Jelen Super Liga 2010/11

ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Evo,dosli smo do situacije da nam je prelazni rok izuzetno stresan period...gde su ona dobra stara vremena kada smo imali barem 10 igraca kojima bi rado i platili,samo da ih vise ne gledamo! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Red Marquis wrote:
Dopada mi se kontinuitet cirkusa u našoj ligi.
Šaranov-Ninkov, Mojsov, Trajković, Pavlović- Petrović, Medojević, Luka, Babović- Oumaru, Kaluđerović...to je moj tim.

Jel odabrana i najbolja sudijska trojka?
Imam par predloga :twisted:
Ја стварно не могу да верујем да је ово "струка" могла да уради. Одбрана која је добила 12 голова на 29 утакмица има једног репрезента у овој селекцији? раћо петровић који је доспео на клупу је у идеалној постави? Предебели тошић, па затим бабовић и и илиев који су већи део сезоне били резервисти? Шаранов је испред Бркића? Очигледно они виде нешто што ми не видимо, као што то исто не види ни читав свет!
Овај прелазни рок ће показати где се налазе најквалитетнији играчи ЈСЛ.
User avatar
toftir
Posts: 173
Joined: Sun Jun 27, 2010 6:49 pm
Location: Pored Dunava

Post by toftir »

"Najbolje bi bilo da se Crvena zvezda i Partizan smenjuju na prvom mestu. Najveća želja mi je da jedan srpski klub pobedi u Ligi šampiona. Mi smo talentovana nacija i uveren sam da mi to možemo", rekao je predsednik Srbije.
Zaista sramna izjava! Ne bih ovde uvlacio politiku, jer ovde politici nije ni mesto, ali posle onog saopstenja sinoda o odlaganju samo jedne utakmice, i ovoga dolazimo do zakljucka da zaista treba ukinuti bar fudbal u Srbiji kada je eto predsednik "izrazio svoju zelju" ...

Igrajte lepo svoje derbije po NIsu, Kragujevcu, Subotici, Novom Sadu, i drugim mestima, pa ko bude imao bolji skor neka bude prvak takmicenja ...

Sta se mi ostali vise zaludjujemo ...
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Da li je neko razmisljao cije su ovo flijale i da ce igrati sve do jedne sledece sezone u jelen "super" ligi: sloboda, hajduk, borac, metalac, bsk, bask, jagodina, smederevo, ne dao Bog novi pazar da udje!

edit:
Budite malo svesniji "tezine" svojih reci!

Grba_NS

Ne razumem edit.
Last edited by laki on Wed Jun 01, 2011 7:35 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Mi čestitku, a Užičani ovako:

http://sportservis.pressonline.rs/wsw/i ... 1&ni=22897

Mora da je Zvezdani koja je pisala text bilo teško...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Lepe vesti- Novi Pazar izgubio od Bezanije! Radnicki 3 kola pre kraja ima 5 bodova vise od Pazaraca. Cestitke Kragujevcanima na povratku u elitu!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

novosadjanin wrote:Lepe vesti- Novi Pazar izgubio od Bezanije! Radnicki 3 kola pre kraja ima 5 bodova vise od Pazaraca. Cestitke Kragujevcanima na povratku u elitu!
Prva vajda od Bežanije u njenoj novijoj istoriji :twisted:
Io odio Belgrado
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Grof Žekula wrote:Mi čestitku, a Užičani ovako:

http://sportservis.pressonline.rs/wsw/i ... 1&ni=22897

Mora da je Zvezdani koja je pisala text bilo teško...
Da se razumemo, apsolutno podržavam ovaj post Grofa, ali sa druge strane kada bi smo ja ili neki drugi forumaš ostavili neku ovakvu vest i to još vezano za Firmu, odmah bi nas napali, tvrdili da ih to ne zanima i nema veze sa temom, da sam promašio temu i još da sam bezobrazan.
Bio bih srećan kada takvi dvostruki standardi ne bi važili.

Post grubo gledano nema veze sa temom, ali i ne treba na to da se gleda iz tog ugla i svaka čast Grofu što je ovde ostavio tu vest.
A pojedinci neka se debelo zamisle.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Nisam bio siguran da li da ovo kopiram ovde ili u topik o trenerima. Kako god, vredi pročitati ovaj Đumijev tekst:
Sve je u redu-red ne postoji !!!

Nekoliko dana teških turbulencija za trenere u Srbiji, koje prete da prerastu u “ludilo” ako već i nije ludilo.Padaju treneri kao na traci Nikolić,Kiković,Milinković,Petrović a svi su izgledi da će njihovim stopama Bekvalac,Milovanović,Škoro I još po neko.Trener koji je osvojio duplu krunu ostao na klupi jedva.Šta se dešava? Ko je ovde lud?

Treneri već godinama nemaju svoju organizaciju na nivou kakvom je trebala da bude.Stručni odbor nezna ni kad se sastao a kamoli da podnese neki predlog za poboljšanje Srpskog fudbala.Njima je važno da glasaju za selektore a ustvari ne pitaju se ništa.Tužan skup !!!

