Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

VošaNS wrote: Thu Feb 29, 2024 10:51 pm Jel zna neko da mi objasni kako da dodam sliku? Našao sam.
https://postimages.org/
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

VošaNS wrote: Thu Feb 29, 2024 10:51 pm Jel zna neko da mi objasni kako da dodam sliku? Našao sam.
https://imgbb.com/

Klikneš na start uploading, izabereš sliku, onda se ona uploaduje, nakon što se uploadovala (nekoliko sekundi) izađe ti da je upload complete i dole gde piše embed codes ti izabereš ovu opciju BBCode full linked i iskopiraš link koji ti izađe.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by VošaNS »

Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Vladimir »

VošaNS wrote: Thu Feb 29, 2024 10:56 pm https://ibb.co/LQ1tvT8
https://ibb.co/bLc6DPn

Naš kapiten :frown:
go**o
Телеп
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Neizlecivi wrote: Thu Feb 29, 2024 10:44 pm Od kad se vratio istrpljen je njegov visak kilograma, ocajna forma, cesta nonsalacija i gomila ocajnih poteza. Dobio je kapitensku traku i idiot pokaze ovakvo nepostovanje. Slucajno ga je uhvatila kamera. Skoro se sakrio.

Magare valjda imas neku dozu profesionalizma, pa dok te ovaj klub hlebom hrani suzdrzi se ovih sranja. Suspendujte ga i terajte u ocin.


Skoro da nemam šta dodati. Pogotovu su prve dve rečenice ključne. Samo da ne bude kao sa Rebračom, pa eto, izvinio se, pogrešio je… Odmah sutra ispisnica!

Mada, možda je s namerom i uradjeno, jer mi je neverovatno da nema baš ni grama mozga.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Uvek sa tobom »

Нек поведе и тог што му је дао капитенску траку !
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

VošaNS wrote: Thu Feb 29, 2024 10:56 pm https://ibb.co/LQ1tvT8
https://ibb.co/bLc6DPn

Naš kapiten :frown:
E moj Malbašiću, ne znam ni kako bih te okarakterisao. Neverovatno.

Svaka čast kako ste uspeli da primetite.

Meni je neverovatno da neko nije svestan, pogotovo Malbašić koji je drugi mandat kod nas, da takve stvari ne sme da radi, možeš da navijaš za koga hoćeš, da ideš na utakmice ali ne dok si član drugog kluba u ovom slučaju Vojvodine. Gde je profesionalizam ? Gde je mozak?

Zanima me reakcija, jedina je dobra stvar što Bandović ne ceni Malbašića koliko je Ranko pa ovaj i nema neku minutažu ali se nadam da će biti adekvatne reakcije.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Neizlecivi »

Deep Purple wrote: Thu Feb 29, 2024 11:09 pm E moj Malbašiću, ne znam ni kako bih te okarakterisao. Neverovatno.

Svaka čast kako ste uspeli da primetite.
Ja sam primetio dok se video jasnije i vise nego na ovoj slici koju je VosaNS postavio. Verujem da nije bas zeleo da upadne u kadar. Magare.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Cane »

Nezavisno od ove svinjarije pisao sam posle utakmice s Lučanima da je vreme za njega definitivno isteklo i da osim klupe on nema šta drugo da traži u FKV. Posle ovoga ni klupu ne zaslužuje i nadam se da ga neće voditi u Ivanjicu. Na Karađorđe bi mu trebalo zabraniti pristup, a ako se kojim slučajem pojavi treba ga konstantno tretirati kako zaslužuje. Nadam se da će u klubu shvatiti neodrživost njegovog daljeg boravka tu i da će shodno tome reagovati.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Stexman »



"Pozdrav za našeg bivšeg kapitena". I zbogom.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by VošaNS »

On je čini mi se završio posle vredjanja navijača posle Lučana. Ovo je teška sramota za njega kao čoveka, a biće i za nas ukoliko ne reagujemo vrlo brzo. Neko je ovde napisao ranije, čovek izadje iz beograda, ali beograd iz čoveka nikada. Filipe idi odavde nisi više za ovo.
:shit: :shit: :shit:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

Ovo je penal za upravu samo takav. Malbašić se tako dobro namestio da bude primer svima koji su u klubu i onima koji će biti kako se prolazi u ovim situacijama.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by CRD FCV »

Овакве ситуације спречити за убудуће клаузулом у уговору да ако се појавиш на некој утакмици другог клуба, клуб има право да раскине уговор без обештећења.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by VošaNS »

Deep Purple wrote: Fri Mar 01, 2024 12:11 am Ovo je penal za upravu samo takav. Malbašić se tako dobro namestio da bude primer svima koji su u klubu i onima koji će biti kako se prolazi u ovim situacijama.
Apsolutno ne verujem da će bilo šta uraditi. Praviće se da se ništa nije desilo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Ovo je samo jos jedan dokaz koliko smo kao klub izgubili kompas i identitet. Od kapitena bi se ocekivalo da ima postovanje prema klubu i navijacima i da svojim odnosom sluzi kao primer svima ostalima i onima na terenu i onima pored njega. Mada, sta se i cudimo, za njih (skoro) sve Vosa je samo usputna stanica i prilika da se uzme neka lova bez puno cimanja i sekiracije... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply