Da li ste za ostavku Ratka Buturovica?

Da li ste za ostavku Ratka ButUrovica?

Poll ended at Fri Jun 25, 2010 1:13 pm

Da
44
51%
Ne
24
28%
Treba mu dati jos malo vremena
18
21%
 
Total votes: 86

Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Vi ste smesni . U Srbiji hocete da imate predsednika fudbalskog kluba koji radi sa ljubavlju . Idite svi u Diznilend !!!! Naravno da se sve oko pare vrti. Bata jeste mafija ali isto tako nam je sredio j....enu tvrdjavu. On je pravi za to mesto jer nas nece pokrasti, on se vec nakrao (ko zna gde) i sad hoce samo da zaradi (kao svaki normalan covek). Lajavi je svojevremeno dok je bio ziv postavio autobusker stanice ( covek zaradioa nama sredio grad) , da nije njega jos bi kisnuli dok cekamo autobus. Pogledajte malo realno.

A sto se tice igraca ,pogotovo mladjih , dok mi cekamo njih i dok ih kalimo za Zvezdu i partizan dotle necemo imati nikakvu titulu. Ni zvezda ni partizan nemaju svoju skolu kao mi , pravu ( svaka nam cast) ali zato uzmu igraca kad se vec vidi da ce od njega biti nesto , pa malo bude u podmlatku pa u prvi tim, a na kraju kad se postavi pitanje odakle je igrac i gde se afirmisao, zna se , kao da je dete iz njihove p...ke ispalo . Nema nigde drugog imena.
A to da li igraci vole klub , to je vec pitanje . DA LI BEKAM VOLI LA GALAXY ILI MILAN ?Ima primera milion. Mi nismo amaterski klub koji igra seoski fudbal- bar ne trebamo biti to !!!
Sto se tice ljubavi ::: MI NAVIJACI VOLIMO KLUB jer drugacije ne bi ni isli na utakmice a svi ostali treba da imaju OBAVEZU I POSTOVANJE prema VOJVODINI, pa kakav kog on igrac bio . Ko kaze da mora da voli Vosu , on je PLACEN da igra i daje rezultate ( a koliko para toliko i muzike) a ne da vodi ljubav na terenu.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ma niko ne priča o ljubavi.
Ljubav baš iskazuje upravo Bata pošto uprkos svim zakonima zdravog razuma štiti Rabrena.
Titula koliko vidimo nema ni sa Batom, niti će ih biti.Činjenica je da u klubu ima puno mešetarenja i to je ono što nam svima smeta, a ne to da li je neko tu iz ljubavi ili nije.
Mada, ima i drugačijih primera, eno pogledajte tog Lukića u ciganiji i mešetari ali u korist kluba i stalno se busa u grudi kako voli klub.
Ako vodiš klub kako treba, niko ti neće zameriti ni to ko si i šta si, niti bilo šta drugo.
Ništa to ne pije vodu, klub je lošen vođen, da li postoji volja da se to ispravi, videćemo u narednom periodu, biće to dugo leto kao što sam napisao.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Nemoj samo sa Lukicem i Zvezdom da se poredimo.

Ako nesto ne zelim pa i po cenu da nista ne osvojimo ni sledece sezone to je da smo kao oni :!:

Lukic se utripovao da vodi Real prica kako ako nisi zvezdas nisi Srbin i gomoli drugih primera.
Jedan od boljih je kada je rekao da Zvezda bez 500 miliona se nece privatizovati jel boze moj "Zvezda je to"! :rolll:
A Liverpul prodaje svoj klub po novinama se moze videti za 300miliona. O cemu mi onda pricamo?:?
To su bahate budale iza koje stoji drzava :!:
Da zivimo u normalnoj oni bi svirali u drugoj ligi odavno kakve su dugove imali (imaju).
A nama kao sto je neko ovde vec rekao ni grad nece da da podrsku :idea:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

igoork wrote:Nemoj samo sa Lukicem i Zvezdom da se poredimo.

Ako nesto ne zelim pa i po cenu da nista ne osvojimo ni sledece sezone to je da smo kao oni :!:

Lukic se utripovao da vodi Real prica kako ako nisi zvezdas nisi Srbin i gomoli drugih primera.
Jedan od boljih je kada je rekao da Zvezda bez 500 miliona se nece privatizovati jel boze moj "Zvezda je to"! :rolll:
A Liverpul prodaje svoj klub po novinama se moze videti za 300miliona. O cemu mi onda pricamo?:?
To su bahate budale iza koje stoji drzava :!:
Da zivimo u normalnoj oni bi svirali u drugoj ligi odavno kakve su dugove imali (imaju).
A nama kao sto je neko ovde vec rekao ni grad nece da da podrsku :idea:
Ne poredim ja uopšte nas sa Zvezdom, samo izvlačim jedan primer.To kakva je on budala inače ne znači da nije iskreni obožavatelj svog kluba (koji je takođe ruglo za zdrav razum) .
Uopšte to nije poenta moje priče.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Shvatam ja sta ti oces da kazes ali sam hteo da se osvrnem na ovu recenicu.
ice wrote:Ako vodiš klub kako treba, niko ti neće zameriti ni to ko si i šta si, niti bilo šta drugo.
Relativno je to vodis kako treba. Jel tuzno je to sto oni rade i kako pobedjuju na silu. I onda ispadne da vode klub kako treba.
I onda slusam Lazetic kaze: " dokazali smo da nismo slucajno olako pobedjivali protivnike do sada".
Eeeeejjjjj olako!!! A penala i pobeda po 1-0 ne zna im se broj. :shock:
Gomilu budalastina koje ja, kao i mnogi drugi ne zelim da slusam od mog kluba ma kako ga vodili i ma kakve rezultate imali u ovoj tuznoj ligi.
Jednostavno ako smo Stara dama onda tako moramo i da se ponasamo.8)
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

igoork wrote:Shvatam ja sta ti oces da kazes ali sam hteo da se osvrnem na ovu recenicu.
ice wrote:Ako vodiš klub kako treba, niko ti neće zameriti ni to ko si i šta si, niti bilo šta drugo.
Relativno je to vodis kako treba. Jel tuzno je to sto oni rade i kako pobedjuju na silu. I onda ispadne da vode klub kako treba.
I onda slusam Lazetic kaze: " dokazali smo da nismo slucajno olako pobedjivali protivnike do sada".
Eeeeejjjjj olako!!! A penala i pobeda po 1-0 ne zna im se broj. :shock:
Gomilu budalastina koje ja, kao i mnogi drugi ne zelim da slusam od mog kluba ma kako ga vodili i ma kakve rezultate imali u ovoj tuznoj ligi.
Jednostavno ako smo Stara dama onda tako moramo i da se ponasamo.8)
Znam na šta misliš, ali nisam baš na to mislio.Mada, kakvo je danas stanje u zemlji i u sportu, nemoguće je da uopšte postojiš, a kamoli nešto postigneš, a da si potpuno čist.
Mada, možda bi smo mi i mogli da budemo izuzetak i nešto uradimo na drugačiji način, ali šta vredi kada nismo jedinstveni i što je još važnije kada su pojedinci (ne mislim ni na koga lično) jaki samo na jeziku, a kada treba nešto konkretno uraditi ili samo reći čak, nema ih nigde.
Onda neka bude kako je jedino moguće ili da se konačno i mi menjamo, napisao sam već da smo SVI MI KRIVI za ovo što se dešava.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

Наша управа је иста као и у бг близанцима, нико од њих није чист. Не бих гласао за не, а ни за да, а нећу ни да му се да друга шанса, треба да буде отеран!!! Треба и Гајића и Дуброју и Рабреновића и Пантелића и све остале да отерамо, све до једног!!! Треба поново почети али на здравим темељима!!!
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

ice wrote:
igoork wrote:Shvatam ja sta ti oces da kazes ali sam hteo da se osvrnem na ovu recenicu.
ice wrote:Ako vodiš klub kako treba, niko ti neće zameriti ni to ko si i šta si, niti bilo šta drugo.
Relativno je to vodis kako treba. Jel tuzno je to sto oni rade i kako pobedjuju na silu. I onda ispadne da vode klub kako treba.
I onda slusam Lazetic kaze: " dokazali smo da nismo slucajno olako pobedjivali protivnike do sada".
Eeeeejjjjj olako!!! A penala i pobeda po 1-0 ne zna im se broj. :shock:
Gomilu budalastina koje ja, kao i mnogi drugi ne zelim da slusam od mog kluba ma kako ga vodili i ma kakve rezultate imali u ovoj tuznoj ligi.
Jednostavno ako smo Stara dama onda tako moramo i da se ponasamo.8)
Znam na šta misliš, ali nisam baš na to mislio.Mada, kakvo je danas stanje u zemlji i u sportu, nemoguće je da uopšte postojiš, a kamoli nešto postigneš, a da si potpuno čist.
Mada, možda bi smo mi i mogli da budemo izuzetak i nešto uradimo na drugačiji način, ali šta vredi kada nismo jedinstveni i što je još važnije kada su pojedinci (ne mislim ni na koga lično) jaki samo na jeziku, a kada treba nešto konkretno uraditi ili samo reći čak, nema ih nigde.
Onda neka bude kako je jedino moguće ili da se konačno i mi menjamo, napisao sam već da smo SVI MI KRIVI za ovo što se dešava.
кк партизан је доказ да може, мада мислим да не треба да тражимо доказе и могућност већ да направимо разлику.И ја сам већ једном рекао да смо сви ми криви. Време је за промене :!:
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

Neka niko ne pomisli da imam nameru da branim Batu, ali svi oni koji su glasali za DA neka mi kazu sta cemo sutra, koga na njegovo mesto.
Budimo realni ovo je (na nasu zalost i razocarenje) najbolja uprava u zadnjih 10-ak pa i vise godina, redovno igramo evropu, dva finala kupa smo videli ne donose se vise prasici na Veternik.....

Nisam ljubiljtelj sadasnje uprave ima itekako velikih propusta i gresaka ali sta ako oni odu, ko ce umeto njih, ljudi moze i mnogo mnogo gore!
To je nasa realnost i nasa nesreca!
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

buraz wrote:Neka niko ne pomisli da imam nameru da branim Batu, ali svi oni koji su glasali za DA neka mi kazu sta cemo sutra, koga na njegovo mesto.
Budimo realni ovo je (na nasu zalost i razocarenje) najbolja uprava u zadnjih 10-ak pa i vise godina, redovno igramo evropu, dva finala kupa smo videli ne donose se vise prasici na Veternik.....

Nisam ljubiljtelj sadasnje uprave ima itekako velikih propusta i gresaka ali sta ako oni odu, ko ce umeto njih, ljudi moze i mnogo mnogo gore!
To je nasa realnost i nasa nesreca!

Druze, kakvu to mi Evropu igramo ? :D Meni nece nedostajati mecevi protiv indijanaca iz Azerbedjana i sa Malte, a to je nas maksimalan domet. Bolje da u tom periodu igramo prijateljske sa nekim timovima sa podrucja Vojvodine.

Ja razumem tvoje brige, odlaskom ove uprave bi dosli u situaciju da se opet borimo za opstanak u ligi. Meni je draze da nas klub povrati svoj gospodski smek, pa makar to znacilo da se takmicimo i u 2. ligi. Koja je razlika ? To sto bi na Karadjordju umesto 1000 ljudi bilo 500 ? Mi ni ovako ne osvajamo trofeje.

Bolje i godina ili dve u 2. ligi, nadam se da ce za par godina konacno doci do privatizacije. Tek onda cemo moci da pricamo o takmicarskim aspiracijama.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

Lala sa zapada wrote:
buraz wrote:Neka niko ne pomisli da imam nameru da branim Batu, ali svi oni koji su glasali za DA neka mi kazu sta cemo sutra, koga na njegovo mesto.
Budimo realni ovo je (na nasu zalost i razocarenje) najbolja uprava u zadnjih 10-ak pa i vise godina, redovno igramo evropu, dva finala kupa smo videli ne donose se vise prasici na Veternik.....

Nisam ljubiljtelj sadasnje uprave ima itekako velikih propusta i gresaka ali sta ako oni odu, ko ce umeto njih, ljudi moze i mnogo mnogo gore!
To je nasa realnost i nasa nesreca!

Druze, kakvu to mi Evropu igramo ? :D Meni nece nedostajati mecevi protiv indijanaca iz Azerbedjana i sa Malte, a to je nas maksimalan domet. Bolje da u tom periodu igramo prijateljske sa nekim timovima sa podrucja Vojvodine.

Ja razumem tvoje brige, odlaskom ove uprave bi dosli u situaciju da se opet borimo za opstanak u ligi. Meni je draze da nas klub povrati svoj gospodski smek, pa makar to znacilo da se takmicimo i u 2. ligi. Koja je razlika ? To sto bi na Karadjordju umesto 1000 ljudi bilo 500 ? Mi ni ovako ne osvajamo trofeje.

Bolje i godina ili dve u 2. ligi, nadam se da ce za par godina konacno doci do privatizacije. Tek onda cemo moci da pricamo o takmicarskim aspiracijama.
Secas se tih utakmica sa indijancima iz azerbejdzana i malte i finala kupa, secas se atmosfere danima pre njih, e to je ono sto budi Novi Sad i vraca ljudima kakvo-takvo interesovanje za Vosu, pali klince itd...
Ako mi 2-3 sezone budemo igrali 2 ligu, za par godina na severu nece biti ni sto ljudi, klinci ce se ravnati prema bg klubovima i ode sav trud u tri...
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

боле ме курац и да испаднемо у другу лигу, вратићемо се овде а и увек ћемо остати велик клуб и град тако да не можемо никад умрети, само да ове отерамо јер ми се веома гади све што прати наш клуб сада. треба нам одмор од олоша, боле ме курац и да нема нико да преузме, па неће остати празне канцеларије, само терај више ове :roll:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Bolje 100 navijaca ali pravih nego 10000 koji ce s prvom nevoljom da okrenu ledja klubu...
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Radoye wrote:Bolje 100 navijaca ali pravih nego 10000 koji ce s prvom nevoljom da okrenu ledja klubu...
Upravo to, da ne govorim da bi ta neka uprava obavljala marketing koji bi dovodio nove ljude na stadion. Nasa aktuelna uprava koristi marketing da bi oterala ljude sa stadiona.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Da!
Zato sto svako zna ko je i sta je Bata.

I zato sto takvi likovi ne trebaju Vojvodini...
Locked