Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

nssale wrote:Radoye...
Sve se slazem, u klubu moraju biti ljudi koji ce svoj posao obavljati profesionalno i posteno i pre svega gledati interes kluba a ne kako da se okoriste o njega. I da je svejedno ako se neko ko je u klub dosao da krade deklarise kao Slaninar ili kao navijac nekog drugog kluba.

Ono u cemu se ne slazemo je to sto ja smatram da neko ko navija za partizan ili zvezdu automatski ne moze biti osoba od morala (kako da bude moralan i da podrzava sve one ukradene trofeje i nasilje koje blizanci vrse??? to se medjusobno iskljucuje), pa bih takvima svakako zabranio pristup klubu. Ja za svih ovih mojih 40+ mogu na prste jedne ruke da prebrojim deklarisane navijace onih koji su dosli kod nas i ponasali se casno i profesionalno i doprineli klubu, a ima mali milion suprotnih primera.

Takodje, smatram da nije svako ko se deklarise kao Slaninar zaista iskreni Slaninar, jer ko istinski voli klub nece ga potkradati, pa bi i takve trebalo udaljiti iz njega. Valjda od onog sto ostane ima dovoljno da se organizuje funkcionisanje kluba.

A klub, takav vec kakav je, jednostavno mora sve klince koji prodju kroz njega od petlica do omladinaca da edukuje / driluje / indoktrinira da postoji samo Vosa i nista osim Vose, i da su blizanci kancer. To je pod apsolutno moranje, zato da ti klinci kada stasaju za prvi tim na terenu ginu za klub a ne da gledaju prvu priliku da iz njega pobegnu u svog blizanca.

Ova sada situacija je neizdrziva, mi smo prakticno pretvoreni u filijalu crvenih i igramo za njihov interes, OFK Beograd umesto OFK Beograda. I bice jos i gore...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Nazalost, tako je…
Sad kad je OFK-a ispala, bojim se da smo za jednu kariku spali u tom lancu filijala.

Sto se tice indoktrinacije, tu se apsolutno slazem s Radoyem. Shodno tome, ne moze neki tamo Pantelic da bude trener u mladjim kategorijama. Tu mora neki hardcore slaninar da bude, koji ce deci od petlica utuviti u glavu da sra*a poput ovakvih rezultuju momentalnim otkazom. Ti si igrac Vojvodine. Kod kuce mogu sva cetiri zida da ti budu u blizanackim obelezjima, ako vec nismo uspeli da te prevedemo na mracnu stranu, ali na terenu i u javnosti ima da budes najveci slaninar koji je ikad ziveo, i da ti svi ostali saigraci zavide na kolicini slaninarstva koje posedujes. Svojim ponasanjem doprinosis ugledu kluba, sto na terenu, sto van njega. Ciganisanjem po fejsu ili u javnosti degradiras klub, kojeg u tom slucaju nisi dostojan. Hvala lepo, dovidjenja. :lala:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by recni galeb »

ultra komsa wrote:Svaki navijac treba da ima slobodu da ovakve spade igraca kaznjava. Navijaci treba da budu jedni za druge uvek i da se drze zajedno. Po centru po Strandu nose se obelezja blizanaca, na studenjaku se pevaju pesme blizacnaca. Navijaci su vojska i vetar kluba, igraci i svi kojima smeta Vojvodina treba da se boje nas. Vreme je da se formira grupica navijaca, gde ce se u svakom trenutku izvestavati o ovakvim i navedenim ispadima gde sankcija mora da nastupi veoma brzo. Nasa politicka stranka je FKV, a meni se cini da su ovde svi postali pricljivci a ne ljudi sa delima sto nas je krasilo pre par godina. Vratimo strah u grad, dobar bi bio pocetak za neke ozbiljnije poduhvate...
Eto meni se strah vec vratio, ako je do mene ja sam svoje obavio... :lala:
ultra komsa
Posts: 407
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by ultra komsa »

Mudri galeb :frown:
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by kafe bagdad »

Za sve obožavaoce lika i dela Miloša Krasića - pročitajte današnje "Novosti".
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by limanfkv »

Evo ga intervju:

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... zda-nekada

Iskreno sam se nadao da će u paketu sa Stepanovim (iako mislim da se njemu baš i ne igra fudbal) doći i Krasić kod nas. Proso jer mislim da bi klinci naučili dosta od njih, doduše od Krase bi naučili i druge stvari...

Envera bi valjalo vratiti, a mislim da je slobodan i Ranko Despotović koji je prošlu sezonu igrao u drugoligašu Kadizu. Koliko se sećam imao je ugovor 1+1, tj. da je na klubu da odluči da li će da igra i sledeće sezone. S obzirom da je tamo ulazio po 15 minuta i da na 14 utakmica nije dao gol verujem da neće ostajati.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Lično ne verujem da će se bilo ko od naših bivših igrača vratiti u Vošu, s obzirom na iskustvo Milana Stepanova, a i na ostale okolnosti.
Despot i Enver bi legli Vojvodini, ali ima jedno veliko ALI.Cilj rukovodstva kluba i aktuelnog trenera, nije da okupi naše igrače (ni sadašnje, a kamoli bivše).Cilj samo oni znaju, a mi nagađamo.Međutim, bolje da ne napišem ono što ja očekujem da će se desiti.
'ajde da se nadamo da ćemo pobediti, barem, Bokelj.
PS
Nije Krasić bacio pod noge Vošu i godine u Novom Sadu (za sad, a verujem da i neće).Na finjaka ih je otkačio, ali mreza oko njega se, sigurno, plete.Verovatno su tu novinari još dosta navlačili originalnu izjavu u prilog prelaska kod crnog blizanca, pa /mozda/ i editovali u tom pravcu.Verujem da je i njima rekao da navija za Vošu (kao što je rekao zurnalu), a pretpostavljam da su to izbacili iz teksta.
Ma, nema veze, neka se uzalud nadaju.Mislim da će Krasa završiti aktivnu fudbalsku karijeru kao Lane.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by slanina »

100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by 1892 »

Naslov teksta na mondo portalu, izjava našeg deteta i bivšeg kapitena Marka Poletanovića, ko ima stomak nek ode pa pročita. Još jednom mi je dokazano da imati mozak i biti profesionalni fudbaler veoma retko idu u istoj rečenici. Toliko nam se bivših igrača popišalo po faci u poslednje 2 - 3 godineda je ovo stvarno već previše pogotovo kad to čuješ od nekog ko je rođen i odrastao u NS
Come on you Reds!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

E moj Mare... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Red Marquis »

Šupak. Ne bih trošio elokventnije reči na ovo što je izjavio :shit:
Io odio Belgrado
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Karlsson »

Da Bog propo. A u Zvezdi će i dobijati šansu samo protiv raznih Napredaka i sličnih. A čim ispadnu iz Evrope ni protiv njih. E moj kapitenu!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by playmaker »

Jedino sto me boli u celoj prici sto je bio kapiten, niti je bio neki igrac a sada vidimo nije ni covek.

Moramo jednostavno jednom za svagda da prestanemo da dajemo kapitensku traku svakome, da se ja pitam ni trener mi nikada ne bi bio ovaj ganfer. :frown:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Neizlecivi »

Pa dobro, ovakvim izjavama cini sebi to da u svom gradu nece moci na ulicu za izadje. Neka je gnjida, ali ovaj se trudi da bude najveca.
Ko ne plati na mostu, platice na cupriji... Tako ce i ovaj deran.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Karlsson »

Ma ko će ga dirati? Zaboraviće se kao što se zaboravio i Stojković. Jedino što može i treba da se uradi je da mu se zauvek zatvore vrata kluba. A u Zvezdi se neće naigrati. Ostatak ugovora će provesti ili na pozajmicama ili na tribinama, a onda će se setiti gde ja započeo prve fudbalske korake.

Na ovakvim primerima se zapravo vidi kolika je Mirko Ivanić veličina.
Post Reply