Predlog

Da li podrzavate predlog?

Da
50
98%
Ne
0
No votes
Ne zanima me
1
2%
 
Total votes: 51

User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Predlog

Post by novosadjanin »

Sledece nedelje igramo sa partizanima.
Ovo sam vec jednom napisao posle poslednje utakmice sa blizancima u NS:
Kako spreciti pojavu da njihovi navijaci dodju 2 sata ranije i zauzmu centralni deo Zapada? Evo resenja: ulaze C1 i C2 otvoriti samo za vlasnike pretplatnih karata za zapad i istok! Time bi mi zauzeli onaj "strateski najvazniji" ogradjeni prostor koji ima otprilike 1000 mesta i uticali bi na celu tribinu a ne samo na levi deo kao do sad. Njih bi razdvojili na dva dela, levi deo bi utisao Sever, a desni je potpuno nebitan. Klub treba da postavi jos po jednog coveka na B i D ulazu i dvojicu sa donje strane koji ne bi dozvoljavali da se preskace u ogradjeni prostor.
Da li cemo vecno da kukamo ili cemo da se organizujemo? Ima dosta vremena do pocetka utakmice. Prvo treba sami sa sobom da rascistimo da li smo za ili protiv, a onda da se obratimo klubu i kao rezultat imacemo domaci teren u pravom smislu te reci.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

ideja na mestu i mislim da je izvodljiva. (ako klub nema nista protiv naravno)
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Doživećemo i mi da krcati naš Sever i Zapad spojimo protiv blizanaca, a do tada treba nalaziti načine da im koliko toliko umanjimo uticaj na Karađorđu. Iako ću biti na Severu, jer osećam tu tribinu i želim da se jednog dana napuni, mislim da je gomilanje i na Zapadu izuzetno bitno i ide jedno sa drugim. Posebno se to odnosi na centralni deo, koji nam je trenutno od strateškog značaja. Slažem se sa novosadjaninom u potpunosti. Predlog u potpunosti podržavam! Pre svega, jer se tako može uticati na crni beli šljam sa obe strane Zapada. Ko god bude na Zapadu neka se ne ustručuje da opomenaminje šljam, ako se kojim slučajem oglase u okolini. Ima dovoljno vremena da se to organizuje i da se predlog primeni, Uprava je sada na testu!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Mislim da je to odličan predlog. Bilo bi dobro da se pripadnici Stare garde obaveste o svemu, kako bi i oni zauzeli svoje pozicije na delu tribine koji si predložio. Kroz prošle utakmice pokazalo se koliko znači njihovo prisustvo na Zapdu u ovakvim mečevima. I ne samo to, klub bi trebalo da poštuje ljude koji su kupili pretplatnu kartu za celu sezonu, nije fer da neko ko ima pretplatnu kartu ne može da sedne zbog šljama koji se skupi jednom godišnje na Karađorđu. Znači klub je dužan da mi obezbedi mesto! Nisam dažbe kupovao pretplatnu, kad već nisu u stanju da prilikom kupovine poklone neku zastavicu za kola, upaljač, blokčić... pa onda valjda mogu da mi obezbede da na svakoj utakmici mogu da sednem, ako sam već kupio tu pretplatnu! Moraju da pokažu brigu o svojim ljudima i obezbede im najbolja mesta za sedanje, znači ulaz taj i taj samo sa pretplatnim kartama i tačka!!! Nemoj samo da ovo ostane na predlogu, daj da nešto sprovedemo i u delo!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Apsolutno podrzavam.
Taman sam nameravao da otvorim slicnu temu, ali me je @novosadjanin preduhitrio.
Nadam se da ce se ovaj plan sprovesti u delo.

WILD WEST :D
United of Vojvodina
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Podržavam :!: Jedino ostaje pitanje - koliko nas ima sa pretplatnim kartama?
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Ako se pre utakmice ne skupimo ranije pre ulaska na zapad tesko da cemo se organizovati za ovako nesto. Tj moramo uci zajedno kao grupa :D
Iz prostog razloga sto ne zelim previse da se oslonim na klub i njihovu organizaciju i paznji prema navijacima vose... :roll:
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Ljudi, ne zelim da me shvatite pogesno, ideja je odlicna i podrzavam je. Kao navijac sa zapada osecam gorcinu sto uvek moram da se sklanjam ka severu kako ne bih gledao njihov sljam koji se rasiri po centralnom delu zapada.

