Da li ste za ostavku Ratka Buturovica?

Da li ste za ostavku Ratka ButUrovica?

Poll ended at Fri Jun 25, 2010 1:13 pm

Da
44
51%
Ne
24
28%
Treba mu dati jos malo vremena
18
21%
 
Total votes: 86

User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Da li ste za ostavku Ratka Buturovica?

Post by One and only »

Apsolutno me ne zanima ko je kriv za poraz u finalu kupa. Jedno je sigurno, menjali smo trenere, igrace, uprava je obecavala titule a ispostavilo se da je to bila samo lazna nada i kidanje zivaca kao nikad do sad. Poleteli smo u nebesa izjavama celnika kako osvajamo kup, a onda je usledio ovaj poraz koji nas je zakucao na samo dno. Isti slucaj se ponavlja svake godine obecavanjem titule. Vise ne vidim nikakav napredak, ceo klub mi deluje nekako bezdusno, nije to ona Vojvodina kakva bi trebala da bude. I sta sad da radimo? Da ostavimo ove klovnove u upravi koji nemaju blage veze sa fudbalom? Ove sezone smo promenili tri trenera, a mozda uskoro i cetiri, oni su po meni najmanji krivci. Krivci su igraci koje boli k**** za Vojvodinu i uprava koja je dovela tu gamad. Vojvodina je titule osvajala i bez modernog sportskog centra i izgradnja istog ne sme da bude izgovor da se ne menja uprava.

Nadam se da moderatori nece obrisati ovo glasanje, jer bih zaista zeleo da vidim kakvo je misljenje forumasa o ovom pitanju.
United of Vojvodina
Modernista
Posts: 14
Joined: Wed Aug 26, 2009 2:01 am
Location: U redu za posao

Post by Modernista »

Osecam potrebu da ojasnim zasto sam glasao pod "NE". Fudbalski klub Vojvodina u ovom trenutku sveden je na jednog čoveka -Batu . Njegovim odlaskom nece se nista promeniti doci ce Dubroja ili Gajic pa ce oni otici posle jedne godine pa ce opet doci Bata i tako u krug . Ono sto je za mene kljucno u ovom trenutku nas klub nema iza sebe podrsku grada Novog Sada
Mi nemamo gde da igramo utakmice cak i izborimo tu Evropu . Pa majku mu jebem zar je dogradnja stadiona i postavljanje reflektora toliki problem u 21 veku? Mnogo vise od sramnih 0-3 boli to sto grad NS koji je po svemu drugi grad ove zemlje tretira nas klub kao smece na gradskoj deponiji u Veterniku . Ne znam da li je prisustvovao finalu ali velika je sramota ako nas gradonacelnik nije bio juce na jna . Ne trazim da dodje u dresu fkv na jug jna ali on obavezno mora da se pojavi na finalu .Pa valjda f.k Vojvodina predstavlja grad Novi Sad .Mi cemo docekati 2014 bez reflektora i zavrsenog stadiona u to sam spreman da se opkladim odmah . I uvek ce senaci nesto prece od stadiona - ulice na Sajlovu, staza za bajseve na Keju ...Onog dana kada grad bude istinski
stao iza kluba ne samo protokolarno , kada budu stvoreni svi neophodni uslovi za igranje utakmica u NS ja sam spreman da potegnem pricu o odgovornosti onih koji klub vode .
Samo Borbeno !
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Modernista wrote:Osecam potrebu da ojasnim zasto sam glasao pod "NE". Fudbalski klub Vojvodina u ovom trenutku sveden je na jednog čoveka -Batu . Njegovim odlaskom nece se nista promeniti doci ce Dubroja ili Gajic pa ce oni otici posle jedne godine pa ce opet doci Bata i tako u krug . Ono sto je za mene kljucno u ovom trenutku nas klub nema iza sebe podrsku grada Novog Sada
Mi nemamo gde da igramo utakmice cak i izborimo tu Evropu . Pa majku mu jebem zar je dogradnja stadiona i postavljanje reflektora toliki problem u 21 veku ?Mnogo vise od sramnih 0-3 boli to sto grad NS koji je po svemu drugi grad ove zemlje tretira nas klub kao smece na gradskoj deponiji u Veterniku . Ne znam da li je prisustvovao finalu ali velika je sramota ako nas gradonacelnik nije bio juce na jna . Ne trazim da dodje u dresu fkv na jug jna ali on obavezno mora da se pojavi na finalu .Pa valjda f.k Vojvodina predstavlja grad Novi Sad .Mi cemo docekati 2014 bez reflektora i zavrsenog stadiona u to sam spreman da se opkladim odmah . I uvek ce senaci nesto prece od stadiona - ulice na Sajlovu, staza za bajseve na Keju ...Onog dana kada grad bude istinski
stao iza kluba ne samo protokolarno , kada budu stvoreni svi neophodni
uslovi za igranje utakmica u Ns ja sam spreman da potegnem pricu o odgovornosti onih koji klub vode .
Apsolutno se slazem. I pre Bate nam je bilo tuzno,guzili nas Beogradjani itd.
Nista se ne bi promenulo i da ode :!: Zato sam i glasao za 3 opciju.
Zamalo nismo ispali iz lige i ako nista drugo ovaj covek nas je vratio na noge i zasluzio jos jednu sansu.
Ovo je dug proces stvaranja uspesne Vojvodine. On je trnovit i nadajmo se najboljem.
Sledeca sezona ce biti prekretnica i ako ne bude rezultata onda treba oterati sve pa i njega.
Siguran sam da nas sve ovo vise boli zbog istih rezultata i godinama pre famoznog "BATE".
Ocekuje se da ulozi pare sada u stadion i kako je najavljeno (ako ne lazu) da dogodine bude gotov.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ja mislim da mu treba postaviti svojevrsni ultimatum.Ili će da prestane da balansira, muti u vezi igrača, utakmica, njegovih vajnih prijatelja, podržava Rabrena i da klub vodi kako valja sa očitim drešenjem kese i planskim dovođenjem igrača, ili neka ode.Treba mu staviti do znanja da se još neko pita za ono što se dešava oko kluba, a to su svi navijači Vojvodine.
Meni jednostavno nije jasno šta taj čovek hoće?
Ako ode, ne mislim da bi propali i sigurno bi se našlo par dobrih rešenja za novo rukovodstvo.
Bata kada bi hteo, mogao bi da dobro vodi klub, ali je pitanje da li on to hoće?
Da li zna, i to je pitanje, ali uvek može da nađe nekoga ko će mu pomoći, nažalost to sada nije slučaj.
No, hajde da vidimo kako će se stvari dalje razvijati, u svakom slučaju očekuje nas dugo leto.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Stalno neko davanje vremena...to od nas pravi FK Sledeću Sezonu...
Da je Bata hteo da radi kako treba, očistio bi skroz klub. Jel ostao neko možda s brkovima?
Rabren mora obavezno da ode, ako ne, onda svi odreda, on, Bata, Panta, lepo mrš.
Jasno kao dan.
A ne protiv Rada bes iskaliti na kilavim igračima.
Io odio Belgrado
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Svakako da nema smisla orijentisati se na igrače.Oni su uostalom već dosta puta trpeli naše kritike, a dosta njih će napustiti uskoro klub.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Ma jebalo vas davanje vremena i šansi,što meni niko neda šansu?Što je prjšednik Bogom dan da bude prešjednik?Dokle god mi nebudemo bili složni u vezi nečega ovo će nam se dešavati i treba da nam se dešava,neki ovde nisu bolje ni zaslužili.MAFIJAŠI IZ BIVŠIH SFRJ REPUBLIKA MARŠ IZ SVETINJE TAMO ODAKLE STE DOŠLI!
Ma,neka se ugasi klub više,čega se bre više bojite ako on ode?
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

Bata Buturovic kada bi otisao klub bi se raspao i bio u stanju raspada u kakvom je i bio kad ga je preuzeo!!!to je ziva istina!Buturovicu samo napred
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

milos wrote:Bata Buturovic kada bi otisao klub bi se raspao i bio u stanju raspada u kakvom je i bio kad ga je preuzeo!!!to je ziva istina!Buturovicu samo napred
Ignorišite ovo.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Da bi grad stao iz Kluba moraju da postoje neki rezultati, ili bi on onda morao da stane iza svake grupe građana koja se bavi sportom, a to je nemoguće. Ionako se daju pare za sport, verovatno male, ali da bi se nešto značajnije uradilo, moraju da se osvajaju trofeji i da se time promoviše Novi Sad. A što se tiče Bata, jbg, nije mi jasan...
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Da li je moguće da niko već mesecima neće da banuje ovog koji piše pod nikom miloš :oops: ?
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Ne.
2 finala kupa, jedno drugo mesto pa to se nije desilo u zadnjih 23 godine. Jeste, nije sve vreme bio na celu kluba, bio je i "savetnik" ali to je meni izgledalo isto.
Ja u principu ne razumem potrebu da se nesto menja ako ne postoji alternativa. Da je pitanje glasilo "Da li ste da XXXX preuzme klub?" mozda bih i glasao za. Ovako, ja stvarno ne vidim sta je druga opcija.
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

friend vidim imas lep recnik!!!
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

tako je Brane!drago mi je da ima pozitivnih ljudi a ne kao na ovom forumu sve neki negativci!!!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

Bata je trebao da ode vec odavno, odnosno nije trebao ni da dolazi.
Pored njega treba da ode cela uprava, ako to u nasem klubu uopste postoji.
Trener takodje, 70% igraca.

Sveopsti remont.

Problem je sto zbog trenutne situacije u zemlji i u nasem fudbalu, zamene koje bi dosle bi bile potpuno iste.
Kostic, Ridjosic, Rabrenovic, Gajic, Bata...niz bi bio nastavljen.

Svaka promena zahteva da se ima neki plan sta posle promene, i u ovom slucaju ko posle promene.
A to vec zahteva dublju analizu.

Ipak glasao za smenu, jer je ova ekipa pokazala da je mozda sposobna da ostvari svoje ciljeve, ali nije sposobna ( ili ne zeli ) da ostvari nase ciljeve.
Locked