренути нешто да се мења и не желим то да пропустим.
Свака част маркетинг тиму што је коначно кренуо нешто да ради, али ја се бојим да је то само једно дебело мазање очију.
Понекад ме је срамота, што сумњам у моју Вошу......али на то су ме натерали људи из наше управе.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Slazem se sa vama,po ostalim pitanjima ali ja sam konkretno naveo ovaj primer kao 1 od udara. Nisam toliko upucen u te da ih nazovem insajderske price oko uprave i svega toga ali meni se cini da su ove sezone u drugom planu,a da su iskocili trener Milinkovic i ekipa sto mi je posebno drago. Smiljanic se u ovoj situaciji ne sme braniti nikako!Sta mislite sta je sad u glavi Pavlovicu?!koji je izgubio mesto u postavi zbog Smiljanica,zasto bi on ziveo sportskim nacinom zivota,davao 100%sebe na treninzima kad moze i ovako. (Smiljanic sigurno na toj utakmici nije pruzio 100% mogucnosti jer mu marihuana to nije dozvolila :lol: )
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Post Reply