Gol, potez, akcija...

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Seca li se neko golmana Skakica? Kakav je ono lik bio... Povuce covek loptu, ide dribla, predje polovinu... Zna li neko sta je bilo s njim?
You'll never walk alone!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Skale je pre par godina bio trener golmana kod cigana
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ja sam cuo da je on umro od raka!? :shock: (divna generacija,Zovko,Djurcic)
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

I ovo da pokrenemo.
Gol Stojaka protiv Partizana u Beogradu(6:5),kada je okrenut ledjima prebacio loptu preko dvojice igraca Partizana,a onda se okrenuo i iz prve je zakucao u mrezu.Mislim da je to bio treci,a mozda i drugi gol.Jos to ne mogu da zaboravim i zbog te utakmice smatram Stojaka za Vosinu legendu,kao i zbog cinjenice da je bio nas najbolji strelac u kupu UEFA u prvom nastupu posle sankcija,a i zato sto je odbio da predje u Dinamo.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Mailman
Posts: 58
Joined: Sat Oct 15, 2005 12:10 pm
Location: u ananansu na dnu mora

Post by Mailman »

Joj bilo je toliko preteranih golova od strane nasih crveno belih momaka da bi za tako nesto trebalo da se pise danima. Ali u secanje i srce urezala mi se tekma protiv Bastije Novom Sadu. Svaki sekund te utakmice bio dogadjaj za sebe. Svaki pas perfektan, trcanje, angazovanje, igra iz srca, o zavrsnici nebi trebalo trositi reci, atmosfera, rezultat... :D . E da nam je vise takvih tekmi!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Da ta sa Bastijom!Pakao atmosfera a najbolji je gol bio kada je neko od Bastijinih igraca izbacio loptu sa gol linije (pitanje da li je usla).Cini mi se da je strelac bio Jankovic,bukvalno ceo stadion je skakao i vikao GOOOOOOOOLLLL.
Takodje protiv Verdera gol Vidaka Bratica,kada je lopta zakacila nekog od igraca.
Iz tog perioda su i cuvena Lazeticeva spartanja uz aut liniju,mislim da je tada igrao najbolje u karijeri,a cini mi se da nije dao gol za Vojvodinu?
Nego jel zna neko da li smo pre dosta sezona igrali sa Zemunom ili Sartidom kada je bilo gusto 1:1 pred kraj i u 90.minutu dali gol?
Takodje Drincicev gol kada je pretrcao pola terena,u NS, protiv Obilica u godini kada su bili sampioni.
A losih trenutaka-mnogo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

voja wrote:Pitanje za sve vas hakere,moze li neko od vas da mi iskopa video zapis ili bar golove sa utakmice bundeslige Bochum-Borussia Dortmund odigrane 19.11.2000 godine i zavrsene rezultatom 1:1.Ajd sad da vas vidim!!!

p.s.trazim taj snimak jer je postignut jedan spektakularan gol. :mrgreen:
Stavicu ovaj gol ovde,iako nije postignut u dresu Vose,ipak je delo naseg bivseg igraca,i zauvek ce mi ostati u secanju.

Zdravko Drincic

http://www.youtube.com/watch?v=v23JJrxJ9UI

Uzivajte!!!

p.s.valjda cete videti gol,posto trenutno ne znam nikako kvalitetnije da prenesem snimak sa VHSa
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Evo jos jedan za mene nezaboravan trenutak u fudbalskoj istoriji :wink:
Nekima gotovo nista verovatno nece znaciti,ali ovo je gol koji ima posebno mesto u mom srcu

http://www.youtube.com/watch?v=Ed9wz1u9WJ4

Samo mi je strasno zao sto nigde ne mogu da nadjem Dekijev gol Milanu (Cini mi se da je u pitanju mec Milan - Lecce 2:1,ko zna koje godine)
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Тривић у Мадриду 1966. године
Image
Post Reply