18. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 3:0

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sastav je idealno ukomponovan za utakmicu na Marakani!Sa obzirom da neigra Belic,ako bude tezak teren za igru mislim da je bolje da zbog konstitucije{gradje}igra Jovanovic iako nije bas omiljeni medju navijacima...
A ako teren bude dobro pripremljen za igru onda bi mogla da dodje do izrazaja Masliceva luciznost u napadu :wink:
Izuzetno tezak i odgovoran posao imace mladi Djuric da parira u skok igri zigicu!Mada cim sam cuo da je sedeca tekma sa ciganima odma sam se setio Djurica kako bi mogao da cuva zigica... :D
Nadam se borbenoj igri i povoljnom rezultatu :!:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Covek da ne poveruje kako je dobar covek ovaj nas trener!
Ovako nam servirati informacije to je prava ekskluziva.
Treneru molim vas da ni u kom slucaju ne prekidate sa nama komunikaciju ovde,zaista je za sada veoma zanimljivo.
Sto se tice Zvezde i pored ovde prisutnog optimizma,ja sam pesimista i mislim da gubimo sa 2:0 sto ce ipak biti pomak unapred jer smo prosli put izgubili 3:0.To je nazalost realnost,mada mislim da cemo stvoriti po koju sansu,ali ce proraditi stari mentalitet u stilu da na stadionu "Ajatolah Homeini" ne mozemo ni iz penala da damo gol.
Ali vazna je borbenost i ako nje bude niko nece moci da zameri igracima.
Po meni jedina sansa da se nesto uradi je to da mi preuzmemo terensku inicijativu i pokusamo da imamo vise loptu u posedu.Do sada je tako uvek igrala Zvezda i pobedjivala zbog toga jer je nasa odbrana morala kad-tad da popusti pod pritiskom.
Nije dovoljna motivacija i borbenost,uostalom mislim da je i jedno i drugo bilo prisutno jesenas pa nije vredelo,nego je potrebno izaci sa mislju da si bolji od protivnika i sa zeljom da ga stisnes od pocetka.
Znaci,mozemo mi da igramo borbeno da secemo njihove akcije na trideset metara,da uklizavamo,da zestoko jurimo u kontre,ali ne vredi,to se sve ranije pokusavalo pa je epilog bio isti.Zvezda ima inicijativu,plete paukovu mrezu oko nas i mi na kraju primimo gol.Tako je bilo cak i kada smo imali dosta kvalitetniji tim sa Saulom,Govedaricom,Pantelicem,Samardzicem,Radojicicem...
Uostalom,treba priznati da nasa odbrana zna da igra dobro samo kad nije pod pritiskom,jer kada se to desi slede i neminovno greske cak i od najpouzdanijih.
Da li mi mozemo da pokusamo da preuzmemo inicijativu?
Ja sumnjam u to i zato ocekujem poraz,ali postavljam nasem treneru ovo pitanje.
Inace,takodje se pitam zasto da Jovanovic zapocne utakmicu kada je on poznat po promasajima i ako u Beogradu promasi neku sansu to moze i da demoralise ekipu?
Nadam se da ce nas biti od 250 do 300 na stadionu "Ajatolah Homeini" sto bi bio pomak unapred od dosad maksimalnih 200.
Bockanac
Posts: 44
Joined: Sat Jan 29, 2005 1:22 pm
Location: Bocke,Sr.Kamenica

Re: Milan Djuricic

Post by Bockanac »

Djumi wrote:Sastav koji cemo suprostaviti Zvezdi:
Canovic
Mandic Stepanov Pekaric Lazarevic
Pavlovic Govedarica Djuric Franciskovic
Vukelja Jovanovic
(Maslic)




Mislim da bi bilo bolje da Maslic pocne utakmicu jer je(koliko sam video)brzi i snalazljiviji u prostoru.Mislim da nam upravo to treba u mecu sa Zvezdom.



SAMO BORBENO!!! :twisted:
SVI NA CIGANE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8866
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Eto idealne prilike za Canovica da razveje sve sumnje na kojoj mu strani lezi srce.

Samo hrabro, s verom u pobedu!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

ice wrote:Covek da ne poveruje kako je dobar covek ovaj nas trener!
Ovako nam servirati informacije to je prava ekskluziva.
Treneru molim vas da ni u kom slucaju ne prekidate sa nama komunikaciju ovde, zaista je za sada veoma zanimljivo.
Cemu ova navala sarkazma? Pa covek je rekao ono sto je mogao da kaze i na konferenciji za novinare. Mozes misliti, kao da oni mogu nesto da sakriju od nas i mi od njih.
ice wrote:Nadam se da ce nas biti od 250 do 300 na stadionu "Ajatolah Homeini" sto bi bio pomak unapred od dosad maksimalnih 200.
Mislim da si propustio neke utakmice u poslednjih par godina (asocijacija na jednu od njih: KKK).
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

ice wrote: Nadam se da ce nas biti od 250 do 300 na stadionu "Ajatolah Homeini" sto bi bio pomak unapred od dosad maksimalnih 200.
A mozda je bolje stadion "Kemal-pasa Ataturk"?
You'll never walk alone!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Bosko Jankovic nece igrati za zvezdu zbog kartona!Moguca zamena na toj poziciji bi moglo eventualno Milovanovic da igra u sredini a izdaica Mudrinic da igra po levom boku!Postoji kombinacija da zaigra Perovic ali kako se tek oparavio i van takmicarske forme je tesko ce on zaigrati!



MRZIM ZVEZDU I PARTIZAN MRZIM ZEMUN MRZIM RAD MRZIM TEBE MRZIM NJEGA MRZIM CEO BEOGRAD!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Nece igrati Govedarica zato sto se povredio danas na treningu !
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Da li se u timu moze ocekivati Dundjerski ili mladi Milutinovic?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Vreme je da i nas posluzi malo sreca!!!

Djumi nek je sa srecom!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ako pobedimo ima da bancim tri dana i tri noci,sreci nece biti kraja a ima da se zacini sa jos po necim. :wink:
Nazalost stvarnost je drugacija i vreme je da prestanemo da se zavaravamo i pogledamo istini u oci.Posle ovog kola mi cemo se grcevito boriti za opstanak.Da cujem onda price.
Pozdrav svima,ja vise necu da "smaram" ljude ovde.
Nadam se da ce Vosa opet biti ona prava.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Bogami sada stvarno neznam kako cemo bez Govedarice?Mozda bismo morali za ovu utakmicu da ipak stavimo Dundjerskog!?Jer neznam ko moze kvalitetno da odigra na poziciji zadnjeg veznog?I mislim da bi upravo na toj poziciji morao neko da odigra jako kvalitetno i da razgradjuje i prekida protivnicke napade!
Kakve je prirode Dekijeva povreda?

Srecno danas :!: :!: :!:
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Prica se da su premije za pobedu 1000 evra, pa nek se rastrce ovi klinci po terenu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

posle pocetnog ispitivanja snaga u 9 minutu posle prvog kornera bisevac je postigao gol sa 5 metara udaljenosti,nit je canovic izasao na loptu a odbrana je bila vise nego staticna...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Posle primljnog gola Vojvodina igra fantasticno!!!Ima mnogo vise loptu u svom posedu i bilo je par vrlo solidnih suteva iz daljine vukelje i pavlovica!
Ali posle fantasticnog prodora Vukelje i centarsuta Jovanovic je sa 5 metara sutirao glavom i promasio citav gol prebacio...iako je golman bio istrcao(nije imao nikakve sanse)I jos jednom je Jovanovic bio sam ispred zvezdinog golmana na nekih 25 metara i mesto da krene ka golu jednostavno stao...
Vojvodina igra i diktira tempo navijaci Firme su potpuno nadglasali cigane ali nas najveci minus je JOVANOVIC :!: :!: :!:
Locked