Problem je u tome sto mislim da uprava nece zeleti ni da razmotri nas predlog. Nemojmo zaboraviti, nas predsednik je rekao da su blizanci nasi veciti prijatelji. Ocekujem da ce tako i tretirati njihov sljam, prijateljski.





:oops:



EDIT

Zasto se ne bi u svakom slucaju dogovorili da se nadjemo ranije ispred zapada ? Dakle, bilo kako da prodje nas predlog, zasto ne bi svi zajedno otisli na zapad ?
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Lala sa zapada wrote:Ljudi, ne zelim da me shvatite pogesno, ideja je odlicna i podrzavam je. Kao navijac sa zapada osecam gorcinu sto uvek moram da se sklanjam ka severu kako ne bih gledao njihov sljam koji se rasiri po centralnom delu zapada.

Problem je u tome sto mislim da uprava nece zeleti ni da razmotri nas predlog. Nemojmo zaboraviti, nas predsednik je rekao da su blizanci nasi veciti prijatelji. Ocekujem da ce tako i tretirati njihov sljam, prijateljski. :oops:

EDIT

Zasto se ne bi u svakom slucaju dogovorili da se nadjemo ranije ispred zapada ? Dakle, bilo kako da prodje nas predlog, zasto ne bi svi zajedno otisli na zapad ?
Upravo o ovome pricam, ovo je pod "MUST" ako ocemo nesto da uradimo. :wink:
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Sada da i ja citiram Igorov post, a ? :D

Slazem se sa Igorom.

Imamo dosta vremena, svako od nas taj dan mora biti spreman da dodje ispred zapada tacno kada se budu otvarale kapije. Ni minut kasnije.

Na taj nacin cemo jedinstveno uci na stadion i zauzeti poziciju koju zelimo.

Imamo dosta vremena, sve je na nama.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Predsednik ne bi trebalo da se bavi ovim stvarima. Milan Cabric je upravnik stadiona i on bi trebao to da odradi. Ionako ce klub za tu utakmicu angazovati vise redara nego obicno, pa moze valjda da odvoji njih nekoliko za ovu stvar. Jednostavno, kao sto se na nekim stadionima prodaju karte za bocne delove tribine i za centralni deo, tako objasniti redarima da su karte koje ce se prodavati po 500din- karte za bocne delove, a karte za centralni deo se prodaju u FC Vujadin Boskov po ceni od 2000din! Nas stadion nasa pravila!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

021 wrote:Podržavam :!: Jedino ostaje pitanje - koliko nas ima sa pretplatnim kartama?
Može i ovako da se reši, taj i taj ulaz je za sve koji imaju pretplatnu kartu ili neko obeležje FK Vojvodine (šal, zastavica, značka, kapa, stara pretplatna, bilo šta)! Baš me zanima ako neko može da dođe do podatka koliko je prodato pretplatnih za zapad!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

novosadjanin wrote:Predsednik ne bi trebalo da se bavi ovim stvarima. Milan Cabric je upravnik stadiona i on bi trebao to da odradi. Ionako ce klub za tu utakmicu angazovati vise redara nego obicno, pa moze valjda da odvoji njih nekoliko za ovu stvar. Jednostavno, kao sto se na nekim stadionima prodaju karte za bocne delove tribine i za centralni deo, tako objasniti redarima da su karte koje ce se prodavati po 500din- karte za bocne delove, a karte za centralni deo se prodaju u FC Vujadin Boskov po ceni od 2000din! Nas stadion nasa pravila!

Druze, Cabric se pita o tim stvarima kao sto se i Pantelic pita o igracima koji dolaze u nas klub.

Na nasu veliku zalost.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Не треба нама никаква помоћ клуба. Ја имам сектор Ц, ред 12, седиште 92. Ако ми је неко сео на место ја имам право да га подигнем, да ли уз помоћ неког редара који је у близини или сам. Само је питање колико нас има сезонске.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Podržavam predlog i mislim da je vrlo lako izvodljiv. Pa nije nuklearna fizika podela dužnosti redarima (dobro, kod nas sve ide malo teže), pa da moramo da se skupljamo ranije. Ja sam sa mojom ekipom uvek sedeo na delu ka jugu, baš zato što smo tamo uvek u manjini (a i uvek biramo teži put :wink: ), što ne znači da se dogovor ne bi ispoštovao. Problem može biti što već sada dosta ljudi najavljuje kako će utakmicu sa ubicama gledati sa severa, a ja lično neću ni prisustvovati utakmici (mada je to najmanje bitno)...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked