EURO 2012

Locked
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: EURO 2012

Post by playmaker »

Moze nekoga to da smara ali to sto oni rade to je nesto sto fudbal nikada nije video u proslosti.
Oni ili ti Barsa. Zamisil izadjes sa ortacima na fudbal oces da igras a ne mozes da oduzmes loptu uopste od protivnika vise od pola meca.

E to je znanje, svaki drugi komentar je suvisan. Vrhunac takticko-tehnicke obucenosti. :idea:
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: EURO 2012

Post by budababa »

http://www.mondo.rs/s248196/EURO_2012/V ... licno.html

Ne mogu a da se ne setim one kazne od strane UEFA koju smo dobili zbog obeležja Red Firma, da li se neko seća koliko su nas lupili po džepu? A Nemcima deset hiljadarki za ubacivanje baklji na teren na takmičenju koje prati ceo svet, gde bi baš trebalo odreagovati "za primer". Gore od nepotizma, za gađenje.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: EURO 2012

Post by Brick Liman »

Iskreno mi se gadi ta korumpirana organizacija za neograničeno zgrtanje love. Nadam se da će do kraja pasti neko masovno uletanje u teren i prekid na nekoj od utakmica.
Image
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: EURO 2012

Post by stormer »

Bufon: Valjda Hrvati i Španci neće nameštati

http://www.mondo.rs/s248258/Vesti%20Eur ... stati.html" onclick="window.open(this.href);return false;

"Đanluiđi Bufon rekao je da očekuje da u poslednjem kolu Španija i Hrvatska odigraju pošteno, a ne na rezultat 2:2, koji bi "azure" poslao kući."

mislim da Spanci nece kalkulisati i da treba iskoristiti poklon kvotu 1.75 :cheers:
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: EURO 2012

Post by andi_fkv »

Имам неки предосећај да ће Ирци да зајебу Италијане.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: EURO 2012

Post by Red Marquis »

budababa wrote: Ne mogu a da se ne setim one kazne od strane UEFA koju smo dobili zbog obeležja Red Firma, da li se neko seća koliko su nas lupili po džepu?
25 000 evra.

I ja imam osecaj da ce Italijani da ispadnu :(
Io odio Belgrado
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: EURO 2012

Post by vojvodina jedna jedina »

Irski fanovi pevaju na kraju sinocnog meca.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=mmCosY56 ... re=related[/video]

Ne vidim zasto bi Spanci namestali utakmicu sa Hrvatima,ipak je prevelika razlika u klasi da bi sebi dopustili tako nesto.

Sa druge strane ne verujem ni u kiks Italijana,Irci su previse slabi da bi mogli da ih ugroze.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: EURO 2012

Post by budababa »

Rusi isto kao i stari klub, večiti gubitnici. Žali Bože EURO-a kad Grci igraju četvrtfinale :frown:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: EURO 2012

Post by Uroš »

budababa wrote:Rusi isto kao i stari klub, večiti gubitnici. Žali Bože EURO-a kad Grci igraju četvrtfinale :frown:
Грци заслужено иду даље,а Руским фудбалерима треба извршити операцију главе и погледати да ли ту има нешто.Није ово први пут да дођу јаки а не ураде ништа.И '86 су дали Мађарима 6 комада на почетку,а онда испали од Белгијанаца,мада примера има још.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: EURO 2012

Post by vojvodina jedna jedina »

Da mi je neko rekao pre par dana da ce Rusi ispasti ne bi mu verovao. :roll:

Strasno je sta su sebi dozvolili.

Nesto na psiholoskom planu debelo ne valja,kada oni sebi dozvole da se toliko raspadnu posle primljenog gola.
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: EURO 2012

Post by kuzma liman »

vojvodina jedna jedina wrote:Da mi je neko rekao pre par dana da ce Rusi ispasti ne bi mu verovao. :roll:

Strasno je sta su sebi dozvolili.

Nesto na psiholoskom planu debelo ne valja,kada oni sebi dozvole da se toliko raspadnu posle primljenog gola.
Slovenski mentalitet ! tako bi i mi usrali 100% !
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: EURO 2012

Post by vojvodina jedna jedina »

Cestitke Hrvatima na borbenosti i igri u drugom delu meca,zasluzili su da prodju dalje.

Bilic je opet pokazao svoje trenerske kvalitete,i kao takticar i kao motivator.

Utakmica se odvijala tačno onako kako se i moglo očekivati.

Španci su držali loptu, pokušavali da "uspavaju" hrvatsku odbranu i potom podvaliti jednu loptu Toresu iza leđa stopera kockastih.

Hrvatska bi, kada dobije loptu, pokušavala brzim kontrama izbaciti svoj jedinog napadača Mandžukića napred, ali to im, bar u prvom poluvremenu nije uspevalo.

U drugom poluvremenu situacija se menja,Luka Modric se razigrao i poceo je da pravi razliku na terenu.

Nije se vise krio od lopte vec je bio spreman da preuzme najveci deo odgovornosti u napadu svog tima.

Shodno tome su i Hrvatske kontre bile daleko ubojitije i samo je Rakitićeva dekocentracija i nesnalazljivost sprečila komsije da večeras slave četvrtfinale.

Dodao bih i to da je sudjenje bilo dosta lose,i na stetu Bilicevih momaka.

Corluka je u finisu meca posle izvedenog kornera ocigledno bio povucen za dres i nema dileme da je penal postojao,i siguran sam da bi sudijska odluka bila drugacija da se to desilo na suprotnoj strani terena.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: EURO 2012

Post by Grof Žekula »

vojvodina jedna jedina wrote:Dodao bih i to da je sudjenje bilo dosta lose,i na stetu Bilicevih momaka.

Corluka je u finisu meca posle izvedenog kornera ocigledno bio povucen za dres i nema dileme da je penal postojao,i siguran sam da bi sudijska odluka bila drugacija da se to desilo na suprotnoj strani terena.
Večernje novosti wrote:Reprezentacija Hrvatske je u odlučujućem meču protiv Španije za plasman u četvrtfinale Evropskog prvenstva u fudbalu oštećena za dva penala! To je priznao i sudijski ekspert Huan Anduhar Oliver u programu Radio "Marke".

Španija je pobedila 1:0 golom Navasa u 88. minutu i prošla dalje, dok su "šahovničari" završili takmičenja, ali pitanje je kako bi se meč odvijao da je arbitar u 28. i 87. minutu pokazao na belu tačku.

Anduhar je je posle pregledanog snimka starta Serhija Ramosa nad Marijem Mandžukićem u 28. minutu objasnio da je Španac bio preoštar i smatra da se prekršaj dogodio unutar šesnaesterca.

- Hrvatska je trebalo da puca jedanaesterac u 28. minutu - konstatirao je Anduhar.

Drugi propust sudije Štarka iz Nemačke dogodio se neposredno pre gola Navasa. Naime, povlačenje Busketsa nad Vedranom Ćorlukom još je evidentniji start za najstrožu kaznu, rekao je španski ekspers za suđenje.
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: EURO 2012

Post by Uroš »

Oтворите књигу жалости за ватренима.
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: EURO 2012

Post by djape_ns »

Realnih komentara nikad na odmet, a ti ocigledno najvise navijas da jedna reprezentacija otpadne (ispunila ti se zelja). Ja to prvenstvo ne bi ni gledao da sam na tvom mestu.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Locked