EURO 2012

User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: EURO 2012

Post by Boske87 »

Uroš wrote:Oтворите књигу жалости за ватренима.
Slažem se! Neverovatno je kako idemo iz krajnosti u krajnost. Sad kao treba da žalimo vatrene.
djape_ns wrote:Realnih komentara nikad na odmet, a ti ocigledno najvise navijas da jedna reprezentacija otpadne (ispunila ti se zelja). Ja to prvenstvo ne bi ni gledao da sam na tvom mestu.
Druže ja sam iz Bosne, i ne želim da uplićem politiku u diskusije na ovom forumu. Samo ću reći da danas svi opet živimo u zajedničkom gradu, sve tri nacije, u međusobnom poštovanju. Ali to ne znači da treba da zaboravimo na sve šta se desilo, da glumimo veće katolike od pape i da zatvaramo oči na stvari koje se dešavaju oko nas kao npr http://www.b92.net/sport/euro2012/vesti ... _id=619657" onclick="window.open(this.href);return false; .
EURO pratim sa uživanjem, jer je kvalitet fudbala na većem nivou nego na prethodnim takmičenjima a i ne učestvujemo mi pa nemam tenziju i razočaranje sa te strane. A komšijama svaka čast, kao i uvek odigrali su muški i nedostajalo im je možda malo sreće.
Ali to ne znači da nemamo pravo da navijamo protiv njih, niti da nam nešta fali pa da na taj način da ispoljavamo komplekse.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: EURO 2012

Post by Red Marquis »

Boske87 wrote:i ne želim da uplićem politiku u diskusije na ovom forumu.
...i onda iza ovakvih reči obavezno ide nešto vezano za politiku.

Imate B92, Index i jos 245 sličnih sajtova za mlaćenje prazne slame, ne moramo o tome i ovde valjda?

Meni nije žao ispadanja Hrvatske, već mi je žao što je Španija prošla. Ne podnosim taj fudbal koji oni igraju, užasno su dosadni sa tim svojim tika-taka davljenjem. Oni i Grčka po meni igraju najružniji fudbal, s tim što za Grke ima opravdanja, jer ni nemaju kvalitet za nešto više, upravo zato mi je muka od Španaca koji imaju barem 20 vrhunskih igrača. Zaista strepim za fudbal, ako je to put kojim će se ići...
Io odio Belgrado
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: EURO 2012

Post by angua »

ima li neki stream? gledala bih obe utakmice veceras.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: EURO 2012

Post by budababa »

angua wrote:ima li neki stream? gledala bih obe utakmice veceras.
http://adf.ly/7x4QM

Ovo je za Ukrajinu i Englesku, i drugu možeš naći na istom sajtu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: EURO 2012

Post by angua »

hvala
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: EURO 2012

Post by Radoye »

Euro - neuro...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: EURO 2012

Post by Helm »

Red Marquis wrote: Meni nije žao ispadanja Hrvatske, već mi je žao što je Španija prošla. Ne podnosim taj fudbal koji oni igraju, užasno su dosadni sa tim svojim tika-taka davljenjem. Oni i Grčka po meni igraju najružniji fudbal, s tim što za Grke ima opravdanja, jer ni nemaju kvalitet za nešto više, upravo zato mi je muka od Španaca koji imaju barem 20 vrhunskih igrača. Zaista strepim za fudbal, ako je to put kojim će se ići...
I meni je odvratan taj fudbal ali to što igraju oni i Barselona donosi rezultate. Ostali to ne igraju jer igrači koje drže nemaju tu vrstu kvaliteta. Inače, Barsa mi je najomraženiji klub, ali realno dominiraju zahvaljujući stilu igre.
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: EURO 2012

Post by djape_ns »

Boske87 wrote:
Uroš wrote:Oтворите књигу жалости за ватренима.
Slažem se! Neverovatno je kako idemo iz krajnosti u krajnost. Sad kao treba da žalimo vatrene.
djape_ns wrote:Realnih komentara nikad na odmet, a ti ocigledno najvise navijas da jedna reprezentacija otpadne (ispunila ti se zelja). Ja to prvenstvo ne bi ni gledao da sam na tvom mestu.
Druže ja sam iz Bosne, i ne želim da uplićem politiku u diskusije na ovom forumu. Samo ću reći da danas svi opet živimo u zajedničkom gradu, sve tri nacije, u međusobnom poštovanju. Ali to ne znači da treba da zaboravimo na sve šta se desilo, da glumimo veće katolike od pape i da zatvaramo oči na stvari koje se dešavaju oko nas kao npr http://www.b92.net/sport/euro2012/vesti ... _id=619657" onclick="window.open(this.href);return false; .
EURO pratim sa uživanjem, jer je kvalitet fudbala na većem nivou nego na prethodnim takmičenjima a i ne učestvujemo mi pa nemam tenziju i razočaranje sa te strane. A komšijama svaka čast, kao i uvek odigrali su muški i nedostajalo im je možda malo sreće.
Ali to ne znači da nemamo pravo da navijamo protiv njih, niti da nam nešta fali pa da na taj način da ispoljavamo komplekse.
Samo mi objasni sta u celoj prici sprecava da se realno prokomentarise sam fudbal bez ironicnih komentara, nebitno na to odakle su ti baba i deda i sta hrvatski navijaci rade u Mostaru i ostale gluposti....
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: EURO 2012

