6. kolo: Sloboda-Vojvodina 0:0

Ocekujem

Pobedu Slobode
5
11%
Nereseno
16
35%
Nastavak 100% serije u gostima
25
54%
 
Total votes: 46

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

6. kolo: Sloboda-Vojvodina 0:0

Post by mihailov »

Iza nas je serija takozvanih "lakših" utakmica i sada slede pravi ispiti snage ove ekipe Vojvodine. Naš sledeći protivnik je užička Sloboda, novi superligaš koji je nalazi u vrlo dobroj formi. Možemo da očekujemo jednu novu filozofiju fudbala, sigurno je da se neće braniti protiv nas i možda tu i treba da tražimo našu šansu.
Trener Milinković najavio je neka nova imena, Trajković je imao probu u kupu, Stevanović se istakao dobrim partijama i golovima. Ništa se ne govori o Nikoli Lazetiću, teško je verovatno da bi i on mogao da zaigra...
Sa druge strane, najopasniji po našu odbranu mogao bi biti Marko Pavićević, napadač koji se triput upisivao u strelce ove sezone. Za Slobodu nastupa i naš bivši igrač Vladimir Vukajlović koji se u našu ligu vratio iz slovačke Senice.
Meč će se odigrati u Lučanima, zbog radova na stadionu u Užicu. Za one koji nisu u mogućnosti da uživo prate Vojvodinu, direktan prenos na Arena Sportu.
Ovo je jedno od najetežih gostovanja i samo pobeda bi stvorila dobru atmosferu pred najvažniji meč ove jeseni!Srećno momci!
Last edited by mihailov on Tue Sep 28, 2010 11:14 pm, edited 1 time in total.
Napred Voso!
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Post by stormer »

Evo i teksta sa sajta domacina
http://www.fksloboda.org/vest.php?id=516

veoma lepo :!:
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Igramo protiv solidne ekipe koja ima publiku.
Na gostovanjima juzno od Beograda smo tradicionalno nemocni.
Dodatno smo demoralisani kiksom iz prethodnog kola.
Dakle, ovo je prva utakmica koja ce reci nesto vise o mentalitetu naseg tima. Iskreno, ne ocekujem pobedu. Nadam se da cu biti pozitivno iznenadjen.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

stormer wrote:Evo i teksta sa sajta domacina
http://www.fksloboda.org/vest.php?id=516

veoma lepo :!:
Da li je ovo zvanicni sajt kluba ?

Tekst mi se svideo, jedino mi je smesno bilo sledece poredjenje

Ja Vojvodinu posmatram kao nekog starog, osedelog šmekera koji je nekada pio pojam za ribe a kome se danas samo po pokretima vidi da je on to stvarno nekada bio.

:D


Kej je lepo rekao, delim njegovo misljenje, bicu veoma iznenadjen ako se vratimo sa 3 boda.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Стварно леп текст, ех да је више средина које овако размишљају...
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

Ocekujem od Grofa i ekipe da im vrati "milo za drago" za ovakvu najavu... :) a i da mi nesto vise saznamo o nasem sledecem rivalu.

I ja sam sketican povodom krajnjeg ishoda za vikend a na timu je da "ubije" tu moju skepsu pred patlidzan. Videcemo sta nam nosi iduca nedelja... Veliko ocekivanje ili sumorno nadanje pred iduce domacinstvo.
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

Lala sa zapada wrote:Da li je ovo zvanicni sajt kluba ?
Pise da je nezvanicna prezentacija....

Ali bez obzira, tekst je fin, sa puno resprekta prema nama...
Nadam se da na terenu nasi igraci nece imati respekta i da ce zabeleziti jednu vaznu pobedu kako za njih, tako i za nas!
Pozdrav
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

U pravu si, koja sam ja budala, pise na milimetar iznad teksta i ja nisam video. :D

Sirom Srbije ima ljudi koji bi voleli da se zapocne neka akcija protiv monopola drzavnih mezimaca. Njihov broj nije zanemarljiv. Nesreca se ogleda u tome sto su oni rastrikani i sto nema konkretne akcije koja bi ukljucila te ljude.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Nažalost očekujem da nekako izvučemo bod, mislim da je to realnost.Ukoliko nam posle toga usledi i poraz od Partizana, eto već rastanka sa trećim mestom.
Da smo klub kakav bi trebali da budemo, jurišali bi u ove dve utakmice na 6 bodova, ali ne, biće sve opet polako, pa da budemo oprezni, pa nema srljanja, da učvrstimo odbranu i stavimo dva zadnja vezna, pa i bod je dobar, ostavili smo dobar utisak, nismo imali dovoljno sreće, Venera se nije poklopila sa Marsom, ima vremena za nas tek se uigravamo, doći će to JEDNOG DANA na svoje, čekamo da Lazetić bude pravi......
I tako gomila nebuloznih opravdanja i objašnjenja, sve sa glavnim vođom orkestra na čelu i njegovim pomoćnicima.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

