Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

:pegla:

Od kako si presao medju musave, Dunav je narastao od suza ugostitelja iz Laze Teleckog.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Dragojlo »

Од свих наших бивших капитена,једино сам сигуран да нас Меда,Бркић,Качар и Ћоми никад неће издати на овај начин!Не би ме чудило ни да се Гаћиновић одједном однекуд појави код њих,исто са причом Бари/Токио/звездалееее... :devil:
pastoreduci
Posts: 17
Joined: Thu Dec 25, 2014 7:21 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by pastoreduci »

Clan sam od skoro, negde moram da napisem nesto, pa ajde ovde, inace sam iz Trstenika, gradic blizu Krusevca, Vosu malo je reci da obozavam, jos od prve god srednje skole, uvek su me pitali kako bre navijas za njih, a zv a par, ma rekoo prvi pravi klub nisu ni zv ni par, Vosaa jee taa, jedva se nekako ubacih na ovaj forum inace 24 h pratim forum vesti i sve sto je vezano za Vosu, veliki poz za sve pa se kuckamo i nastavljamo da podrimo FCV... <3
lazarr
Posts: 814
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by lazarr »

E moji Marko Poletanoviću, Katai, Vulićeviću, Trajkoviću, Mudrinski, Pankove i ostali pederčići....
Zar mora John Mary da vas uči kako se poštuje FK Vojvodina???
Zahvaljuje se čovek klubu i navijačima Vojvodine preko facebooka za svu podršku koja mu je pružena....Klubu u kome su ga šikanirali svi od reda... U kome nije dobio ni jedno poluvreme da pokaže da li vredi ili ne....
A momci koji su svoje prve korake načinili na Veterniku i više od decenije tamo trenirali, nosili kapitensku traku, popišaju se na klub prvom prilikom.....
Sramota!
A crnom bratu, hvala i puno sreće u životu i karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by borrissey »

Jedan je Ćomi kapiten. Svaki njegov intervju ili izjava su uživancija za čitanje.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Beonic »

http://www.fkvojvodina.rs/2016/08/medoj ... mo-napred/" onclick="window.open(this.href);return false;

:lala: :thankyou:
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Buca »

Informaciju je izneo Poledica, preko sindikata onog njegovog. Envere :lala:
Vojvodina je imala zabranu registracije novih igrača zbog duga prema Enveru Alivodiću.. Nisu ga plaćali, lagali su na suđenju, osporavali su mu premiju za osvojen kup iako je dao gol u finalu i doneo im trofej, činili su sve što mogu da ga prevare i izgubili su spor.. I posle svega Enver im izašao u susret i odložio plaćanje da bi klub mogao da registruje igrače.. To samo pokazuje kakav je Enver čovek iako oni ničim nisu zaslužili da im se izađe u susret.. Treba da ih bude sramota ako uopšte znaju šta to znači.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by ssnigd »

Buca wrote:Informaciju je izneo Poledica, preko sindikata onog njegovog. Envere :lala:
Vojvodina je imala zabranu registracije novih igrača zbog duga prema Enveru Alivodiću.. Nisu ga plaćali, lagali su na suđenju, osporavali su mu premiju za osvojen kup iako je dao gol u finalu i doneo im trofej, činili su sve što mogu da ga prevare i izgubili su spor.. I posle svega Enver im izašao u susret i odložio plaćanje da bi klub mogao da registruje igrače.. To samo pokazuje kakav je Enver čovek iako oni ničim nisu zaslužili da im se izađe u susret.. Treba da ih bude sramota ako uopšte znaju šta to znači.
Cekaj, zar nije ovde na forumu bas receno i napisano da su premije za kup svima isplacene cak i igracima koji vise nisu u klubu. Kako sada Enver nije dobio premiju?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Stexman »

Kako je mene sramota kada procitam ovako nesto... Kao da sam mu ja duzan! :oops:
Zbog cega takav odnos prema bivsim igracima, i to prema igracima koji su se na najbolji nacin oduzili Vojvodini.
Svi su svesni da je danas situacija takva da slabo ko ima love, i ako smo duzni daj da to resimo na obostrano zadovoljstvo... Ali zasto osporavati dug koji je covek posteno zaradio.

