Da li ste za ostavku Ratka Buturovica?

Da li ste za ostavku Ratka ButUrovica?

Poll ended at Fri Jun 25, 2010 1:13 pm

Da
44
51%
Ne
24
28%
Treba mu dati jos malo vremena
18
21%
 
Total votes: 86

User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Somborac wrote:Ocekujem od administracije da izbrise ovu temu, posto postiji tema UPRAVA :!:

Kada smo trazili novog trenera, posle Sosinog odlaska, ja sam pokrenuo temu sa glasanjem Djumija na klupi Vose, adm mi je obrisala pod izgovorom da postoji tema o trenerima!

Nadam se da na ovom forumu nepostoje dvostruki arsini, da li je tako budo :?:
Šta je somborac, jel' te jede rezultati glasanja ili je nešto drugo u pitanju? Baš zbog toga je ovaj topik i opstao, da vidimo pravu sliku raspoloženja na ovom forumu. Da je otvoren samo topik bez glasačkih opcija, zatvorio bih ga, kao što je npr. zatvoren onaj od juče koji je pokrenuo Lala sa Zapada. Topik koji si ti otvorio bio je samo nadovezivanje na već postojeće komentare, bez poll opcije:

http://www.fkvojvodina.com/forum/viewtopic.php?t=1302

Nešto novo? Ne, bespotrebno cepkanje teme.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

Zanimljiv rezultat za sada.

Moram priznati i neocekivan. 31:38.
Vecina je da Bata ostane.
Na osnovu pisanja na forumu ocekivao sam odnos 90%:10%.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Nevernik wrote:Zanimljiv rezultat za sada.

Moram priznati i neocekivan. 31:38.
Vecina je da Bata ostane.
Na osnovu pisanja na forumu ocekivao sam odnos 90%:10%.
Takodje...ja sam ocekivao da ce svi mahom glasati za to da ga teramo.Al to je taj nas mentalitet.Nikad nemozemo da presecemo i kazemo da otvaramo novi list,da cistimo sve sto nevalja.I opet ce biti sve u smislu:''Pa dajte mu jos vremena...".Ako se sutra protiv Rada javno ne ustane,nece nikad.U to sam ubedjen.
___________________________________________
...Nikad nece shvatiti to,sto volim tebe ja ludo...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ja licno sam glasao za jos malo vremena, ali pod odredjenim uslovima. Krediti su potroseni, doteralo je do duvara.

Jedini nacin da Bata ostane je da najuri sada odmah, ovog momenta, Rabrena iz kluba. A mozda i Pantu zajedno sa njim. Ako to uradi onda moze da ostane, ali mu se svaki korak meri.

Ako nije spreman na to, treba i sam da pocne da pakuje kofere.
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

budababa wrote:
Somborac wrote:Ocekujem od administracije da izbrise ovu temu, posto postiji tema UPRAVA :!:

Kada smo trazili novog trenera, posle Sosinog odlaska, ja sam pokrenuo temu sa glasanjem Djumija na klupi Vose, adm mi je obrisala pod izgovorom da postoji tema o trenerima!

Nadam se da na ovom forumu nepostoje dvostruki arsini, da li je tako budo :?:
Šta je somborac, jel' te jede rezultati glasanja ili je nešto drugo u pitanju? Baš zbog toga je ovaj topik i opstao, da vidimo pravu sliku raspoloženja na ovom forumu. Da je otvoren samo topik bez glasačkih opcija, zatvorio bih ga, kao što je npr. zatvoren onaj od juče koji je pokrenuo Lala sa Zapada. Topik koji si ti otvorio bio je samo nadovezivanje na već postojeće komentare, bez poll opcije:

http://www.fkvojvodina.com/forum/viewtopic.php?t=1302

Nešto novo? Ne, bespotrebno cepkanje teme.
Ne jede me, cak sta naprotiv mi govore da ovaj temi po nekim moralnim pravilima i ustaljenom i normalnom nacinu funkcionisanja nema mesta na ovom forumu :!: Ja sam otvorio temu i zamolio da neko otvori temu za glasanje :!: Ako ti imas neki intres, skrivenu zelju mozes to otvoreno reci!

Da li po tvom diktatorskom navodjenju ova tema ima odredjen period za glasanje ili ce tavoriti i biti deo cepkanja teme "uprava" dok to nekom odgovara :?:

Hvala :!:
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Somborac wrote:Ne jede me, cak sta naprotiv mi govore da ovaj temi po nekim moralnim pravilima i ustaljenom i normalnom nacinu funkcionisanja nema mesta na ovom forumu :!: Ja sam otvorio temu i zamolio da neko otvori temu za glasanje :!: Ako ti imas neki interes, skrivenu zelju mozes to otvoreno reci!