Koliko pesimizma.
Pojedinci navijaju za Vojvodinu vec dugo vremena, pa im je osecaj nadolazece propasti vec postao sastavni deo genetskog koda :)

Opustite se, odigrali smo 6 zvanicnih utakmica do sada.
Cetiri pobede i dva neresena ishoda. Gol razlika 9:1.
Sasvim zadovoljavajuce.
Sad sto pojedinci ocekuju da Vosa ima 100% ucinak, da pritom igra atraktivan fudbal i da svako nase dete bude u timu...to je vec druga prica.

Kola ce krenuti nizbrdo kad-tad ( i ja vec dugo navijam za Vosu :D ), ali dok se to ne desi nema potrebe da toliko mracimo.

Pobeda. 2:0.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ja bih samo po koju istakao o tom stopostotnom učinku.
Pa ljudi on i mora da bude takav kada igramo 3 utakmice kući i dve u gostima i to osim Jagodine (koju smo ipak dočekivali) protiv najgorih ekipa u ligi.
Da li vi shvatate da smo mi već sada u DEBELOM MINUSU, odnosno iznad polovičnog učinka smo samo 2 boda?Daleko je to od stopostotnog učinka.I sada kada prođu Sloboda i Partizan mi ćemo čak biti i spod 50 % procenata.Pa o čemu mi ovde pišemo?
Ja ne mogu da verujem da svake sezone kada vežemo 3 pobede mi letimo u nebesa i govorimo o nekoj odličnoj formi.A svaki put, ali svaki, mi te pobede vežemo protiv najgorih ekipa u ligi.Pisao sam već da treba da tražimo da nam se prilikom pravljenja rasporeda zabrani da igramo zaredom nekoliko utakmica protiv raspad ekipa.
Trenutno smo čak gore krenuli nego prošle sezone jer je tada bio samo kiks protiv Smedereva (ekvivalent Jagodini) , a sada imamo i Metalac.A znamo kako se završila prošla sezona.Naravučenije je da će ova biti još gora ako se po jutru dan poznaje.I neka vas ne vara tabela, OFK Beograd i Jagodina su recimo imali do sada mnogo teži raspored od nas.

Problem je u tome što mi večito olako prelazimo preko svega i zabijamo glavu u pesak.Ne kažem da ne treba pratiti i bodriti klub, naprotiv, ali mi i dalje bodrimo ONE na čelu kluba i kao verujemo da će oni nešto pozitivno uraditi.Stvarno smo naivniji od male dece.Ti ljudi nas vode u sigurno propast.
I zar zaista neko misli da postoji bilo koji razlog za optimizam, da li smo razlog za to mogli izvući iz ovih proteklih 20 godina?Kao baš 21. je ona prava?Jao zemljo otvori se. :lol:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

ice wrote:Ja bih samo po koju istakao o tom stopostotnom učinku.
Pa ljudi on i mora da bude takav kada igramo 3 utakmice kući i dve u gostima i to osim Jagodine (koju smo ipak dočekivali) protiv najgorih ekipa u ligi.
Da li vi shvatate da smo mi već sada u DEBELOM MINUSU, odnosno iznad polovičnog učinka smo samo 2 boda?Daleko je to od stopostotnog učinka.I sada kada prođu Sloboda i Partizan mi ćemo čak biti i spod 50 % procenata.Pa o čemu mi ovde pišemo?
Ja ne mogu da verujem da svake sezone kada vežemo 3 pobede mi letimo u nebesa i govorimo o nekoj odličnoj formi.A svaki put, ali svaki, mi te pobede vežemo protiv najgorih ekipa u ligi.Pisao sam već da treba da tražimo da nam se prilikom pravljenja rasporeda zabrani da igramo zaredom nekoliko utakmica protiv raspad ekipa.
Trenutno smo čak gore krenuli nego prošle sezone jer je tada bio samo kiks protiv Smedereva (ekvivalent Jagodini) , a sada imamo i Metalac.A znamo kako se završila prošla sezona.Naravučenije je da će ova biti još gora ako se po jutru dan poznaje.I neka vas ne vara tabela, OFK Beograd i Jagodina su recimo imali do sada mnogo teži raspored od nas.