Envere, izvinjavam ti se u svoje ime ali, verujem da smem da kazem, i u ime mnogobrojnih navijaca Vojvodine!

E sad, pitanje je koliko ima istine u tome sto Poledica kaze, jer on malo malo nesto iznese protiv Vojvodine i onda povuce rec. I to uvek kad nas krenu rezultati, evo nekih klipova u tockove od raznoraznih likova. Ali verujem da je Enver ljudina, i da je ovo mozda i razlog sto se nije vratio u nas klub!!!
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by N13 »

Verujem da i ovaj Poledica preuveličava stvar, jer valjda niko nije normalan da na takav način izbegava platiti dug nekome ko je to i više nego zaradio. Pa nije uprava saša savršena, ali valjda nije ni tolika stoka da na ovaj način hoće da se ogradi od duga prema čoveku koji nam je direktno doneo prvi kup, koji se nadavao golova blizancima, i koji je ginuo na terenu baš svaku utakmicu, čak i one manje bitne.


Može li se znati koliki je taj dug, pa da mi navijači na utakmicama skupljamo novac? Verujem da se kroz par utakmica na Karađorđu može sakupiti dovoljno.
Tačno me izjeda nešto iznutra kad pomislim na ovu situaciju....
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Neizlecivi »

N13 wrote:Verujem da i ovaj Poledica preuveličava stvar, jer valjda niko nije normalan da na takav način izbegava platiti dug nekome ko je to i više nego zaradio. Pa nije uprava saša savršena, ali valjda nije ni tolika stoka da na ovaj način hoće da se ogradi od duga prema čoveku koji nam je direktno doneo prvi kup, koji se nadavao golova blizancima, i koji je ginuo na terenu baš svaku utakmicu, čak i one manje bitne.


Može li se znati koliki je taj dug, pa da mi navijači na utakmicama skupljamo novac? Verujem da se kroz par utakmica na Karađorđu može sakupiti dovoljno.
Tačno me izjeda nešto iznutra kad pomislim na ovu situaciju....
Zanosis se mnogo... Jeste lepa ideja i sve, ali ceo Novi Sad, a i sire skuplja npr 130 hiljada evra za devojcicu Teodoru Milic i nikako da skupi, a nas 3000 ce skupiti za isplatu premije fudbaleru. Ta premija nije 200e. Zasluzio je Enver to sve, a klub treba da mu obezbedi kako zna i ume. Ako je vec izasao u susret i dogovorio se, nadam se da ce i nasa strana ispasti korektna. Iskreno se nadam da cemo ga docekati na Karadjordju da ga pozdravimo, mada bih se obradovao da nadje neki strani klub, da zaradi jos i da uziva.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by recni galeb »

mlad covek treba da se zanosi, isto tako i pijan da nadje neko opravdanje...
kada Vojvodina bude AD drustvo onda moze ici i od akcionara (navijaca) skupljti kesom lovu za igrace koje prevari uprava, koja normano onda predhodno omasti govnjivu motku od istih akcionara. Dotle nek mi ne prilaze da ih ne bi ujeo, koliko mi je dobro! :twisted:
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by ragazzi di Neoplanta »

Image

Posle će vam/nam djavo biti kriv kada se popiša po klubu. Shvatam ja da se ove majice štampaju ko dnevne novine, ali čemu ovakva darivanja, ništa više od aplauza i podrške kada se radi dobro ne treba da postoji prema bilo kom od tih "profesionalaca".
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by N13 »

Po meni je sasvim na mestu to darivanje... On i pred navijacima i pred novinarima rekao danas da je slaninar (iako znamo da to nije oduvek bio), ali nakon toga se moze popisati samo po sebi, a ne po klubu.
Ovako mu je skrenuta paznja da treba da mu Vojvodina bude iznad svega, da sa jednakim zarom vodi utakmicu protiv svojih. Verujem da ce poslo ovoga jos vise da ceni klub... A ako cemo realno i do sada je sasvim korektno obavljao posao dok je u nasem klubu.
Iskreno ne vidim nista lose u tome sto mu je poklonjena ta majica, i moram priznati da me pozitivno iznenadilo sto je odlucio da u toj majici izadje pred novimare.
Post Reply