Predlog

Da li podrzavate predlog?

Da
50
98%
Ne
0
No votes
Ne zanima me
1
2%
 
Total votes: 51

User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Radi se dosta na omasovljenju navijača Vojvodine, ali teško to ide bez pomoći kluba. Zato je sada Gosn. Čabrić ili bilo ko u klubu obavezan da nam ispuni ovaj apel! Idealno bi bilo kada bi obe tribine bila naše, pa da zajedno oduvamo ove. To nam je svima cilj. Međutim, svima je jasno kakava je situacija, tako da nebi bilo loše da se Zapad grupiše, jer ovako raštrkani se ljudi teže oslobode da navijaju i viču. Treba se grupisati i od starta djilkošima prirediti pakao na Karađorđu. Leva strana i desna strana Zapada moraju osetiti uticaj grupe sa sredne. Opominjati ljude oko sebe, vršiti pritisak svo vreme kako na igrače gostiju, tako i na djilkoše koji jednom u godinu dana dođu u Novi Sad. Treba im od sada pa nadalje dati do znanja da gostovanje u Novom Sadu nije nikakav izlet i lagana popodnevna šetnja. :twisted:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

...
Last edited by ice on Sun Oct 24, 2010 8:31 pm, edited 1 time in total.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Mislim da nas ima dovoljno sa propusnicama da popunimo taj deo tribine. Pored redovno kupljenih godisnjih za Zapad i Istok, tu su jos i pocasne propusnice, propusnice za zaposlene, verovatno i mladje kategorije imaju neke svoje propusnice... To je otprilike cifra ljudi koji su tu na svakoj utakmici, retko ko od tih redovnih kupuje ulaznicu za samo jedan mec. Ako i ostane praznih mesta, moglo bi se dogovoriti da pustaju ljude sa nasim obelezjima kao sto je neko vec predlozio ili da ljudi sa propusnicama mogu da uvode nase ljude sa redovnim ulaznicama, mnogo je mogucnosti... Bitno je samo da svi sa propusnicama udju na ta dva ulaza, da ne idu na druge. Ono okupljanje pre utakmice i zajednicki ulazak nam ostaje kao plan B, ako ne dobijemo podrsku kluba.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

Naravno, sve sto je do sada receno potpuno podrzavam i bilo bi dobro kad bi nam klub izasao u susret.

Ono sto bi jos hteo da dodam, je da bi bilo veoma lepo kad bi svaki navijac sa zapada dosao u nekom obelezju FKV. Bio to dres, kacket, majica, pa cak i sal... Bilo sta sto bi pokazalo zaista koliko nas ima i nekako bi se bolje osecao kad bi video pola zapada u nasim oblezjima. Izvodljivo svakako, samo se treba potruditi.
Volem Vošu!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Браво Западе,свака част на идеји... ЈАВИ СЕ ЗАПАД :hurray:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Post by kapri »

Mislim da bi bilo najbolje poceti od plana B tj dolaska ranije na stadion jer treba vremena kako bi se svi obavestili o tome jer ne posecuju svi forum. Na kraju ako ovi iz kluba prihvate ideju to moze da bude samo + a mi cemo tad vec biti spremni za obe varijante.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Tako je, nista nam ne bi skodilo da se nadjemo malo ranije. Moj predlog je da se okupimo oko 14.30 ispred centralnog ulaza na zapad (ako utakmica pocinje u 15.30). Time cemo "ubiti" dve muve jednim udarcem.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

novosađanin piše:
Sledece nedelje igramo sa partizanima.
Ovo sam vec jednom napisao posle poslednje utakmice sa blizancima u NS:
Kako spreciti pojavu da njihovi navijaci dodju 2 sata ranije i zauzmu centralni deo Zapada?
Ideja je dobra, ali ima samo jedno rešenje za ovaj “problem” - doći 3 sata pre utakmice i zauzeti željeni sektor. Svako ko ima kartu, biće pušten na Zapad, a onda sam bira gde će da sedne. Tako je na svakom stadionu u našoj državi (gde god da sam išao, a obiđoh mnogo toga, i kupio kartu, niko mi nije rekao OVDE NE SMEŠ – IDI TAMO, nego sam seo gde je SLOBODNO). To što je nas manje, TO JE PROBLEM! Ali, koliko god da nas je, kada "oni" uđu, neka bude ZAUZETO!

Kako će se oni provesti na Zapadu, i to je pitanje (nisam ni ja svugde bio “dobrodošao”), a odgovorite sami.


O21 piše:
Podržavam Jedino ostaje pitanje - koliko nas ima sa pretplatnim kartama?
Mare piše:
Baš me zanima ako neko može da dođe do podatka koliko je prodato pretplatnih za zapad!

Malo, ali više nego prethodne godine. Po mojim podacima za Zapad i Istok (i oni će morati menjati tribinu protvi Bg blizanaca) negde oko 600 karata (sam Zapad nešto preko 500, a kapacitet mu je oko 4.000). Samo…

Neka brine podatak da je naknadno štampano (zbog velikog interesovanja za ovaj meč dodatnih 1.000 karata, znači biće ukupno 11.000). Na to dodajte činjenicu, da MNOGI ili izbegavaju (zbog zdravstvenih razloga, pre svega) da dođu na utakmice protiv dva pomenuta rivala, ili se “sele” na Sever. Sve u svemu…

Ko hoće na Zapad - Poranite, sedite, navijajte i nadajte se da će i momci na terenu, zajedno sa Vama (tačnije: nama), utišati "ove" koji će doći, po svemu sudeći, u velikom broju (ne daj Bože još i dobrog, po njih, rezultata u utorak...).
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Samo recite, kada i gde da se pojavim, pošto od spontanog zauzimanja centralnog dela zapada - nema ništa! Ovi seljoberi, što dođu 2 sata ranije iz raznih sela, ima da uđu na stadion prvi...

Ako uđemo grupno, bar ćemo biti dobro jezgro, gde god sedeli. Bitno je, po meni, da smo zajedno, a ne da budemo raštrkani!

Podržavam predlog da se nađemo ispred zapada jedno 40 minuta ranije i zajkedno uđemo - kao grupa!

P.S. Obavezno ponesite obeležja, da se prepoznamo lakše :wink:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Trebali bi ranije doći, po meni najkasnije sat vremena pre utakmice treba da se nađemo ispred ulaza za svečanu ložu, možda čak i ranije. Pošto je u pitanju nedelja kontam da nikom neće biti problem da dođe tih sat vremena ranije. Ajde da ovo ne ostane na samo još jednom nerealizovanom dobrom predlogu. Dogovorimo se tačno u koje vreme i gde se nalazimo i idemo, nije tako teško.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

plus juče počeo sajam, ima da ih bude pun qrac u nedelju

jednim udarcem ubijaju pet muva:
-bijo na najlonu
-vid'o grada
-bijo na sajmu
-poj'o pljeskavicu
-gled'o partizana
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

DUB wrote:plus juče počeo sajam, ima da ih bude pun qrac u nedelju

jednim udarcem ubijaju pet muva:
-bijo na najlonu
-vid'o grada
-bijo na sajmu
-poj'o pljeskavicu
-gled'o partizana
+ lomio stolice i
psovao mater ovim mađarima-ustašama.

I onda se setim da ima i onih naših koji će navijati danas za njih protiv Arsenala.
Io odio Belgrado
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

neki ce i ici da pruze podrsku Arsenalu :wink:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Ljudi, da li mi makar jednom mozemo da budemo jedinstveni ?

Treba samo dodati u poll vreme dolaska ispred zapada.

Demokratski izabrano vreme treba da bude zakon za svakog navijaca Vose ( i sve navijace Vose koji dolaze sa njim) koji ce doci na zapad.

Hajde jednom da udjemo na zapad kao vojska uz pesmu Vojvodina Novi Sad.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Ideja je odlicna i vala cu je ispratiti.
Locked