Negde 90-ih kad se počelo po Srbiji nameštati i šakom i kapom krenuli su problem i za trenere. Razmišljanje tipa 3 za 3 I razni oblici nameštanja utakmica su direktno uticali da treneri dobiju etiketu najslabije karike u Srpskom fudbalu.A kad se već tako igra,treneri su tu samo zato što je sramota igrati utakmice bez trenera.E zbog toga se radi za mizerne plate a veliku krivicu nosimo i mi sami.Pristajemo na takav tretman.

Danas neko napisao da je Srbija treća zemlja na svetu po odlivu igrača u inostranstvo.Ta činjenica ide u prilog trenerima u Srbiji da se ipak ovde nešto radi.Ima još jedna činjenica, a to je da je infrastruktura u našoj lepoj zemlji najgora u Evropi.Ovaj podatak govori da Srbija ima sve sem sportskih radnika koji su ,gle čuda, najveći kritičari trenerske struke.Oni koji su zvanično najnesposobniji u Evropi prosipaju pamet fudbalskoj Srbiji kako treba da izgleda naš fudbal I ko je najslabija karika.

Ali nebi oni to mogli da u našem redovima nema “trenera” koji pristaju na sve moguće varijante.Jednom je otac director ugledne banke i pristao je da mu predsednik vodi treninge a ne silazi sa TV ekrana u emisijama lige šampiona I nije ga sramota da bilo šta kaže.Drugi se hvali u sredstvima javnog informisanja da je počeo da uči engleski a nije ni svestan da treba da uči ali sa tim nesme da se hvali.

Treći je u ima zaleđinu mafijaških bosova i mudro ćuti.Tu su naravno i kumovske veze,poslovne i ko zna još kakve.Naravno tu je i neizbežna sprega sa politikom i političarima.Zavladala je bonaca .Naj nesposobniji u Evropi podržavaju “mladost” bez obzira na godine pod uslovom da mi pristanemo da smo najglupaviji.Moram da priznam da ne pristaju svi ali takvi su po pravilu “glupavi” tj.neznaju da se snađu.

Ah da da se vratim na nameštanje utakmica…..Svi pričaju o tome ali kad to spomenete javno obično vam kažu : jel imaš dokaze? Pa ko može da ima dokaze kad je sudijska organizacija zakopčana do grla a Vi ste uveli novi način nameštanja a to je da utakmice puštaju određeni igrači.I ovo oko igrača ne bi ni spominjao, da mi treneri nismo ponovo time direktno pogođeni.Boban Dmitrović o tome progovori I nikom ništa,pojeo vuk magarca.

Ministre Dačiću u Srbiji se igraju nameštene utakmice ali nemam dokaza za to ali mi i netrebaju.Pa zbog čega Vi dragi minister primate platu.

Ljupko Petrović predsednik trenerske organizacije se upinje da pomogne Prosinečkom oko Pro Licence I to je lepo.Bio je njegov igrač i sa njim je osvojio Kup Šampiona.Voleo bih strašno da bar pola energije koju troši za Robija potroši za trenere Srbije i počne da radi ono za šta je izabran.



Sve ono kako su navijači raznih klubova najavljivali prethodnih meseci, kako se uostalom najavljivalo tokom prolećne polusezone, sada je dobilo potvrdu. Čeka se još samo ozvaničenje dogovora.Ozvaničenje je saopštenje da je ove godine prvenstvo bilo regularnije od prethodnog.Treneri će se ponovo izrotirati za sitne interese,igrači koji odu iz klubova neće biti isplaćeni a fenjeraši evropske infrastructure će otići na “zasluženi” odmor.Dokle vise ?
Last edited by Milan on Thu Jun 02, 2011 4:33 pm, edited 1 time in total.
POŠTO OBRAZ ???!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Izvanredan tekst sa Djumijeve strane, to je nažalost jedan suštinski presek onoga što se dešava u našem fudbalu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

ice wrote:Izvanredan tekst sa Djumijeve strane, to je nažalost jedan suštinski presek onoga što se dešava u našem fudbalu.
Jeste izvanredan ali sa vrlo, vrlo kratkim dometom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Zar nije danas Cirkusni Savez Srbije trebao da zaseda opet povodom finala kupa?
Io odio Belgrado
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Red Marquis wrote:Zar nije danas Cirkusni Savez Srbije trebao da zaseda opet povodom finala kupa?
Koliko mene secanje sluzi, cini mi se da je sutra to...
Napred Voso!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Izvinjavam se ako ovome nije ovde mesto ali ne mogu da izdrzim...
jedan od komentara povodom tuce Uzicana i cigana...

...Ja razumem komplekse svih koji nisu za Zvezdu ili Partizan, ali toliko ste se bre u poslednje 2 godine usilili, da ste postali nemogući. Nisam iz Beograda, ali navijam za Zvezdu kao i većina ljudi po Srbiji koja navija za Zvezdu ili Partizan. Kad je Zvezda npr. igrala u mom gradu, navijao sam za klub iz svog grada...

Oooo Boze!!! i on jos prica o komplexu! hahaha pileci mozak..kako moze neko da bude toliko glupav...
Locked