Problem je u tome što mi večito olako prelazimo preko svega i zabijamo glavu u pesak.Ne kažem da ne treba pratiti i bodriti klub, naprotiv, ali mi i dalje bodrimo ONE na čelu kluba i kao verujemo da će oni nešto pozitivno uraditi.Stvarno smo naivniji od male dece.Ti ljudi nas vode u sigurno propast.
I zar zaista neko misli da postoji bilo koji razlog za optimizam, da li smo razlog za to mogli izvući iz ovih proteklih 20 godina?Kao baš 21. je ona prava?Jao zemljo otvori se. :lol:
Zaista nemogu da verujem da ti mislis da ce OFk Beograd ili Jagodina biti 3 pa to su ocajne ekipe. Jagodina se drzi koliko toliko ali tim nemaju, Ofk Beograd veci ispao is kupa ima 2 poraza jeste da je jedan od Partizana ali oni skoro 80% utakmica izgube u gostima e sad ako mi budemo igrali na tu kartu da ce Ofk Beograd gubuti stalno u gostima necemo se ni mi bolje provesti. Sloboda jeste tvrda ekipa ali neverujem bas da imaju kvaliteta da nas nadigraju. Partizan nema sanse da nas pobedi u nedelju osim ako sudije ili nasa ocajna igra u tome nepomogne. Igraju utakmicu u sredu ili utorak nebitno zato oni i odlazu utakmice kako bi imali svezinu inace cisto sumnjam da bi i oni imali 100% ucinak. Bice sigurno umorni jer igraju protiv tima koji trci 90 minuta i to mi moramo iskoristiti. Valjda ce i ovi nasi biti motivisani.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

soderstorm wrote:
ice wrote:Ja bih samo po koju istakao o tom stopostotnom učinku.
Pa ljudi on i mora da bude takav kada igramo 3 utakmice kući i dve u gostima i to osim Jagodine (koju smo ipak dočekivali) protiv najgorih ekipa u ligi.
Da li vi shvatate da smo mi već sada u DEBELOM MINUSU, odnosno iznad polovičnog učinka smo samo 2 boda?Daleko je to od stopostotnog učinka.I sada kada prođu Sloboda i Partizan mi ćemo čak biti i spod 50 % procenata.Pa o čemu mi ovde pišemo?
Ja ne mogu da verujem da svake sezone kada vežemo 3 pobede mi letimo u nebesa i govorimo o nekoj odličnoj formi.A svaki put, ali svaki, mi te pobede vežemo protiv najgorih ekipa u ligi.Pisao sam već da treba da tražimo da nam se prilikom pravljenja rasporeda zabrani da igramo zaredom nekoliko utakmica protiv raspad ekipa.
Trenutno smo čak gore krenuli nego prošle sezone jer je tada bio samo kiks protiv Smedereva (ekvivalent Jagodini) , a sada imamo i Metalac.A znamo kako se završila prošla sezona.Naravučenije je da će ova biti još gora ako se po jutru dan poznaje.I neka vas ne vara tabela, OFK Beograd i Jagodina su recimo imali do sada mnogo teži raspored od nas.

Problem je u tome što mi večito olako prelazimo preko svega i zabijamo glavu u pesak.Ne kažem da ne treba pratiti i bodriti klub, naprotiv, ali mi i dalje bodrimo ONE na čelu kluba i kao verujemo da će oni nešto pozitivno uraditi.Stvarno smo naivniji od male dece.Ti ljudi nas vode u sigurno propast.
I zar zaista neko misli da postoji bilo koji razlog za optimizam, da li smo razlog za to mogli izvući iz ovih proteklih 20 godina?Kao baš 21. je ona prava?Jao zemljo otvori se. :lol:
Zaista nemogu da verujem da ti mislis da ce OFk Beograd ili Jagodina biti 3 pa to su ocajne ekipe. Jagodina se drzi koliko toliko ali tim nemaju, Ofk Beograd veci ispao is kupa ima 2 poraza jeste da je jedan od Partizana ali oni skoro 80% utakmica izgube u gostima e sad ako mi budemo igrali na tu kartu da ce Ofk Beograd gubuti stalno u gostima necemo se ni mi bolje provesti. Sloboda jeste tvrda ekipa ali neverujem bas da imaju kvaliteta da nas nadigraju. Partizan nema sanse da nas pobedi u nedelju osim ako sudije ili nasa ocajna igra u tome nepomogne. Igraju utakmicu u sredu ili utorak nebitno zato oni i odlazu utakmice kako bi imali svezinu inace cisto sumnjam da bi i oni imali 100% ucinak. Bice sigurno umorni jer igraju protiv tima koji trci 90 minuta i to mi moramo iskoristiti. Valjda ce i ovi nasi biti motivisani.
Ja uopšte ne pišem o tome kakvu ko ima ekipu, već o učinku i rasporedu, zato pogledaj malo pažljivije šta sam napisao.A i ne vidim zašto OFK i Jagodina ne bi mogli da budu treći uprkos kvalitetu, pa nisu li Beograđani bili i prošle sezone ispred nas, plus Spartak još, a Jagodina nas nadigrala u Novom Sadu?
Nije li i mrtvi Metalac koji je sto puta lošiji od nas uzeo bod u Novom Sadu?
A zašto?Pa zato što smo truo klub kakav jesmo sa zna se kime na njegovom čelu.Ja ne mogu da verujem koliko se vi ljudi zavaravate i obožavate onog cirkusanta koji nam vodi klub.Čime vas je to omađijao, ima li načina da se nekako skinu te čini?
A što se tiče Partizana, tvrditi da nema nikakve šanse da nas pobedi je toliko smešno da se neću ni osvrtati na to.Možda nas neće pobediti, ali itekako je favorit u tom meču, za razliku od nas oni su ove sezone igrali mnogo više ozbiljnijih utakmica, a poraženi su samo u Donjecku.
Nažalost, mislim da je naša realnost bod u Lučanima i poraz od Partizana, eto brzo će i to proći pa će se pokazati da li sam bio u pravu, a sve mislim da ću i biti.
Kada ste tako nepopravljivi optimisti, nemojte molim vas samo onda posle kukati i vređati sve igrače redom.Sada je prilika za konstruktivnu kritiku.

P.S.-Pa ovo zavaravanje već prevazilazi svaku meru ako neko misli da Partizan iz neke bojazni ima potrebu da odloži meč sa Apatinom koji se raspada i čvrsto drži začelje u srpskoj ligi.Njih bi dobili i Partizanovi kadeti.Normalna je praksa to odlaganje, pa budite sigurni da bi smo i mi to radili da smo u sličnoj situaciji, zar mislite da ne bi?I nemojte već sada sudije da spominjete, sačekajmo da se utakmica odigra.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

ice wrote:Ja bih samo po koju istakao o tom stopostotnom učinku.
Pa ljudi on i mora da bude takav kada igramo 3 utakmice kući i dve u gostima i to osim Jagodine (koju smo ipak dočekivali) protiv najgorih ekipa u ligi.
Da li vi shvatate da smo mi već sada u DEBELOM MINUSU, odnosno iznad polovičnog učinka smo samo 2 boda?Daleko je to od stopostotnog učinka.I sada kada prođu Sloboda i Partizan mi ćemo čak biti i spod 50 % procenata.Pa o čemu mi ovde pišemo?
Ja ne mogu da verujem da svake sezone kada vežemo 3 pobede mi letimo u nebesa i govorimo o nekoj odličnoj formi.A svaki put, ali svaki, mi te pobede vežemo protiv najgorih ekipa u ligi.Pisao sam već da treba da tražimo da nam se prilikom pravljenja rasporeda zabrani da igramo zaredom nekoliko utakmica protiv raspad ekipa.
Trenutno smo čak gore krenuli nego prošle sezone jer je tada bio samo kiks protiv Smedereva (ekvivalent Jagodini) , a sada imamo i Metalac.A znamo kako se završila prošla sezona.Naravučenije je da će ova biti još gora ako se po jutru dan poznaje.I neka vas ne vara tabela, OFK Beograd i Jagodina su recimo imali do sada mnogo teži raspored od nas.

Problem je u tome što mi večito olako prelazimo preko svega i zabijamo glavu u pesak.Ne kažem da ne treba pratiti i bodriti klub, naprotiv, ali mi i dalje bodrimo ONE na čelu kluba i kao verujemo da će oni nešto pozitivno uraditi.Stvarno smo naivniji od male dece.Ti ljudi nas vode u sigurno propast.
I zar zaista neko misli da postoji bilo koji razlog za optimizam, da li smo razlog za to mogli izvući iz ovih proteklih 20 godina?Kao baš 21. je ona prava?Jao zemljo otvori se. :lol:
Ja tu više ništa ne bih dodavao ni oduzimao. Ali pod milim Bogom - N I Š T A!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Ице ја се углавном слажем са тобом, поготово што се тиче циркусанта.
Али ово што си написао да је нормално одлагати утакмице, са тиме се никако не слажем. Ајде нађи ми молим те један клуб у европи који одлаже утакмице? Зашто Арсенал није сада одложио а играли су против јаког противника. Зато што се то тако не може у нормалним лигама. Нормално је да ти одложиш утакмицу када првенство одмакне а не на самом старту да одложиш две утакмице. Ако су могли да их победе са тим другим тимом, што онда нису изашли на терен?
Ја се слажем да су они фаворити у нашем дуелу, али да су баш тако добри, нису.
Locked