SP u fudbalu - Juzna Afrika 2010

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ice wrote:Nemci možda ne vole Engleze i smatraju ih za neke tradicionalne protivnike, ali mnogo više njih ne vole Holanđani, to će svaki navijač narandzastih potvrditi.
"Ko je ukrao mom dedi bicikl?" :lol:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

i josh jedan

ovoga puta kamacho :)

http://www.marca.com/tv/?v=6HYL5xsZ2Qr
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Strajnic prenosi :arrow: fantasticno :rage: :pegla:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Drugi gol narandžastih neregularan, ne znam šta je gledao pomoćni sudija.
Žao mi Urugvaja, igrali su bez tri standardna igrača danas, ali nisu bili inferiorni. Želim im da osvoje barem 3 mesto, zaslužili su.
Io odio Belgrado
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Јел Кавани прешао у Лацио? :roll:

Најружније првенство које сам ја икада гледао, захваљујући судијама и модерном фудбалу. Али још сам ја млад можда буде и одвратнијег. :lol:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Od kako pratim fudbal,mislim da Holandija igra najlosije,a stigli su najdalje.... U njihovoj igri nema vica ni malo,totalno su predvidivi,i prosto ne mogu da verujem da ih niko ne moze zaustaviti.A i kad pogledas golove koje su davali,sve nesto na srecu i na silu.Jedini igrac koji je po meni odigrao skroz dobro prvenstvo je Dirk Kyjt... Cak na onom Mondo timu nisam stavio nijednog igraca iz Holandije,jer zaista me nisu ocarali ni 2% koliko je ostatak sveta opcinjen njihovom igrom.

Urusi imaju izgleda jedan veliki problem u glavi.Jer skontao sam da mogu da pritisnu svaku ekipu,ukoliko to zele,ali veoma lako se predaju i staju i kad gube,ali i kad vode...

I dalje navijam za Nemce,ali ce biti veoma tesko sutra,jer Spanija je bas sve ono sto sam naveo za Holandiju,ali suprotno...

Ukoliko Nemci udju u finale,ocekujem na toj utakmici preko 5 golova,za raziku od finala Holandije i Spanije,gde mislim da bi bilo 0-2 gola.Mislim da su Holandjani ispucali sve "srecne golove" i budu li igrali protiv Spanije u finalu,nece ni dati gol uopste. To je opet,samo moje vidjenje...
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ruzna utakmica u 3pm...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Voja wrote:Od kako pratim fudbal,mislim da Holandija igra najlosije,a stigli su najdalje...
Potpisujem!
Voja wrote:I dalje navijam za Nemce,ali ce biti veoma tesko sutra,jer Spanija je bas sve ono sto sam naveo za Holandiju,ali suprotno...
Meni Španci deluju premoreno, imaju posed lopte sa kojom ne znaju šta će, suviše kombinuju i meni su sve ono što si naveo za Holandiju ali još duplo gore. Očekujem da će ih Nemci lagano dobiti i finale5+.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Voja wrote:
I dalje navijam za Nemce,ali ce biti veoma tesko sutra,jer Spanija je bas sve ono sto sam naveo za Holandiju,ali suprotno...
A i hobotnica je jela iz činije sa zastavom Španije... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Milan wrote:
Voja wrote:
I dalje navijam za Nemce,ali ce biti veoma tesko sutra,jer Spanija je bas sve ono sto sam naveo za Holandiju,ali suprotno...
A i hobotnica je jela iz činije sa zastavom Španije... :mrgreen:
Ako Španci stvarno prođu, završiće ona u ključaloj vodi :twisted:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Kako god, imam novog kandidata za titulu :!:

Mislim, Paragvaja nema, mada: http://www.tportal.hr/sport/sp2010/7616 ... acice.html

Ovo je već ČVRSTO obećanje, koje značajno doprinosi mom novom "izboru".
http://www.tportal.hr/sport/sp2010/7619 ... aslov.html
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

B92 wrote:FIFA suspendovala Antića na četiri meča

Disciplinska komisija FIFA suspendovala je Radomira Antića sa četiri meča zabrane vođenja reprezentacije Srbije i kaznila sa 14.000 švаjcаrskih frаnаkа.

Antić je kažnjen zbog neprimerenog ponаšаnjа posle poraza od Austrаlije 2:1 kojom je Srbija eliminisana sa SP.

Ovа suspenzijа od četiri utаkmice biće prenetа nа sledeće zvаnične utаkmice reprezentаcije, а u sklаdu sа člаnom 38, stаv 2а FIFA disciplinskog prаvilnikа, nаvodi se u obrаzloženju odluke.

Komisijom je predsedavao Mаrsel Mаtiher iz Švаjcаrske, sа člаnovimа Lаrgelom (Švedskа), Hаdаjem (Alžir), Glаdingom (Novi Zelаnd) i Sаlehom (Pаkistаn).

Fudbаlski sаvez Srbije izrаzio je nezаdovoljstvo zbog neprimerene kаzne zbog koje će iskoristiti sve prаvne potencijаle kroz žаlbu Komisiji FIFA, kojа će uslediti u roku od sedаm dаnа.

"Iznenаđeni smo rigorznom kаznom, tim pre što su nаši fudbаleri i rukovodstvo pokаzаli visok nivo sportskog ponаšаnjа i tolerаncije tokom kvаlifikаcijа i sаmog turnirа Svetskog kupа u Južnoj Africi. Ovim nije kаžnjen sаmo selektor Antić, već i nаšа reprezentаcijа i srpski fudbаl u celini, jer se nаlаzimo nа prаgu kvаlifikаcijа zа Evropsko prvenstvo 2012".

"U cilju zаštite sportske prаvde i fudbаlskih interesа, Prаvni i аdministrаtivni tim Fudbаlskog sаvezа Srbije spremаn je dа se zbog ovаko oštre i grube kаzne žаli čаk i Nezаvisnom sudu zа sportsku аrbitrаžu u Lozаni, ukoliko bude neophodno", stoji u saopštenju na zvaničnom sajtu FSS.
:?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Uf kako ruzna utakmica do sada... Spanci mi se cine za mrvicu konkretniji mada i Svabe imaju sansi ali brate mili koje davljenje i tucnjava oko centra :roll:
Locked