28. kolo: Vojvodina-Rad

Locked

Gol utakmice po vama je...

Poll ended at Tue May 11, 2010 5:10 pm

1:0 Dragan Mrdja
3
13%
2:0 Mario Djurovski
20
87%
 
Total votes: 23

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

28. kolo: Vojvodina-Rad

Post by Voja »

Kako radio komentator rece,veoma lep gol Djurovskog,ali... na vama je da prosudite....

golovi
http://www.mondo.rs/s169186/Sport/Fudba ... OLOVI.html

glasanje traje 3 dana
Image
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

ako pozelis da sklonis bombu race petrovica

http://www.webtv.rs/?oid=16906
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Glasao za drugi gol, mozda i najlepsa akcija u dosadasnjem toku prvenstva!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Mare wrote:Glasao za drugi gol, mozda i najlepsa akcija u dosadasnjem toku prvenstva!
Izgleda da se Djurovskom osladila ona prebacivanja golmana, kada isti istrci na njega. Sve u svemu lepa akcija u kojoj su ucetsvovala tri nasa igraca, sigurna razmena pasova, pravovremeno utrcavanje Maria, lepa finta u trku i sigurna realizacija.
Ja nekako obozavam golove iz akcija, pa zato oni kod mene uvek imaju prodju.
Definitivno Mario.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Đurovski.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Opet glasam za gol Maria Djurovskog.
Zaista lepa akcija, krunisana zaista lepim golom, datim onako lako - znalački, kao što je bila i čitava akcija :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Znam da mnogi ne vole ovog igrača (Đurovskog), i ja mu što šta zameram, ali iskreno volim igrače koji poseduju taj urođeni talenat, koji su nepredvidivi i zbog čijih poteza ljudi idu kući zadovoljni i ponovo prepričavaju isti. Čini mi se da će najviše njegovih golova biti u konkurenciji za izbor gola sezone, i to govori u prilog tome da se radi o deranu sa posebnim pristupom toj magičnoj igri koja se zove fudbal. Čak ga je i Đumi, koji kod dobrog dela forumaša izaziva posebne simpatije, izabrao za glavnog kreatora njegovog tima. Možda bi i Gospodin Đuričić mogao da napiše koju reč o M. Đurovskom. Malo je takvih igrača u modernom fudbalu, a pogotovo u našoj Jelen super ligi. Verovatno nas ovaj fudbalski šmeker napušta ovo leto, ja mu želim sve najbolje u budućoj karijeri. Sad ću verovatno opet stati na žulj nekom kad kažem da sam i za Dragana Mrđu siguran da je trenutno najkvalitetniji špic igrač u našoj ligi. Takođe sam siguran da bi njegov učinak bio još bolji da nije bio usamljen u napadu, odnosno da nismo forsirali sistem igre sa jednim napadačem, nego da je igrao u tandemu sa tipom igrača kao što je npr Lekić. Zanemarujem njihove ljudske kvalitete, jer ja to ne mogu da ocenjujem, tj. nemam na osnovu čega i bilo kakva ocena bi bila nerealna. Zato momci (Mario i Dragane) što se tiče mene srećno i sve najbolje u budućoj karijeri.
Locked