Post by Radoye »

UEFA Euro 2012 = :shit:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: EURO 2012

Post by Uroš »

djape_ns wrote:Realnih komentara nikad na odmet, a ti ocigledno najvise navijas da jedna reprezentacija otpadne (ispunila ti se zelja). Ja to prvenstvo ne bi ni gledao da sam na tvom mestu.
А ви сте ми сви па реални на овом форуму,у три лепе,овде једино што може да се прочита је да Шпанци играју досадан фудбал и да Барселона нема појма,толико о реалности.И баш ми је драго што су испали ватрени,и што су испали и холанђани,штета прођоше ружни енглези,али избациће их Италијани ускоро. :cheers:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: EURO 2012

Post by DUB »

Helm wrote:
Red Marquis wrote: Meni nije žao ispadanja Hrvatske, već mi je žao što je Španija prošla. Ne podnosim taj fudbal koji oni igraju, užasno su dosadni sa tim svojim tika-taka davljenjem. Oni i Grčka po meni igraju najružniji fudbal, s tim što za Grke ima opravdanja, jer ni nemaju kvalitet za nešto više, upravo zato mi je muka od Španaca koji imaju barem 20 vrhunskih igrača. Zaista strepim za fudbal, ako je to put kojim će se ići...
I meni je odvratan taj fudbal ali to što igraju oni i Barselona donosi rezultate. Ostali to ne igraju jer igrači koje drže nemaju tu vrstu kvaliteta. Inače, Barsa mi je najomraženiji klub, ali realno dominiraju zahvaljujući stilu igre.
To sto igraju oni i Barsa su nebo i zemlja. Ovo je pokusaj imitacija Barse u sredini, jedino sto su zaboravili da nemaju Mesija da daje golove.
Zao mi je sto su jedino Cesi prosli od toliko slovenskih ekipa sto definitivno potvrdjuje tezu o "problemima u glavama" igraca sa slovenskim genom. Trebalo bi organizovati jedno panslovensko prvenstvo, al bi se tu glupo ispadalo...
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: EURO 2012

Post by lexa »

djape_ns wrote:Realnih komentara nikad na odmet, a ti ocigledno najvise navijas da jedna reprezentacija otpadne (ispunila ti se zelja). Ja to prvenstvo ne bi ni gledao da sam na tvom mestu.
A u cemu je Uros pogresio? Da li se i njegovom komentaru dala politicka konotacija?

Evo ja se slazem sa komentarom koji je napisao Uros, i to iz cisto sportskih razloga.

Kako sportskih? Pa eto, sasvim logicno. Nama, navijacima Srbije (dakle, sad pricamo o reprezentativnom
fudbalu) su Hrvati najveci rivali. Kako da ja navijam/podrzavam ili zalim za najvecim rivalima?

Pa da li ti (ili bilo ko od nas navijaca Vojvodine) treba da navijas za Zvezdu ili Partizan kada igraju
protiv recimo Radnickog iz Nisa, i na krajevu krajeva da ih zalis ukoliko izgube?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: EURO 2012

Post by Grba_NS »

Napraviste problem tamo gde ga nema.
Ne volim kad se bilo ko smatra pozvanim da drzi predavanja nekom (zasto treba ili ne treba navijati za ovog ili onog). Licno, svidelo mi se kako su Kroasani igrali ceo ovaj sampionat, i bilo mi je pomalo krivo sto su onako ispali, rekao bih nezasluzeno. E sad, nije na meni da sudim i daje kojekakve opaske nikom ko smatra suprotno, verujem da i taj ima dobre razloge zasto tako misli...
Manite se tih opaski, sad ne moras da gledas sampionat vise i sl., nije vase da suflirate ko treba i ko ne treba da gleda (dalje)...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: EURO 2012

Post by Marcello »

Grke dekretom zabraniti!!!

Kako jadno igraju i već godinama se provlače. Pola šuta - jedan gol...Jezivo, povraća mi se od njih. :frown:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: EURO 2012

Post by Boske87 »

Grba_NS wrote:Napraviste problem tamo gde ga nema.
Ne volim kad se bilo ko smatra pozvanim da drzi predavanja nekom (zasto treba ili ne treba navijati za ovog ili onog). Licno, svidelo mi se kako su Kroasani igrali ceo ovaj sampionat, i bilo mi je pomalo krivo sto su onako ispali, rekao bih nezasluzeno. E sad, nije na meni da sudim i daje kojekakve opaske nikom ko smatra suprotno, verujem da i taj ima dobre razloge zasto tako misli...
Manite se tih opaski, sad ne moras da gledas sampionat vise i sl., nije vase da suflirate ko treba i ko ne treba da gleda (dalje)...
To je to, suština!!!
Najbolji utisak je ostavila Nemačka a najslabiji Engleska (od velesila). Možda sam lud ali verujem da će Francuzi dobiti Špance a Italijani glatko proći Engleze.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked