Da li ste za ostavku Ratka Buturovica?

Da li ste za ostavku Ratka ButUrovica?

Poll ended at Fri Jun 25, 2010 1:13 pm

Da
44
51%
Ne
24
28%
Treba mu dati jos malo vremena
18
21%
 
Total votes: 86

User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Nisu probelm razlicita misljenja vec nacin na koji se ta mislnjenja iznose!
Molim obe strane da maksimalno postuju sagovornike koliko god im njihovi stavovi delovali suludo, niko ovde ne zeli Vosi nista osim najboljeg!
Naucite da iznosite mislljenje bez tih podbadanja, prozivki i spustanja, postujte sagovornika!

Svi mi u sustini sve znamo, i to sve sto znamo, znamo najbolje, a to ume biti problem! Stanite na loptu, niko ovde nije kriv zbog onog sto nam se desava, ponasamo se kao sukobljene strane!
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

Somborac wrote:http://www.youtube.com/watch?v=s7Um-R2BjIA

Malo odmorite :twisted:
Нема одмора док траје обнова :D
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

Naravno da DA, ali samo ako ce da povede sve ostale sa rabrenom na celu...
1966...1989...201x
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

ice wrote:
milos wrote:Bata Buturovic kada bi otisao klub bi se raspao i bio u stanju raspada u kakvom je i bio kad ga je preuzeo!!!to je ziva istina!Buturovicu samo napred
Ignorišite ovo.
:mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ремонт управе у овом тренутку? Стварно не знам, али да се Буторовић мора решити људи који само знају да кажи ДА и да у клуб мора довести стручњаке то је прека потреба. До врха у српском фудбалу се не може стићи преко аматерског рада навијача!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Meni nisu jasni oni koji traze od nas koji smo za odlazak Bate da predlozimo novog na njegovo mesto. Zar je to nas posao? Zar ce Bata zauvek biti u klubu sve dok mi ne predlozimo nekog novog? Mozda nisam upucen i postavljam im ovo pitanje: Ko je predlozio Batu i kako je on dosao u klub? Da li Bata ulaze svoj kapital u klub? Da li je klub toliko jadan da ne moze da zivi bez ovog bednog crnogorskog mafijasa? :evil:

Ne mogu da verujem da neko moze da pozeli da Vosa osvoji kupljeni trofej. Pa ja bih istog trena ukrao taj pehar i bacio ga na dno Dunava. BOLJE RAT NEGO PAKT. Bolje da Vosa "umire" u drugoj ligi nego da sklapa paktove sa fudbalskom mafijom i ucestvuje u namestanju rezultata. To ne zasluzuju ljudi koji su osnovali ovaj klub.

Ne prodavanje igraca najvecim rivalima je sasvim normalna stvar. Svi svetski klubovi praktikuju to. Istina je da je ovaj potez zaziveo tek dolaskom Bate. Ne saradjivanje sa rivalima (blizancima) mora da bude uvek prvi zadatak za svaku upravu koja vodi klub.

Ako smo vec toliko ponosni na nas zato sto smo verni klubu i na izdanja nasih navijaca na velikim utakmicama, zasto se onda bojimo da ce neki prestati da navijaju za Vojvodinu. Onda to nisu pravi navijaci koji ne vole istinski Vojvodinu. Takvi nam ni ne trebaju. Istina je da rezultati donose navijace ali isto tako i edukacija mladjih i marketing kluba. Nista od prethodno navedenog ne ispunjava nasa uprava."АLI BEZ OBZIRA NA SVE VOJVODINU NEĆU IZNEVERITI, MAKAR DOSPELA I U PODSAVEZ".

I ko god osporava da Vojvodina nije gospodski klub, taj se grdno vara. Vojvodina ce uvek biti gospodski klub jer su njeni navijaci GOSPODA.

Svi znamo ko je Ratko ButUrovic. Zar ne?
Last edited by One and only on Fri May 07, 2010 11:21 am, edited 1 time in total.
United of Vojvodina
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

uporan wrote:Čitam dosta postova i mnogo toga mi nije jasno. Hoćemo li rezultate? Naravno, titula, kup, makar igranje u Evropi? Kad rezultata nema onda nam je kriva mafija, 60 godina komunizma, Tole Karadžić, Dragan Džajić, Mitar Mirić nemam pojma ko sve ne. U ovoj jbn. državi i još jbnijem fudbalu da bi nešto uradio moraš da muljaš i to je kraj svake priče. Ako hoćemo rezultat moramo da muljamo, što se pokazalo u prethodnim godinama, jer ako ćemo iskreno muljamo kao i svi bez obzira ko nam je na čelu. Ako se ja pitam bolje da muljamo za 2. - 3. mesto nego za opstanak, kao pre nekoliko godina. Bolje da prodajemo igrače po Evropi za miliona evra, nego za 100 hiljada ciganiji i grobljima, no hajde. Bolje da se namešta da naši igrači igraju u reprezentaciji (neki zasluženo, a neki i ne baš), nego da poziv dobiju kad odu u partizane i zvijezde. Ako mene pitate, ja sam pre za varijantu ako treba da kupimo 30 utakmica da bi uzeli titulu, da ih kupimo, pa neka pričaju o nama da kradimo, lažemo i sl, a jedino koji to mogu da nam prebacuju su isti oni koji to rade od 45. na ovamo, a takvi mogu da ga puš... Živo me interesuje koliko smo ove sezone odirali nameštenih utakmica?!

Priča o gospodskom klubu?! Koji bre gospodski klub?! Mnogo se toga promenilo, niti nam je država gospodska, a nažalost ni grad. U takvom odnosu snaga nije teško shvatiti ko pobeđuje.

Najgora stvar koju čitam je "bolje 100 pravih nego 1000". Ljudi, šta smo mi? Provincija? U principu jesmo postali, ali hajde da se ne lažemo, ovo juče sa blizu 2 hiljadarke na jugu je mnooooogoooo bolje od onog polufinala sa 600ak duša. Tu razliku su nam doneli rezultati i to je suština. Ja više volim pun stadion nego 100 pravih (kao što smo imali nekad), a broj su nam doneli rezultati.

Mislim da bi promena rukovodstva mogla samo da nas još više sroza.

Ako ćemo iskreno duša me boli kad vidim ko sve nosi dres Voše i ko ga je nosio u poslednje 2-3 sezone (pre svega mislim na Ž. Lazetića, harmonikaševog sina, Đurišića, Nestorovića, Mrđu, Rista Lakića, "malog" sa reklame za Coca Colu,...), ali ako je to cena nekog uspeha, jbg. Naravno, ne mislim da je uspeh rezultat ovih navedenih kvazi fudbalera, ali ako moramo i njih da trpimo, šta sad.

Mislim da mi previše očekujemo, a da nam jedino ovi sadašnji mogu dati išta. Samo definitivno treba promeniti način dovođenja igrača i videti ko vrši tu divnu selekciju....
Suštastvo!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

uporan wrote:Treba pogledati istini u oči. Naravno, uz pitanje koliko je ljudi 89. počelo da navija za Vošu?
Koliko njih je nastavilo navijati za Vosu i u narednim godinama? Mnogi jesu, svi sigurno nisu.

Ja znam par deklarisanih cigana/grobara koji su mi se smejali kad smo ispali iz lige, a koji su krajem te 89. bez imalo srama naprasno postali veliki Slaninari, dolazili na istok i kleli se u oca i majku da su "oduvek" navijali za Vosu... da bi ubrzo nestali sa stadiona i nastavili navijati za one...

Jebes takve navijace, takvi nam ne trebaju!

"U dobru je lako dobar biti, na muci se poznaju junaci!"
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Ja se samo bojim da ce se na kraju sve zavrsiti na forumu... :roll:

Mislim da je sada pravo vreme da se poseti trening kao sto se to radilo i pred utakmicu. :idea:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

A da se manemo rasprava i okrenemo onome što nam predstoji?
Hajde da se svi pojavimo na Radu, u velikom broju da dođemo, da pokažemo da smo uz klub i kada je teško i da se vidi koliko nam je stalo do njega.Kome se ne sviđa neki pojedinac iz kluba, neka to svoje nezadovoljstvo iskaže na primeren naravno način, niko ga u tome neće sputavati.To je to što se tiče utakmice sa Radom.
Inače, pitam se kakvi smo mi navijači?Malo po malo, pa neko stalno izjavljuje da ga stadion skoro neće videti, neko da je za njega ovo završena priča, neko da ga je sramota jer ga zezaju komšije navijači blizanaca, neko da je izgubio pare na kladionici, a neko da već ko zna koliko vremena uopšte ni ne posećuje stadion.Pa o čemu mi to pričamo?Ima li to ikakve veze sa ljubavlju prema našem klubu?I ne samo prema klubu, ja bih rekao i prema gradu, podneblju sa kojeg potičemo, pa i nama samima.Razumem da smo svi nezadovoljni rezultatima i da treba da to nezadovoljstvo nekako iskažemo, ali da li je rešenje to što ćemo preko interneta kritikovati, a nećemo doći na utakmicu?Nije.
Zašto ne bi smo protiv Rada napunili stadion kao retko do sada, zašto ne bi smo i za tu utakmicu pozvali sve poznanike koji navijaju za Vošu da nam se pridruže?Zar ćemo dopustiti da se dušmani naslađuju našom mukom i da pričaju kako nas ima šaka jada?Pa oni to jedva čekaju.
A uprava?Pa uprava ne želi da nas bude puno na stadionu.Zato i u inat njima svi na stadion!Hajde da prenerazimo sve, i novinare i ove naše nesposobnjakoviće i dušmane naše i sami sebe.
Vojvodina je u svojoj istoriji imala loše momente i periode, ispadali smo mi i u drugu ligu i tada smo imali veoma lošu upravu koju su čak podržavale i gradske i pokrajinske strukture i pomagale joj, ali opet nije išlo.Jedne sezone smo se za dlaku izvukli na veštački način, u sledećoj se to već nije moglo ponoviti.I da li su onda navijači zaobilazili stadion, dizali ruke od svega?Nisu.Kao ni tokom svih godina Vošine istorije, a bilo je itekako kriznih perioda.Pa čak i u ono vreme tokom devedesetih kada se sumnjalo da smo prodavali mečeve blizancima, publika je dolazila i posle toga da iskaže neko svoje nezadovoljstvo, ali i podrži sam klub.
Nije mi lepo da o tome pišem, ali moram da istaknem da mi na primer dosta zaostajemo po ovim pitanjima za klubovima poput Radničkog iz Kragujevca, Napretka, pa čak i Radničkog iz Niša, Zemuna,Rada, Mačve....
Ni tim klubovima uopšte ne cvetaju ruže već duže vreme, ali konstantno ih prati veliki broj navijača i stadioni su im dobro popunjeni.A razne loše uprave su i tamo prodefilovale.
Imamo pravo da budemo nezadovoljni, ali nemojmo biti razmaženi.Ispunimo stadion koliko je to u našoj moći.Neka opet krene kampanja, meč sa Radom je u stvari za nas takože finale kupa, a pogotovo će to biti i onaj sa Napretkom gde će ugled kluba biti na velikom ispitu zbog toga što će Napretku taj meč verovatno biti sve ili ništa.
Za početak, svi na Rad!!!
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

One and only wrote:Meni nisu jasni oni koji traze od nas koji smo za odlazak Bate da predlozimo novog na njegovo mesto. Zar je to nas posao? Zar ce Bata zauvek biti u klubu sve dok mi ne predlozimo nekog novog? Mozda nisam upucen i postavljam im ovo pitanje: Ko je predlozio Batu i kako je on dosao u klub? Da li Bata ulaze svoj kapital u klub? Da li je klub toliko jadan da ne moze da zivi bez njega?
:evil:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Našlo bi se svakako neko drugo rešenje u slučaju odlaska predsednika, u to ne sumnjam.U svakom slučaju, naše je da budemo uz klub kada mu je teško.
Last edited by ice on Fri May 07, 2010 4:32 pm, edited 1 time in total.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Najpre,ne kontam cemu ova tema kad vec postoji ona o upravi,iako kad bolje razmislim mozda i treba s obzirom da mi ni nemamo upravu vec samo predsednika i par njegovih poltroncica!

Sa jedne strane tvrdimo da smo veliki i gospodski kluba sa tradicijom za svako postovanje a sa druge strane vlada misljenje da cemo mi nestati sa lica zemlje ili najblaze ispasti iz prve lige ukoiliko nas predsednik ostavi i ode u zasluzenu penziju!?
Jel Bata Buturovic,FK.Vojvodina :?:
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Ocekujem od administracije da izbrise ovu temu, posto postiji tema UPRAVA :!:

Kada smo trazili novog trenera, posle Sosinog odlaska, ja sam pokrenuo temu sa glasanjem Djumija na klupi Vose, adm mi je obrisala pod izgovorom da postoji tema o trenerima!

Nadam se da na ovom forumu nepostoje dvostruki arsini, da li je tako budo :?:
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Post by UNIT8 »

vladans wrote: Jel Bata Buturovic,FK.Vojvodina :?:
Po svemu sudeci,mnogima jeste... :?
Locked