Da li po tvom diktatorskom navodjenju ova tema ima odredjen period za glasanje ili ce tavoriti i biti deo cepkanja teme "uprava" dok to nekom odgovara :?:

Hvala :!:
Interes? Provalio si me, alal vera! Kujem zaveru neslućenih razmera, u sledećih dan-dva ću šou da napravim, ček' samo... Ko beše ono pustio link za spot "Paranoja" nedavno? Repete, molim.

P.S. Verujem da većinu forumaša zanima kakav bi bio rezultat ovog glasanja, sudeći po odzivu kakav imamo do sada (broj glasova i broj postova do sada). Ovakav rezultat nismo imali nikada u akcijama "Igrač sezone" i "Gol sezone". Možda i to rešava dilemu da li je trebalo ili nije trebalo... Ako ovo glasanje povuče makar jednu pozitivnu reakciju sa bilo koje strane - opet smo napravili nešto.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Nevernik wrote:Zanimljiv rezultat za sada.

Moram priznati i neocekivan. 31:38.
Vecina je da Bata ostane.
Na osnovu pisanja na forumu ocekivao sam odnos 90%:10%.
Ne bih se bas slozio sa ovim. Forumasi koji su glasali da mu treba dati jos MALO vremena ga sigurno nece trpeti jos dugo ukoliko se veoma brzo ne naprave velike promene i neki vidljivi rezultati. Tako da tih 20% koji daju vremena Bati su veoma blizu odgovora DA, sudeci po napretku kluba u poslednjih godinu dve. Vreme ce pokazati. Sto se mene tice slavio bih 3 dana kada bi Bata danas otisao iz kluba.
United of Vojvodina
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Mislim da bi on i kada bi "otišao" bio ipak tu. Zato mislim da je bolje da je javno na čelu, nego da stavi neku marionetu umesto sebe. Doduše, kad prekipi, jebeš perje.... :whip:
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

One and only wrote:
Nevernik wrote:Zanimljiv rezultat za sada.

Moram priznati i neocekivan. 31:38.
Vecina je da Bata ostane.
Na osnovu pisanja na forumu ocekivao sam odnos 90%:10%.
Ne bih se bas slozio sa ovim. Forumasi koji su glasali da mu treba dati jos MALO vremena ga sigurno nece trpeti jos dugo ukoliko se veoma brzo ne naprave velike promene i neki vidljivi rezultati. Tako da tih 20% koji daju vremena Bati su veoma blizu odgovora DA, sudeci po napretku kluba u poslednjih godinu dve. Vreme ce pokazati. Sto se mene tice slavio bih 3 dana kada bi Bata danas otisao iz kluba.
Zavisi sta ljudi podrazumevaju pod malo vremena.
Po meni malo vremena znaci ne nekoliko nedelja, nego davanje Bati sansu da nesto uradi ovog leta.
Zato sam i glasao za smenu jer mislim da ova ekipa nece nista uraditi osim stvaranje mnogo buke oko nicega.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Posle ovog rasula danas, svi moraju da pakuju kofere, ali svi!!!
Osramotili su klub i bez obzira na to što možda ne ispadamo iz lige, ovo je najveća sramota u istoriji kluba!
Ovako nešto nisam doživeo i sramim se!!!
Svi odlazite, a i mi navijači nismo bolje zaslužili.Kukavni smo i dozvoljavamo poniženje, a samo lajemo, međutim ne ujedamo.Gasite klub, više nikome izgleda ne treba.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

ice wrote:Posle ovog rasula danas, svi moraju da pakuju kofere, ali svi!!!
Osramotili su klub i bez obzira na to što možda ne ispadamo iz lige, ovo je najveća sramota u istoriji kluba!
Ovako nešto nisam doživeo i sramim se!!!
Svi odlazite, a i mi navijači nismo bolje zaslužili.Kukavni smo i dozvoljavamo poniženje, a samo lajemo, međutim ne ujedamo.Gasite klub, više nikome izgleda ne treba.
Tako je!!!
Onoliko koliko sam bio ponosan što dolazi Bata na čelo kluba i što nas je njegovom velikom zaslugom vratio na mesto večitog trećeg TOLIKO ME JE DANAS SRAMOTA ŠTO GLEDAM OVAKVU JADNU I LUZERSKU VOJVODINU.

PORUČIO BIH UPRAVI:
MOLIM VAS, IDITE SVOJEVOLJNO, KADA JE NAS (SEVER, ISTOK I ZAPAD) SRAMOTA DA VAS OTERAMO :!:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
leka
Posts: 108
Joined: Mon Aug 31, 2009 4:54 pm

Post by leka »

Након продаје Данија, нисам хтео ни да коментаришем стратегију ''европске и шампионске Воше''. Зато, Буторовићу ОДЛАЗИ и поведи зему Рабреновића и остале сараднике, 99% појачања....НАПОЉЕ!!!
П.С. боље играти војвођанску лигу него гледати ову срамоту
Locked