Za koga navijaju naši klinci?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Tako je. Cista provokacija,dobio je sta je trazio. I svidja mi se stav Firme,lepo su sve objasnili.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ko trazi djavola, djavola i dobije!

Pazi, jos cu i da poverujem da on, jadan i nevin nije znao sta cini oblacenjem tog dresa, ma cista provokacija! Naravno, sad kad je dobio po tamburi, cmizdri, klasican blizanacki mentalitet- mi smo najjaci, niko ne sme da nas dira, a kad se neko drzne da im se suprotstavi onda cmizdre po novinama i pozivaju drzavu da ih zastiti! Voleo bih samo, da red koji je uveden na Grbavici, sto se tice talasanja blizanackih navijaca prenese i na ostale delove grada! Ponekad sam stvarno ponosan na nas sto smo jedini grad u Srbiji koji se iole suprotstavlja tim smecarskim klubovima (sve dok je tako ima nade za nas)!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Tema se više odnosi na klince iz mlađih kategorija FKV, pa vas molim da raspravu o ovome događaju, ako uopšte ima potrebe za tim, nastavite na F89 forumu. Zahvaljujem u ime admin službe foruma.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Svako sledece pisanje, koje nema veze sa ovom temom, bice obrisano!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Dejan wrote:Svako sledece pisanje, koje nema veze sa ovom temom, bice obrisano!
Молим Вас да се држите теме. Сваки покушај нарушавања јединства навијача Војводине или било које вређање моментално ће бити брисано! Такође вас молим да се уздржите од коришћења ружних речи.
trešnjar
Posts: 35
Joined: Thu Sep 08, 2011 10:30 pm

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by trešnjar »

Kada je navijačka opredeljenost u pitanju, grad i okolina su se takoreći getoizirali.Postoje čini mi se delovi gde stojimo jako dobro/grbavica,delovi limana,centar,Petrovaradin,bulevar,Kamenica/,delovi gde stojimo solidno/salajka,klisa,Ledinci,Beočin,Futog/ i delovi gde stojimo očajno/sve ostalo/.
Ono što me najviše frapira, što vreme više odmiče mi u nekim nazovimo ih starijim delovima grada stojimo sve lošije i lošije što se najviše vidi po klincima u školama u tim delovima grada.Naravno da mi smeta ona stoka iz Veternika,ajd juče su sišli sa planine,Detelinara kao ima svoj klub i to mogu da svarim,Novo naselje đene đene ima puno dođoša/mada ranije nismo tako loše tu stajali/ ali ne mogu da dođem sebi kada čujem da niko od klinaca za nas ne navija na podbari.Hej, podbari, pa tu je Matica Srpska, Zlatne grede, najstariji delovi grada....Pa i onaj idiot što je ubio Lonca je odatle.Kažu, sad je taj domaćeizdajnički debil idol klincima na podbari....Pišu po podbarskim zidovima steva nije kriv...A ko je kriv, jer se Lonac sam ubio? Sloši mi se kada prolazim kroz podbaru..
Telep, šta reći, dovoljno je proći njime.Isto očaj.Telep voli Zvezdu,j..... vas cigani itd.
Iako sam, kažem pun čemera dok se vozam nekim delovima grada i gledam one domaćeizdajničke žvrljotine/koje ne stoje slučajno na tim zidovima/ ne mislim da se po tom pitanju treba predavati.Mora se boriti.A najbolja borba je voditi decu na stadion.Odvesti ih onako, spontano,slučajno.Ja eto mogu da se pohvalim, pre puno godina igrao sam sa klincima u dvorištu fudbal i najbolje vodio na stadion.Kada sam ih doveo par puta uspeo sam da ih inficiram sa Vošom i danas neke od njih vidim kako imaju svoju decu koja nose naše dresove.Zato, glavu gore i vodite decu na stadion....
Jer posle je kasno, za koga počnu da navijaju, posle to teško menjaju....
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Brick Liman »

Tema se odnosi na klince u mladjim kategorijama FK Vojvodine, ovo nije prikladna tema. Mislim da bi mogao da probaš da otvoriš sličnu temu na Firminom forumu, to je svakako prikladnije mesto.

"delovi Limana..." :frown: :evil:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by andi_fkv »

Treba uciti klince da navijaju za klub svoga grada. Ovo ne govorim konkretno samo za Novi Sad nego i za ostale gradove.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by madda fakka »

Ovde u komsiluku(telep) ima par klinaca koji su snabdeveni rekvizitima tj duksevi i salevi plus cujem da na mobilnom slusaju Vosine pesme. Nazivaju sebe cosak boys :) i kada god prodjem sve ih je vise iako je ceo telep iskraban sa cz grafitima. Oaza u pustinji ;)
I Bog je Slaninar...
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Telep »

Nije na Telepu uopste tako losa situacija kao sto se cini. Mogu da kazem za svoj kraj (izmedju Futoske i Somborskog bulevara) da klinci genaralno navijaju za Vosu, a i sto se tice starijih generacija rekao bih da smo podjednaki. Cini mi se da je kod nas samo problem sto nema neke ultra ekipe da se pozabavi sa ciganijom :wink:

I da svaka cast za klince i samo napred :cheers:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Red Firm Telep
Posts: 44
Joined: Wed Apr 18, 2012 11:44 pm
Location: Telep

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Red Firm Telep »

Severni Telep-deo koji pripada osnovnoj skoli Nikola Tesla(od futoskog puta do somborskog bulevara) UVEK je bio(i jos uvek je) Vosin deo i dao je mnoge generacije Vosinih navijaca. U zadnje vreme se javljaju mnogi klinci sa svih strana Telepa koji polako, ali aktivno ucestvuju na severnoj tribini stadiona Karadjordje. Problem se javlja malo juznije(deo ispod somborskog bulevara) odnosno u delu Telepa koji pripada osnovnoj skoli Jozef Atila gde se javlja ciganija koja pokusava nesto da postigne iscrtavanjem zvezdinih murala. Polako se na Telepu javlja ta Ultra ekipa koja lagano istrebljuje cigane sa Telepa kojih je sve manje... Trenutno vecina klinaca sa Telepa navija za Vosu, i u blizoj buducnosti bi mogli imati veliki broj navijaca koji bi pratili Vosu na svakoj utakmici.
:cheers:
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Само Војводина »

Ја сам за Телеп одувек мислио да је цигански и то још деведесетих кад је била туча између Лиманаца и Телепчана... Без увреде за ове наше са Телепа. Иначе, примећујем све више гробарске активности на Подбари, што је забрињавајуће, побогу, тамо је основан ФК Војводина. Што се тиче стања код мене, имамо по једног гробара и цигана који се крију :devil: и то је то. Остало је све наше, наши навијачи су врло активни у мом крају.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by laki »

Na Podbari je stvarno velika steta sto slabo ko navija za Vosu. Mislim, ima nas, ali od svih tih koji navijaju, mozda desetak ide na utakmice. Znam da nas nije puno, ali garantujem da bi opusteno moglo da ode bar 40 ljudi koje ja poznajem sa Podbare na utakmicu. Plus one koje ne poznajem... Ali sta bi bilo kad bi bilo..... A klinci koji navijaju za partizane i bolje sto ne navijaju za Vosu posto su to sve probisveti manje vise, narkomani i buduci narkomani. Starija ekipa iz kula koja navija za partizane je toliko idiotska da ne bih ni u snu zeleo da ih vidim na Karadjordju kako podrzava Vosu. A manje vise svaki drugi dobar decko sa Podbare ce reci da navija za Vosu, verujte mi. Samo sto ne poseduju kulturu odlaska na stadion. A kao sto mi je jedan clan foruma napisao: Ovde kod mene kod OS u gundulicevoj je kastastrofalno stanje po pitanju grobarije. Ali to su ti klinci delikventi i buduci delikventi kojih bih se ja stideo da navijaju za Vosu, ako mene pitate.
Kao sto sam vec pisao, jedan decko iz Djordje Natosevic skole, kad sam ga pitao za koga uglavnom navijaju klinci u njegovoj skoli, mi je rekao: Ma svi, bre, navijaju za Vosu. Pogotovo poslednje dve godine!
Meni i dalje nece biti jasno sta se desilo sa generacijama 88.-82. iz tog dela (Stari grad i Centar). Kad se setim koliko ih je bilo na stadionu pre nekih 6 godina... To je ono valjda kad se lozis na Firmu a ne na klub, pa kad te prodje ta strast prema grupi, onda jednostavno prestanes da dolazis na utakmice, jer za sve te godine koje si proveo na severu nisi zavoleo klub dovoljno da barem svake druge nedelje dodjes na neku od tribina i pogledas utakmicu.
Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by madda fakka »

Само Војводина wrote:Ја сам за Телеп одувек мислио да је цигански и то још деведесетих кад је била туча између Лиманаца и Телепчана... Без увреде за ове наше са Телепа. Иначе, примећујем све више гробарске активности на Подбари, што је забрињавајуће, побогу, тамо је основан ФК Војводина. Што се тиче стања код мене, имамо по једног гробара и цигана који се крију :devil: и то је то. Остало је све наше, наши навијачи су врло активни у мом крају.
Kad si spomenuo to da ima jedan cigan i grobar secam se pre par godina (vec tada se moglo reci da su grbavica i limani cisti od bg zgadije) video onako sveze ispisan grafit PFC na limanu 4 ili 3. Par dana kasnije vidim isti taj grafit, nije preskraban, vec ispod njega pise crvenim slovima "vas jos uvek ima ovde?" :D :cheers:
I Bog je Slaninar...
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Za koga navijaju naši klinci?

Post by Milan »

laki wrote:Starija ekipa iz kula koja navija za partizane je toliko idiotska da ne bih ni u snu zeleo da ih vidim na Karadjordju kako podrzava Vosu.
Ta ekipa je 90-ih često dolazila na Vošu, tako da možeš početi i da ih sanjaš... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply